• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Змія

Люди, народжені в рік Змії, відрізняються особливою мудрістю і загадковістю. Такі люди — мислителі, вони люблять жити добре і зі смаком. Вони природжені естети і елегантності їм не позичати. Але в спілкуванні з оточуючими Зміям притаманна деяка зарозумілість, вони вважають співрозмовників дурніші себе. Тим не менш, спілкування представники цього знака люблять, але тільки в тому випадку, якщо можуть знайти що-небудь корисне.


Змія рідко прислухається до чужої думки. Навіть якщо представник знака вислухав співрозмовника, то все одно надійде по-своєму, тому що занадто впевнений у собі. Таке легковажне ставлення до деколи корисним порадам часто заганяє Змію в глухий кут через власну впертість. Тим не менше, ці люди завжди готові прийти на допомогу, якщо просять їх і з задоволенням роздають поради.


Що чекає Змій в 2018 році


Гороскоп на 2018 рік Змія
Рік Жовтої Собаки стане досить неоднозначним для Змій. Неспокій і невпевненість у своїх вчинках буде буквально переслідувати представників цього східного символу. Вони то і справа будуть коливатися, роблячи часом неправильний вибір. Такі сумніви торкнутися абсолютно всіх сфер життя. Закохані Змії втратять впевненість у своїх партнерах, кар'єристи — у своїх починаннях і давно розроблених стратегій, сімейні — у правильності виховання дітей і ведення господарства.


Щоб уникнути пістійно переслідує сумніву, потрібно приймати рішення тут і зараз. Чим менше часу на роздуми, тим менше приводів для хвилювання. Також буде незайвим прислухатися до чужої думки, тому Змій належить боротися з собою і просити допомоги у близьких і сім'ї.


Між усіма переживаннями, Змії будуть віддаватися глибокими роздумами і мріям. Їм належить багато працювати, щоб здійснити всі свої бажання в реальність. Але краще стримати запити, тоді все стане на круги своя.


Гороскоп для чоловіка Змії на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік Змія
Сильній половині потрібен відпочинок. Гороскоп на 2018 рік для Змії чоловіки твердить, що пауза у справах допоможе впоратися з навалив кількістю завдань і проблем. Якщо ж чоловіки будуть уникати відпочинку і вирішать розрулити все відразу, то можуть загрузнути в дуже несприятливий період. Але якщо вгамувати свої амбіції, не намагатися брати ініціативу в свої руки, то з досить складним 2018 роком чоловіки Змії впораються на ура.


На початку року можливі конфлікти з начальством. Але хвилюватися і «рвати на собі волосся» не варто. На бік Змії приєднаються колеги, тому проблема вирішиться в бік представника знака. А ось фінансове становище може пістраждати. Незважаючи на чималі накопичення, чоловік Змія може втратити все, що має. Щоб не стати банкрутом, доведеться багато працювати.


У середині року може статися диво. Жовта Собака готує сюрприз для зміїного сильної статі, який повністю змінить їх життя.


Гороскоп для жінки Змії на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік Змія
У рік Собаки жінкам Змій належить бути обережним. Господиня року може як дарувати щедрі подарунки, так і відбирати те, до чого пані вже звикли. 2018 буде насиченим на конфлікти з близькими, але в плані здоров'я і фінансів труднощі не передбачаються.


Як твердить гороскоп на 2018 рік для Змії жінки, одинаків чекають труднощі у спілкуванні з протилежною статтю. Багатообіцяючі знайомства можуть закінчуватися нічим. Тому не варто кидатися у вир з головою, холодний розум насамперед. Не потрібно вважати великих надій на нових чоловіків. Вони можуть зрадити і образити, якщо підпустити їх занадто близько.


До кінця багато сфери життя усталяться, але може пустувати здоров'я. Тому жінкам Змій належить зайнятися собою. Міцний сон, повноцінний раціон харчування, фізична активність — все це зможе вирішити проблему. Також потрібно приділити увагу профілактиці простудних захворювань, щоб банальний нежить не обернувся більш серйозними наслідками.


Любовний гороскоп для Змії на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік Змія
Одиноких Змій чекає велика кількість знайомств. Тут, як ніколи, стане в нагоді аристократичний смак, властивий представникам цього знаку. Вибираючи майбутнього партнера, потрібно включити свої манери і не опускатися нижче того, чого варті Змії. Вибирайте не тільки серцем, але і використовуйте природне чуття. Тільки естет, розвинені в багатьох напрямках людина зможе скласти гідну пару цим людям. І тут суть не в вибірковості Змії, а в тому, що люди простіші можуть грубо образити Змію в 2018 році.


Сімейні представники знаку будуть намагатися не посваритися зі своїми домашніми. Гороскоп на 2018 рік для Змії каже, що конфлікти в побуті просто неминучі. На жаль, Зміям не під силу згладити все власноруч. Тому доведеться йти на компроміси, вислуховувати близьких і іноді давати слабину. Тільки піступливу поведінку, увагу і розуміння допоможуть розрядити напружену обстановку.


До кінця року Змій чекає велике любовну пригоду, при чому як самотніх, так і тих, хто давно перебуває у відносинах. Ініціатива буде виходити від партнера, лишається тільки піддатися ситуації.


Грошовий гороскоп на 2018 рік для Змії


Гороскоп на 2018 рік Змія
Жовта Собака буде вередувати і показувати ікла Змії у фінансовому питанні. Є шанс залишитися без готівки і розворушити гроші, залишені на чорний день. При чому від такого повороту подій не застраховані як авантюристи, так і ощадливі представники знаку, все станеться само по собі. Головне, не опускати руки і не впадати в істерику. Варто уникати боргів і кредитів. Позичені гроші не затриматися надовго, а повертати їх буде вкрай складно. Вже з осені ситуація з фінансами стабілізується. Змія зможе знову накопичувати гроші без шкоди своїх бажань.


Представникам знаку в 2018 році краще завжди тримати своє при собі. Тобто не тільки уникати боргів, але й не давати в борг знайомим. Навіть малі суми можуть стати «яблуком розбрату» і розірвати відносини з друзями або добрими приятелями назавжди.


Загалом рік буде нескладним в плані фінансів, якщо тверезо оцінювати витрати і розпорядження засобами. Бездумні покупки, фінансування знайомих, роздача грошей у борг — це табу в рік Жовтої Собаки.


Гороскоп кар'єри для Змії на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік Змія
Рік почнеться складно. Зміям, які працюють за наймом, належить сварка з вищестоящим колегами. Це може бути не керівник компанії, а лише начальник відділу, в якому працює представник знака. Але незважаючи на гадану незначимость конфлікту, все може обернутися плачевно. Але співробітники пістараються не дати цьому статися. Ті, з ким Змія знаходиться пліч-о-пліч кожен робочий день, допоможуть вирішити ситуацію в її бік. Тим не менш, коли конфлікт вляжеться, начальник з яким сварився представник знака, буде точити зуб на своїх підлеглих до кінця року. Тільки річні підсумки роботи зможуть згладити перипетії.


Зміям, які знаходяться в пошуку роботи, краще відкласти походи на серйозні співбесіди на весну. Взимку можна перебитися нерегулярними заробітками. З приходом весни прокидається не лише природа, але і підвищений інтерес роботодавців до мудрої кандидатурі Змії. На співбесідах головне не розхвалювати себе, триматися стримано і не проявляти зайвої запопадливості. Часом трапляється, що претендент може здаватися дурнішими Змії, але такі діалоги потрібно доводити до кінця. Вже до літа представники знаку отримають парочку дійсно вигідних пропозицій, але доведеться перекантуватися без відпустки.


Гороскоп здоров'я для Змії на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік Змія
Підтримання імунітету — це завдання номер один на 2018 рік. Потрібно наповнити організм вітамінами, але дотримуйтесь баланс — надлишок корисних мікроелементів і речовин може зробити згубний вплив на загальне самопочуття. У сирої період року відбудеться загострення простудних захворювань. Тут краще забути про «бабусиних методах» і звернутися до сучасних фармакологічних засобів. Досить використовувати профилактируещие препарати, щоб уникнути лікарняних.


В цілому, в рік Жовтої Собаки не передбачається серйозних проблем зі здоров'ям. Все обмежиться максимум застудами. Психологічний стан не буде страждати. Лише восени може наздогнати звична хандра. Але такий стан легко усувається за допомогою короткочасного відпочинку, розважальних заходів та вечорів наодинці з собою.


До кінця року і фізичний, і психологічний стан збалансується. Змії будуть почувати себе прекрасно і відчувати повноту сил для нових починань та зустрічі 2019.


Знаменитості, які народилися в рік Змії:

Борис Гребенщиков — російський музикант.
Михайло Прохоров — російський політик, бізнесмен, мільярдер.
Єгор Бероєв — російський актор.
Сара Джессіка Паркер — американська актриса.
Шакіра — колумбійська співачка.
Бьорк — ісландська співачка.
Роберт Дауні молодший — американський актор.
Опра Уїнфрі — американська телеведуча, благодійник.
Кондоліза Райс — 66-й Державний секретар США.
Мохаммед Алі — американський боксер.
Джоан Роулінг — британська письменниця.

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Змія
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають