• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік Тигр

2018 рік – час царювання Жовтої Земляний Собаки, одинадцятого знака східного гороскопу. Собака – символ благополуччя і щастя, турботи і відданості, господарської домовитості і достатку. Що приготувала господиня майбутнього року для однієї з найбільш сильних і владних знаків східного Кола, яким буде гороскоп на 2018 рік для Тигра і яких сюрпризів чекати всім народженим під знаком Великої Кішки – дізнаємося прямо зараз.


Характер Тигра


Природжений лідер, Тигр завжди попереду – в робочому колективі, в дружбі, в коханні. Він не з тих, хто підкоряється встановленим правилам, скоріше, він придумає свої – і змусить всіх оточуючих їм слідувати. Тигр імпульсивний, рвучко і при цьому нескінченно чарівний – встояти перед цим великим котом, зворушливо дивиться вам в очі, неможливо.


Ентузіазм і енергійність Тигрів заразливі – вони здатні спонукати оточуючих на що завгодно, від афери до ударної праці. Тигри максималісти і з легкістю готові піставити останнє – і зірвати куш або програтися дочиста, для них ці події однаково цікаві і захоплюючі. Тигр ніколи не відмовиться від нового досвіду, чи то в роботі, чи в любові. Різкий, поривчастий характер приносить багато неприємностей представникам цього знаку, але при цьому і безліч благ. І якщо Тигр зможе переступити через власний егоїзм і злегка приглушити палкість, його чекає великий успіх. Адже все необхідне для цього у нього вже є.


Гороскоп для Тигра на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік Тигр
Тигр і Собака – союз, чудовий у всіх відносинах. Собака щедро обдарує спокоєм перебуває у вічному пошуку Тигра, і замість гарчить звіра ми побачимо ласкавого, мурчащего від задоволення великого смугастого кота.


Весна – час підвищеної активності як для Собаки, так і для Тигра. Тому це час може стати найбільш вдалим для всіляких починань. Так, Тигр може сміливо включатися у боротьбу за начальницьке крісло, благо для підкорення нової сходинки кар'єрних сходах у нього є всі необхідні якості. Успішною буде та спроба завоювати кохану людину – навіть якщо для цього необхідно буде відбити його або її в іншого.


Але найвдалішим буде осінь – час отримання бонусів за всі зусилля, докладені в першій половині року. До настання холодів у Тигра є всі шанси здійснити усі свої палкі бажання. Ну а кінець осені ознаменується якимось великим подією: відпусткою у далекі країни, весіллям, появою нового члена сім'ї або завершення великого проекту, який обіцяв вагомий прибуток.


Гороскоп для чоловіка-Тигра на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік Тигр
Кар'єрний успіх та фінансове благополуччя – ось що готує Собака для представників сильної половини людства, народжених під знаком Тигра. Явна прихильність Собаки до представників цього знака проявляється буквально у всьому: чоловіків-Тигрів чекає підвищення по службі, і розширення кола обов'язків (яке цим кар'єристам тільки в радість), і зростання зарплати. Навіть дисциплінарні промахи з боку Тигра, порушника всіх правил і засад, не будуть каратися занадто сильно – його покартають, погрозив пальчиком і відпустять геть. Звичайно, Тигру не варто забуватися і вважати себе центром Всесвіту – такого позамежного егоїзму Собака йому не пробачить. Але якщо відважний Тигр здатний буде утримати себе в рамках, рік складеться досить благополучно.


Винятком стане хіба що зима - з настанням холодів ентузіазм Тигра зійде нанівець, і під кінець року представники цього знаку здатні впасти у зневіру. Навіть новорічні свята можуть не розворушити сумного Тигра. До такого період краще підготуватися заздалегідь – переробити всі важливі справи і відправитися у відпустку: зміна обстановки піде на користь чоловікові-Тигру.


Гороскоп для жінки-Тигра на 2018 рік


Гороскоп на 2018 рік Тигр
Це може здатися дивним, але для досягнення гармонії в рік Собаки жінці-Тигру буде бракувати завзятості. При всій жорсткості, яку Тигриця здатна продемонструвати, брак цілеспрямованості здатна стати причиною багатьох невдач – від кар'єрних до любовних. А тому головне, що необхідно зробити представницям цього знаку – набратися терпіння і не кидати справи недоробленими.


Літо – час активності. Ентузіазм жінки-Тигра переливається через край, і, здається, їй все по плечу. «Коня на скаку зупинить, в палаючу хату ввійде» — ці слова точно написані про річну Тигрицю. Вона здатна згорнути гори і домогтися неймовірного: їй здасться без бою будь-фортеця, не те що принц – дракон сам впаде до її ніг. Головне – вчасно зупинитися і не брати на себе те, що потім не принесе задоволення, чи то робота, чи нова любов.


Як всяка жінка, Тигриця схильна до різких перепадів настрою, і кінець року може стати періодом зневіри або навіть справжньої депресії. У цей час важливо взяти себе в руки і не піддаватися депресії. Порятунком стане сім'я, хобі, нова закоханість або зміна обстановки. Немає бажання їхати у відпустку? Виберіться хоча б за місто або просто отклонитесь від звичного маршруту по дорозі на роботу – хто знає, може бути, на сусідній вулиці вас чекає незабутня зустріч з прекрасним принцом?


Любовний гороскоп на 2018 рік для Тигра


Гороскоп на 2018 рік Тигр
Коли справа стосується любові, відважний і сміливий Тигр несподівано перетворюється на тихого і боязливої кошеня – правда, тільки в тому випадку, якщо справа стосується щирих, глибоких почуттів. У свій рік Собака готова подарувати Тигру чудовий шанс знайти свою справжню любов – однак для цього йому доведеться попрацювати над своїм характером. Головний недолік Тигра у відносинах – невміння піступатися. З настільки яскравими лідерськими якостями і нескінченної самовпевненістю йому складно буде піставити чиїсь інтереси вище власних, однак якщо Тигру вдасться побороти власний егоїзм, то сплеск нових почуттів переросте в надійні і міцні стосунки.


Тиграм, вже знайшли свою половинку, варто почати готуватися до весілля або поповнення в сімействі – домовита Собака щедро обдаровує Тигра своєю прихильністю, навіть якщо останній не надто потребує подібному.


Вільних представників цього знаку чекають нові знайомства – їх швидше буде багато, ніж мало. Собака обожнює приводити в життя нових людей, особливо якщо це стосується теплих почуттів: любові чи дружби. Цілком можливо і відновлення колишніх стосунків, навіть якщо в минулому розставання пройшло не надто добре.


Грошовий гороскоп на 2018 рік для Тигра


Гороскоп на 2018 рік Тигр
Собака – справжній профі у поводженні з грошима, її домовитість і виходить із глибин душі ощадливість дозволяють стабілізувати фінанси навіть найбільш недисциплінованим знаків. Що вже говорити про Тигрі, з його прагненням до досконалості і сильної діловою хваткою! До речі про хватці: мабуть, саме в цього знаку в 2018 році будуть найбільш високі шанси створити або максимально розширити власну справу. Великі починання, зроблені не під впливом моменту, а після довгих і ретельних роздумів, просто приречені на успіх – в першу чергу фінансову.


Працюючим Тиграм друга половина року, точніше, осінь, принесе відчутну надбавку до зарплати або хороші бонуси, так що без грошей до кінця року представники цього знака не залишаться. Проте занепокоєння і безглузді витрати можуть негативно позначитися на фінансовому стані Тигра, тому порада: перш ніж відкрити гаманець, зупиніться і подумайте, а чи так вам потрібна ця покупка?


Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Тигра


Гороскоп на 2018 рік Тигр
Початок року – зима з її холодами і глибокими заметами – не є найкращим часом для цього знака. Кішки не люблять морозів, навіть такі великі та сильні, а тому всі ділові починання Тигра буквально застигнуть в одній точці. Кар'єрний успіх чекає Тигра навесні – з настанням тепла активізується і працездатність. Ну а ударна праця завжди в пошані у господарській Собаки, бо довго чекати винагороди не доведеться.


Перша половина року стане періодом накопичення бонусів у начальства, а за підсумками Тигра чекає підвищення по службі. Осінь принесе додаткові дивіденди – окрім нових кар'єрних досягнень Тигр може заробити збільшення базового окладу і додатковий соцпакет. Зростання ділової значущості супроводжується незмінним розширенням обов'язків: найімовірніше, у підпорядкування Тигру будуть піставлені нові люди, а то і цілий колектив. Але збільшення обсягу роботи Тигру тільки в радість – у рік Собаки всіх представників цього знаку можна сміливо називати ділками і кар'єристами.


Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Тигра


Гороскоп на 2018 рік Тигр
Холоду – не надто вдалий час для Тигра щодо здоров'я. На початку року апатія і занепад сил стануть незмінними супутниками всіх представників цього сімейства котячих. Зате з приходом весни Тигри отримають новий сплеск сил – їх активність зросте буквально на порядок. Чим тепліше стає на вулиці, тим далі буде відступати іпохондрія Тигра. Літо – час накопичення: у спекотні літні місяці представникам цього знаку треба пістаратися насититися вітамінами і підвищити власний імунітет, аби з настанням холодів не впасти знову в депресію.


Початок зими буде дуже складним. Тигр буквально розклеїться: нескінченні застуди, нежить підірвуть самопочуття і принесуть лише небажання вибиратися з-під теплої ковдри. Важливо взяти себе в руки і не пускати на самоплив навіть найлегше ГРЗ. Запустити хворобу в цей період – значить піддати серйозній небезпеці власне здоров'я в майбутньому. Тигру ні в якому разі не можна давати захворювання розвинутися, інакше в наступному році виникнуть ускладнення, а то й хронічні «болячки».


Знаменитості, народжені в рік Тигра


Люди, народжені в рік Тигра, виділяються насамперед двома рисами характеру – прагненням до лідерства і авантюрним духом. Ці якості дозволяють їм досягати успіху практично в будь-якій сфері – від науки до політики, включаючи і спорт, і акторська майстерність, і образотворче мистецтво, і маркетинг, і бізнес, і багато, багато іншого.


Шарль де Голль, Дуайт Ейзенхауер, Джон Бон Джові, Агата Крісті, Стіві Уандер, Марія Стюарт, Герберт Уеллс, Карл Маркс, Айседора Дункан, Мерилін Монро.

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік Тигр
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають