• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік Собаки за китайським календарем: знаки східного гороскопу

Незважаючи на те, що, здебільшого, росіяни сповідують християнство, в сучасному світі російській людині неможливо жити без цікавих новомодних віянь. Східний або китайський гороскоп не можна назвати нововведенням, адже на нього покладаються вже не одне століття. Проте в нашій країні останнім часом асоціювати Новий рік з тим або іншим тваринам стало досить популярним.
Давньосхідні мудреці знали секрет щасливого життя – щоб рік пройшов вдало, а кожен день проходив в радості, потрібно спершу зустріти Новий рік, а потім і провести 365 діб у відповідності з характером «господаря» певного року. Отже, 2018 рік за китайським календарем належить Жовтої Земляний Собаці. Що це значить, і яким буде рік прийдешній – в нашій статті.

Секрети східного гороскопу


Слідуючи східним (китайським) гороскопом життя наша ділиться на дванадцяти річні цикли. Кожен рік з дванадцяти проходить під впливом певного знака. Дитина, народжена в тому чи іншому році, отримує всі вроджені якості, властиві східним тварині-покровителю року. Не можна також стверджувати, що знак року народження не впливає на всю подальшу долю цієї дитини.
Цікавий факт: рік у китайському календарі починається не з 1 січня, як звикли в нашій країні – відлік нового східного року починається згідно з місячним календарем. Розглянемо докладніше кожен китайський місяць бере свій початок у новомісяччі, відповідно кожен китайський рік приходить з появою другої Новою Місяця після зимового Сонцестояння, що відбувається 22 грудня. Звідси випливає, що людина, який народився в січні або в перших числах лютого, підпорядковується не знаку його фактичного року народження, а східним знаку минулого східного року.
2018 рік Собаки за китайським календарем: знаки східного гороскопу

Знаки китайського календаря:

 • Щур;

 • Бик;

 • Тигр;

 • Кролик (кіт);

 • Дракон;

 • Змія;

 • Кінь;

 • Вівця (коза);

 • Мавпа;

 • Півень;

 • Собака;

 • Свиня.


 • Існує красива легенда, що оповідає про дванадцяти тварин – плазунів, літаючих або бігають на чотирьох лапах, які прийшли на священну галявину проститися з Буддою. В нагороду за відданість, Будда дав кожному право один раз у дванадцять років володіти весь рік, але саме в тому порядку, в якому звірі з'явилися на святій землі.

  Крім дванадцяти знаків, змінюють один одного, рік за роком, повторюючи один і той же цикл нескінченно, кожній тварині може відповідати одна з п'яти стихій:

 • Дерево;

 • Вогонь;

 • Земля;

 • Метал;

 • Вода.


 • Але і цього мудрим китайцям здалося мало – крім стихії певному знаку в той чи інший дванадцятирічний цикл приписують ще й колір. Від цього теж багато чого залежить.

  Тріади знаків Східного календаря


  Щур, Дракон, Мавпа


  2018 рік Собаки за китайським календарем: знаки східного гороскопу

  Досить енергійні знаки, готові діяти негайно, у будь-яку хвилину. Їх необачність деколи доводиться дуже до речі. Так само, як і їх рішучість. Вони можуть бути або дуже ласкаві, або дуже злі і ніколи не визнають половинчастість. Для них все в світі чорне або біле – сірість не про цих тварин.

  Бик, Змія, Півень


  2018 рік Собаки за китайським календарем: знаки східного гороскопу

  Ці знаки не так просто завойовують успіх, а покладаються на власну старанність і невтомність у бажанні бути краще. Їх цілеспрямованість і працьовитість заслуговує нагороду і, без сумнівів, вони її отримають. Уміння планувати й аналізувати свої дії – відмітна риса даних знаків східного гороскопу.

  Тигр, Кінь, Собака


  2018 рік Собаки за китайським календарем: знаки східного гороскопу

  Знаки цієї тріади можуть спритно і невимушено заводити будь-які розмови з будь-якими людьми, а також вміють розумно користуватися цими навичками. Вони можуть легко переконувати, налагоджувати контакт з першого погляду. У кожного з них ходять в знайомих сотня людей, але лише в одній людині вони по-справжньому потребують.

  Кролик (Кіт), Вівця (Коза), Свиня


  2018 рік Собаки за китайським календарем: знаки східного гороскопу

  Кожного з цієї трійці відрізняє яскраве бажання жити гарно, дуже розвинуте і виплекане почуття прекрасного, неабиякі творчі здібності. Всі тварини з четвертої тріади мають артистизмом, можуть похвалитися чудовою інтуїцією і гострим розумом. Хороші манери допомагають їм у досягненні великих і малих цілей.

  Якості людини, що народився в рік Собаки


  На людей, чий рік народження відповідає східному знаку – Собаці, завжди можна покластися, вони чесні і беззастережно справедливі. Такі люди дуже відповідальні в будь-яких, покладених на них справах і питаннях, їм можна довірити найпотаємнішу інформацію і бути повністю впевненими – Собаки не зрадять і не стануть поширюватися про довірених їм таємниці.
  Але для представників цього знака є важливим отримати виразний сенс висунутих вимог і досить чіткий опис майбутньої роботи. Без подання кінцевого образу піставленої мети їм дуже складно рухатися вперед. Таким людям дуже підходить візуалізація – наприклад, картинка на холодильнику, нагадує про мрію, до якої Собака прагне.
  Дитина, народжена в 2018 році, буде проявляти турботу як про друзів, так і про колег, з якими він буде тісно спілкуватися практично кожен день. Вже вона або він точно не пропустить повз вуха чужі скарги або озвучені проблеми, а завжди буде перебувати в повній готовності простягнути руку допомоги тому, хто потребує цього.
  Найчастіше індивідуальність такої людини не дозволить йому строго судити або обговорювати своїх друзів, колег, рідних або близьких – Собака приймає навколишніх людей з усіма їх недоліками і можливими проблемами. Гостро реагувати народжений у рік собаки почне лише тоді, коли наткнеться на обман або порушення даних йому обіцянок. Собаки можуть пасувати перед обличчям раптового вибору або термінового вирішення.

  Яким буде 2018 рік


  2018 рік Собаки за китайським календарем: знаки східного гороскопу

  Якщо в наших сім'ях або ж у високих кріслах уряду нашої країни будуть знаходитися люди, які народилися в рік доброзичливу і відданого тварини – Собаки, то можна бути впевненими на всі сто відсотків – пригноблені будуть захищені, притесненние будуть відновлені у своїх правах.
  Справедлива Жовта Земляний Собака подбає про те, щоб наші діти жили під мирним безхмарним і безтурботним небом, не потривоженим ревом літаків і падаючих снарядів. Можна сказати, що прогноз на 2018 рік тісно пов'язаний з тим, кого наш Творець піставить під главу держави.
  Жовта Земляний Собака надміру працелюбна, тому весь рік пройде у плідній роботі, яка буде приносити не тільки прибуток, а й задоволення від самого робочого процесу. Символ Землі надає покровителю 2018 року грунтовності. Яскравий Жовтий колір подарує Собаці мудрість.
  2018 рік Собаки за китайським календарем: знаки східного гороскопу

  Астрологи в один голос твердять, що наступний рік стане переломним і буде набагато краще попередніх років. Економічна криза, як і особисті кризи кожної людини, — всі вони повністю закінчаться саме в 2018 році Жовтої Собаки.
  Якщо ви збираєтеся пов'язати себе узами шлюбу з коханою людиною, то наступаючий рік підходить для цієї чудової події як не можна краще! Добре в 2018 році купувати нерухомість і продавати її з чималою вигодою.
  Загалом, цей рік буде дуже спокійним, позбавленим великих труднощів, проблем, сильних сплесків негативу, що, звичайно, дуже радує. Кожного, хто докладе в рік Собаки максимум зусиль на роботі або в своєму ділі, чекає приголомшливий успіх.

  Відео


  загрузка...
  2018 рік Собаки за китайським календарем: знаки східного гороскопу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають