• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що чекає Овнів в 2018 році

Минаючому господарю дуже сподобалися Овни, тому він не поспішає залишити їх відразу після настання нового 2018 року. І це добре, тому що до середини лютого ви можете спокійно доробити справи, які не встигли закінчити в році, що минає, будувати плани на майбутнє, підвести підсумки попереднього року. А ось з березня потрібно буде починати нові звершення.

Що чекає Овнів в 2018 році


Робота і кар'єра

У новому році овнам відкриються всі двері в сфері бізнесу. Можете зайнятися будь-якою діяльністю і будьте впевнені, що вже до початку літа ви досягнете непоганих результатів, і досить впливові люди будуть буквально битися за право укладення договору з вами.

Собаки по натурі своїй - миролюбні тварини, а отже, неприємних сюрпризів у вигляді чвар і зради можете не боятися. Суперники в цьому році не посміють вас обдурити, навіть конкуренти не стануть пхати вам палиці в колеса.

Життя бізнесмена буде вирувати для Овнів: до самої осені ви будете обсипані угодами і контрактами; да настільки все це буде добре і вдало, що є висока ймовірність непогано розбагатіти!

Особисте життя

В середині літа буде розпал не тільки курортів, але і романів, яскравих зустрічей і флірту. Навіть торішні шанувальники нагадають про себе і будуть слідувати за вами по всіх усюдах. Це ще не все: додадуться і нові поклонники, які готові будуть піти на будь-які хитрощі аби заволодіти вами. Тому зірки радять Овнам в новому році дивитися в обидва.

Взимку ви теж не будете обділені теплом і увагою. Практично весь рік Купідон буде на вашому боці. А тим Овнам, які вже обзавелися сім'єю, зірки радять частіше влаштовувати сімейні зустрічі і посиденьки. Задушевні бесіди і веселі застілля в колі близьких і рідних завжди будуть проходити в кращому вигляді!
загрузка...
Що чекає Овнів в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають