• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Парад планет в 2018 році

Наступ нового 2018 року принесе досить рідкісне і неоднозначне явище у Всесвіті - парад планет в сузір'ї Козерога. Як він позначиться на житті людей і чи вплине на політичну ситуацію, прийняття рішень і тактику?
Парад планет в 2018 році

Які планети увійдуть в сузір'я Козерога

Побудова планет очікується в перші дні нового 2018 року, однак дія цієї події буде відчуватися навіть в кінці 2018. Серед числа небесних тіл, які будуть перебувати в Козерозі наступні:

Сонце
Венера
Сатурн
Плутон
Ліліт або Чорний Місяць


Сонце
Парад планет в 2018 році

Сонце в параді планет 2018 року, практично ніяк не впливатиме на людину, як окреме небесне тіло. Однак в сукупності з іншими тілами може посилювати їх будь-який вплив: як негативний, так і позитивний.

Венера

Парад планет в 2018 році


Відповідає за підвищену чуттєвість і сексуальність. В останній раз, коли вона входила в повну силу, були відзначені нові політичні інтриги у відносинах. Наприклад, між Д. Кеннеді і Мерілін Монро, які до сих пір є загадкою для людства.

В цей час украй ймовірно зробити необдумані дії. Однак така ситуація не змусить збитися з наміченого шляху, оскільки в даному параді вплив Марса практично не буде відчуватися на Венеру.

Сатурн

Парад планет в 2018 році


З одного боку він буде впливати на інтуїтивну і інтелектуальну діяльність людини. У більшості можуть проявлятися різні відчуття, нерідко саме перед поганими подіями. Також цей рік обіцяє безліч відкриттів в області науки, особливо в питаннях медицини та астрономії. Вплив Сатурна в поєднанні з Чорним Місяцем тільки посилюється в кілька разів, що говорить про те, що можливий надлишок інформації в 2018 році. До того ж, є і досить негативні моменти впливу Ліліт. Під впливом такого небесного тіла деякі дійсно важливі і значущі ідеї для людства можуть не реалізуватися.

Плутон
Парад планет в 2018 році


Якщо в минулому році вплив Плутона і Юпітера вкрай негативно позначалося на людстві, то в цей раз Плутон знаходить зовсім нове значення. Без сильної енергетики Юпітера це небесне тіло буде впливати на життя інакше: в році буде багато знакових подій і змін. Можливо, вони будуть стосуватися особистого життя людей, і вони будуть позитивними, але іноді такий вплив набуває нового характеру - відбуваються кардинальні зміни на політичній арені, причому не завжди успішні.

Деякі вчені кажуть, що це планета жаху і страху. Ніхто не може пояснити, чому, коли Плутон набирає свою повну силу, всі події починають набувати негативний характер. Що цікаво, десятиліття діяльності Адольфа Гітлера зіставили з ретроградним Плутона. І саме в моменти 1937-1941 років його вплив був найбільш сильним, далі різко пішов на спад. Чи вплинуло якось це на діяльність диктатора? Тут для кожного з нас залишиться досить загадок і таємниць для роздумів. Але ніхто не стане заперечувати, Гітлер захоплювався всім потойбічним, та й навряд чи він не знав про цей факт від своїх же астрологів, до яких звертався.

Чорний місяць

Багато таємниць приховує це небесне тіло і нерідко вчені говорять тільки про його негативний вплив. Однак слід відразу ж уточнити, що Ліліт (Чорний Місяць) впливає на людину настільки, наскільки вона сама до цього схильна. Якщо в період народження людини в її натальній карті зазначалося вплив Чорного Місяця, то це буде переслідувати її все життя.

Наприклад, вчені дослідили, що саме Чорний Місяць впливав на діяльність Юлія Цезаря. Це стосувалося не тільки його політичної сили, а й особистих якостей. Можливо, саме тому ця людина завжди приховувала в собі багато таємниць, міг виконати велику роботу за короткий період часу, та й в плані політики був одним з наймогутніших людей за всю історію.

Парад планет в Козерозі - чи варто боятися

Як відомо, повний парад планет - це вкрай рідкісне явище. Воно трапляється всього лише один раз в 150-170 років. Останній раз таке явище було в 1982, ще за часів СРСР, наступний, за підрахунками астрономів, настане саме в 2161 році.

Як же вплинула побудова планет в один ряд на життя людства в цьому році:

На самому початку року під Геленджиком трапилася авіаційна катастрофа, в якій загинуло 18 осіб. Офіційна версія свідчить, екіпаж не впорався з керуванням
Через кілька днів трапилася нова катастрофа, вже в Вашингтоні: падіння літака Boeing 737, в ній загинуло 78 осіб. А через кілька годин в тому ж Вашингтоні поїзд в метро сходить з рейок, кількість загиблих - 3 людини, точне число поранених не було підраховано. Ближче до літа світ з жахом опинився в новому епіцентрі подій: авіакатастрофа а Бразилії забрало 137 життів
Вже 18 січня в США відбулася чергова подія: авіаційна пілотажна група BBC загинула в катастрофі під час виконання тренувального пілотажу. Виживших не залишилося
Смерть Брежнєва Леоніда Ілліча
Прихід до влади Андропова
Загадкове зникнення сина Маргарет Тетчер
Нестабільність політичної ситуації: початок військових переворотів в Гватемалі, Бангладеші
Початок війни між Великобританією і Аргентиною
Канада отримала незалежність
Цього року відзначалися найсильніші заморозки за всю історію США
10 травня радянська експедиція вперше підкорила Еверест
Замах на Папу Іоанна Павла ІІ
Ухвалення Іспанії в члени НАТО
Початок Ліванської війни
Самогубство одного з найбагатших людей 80-х років - Лондонського банкіра Роберто Кальві
У день найтривалішого місячного затемнення ХХ століття відбулася чергова авіакатастрофа, але вже під Москвою. Загинуло 90 людей.

Але що ж принесе людству парад планет в Козерозі? Чи чекати якихось негативних змін? Як кажуть астрологи, потрібно обов'язково враховувати сильний вплив планет, які встануть в один ряд у цей день. Звичайно, не можна говорити, що події будуть вкрай негативними, оскільки побоюватися такого варто лише під час повного параду планет.

Але що, на думку фахівців, буде відбуватися в цьому році?

Політична ситуація

В останній раз парад планет в Козерозі був саме в 1962 році, і це предзнаменовало прояв нової проблеми - Карибської кризи. Світ із завмиранням серця задавався питанням - чи буде ядерна війна. А в 1989 році, під час чергового параду, поступово почався розпад СРСР. Але що нам очікувати зараз, в 2018 році?

Астрологи зазначають вкрай нестабільну ситуацію у відносинах між двома великими державами. Політична нестабільність налагодиться не скоро, а вплив параду планет може виявитися згубним для життя однієї з них.

Також відзначається велика ймовірність конфліктів і політичних битв. Вони навряд чи були заплановані раніше, оскільки в силу вступить вплив Плутона - самого нестабільного небесного тіла.

Кажуть, що люди, народжені в минулому під час параду планет в Козерозі, саме зараз постануть у всій своїй силі. Варто очікувати від них гучних заяв і бажання боротьби. Про кого може йти мова? Народжені в 1965 році:

Абдалла ібн Хусейн - король Йорданії
Башар Асад - президент Сирії
Дмитро Медведєв - Прем'єр-міністр Російської Федерації
Петро Порошенко - Президент України


Що найцікавіше, саме в 2018 в Росії пройдуть чергові президентські вибори. Як обернеться ця подія для світової спільноти? І що чекати від політиків, які народилися саме під час параду планет в Козерозі 1965 роки?

Про цей момент згадав і Павло Глоба, який порахував, що події в Україні в 2018 році можуть бути змінені. Оскільки чинний Президент Петро Порошенко і прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв народилися саме в момент параду планет, для кожного з них цей час буде вирішальним. Але в історії завжди є переможці і переможені. Однак сам астролог говорить про те, що у відносини між двома країнами втрутиться хтось третій, який раніше не грав особливої ​​ролі в їх історії. Хто ж це буде?

Стан Землі під час параду планет

Щодо самого параду планет, то він буде впливати на гравітацію між небесними тілами і стане причиною «гравітаційних дірок». Це вплине на зрушення магнітних полюсів Землі, а також на зміну маси тіл. У зв'язку з цим можливі часті землетруси і виверження вулканів.

Також відзначається посилення процесів танення льодовиків. Можливі також сильні заморозки. На деяких континентах збільшиться кількість смерчів і ураганів.

Вплив сонячних променів буде вкрай сильним. Тому в літній період можлива сильна посуха, причому в критично короткий період.

Нерідко кажуть, що парад планет в 2018 році стане передвісником, а то і причиною кінця світу. За деякими даними, очікуються сильні повені в прибережних районах, які зметуть усе живе в цих місць. Однак нерідко про кінець світу говорять у зв'язку із зіткненням Землі з таємничою планетою Нібіру.

Чи існує вона насправді і як відіб'ється це на життя всього людства, поки вирішуються відповідати тільки найсміливіші астрологи. Але відомо, що дана планета входить в межі Сонячної системи тільки раз в 3000 років. Минулого разу вона принесла з собою безліч руйнувань і катаклізмів. Як це відіб'ється на частці людства зараз?

Астрологи запевняють, що під час параду планет не варто шукати лише негативні його прояви, але кожен зобов'язаний бути до них підготовлений. Число позитивних моментів в такі періоди знає і історія: це і народження нових музичних груп, відкриття в науці, особливо в області медицини і історії, сходження на трон сильних особистостей. На жаль, згідно з їх натальних астрологічних карт, вони могли бути одними з найсильніших людей, які приведуть світ до розвитку, а не до нищівнх війн. Але, від частини, через свою невпевненість у собі на початку шляху, неправильних рішень і не завжди добре обдуманим вчинків ставали одними з найжорстокіших осіб в історії, які, втім, управляли масами. Одним з таких був і Адольф Гітлер.
загрузка...
Парад планет в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають