• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Нумерологічний прогноз на 2018 рік

З точки зору нумерології, прийдешній 2018 й - рік не тільки Жовтої Собаки, але і числа 2 - таке нумерологічне значення цього періоду. З точки зору нумерології, ця цифра - символ творчості, креативу, новаторства, впевненого руху вперед по прокладеним раніше рейках. Що чекає саме вас?

Дізнатися це нескладно. Для початку розрахуйте ваше персональне число: складіть всі цифри, які складають дату вашого народження, зведіть суму, до однозначного значення.

Нумерологічний прогноз на 2018 рік


Наприклад, ви народилися 16 квітня 1968 року. Записуємо цю дату в числовому вираженні - 16.04.1968 і складаємо всі складові її цифри: 1 + 6 + 0 + 4 + 1 + 9 + 6 + 8 = 35. Зводимо суму до односимвольного значення: 35 → 3 + 5 = 8. Це і буде Число Долі, яке визначить ваше персональне майбутнє 2018.

А тепер читаємо, що ця Нумерологічна математика привнесе у ваше життя.

Нумерологічний гороскоп на 2018 рік за Числом Долі

Число Долі 1

Ваші природні таланти - активність, енергійність, вміння виявляти ініціативу - в рік творчої креативної двійки будуть затребувані як ніколи. Що це означає? А то, що у вас є серйозний шанс обскакати на поворотах конкурентів - навіть більш досвідчених, які мають зв'язки або об'єктивно геніальних. Начальство (та що приховувати - і зірки) оцінить завзятість та цілеспрямованість «одиниць», запланувавши для вас і підвищення доходів, і кар'єрне зростання, і привабливі пропозиції по зміні сфери діяльності. Головне, не відступайте і боріться з невпевненістю: вони - ваші головні вороги. «Двійка» обіцяє успіх і готівковому терені: рік принесе цікаві знайомства, з них може вирости нова сім'я або вдале бізнес-партнерство. А ось з людьми, відносини з якими ви підтримуєте давно (неважливо - чоловік чи жінка це, родичі, близькі друзі або колеги), нумерологи радять бути помягче і контролювати властиві вам спалахи агресії.

Число Долі 2

Вам удача в 2018-му покладена вже за фактом народження, не дарма ж особисте число збігається з цифрою року! Не бійтеся ставити перед собою наймасштабніші мети - їх чекає успіх. Ну а супернадійними помічниками в його досягненні стануть ваші вроджені такт і таланти в налагодженні комунікацій між людьми. Пам'ятайте: як би не поверталося життя, ви завжди і про все зможете домовитися. Від відносин з оточуючими будуть залежати не тільки ваші фінансові та кар'єрні справи, але і самопочуття: конфлікти або сварки можуть занурити в депресію і вплинути на здоров'я. Тому постарайтеся «винести за дужки» спілкування з персонажами, після контактів з якими вам недобре. Нумерологи радять «двійкам» направити всю любов і енергію на найближчих - від цього виграють всі.

Число Долі 3


У 2018-му вашим життям буде рулити НЕ мінлива непередбачувана пані Удача, а виключно здоровий розрахунок і практицизм. З точки зору практичності оцінюйте будь-які кроки, які вам захочеться / доведеться зробити. Начальник набрид, робота не надихає? Звичайно, міняйте - але тільки після ретельного зважування всіх за і проти. Нова любов запаморочила голову настільки, що про стару хочеться забути і почати життя з чистого аркуша? Що ж, можливо ... Але перед тим, як зробити рішучий крок, прорахуйте, що придбаєте, а що втратите. Якщо втрат буде більше, то емоції і почуття варто на час втихомирити і керуватися виключно розумом. Особлива складність майбутнього періоду полягає в тому, що «трійки» практично завжди впевнені у власній правоті. Однак в 2018-му нумерологи радять особливо ретельно все зважувати і перевіряти ще раз: ризик помилок досить високий.

Число Долі 4

О-о-о, готуйтеся до насиченого подіями року! Нумерологи обіцяють захоплюючий життєвий атракціон, іноді нагадуючий «американські гірки», а іноді - біг білки в колесі, без відпочинку і зупинок. Втім, енергійні і заповзятливі «четвірки», скоріше, навіть зрадіють такому марафону, адже розмірене існування викликає у вас тільки нудьгу. Проте в свій щільний графік важливо внести не тільки «біг», а й відпочинок, інакше в другій половині року організм може проявити невдоволення. Ваш ключ до фінансового і особистого успіху - не боятися новаторства і змін: пропонуйте, ризикуйте, міняйте сферу діяльності, починайте нові проекти і заводите зв'язки з людьми, яких раніше в принципі не розглядали в якості партнерів, коханих і друзів. Ну а щоб напевно не помилитися, не забувайте просити поради у найближчих.

Число Долі 5

Ви - харизматичні особистості; знаючі, як справити враження на оточуючих. У 2018-му ці таланти будуть затребувані як ніколи: застосуваши відпущені вам природою навички комунікацій, ви зможете досягти фінансових і кар'єрних успіхів, про які навіть не мріяли. А ось якщо дозволите грати першу скрипку індивідуалізму і провалите командну роботу, підсумки року навряд чи порадують. Тому пам'ятайте: ваш девіз - «причарувати всіх!». Крім егоїзму, нумерологи застерігають від ще одного фактора: «п'ятірок» в наступаючому році не варто надмірно ризикувати і вплутуватися в проекти, що викликають хоч найменший сумнів, - великий ризик бути втягнутим в аферу. Всілякі страховки і засоби пасивної безпеки під час поїздок і відпочинку теж не варто ігнорувати.

Число Долі 6

Попереду у вас солодкий період спокою і благополуччя. І це не випадковість: швидше за все, ви довго і наполегливо йшли до якоїсь мети і тепер отримуєте заслужену нагороду за докладені зусилля. Крім фінансової та кар'єрної стабільності, відчуєте і соціальне зростання: навколишні почнуть раз у раз звертатися до вас за рекомендаціями і порадами. Не відмовляйте - відкритість, бажання ділитися досвідом зроблять вас своєрідним гуру, що одного разу зіграє важливу роль в подальшому просуванні вперед. Ну а поки просто насолоджуйтеся. Особисте життя «шісток» також буде проходити під знаком миру і гармонії. Сімейним людям нумерологи радять замислитися про народження спадкоємця (-ці). Одинакам ж обіцяні вельми цікаві зустрічі, одна з яких цілком може змінити ваш статус на «у відносинах».

Число Долі 7

Вам дістанеться неймовірно динамічний, повний різноманітних подій рік: готуйтеся до нових зустрічей і проектів, проривів у професійному житті, навіть зміні світогляду! На щастя, ви наділені достатніми запасами досвіду, мудрості і розважливості, щоб в цьому вирі виплисти саме туди, куди вам потрібно. Опинившись перед необхідністю приймати рішення, не дійте спонтанно: перш за все глибоко вдихніть, озирніться навколо в пошуках тих, на кого можна буде спертися, зважте всі за і проти - і лише потім робіть доленосний крок. При дотриманні цих умов будь-які метаморфози виявляться неймовірно успішними. Єдина сфера, яку обійде вітер змін, - це особисте життя. Сімейним «сімокам» це навіть на руку: будинок залишиться їх надійної тихою гаванню, де, можна перепочити від життєвих потрясінь. А ось одинакам нумерологи, на жаль, не обіцяють знакових зустрічей.

Число Долі 8

Нарешті настає період, коли ви можете перевести дух від напруженої гонки попередніх років і приділити час рідним, друзям, хобі та, врешті-решт, собі любимому. 2018 рік стане для вас роком фінансової і професійної стабільності. Однак це зовсім не означає, що у ваше життя не ввійде якийсь новий досвід. Нумерологи кажуть, що рік «двійки» сприяє саморозвитку, отриманню цікавих знань і корисних навичок. Є сенс вже зараз потурбуватися про пошук курсів чи тренінгів, які зроблять вас ще більш різнобічним і професійним. Єдине, що може доставляти вам клопоти, - це особисте життя. Романтичним стосункам загрожує перевірка на міцність, тому докладайте всіх зусиль, щоб утримати поруч З собою кохану людину. Або, якщо людина не такі вже й кохана, не мучте себе і її і відпустіть.

Число Долі 9

Ключ до успіху для вас - інтуїція і ретельний аналіз. На жаль, ваша особиста цифра знаходиться в деякій конфронтації з «двійкою», тому покладатися на авось і кидатися у вир з головою в 2018-му категорично не варто. Уникайте сумнівних проектів, відгороджується від пліток і інтриг, не вірте чуткам і солодким обіцянкам - і тоді вдасться не тільки не втратити, але навіть примножити нажите раніше. Підтримку в цей досить неоднозначний період вам забезпечать сім'я і друзі. Проводьте з ними якомога більше часу, не забувайте демонструвати, як багато ці люди для вас означають, - і тоді сил і впевненості вам вистачить на все.
загрузка...
Нумерологічний прогноз на 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають