• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що чекає Україну в 2018 році: прогнози астрологів, екстрасенсів, ясновидців

Що чекає Україну в 2018 році

Тривала економічна криза, військові дії, конфлікт з Росією, політична нестабільність і напружена ситуація в суспільстві - численні труднощі український народ стійко переносить на своїх плечах і продовжує сподіватися на краще. Чи зміниться становище нинішньої України в 2018 році?
Що чекає Україну в 2018 році: прогнози астрологів, екстрасенсів, ясновидців

На думку більшості сучасних астрологів, країна знаходиться в складному перехідному стані, коли необхідно вирішити накопичені економічні та соціальні проблеми, зруйнувати застарілі політичні моделі і союзи. Настають часи корінних змін і глобальних реформ у всіх сферах. І не тільки владі належить помінятися, але і кожна людина повинна змінити свої погляди, переконання, вчинки.

Харківський астролог Олена Максимова стверджує: в 2018 році остаточно вирішиться доля східних земель, почнеться відновлення зруйнованих зв'язків і інфраструктури областей, які пістраждали в ході АТО. Має бути прийняття життєво значущих для майбутнього країни законів і рішень. А зороастрийский астролог з Одеси Влад Росс вважає, що Донбас повернеться до складу України, а Крим - ні.

За словами Павла Глоби, передумов до істотних позитивних змін не спістерігається: економічна криза, зниження рівня життя, військові дії на Сході триватимуть ще кілька років. Курс гривні наблизиться до критичного рівня, а ціни продовжать підвищуватися. Астролог пророкує неминучий розкол країни, подальше об'єднання окремих українських територій з колишніми союзними республіками і сусідніми державами, створення нової геополітичної коаліції на чолі з Росією.

Череда відомих екстрасенсів, серед яких Павло Романов і Сергій Швецов, наполягають, що мирного врегулювання конфлікту з східними землями найближчим часом досягти не вдасться. Практично одноголосно ясновидці передрікають Україні на 2018 рік напружену політичну обстановку і державні перевороти.

Болгарська провидиця Ванга не виділяє країну окремо в своїх прогнозах. Вона розглядала українські території в контексті пророцтв для Росії, яка, повернувши собі колишню міць, вплине на всю Східну Європу. Таким чином, доля України, на думку віщунки, нерозривно пов'язана з подіями найближчих сусідів.

Носії древніх знань з Карпат - мольфари, стверджують, що українців очікує зміна влади. І тільки новий президент, якого підтримає народ, зможе вивести країну з кризи. Війна була послана як перевірка на міцність, щоб люди навчилися більше цінувати людське життя і вічні цінності, зробили відповідні висновки.

Дивлячись на пророцтва представників різних часів і здібностей ясновидіння, зрозуміло: становище Української держави залишається складним. Але випробування завжди посилаються під силу. Тому не варто впадати у відчай, чекати від влади допомоги та безкоштовних благ, куди розумніше прагнути покращувати своє майбутнє вже сьогодні, власними руками і головою. Адже, в кінцевому рахунку, від вчинків кожного залежить доля всього народу і країни.
загрузка...
Що чекає Україну в 2018 році: прогнози астрологів, екстрасенсів, ясновидців
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають