• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку

Третій місяць зими, на відміну від позитивного і наповненого енергією січня, змусить більшість знаків відчути емоційну спустошеність і холод. Домінантою серед небесних тіл, як і раніше, є Сонце, але його сила йде на спад, піступаючись місцем Венері – планеті, протегує романтичним почуттям. Такий небесний розклад зумовить те, що єдиною вдалою сферою для більшості знаків зодіаку буде нива романтичних відносин і міжособистісних комунікацій.
Одинакам випаде чимало шансів завести нове знайомство, а сімейні знаки будуть цілком і повністю віддаватися домашнього вогнища, переживаючи новий медовий місяць, наповнений ніжними побаченнями і зізнаннями в коханні. Найменше позитивних плодів принесе сфера фінансів – зірки не розташовують до легких заробітків, так що для задоволення нагальних потреб і забаганок доведеться гарненько попрацювати.
Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Дізнайтеся, що потрібно вашій знаку зодіаку в лютому 2018 року!
Високий ризик несподіваних грошових втрат, так що краще уникати парі, карткових ігор, лотерей і схем, що обіцяють підозріло швидкий і великий дохід. Так само в зоні підвищеного зодіакального уваги повинна залишатися сфера здоров'я – знаків, які не можуть похвалитися міцною імунною системою, або мають хронічні захворювання, потрібно уважно прислухатися до тривожних звоночкам організму і вчасно приймати превентивні заходи, щоб не зустрічати весну на лікарняному ліжку.

Гороскоп на лютий 2018 для Овна


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
У лютому 2018 року Овнам доведеться цілком позитивний період часу. Незважаючи на те, що Сонце в цьому місяці не забезпечить Овнам максимальну енергетичну підтримку, у них знайдеться достатньо сил, щоб подолати будь-які життєві труднощі і негативні обставини. Представники цього знака, вміють зібратися з силами після січневих свят, зможуть закласти в лютому надійну базу для майбутнього професійного просування та особистісного зростання. Сімейним Овнам слід задуматися про поповнення – лютий відмінно підходить для реалізації даної мети.
Пройдіть необхідні обстеження, щоб мінімізувати можливі проблеми зі здоров'ям, ну а після регулярно уединяйтесь з коханою людиною в романтичній обстановці спальні. Єдине, про що варто задуматися Овнам — це їх імпульсивний і вибуховий характер, який часто призводить до сутичок з колегами і близькими людьми. Вам варто зайнятися медитативними практиками, щоб приборкати неконтрольовані спалахи гніву.

Гороскоп на лютий 2018 для Тельця


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Небесні світила обіцяють, що Тельці можуть стати найщасливішими знаками з усього зодіакального спільноти, адже жодна планета-антагоніст не матиме на них у лютому ні найменшого впливу. Варто скористатися шансом, наданим понад, щоб підвищити рівень свого матеріального добробуту і реалізувати амбітні плани. Найбільше пощастить Тельцям, зайнятим у комерції – наймані працівники укладуть кілька контрактів, які забезпечать їм приємні бонуси до зарплати, а бізнесменам потрібно задуматися про розширення справи. Швидше за все, ви можете знайти нового партнера, який здатний профінансувати ваш новий бізнес-проект.
У питанні романтичних почуттів вільним Тельцям потрібно бути напоготові – в когось із старих знайомих ви зумієте розгледіти риси не просто друга, але й потенційного партнера для щасливого подружнього життя. Астрологи попереджають Тельців: не варто задирати ніс і хвалитися своїми звершеннями. Досягти успіху зможуть лише ті представники знаку, які зуміють тримати язик за зубами.

Гороскоп на лютий 2018 для Близнюків


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Представникам Близнюків лютий принесе непростий життєвий вибір. Зірки вам запропонують два варіанти розвитку подій – деяким Близнюкам невимовно пощастить потрапити на просту доріжку, що веде до слави і почестей, а іншим доведеться побовтатись, щоб заслужити тепле місце під сонцем. Можливість потрапити в одну або іншу категорію буде залежати від того, наскільки правильні кроки Близнюки почнуть на початку місяця. Астрологи рекомендують представникам даного знаку два, а то й тричі подумати, перш ніж висловлюватися або робити якісь дії.
Втім, навіть тих, кому випаде нелегкий шлях, не можна назвати повними невдахами – лютий пройде для Близнюків під покровительством Сатурна, а ця планета допомагає долати труднощі і виходити переможцем у боротьбі з обставинами. Самої щасливою сферою для Близнюків будуть родинні взаємини. Вам вдасться вирішити якийсь давній конфлікт і провести цей місяць в світі і спокої, насолоджуючись теплом домашнього вогнища і взаєморозумінням з рідними, які неодмінно підтримають вас у важку хвилину.

Гороскоп на лютий 2018 для Раку


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Лютий принесе з собою ускладнення взаємин із зовнішнім світом. Ракам захочеться залізти у свою затишну нірку, щоб відгородитися від проблем, які будуть заважати їм відчувати гармонію і спокій. Не переживайте – велика частина труднощів є надуманою, потрібно просто заспокоїтися і поглянути на речі тверезим поглядом. Ви переконаєтеся, що 90% питань вирішаться самі собою, як тільки ви перестанете нервувати і холоднокровно візьметеся за поточні справи. На роботі не нехтуйте допомогою колег – велика частина з них і так є вашими боржниками, адже Рак ніколи не відмовить у тому, щоб подати руку допомоги і дати слушну пораду.
До кінця місяця ви ввійдете в звичне русло, відчуваючи себе задоволеним життям людиною. У сфері фінансів потрібно трохи підтягнути пояс – січневі свята змусили вас серйозно витратитися на подарунки для рідних і друзів, тому обходьте стороною навіть найпривабливіші розпродажі. Щасливою сферою будуть любовні взаємини. Ваш партнер стане особливо дбайливим і уважним, нескінченно балуючи і радуючи Раку.

Гороскоп на лютий 2018 для Лева


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Левам доведеться період серйозних життєвих змін, адже планета-покровитель цього знака буде надавати на його життя величезний вплив. Сонячна енергетика допоможе Левам завершити всі справи, розпочаті в січні. Не опускайте рук навіть в ті періоди, коли вам буде здаватися, що втома більше не дасть зробити і кроку. Планомірно йдіть до намічених цілей, щоб забезпечити собі спокійне існування у другій половині 2018 року. Левам -одиначкам варто переглянути свою точку зору на сімейні відносини – статус завидного нареченого або нареченої забезпечує вам увагу з боку протилежної статі, але ви занадто часто міняєте партнерів, залишаючи за собою безліч розбитих сердець.
У лютому настане чудовий час для того, щоб стати розсудливим, зупинившись на одній кандидатурі. Леви, які краще не звертати уваги на це застереження, ризикують провести кілька років у самоті. Самого пильної уваги Львів буде вимагати сфера здоров'я – гедонізм і шкідливі звички дадуть про себе знати збоями в імунній системі. Якщо не хочете пістійно боротися з застудами і проявами хронічних хвороб, пістарайтеся дотримуватися здорового способу життя.

Гороскоп на лютий 2018 для Діви


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Представники зодіакального спільноти, що з'явилися на світ під сузір'ям Діви , можуть зітхнути з полегшенням – астрологи пророкують їм позитивний період життя, в якому для них відкриється безліч нових можливостей. Потенціал лютого варто використовувати максимально продуктивно – забудьте про тусовках у перші тижні місяця, щоб зуміти заробити репутацію справжнього професіонала. Вільний час краще витратити на відвідування курсів і тренінгів, або підтягти рівень володіння іноземною мовою. Остання порада зірки дають не марно – високий шанс того, що в 2018 році ви будете частенько бувати в закордонних відрядженнях або подорожах.


Сімейні Діви зможуть покластися на партнера, який візьме на себе частину домашніх обов'язків, щоб допомогти вам впоратися зі справами, навалившимися в лютому. Здоров'я порадує Дів відмінним станом речей – незважаючи на деяку втому, імунітет буде працювати в лютому як годинник, успішно проводячи боротьбу з вірусними і простудні захворюваннями. Єдине, про що не варто забувати — це спілкування з дітьми. Навіть самі зайняті батьки повинні знаходити час, щоб позайматися з дітьми малюванням або ліпленням, або ж поговорити з підлітками про життєві негаразди.

Гороскоп на лютий 2018 для Ваг


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Незважаючи на протистояння Сатурна, покровительствують Терезам і Нептуна, надає на їх життя не саме позитивний вплив, представники цього знаку зможуть поскаржитися на долю. У лютому удача не раз зустрінеться на їхньому життєвому шляху, надаючи шанси на додатковий заробіток. Терезам, які давно планували відкрити власну справу, варто задуматися про підготовку серйозного бізнес-плану. Якщо ви зумієте залучити надійного партнера і прописати можливі ризики, зірки обіцяють вам найвище заступництво. Найкращою сферою для починань вважається сфера послуг, однак вибором Ваг-підприємців також можуть стати торгові та виробничі підприємства.
У будь-якому випадку, ви можете розраховувати на підтримку з боку членів сім'ї – вони не тільки вислухають ваші сумніви, але зможуть дати слушну пораду і надати посильну допомогу. Предметом пильної уваги Ваг повинна стати безпека майна. Якщо ви давно замислювалися про те, щоб оснастити машину хорошою сигналізацією або піставити квартиру під охорону, негайно займіться цим питанням, щоб не понести збитки.

Гороскоп на лютий 2018 для Скорпіона


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Для представників цього знаку лютий стане цілком стабільним періодом життя, адже планета-покровитель Скорпіонів — Сатурн, — буде надавати на їх життя саме позитивний вплив. Ви зможете просто плисти за течією, радіючи відсутності дедлайнів на роботі. Краще провести лютневі будні за неквапливою діяльністю, яка не вимагає особливих розумових зусиль. Розслаблений стан Скорпіонів не дасть їм активізувати інтелект і вирішувати питання, пов'язані з миттєвим прийняттям рішень. Зате на особистому фронті ситуація обіцяє бути стабільною.
Сімейні Скорпіони будуть насолоджуватися комфортною домашньою обстановкою, а одинаки продовжать пошуки другої половинки, не докладаючи для цього особливих зусиль. У цю сферу життя Скорпіона втрутиться Венера, яка недолюблює даний знак, так що допомоги від неї ви не дочекаєтеся. Наявність вільного часу розташовує до того, щоб приділити його фізичної активності – після новорічних застіль на вашій талії може додатися пара зайвих сантиметрів. Бажаєте позбутися від накопиченого жирку до весни – запишіться в басейн або тренажерний зал.


Гороскоп на лютий 2018 для Стрільця


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Покровителька Стрільців – Венера – докладе всі сили, щоб забезпечити своїм підопічним щастя в особистому житті. Самотні Стрільці не повинні упустити такий вдалий момент. Частіше вибирайтеся на всілякі заходи і вечірки. Досить імовірно, що доленосна зустріч вже до кінця року закінчиться веселими гуляннями на вашому весіллі. Більш того, шлюб, укладений в 2018 році, обіцяє стати для Стрільців виключно щасливим та міцним. На жаль, деякий розлад може принести фінансова сфера – в лютому вам не варто чекати додаткових грошових нагород від керівництва або повернення старих позик.
Грамотно розпоряджайтеся грошима, щоб не підійти до кінця місяця з порожнім гаманцем. Тут доведеться розраховувати лише на власні сили – астрологи не рекомендують Стрільцям брати в борг у лютому. Небесні світила радять уважно пересуватися по місту під час ожеледі — для вас загострюється ризик вивихів, ударів і переломів. Краще всього, якщо ви заздалегідь піставите на зимове взуття накладки проти ковзання, адже береженого і Бог береже.

Гороскоп на лютий 2018 для Козерога


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Лютий не обіцяє порадувати Козерогів якимись видатними результатами. На жаль, Марс, зазвичай захищаючий даного знаку, буде чинити на життя Козерогів мінімальний вплив. Всі досягнення лютого стануть плодом ваших особистих зусиль, так що кожен з представників цього знака отримає своє на підставі витраченого часу і сил. Якщо ви бажаєте провести лютий неробства та лінощів, це не загрожує особливими неприємностями. Хіба що доведеться зменшити апетити при відвідуванні ресторанів, магазинів та інших місць, де можна витратити гроші.
Робоча обстановка також характеризується стабільністю – начальство перестане звертати на вас увагу, так що якщо ви самі не нагадайте про себе, ніхто не повісить на Козерога додатковий проект чи завдання. Сфера здоров'я вас не потурбує – імунітет знаходиться на досить високому рівні, щоб захистити Козерога від застуди. Звичайно, так буде лише в разі, якщо не лізти на рожен і не ходити в вогкі і морозні дні в одязі, призначеної більше для краси, ніж для тепла.

Гороскоп на лютий 2018 для Водолія


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Зусилля, витрачені Водоліями в минулих періодах, не пройдуть непоміченими. Позитивний вплив місяця буде посилена ще й тим, що Сонце, зазвичай чинне на цей знак негативно, змінить свою позицію, додаючи в життя Водолія позитивну енергетику. Кращим варіантом для застосування нових умінь і здібностей буде саморозвиток – ви давно застопорилися на одному професійному рівні, так що поспішіть придбати кілька нових навичок. В особистому житті Водоліїв настають різкі зміни – самотні представники знаку можуть зважитися на серйозні і тривалі стосунки, підкорившись волі почуттів.
Несподівано збільшився фінансовий потік дозволить вам зустріти нову любов у всеозброєнні – оновлення гардеробу і зачіски будуть як не можна до речі. Сімейним знаків бажано бути насторожі – хтось із вашого оточення може почати надавати підвищену увагу вашій половинці. Не переживайте – серце близької людини належить тільки вам, так що не піддавайтеся ревнощі і образу.

Гороскоп на лютий 2018 для Риб


Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
Лютий — не найгірший місяць для Риб . Варто привітати даний знак з періодом, у якому його життя наповниться гармонією і позитивними еманаціями. Значний вплив на долю Риб буде надавати Венера, так що нових романтичних зустрічей і вибуху почуттів вам просто не уникнути. Навіть Риби, давно перебувають у шлюбі, знову відчують емоції, властиві медового місяця. Самотні представники цього знаку, який і так володіє підвищеною чуттєвістю і романтичністю, будуть повністю занурені в любовні відносини, змінюючи одного партнера за іншим. Однак варто вчасно зупинитися і включити розум, щоб не заробити собі погану репутацію.
Особливо пильної уваги Риб зажадає професійна сфера – в пориві романтичних почуттів Риби поринуть у мрії, забуваючи виконувати поточні робочі обов'язки. Ваш начальник навряд чи сприйме таке положення справ з ентузіазмом. А ось сфера здоров'я стане предметом заздрості багатьох інших знаків. Риби будуть відчувати себе просто чудово – як відомо, імунітет у тих, хто закоханий, працює на всі 100%.
загрузка...
Гороскоп на лютий 2018 року по знаках зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають