• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку

Другий весняний місяць, до жаль, не можна назвати безхмарним. Таке положення речей не кращим чином позначиться на житті представників зодіакального спільноти – деяких з них підстерігають розчарування, проблемні питання та сімейні сварки. Обумовлено це тим, що Сатурн і Плутон, які зазвичай є планетами-антагоністами, утворюють несподіваний тандем, що об'єднує все відпущене їм негативний вплив.
Уважного ставлення потребують грошові відносини і здоров'я. Не нехтуйте профілактикою хронічних захворювань. Крім того, не варто пробувати екзотичну їжу і харчуватися в неперевірених місцях, щоб не наражатися на ризик отруєнь. У фінансових питаннях краще не вдаватися до допомоги кредитних організацій – висока ймовірність, що ви потрапите в справжню кабалу, виплачуючи грабіжницькі проценти. Давати гроші в борг рекомендується лише перевіреним знайомим і друзям.
Всіляких проектів, що гарантують небачені дивіденди, потрібно уникати – шахраї обдеруть як липку, залишивши без гроша за душею. Негативний планетарне вплив позначиться і на сфері романтичних почуттів. Багато пар можуть посваритися до кінця квітня в пух і прах. На роботі також підвищується ризик непорозуміння і конфліктів на грунті професійних обов'язків. Тим не менш, жителям зодіакального спільноти потрібно сприймати погані новини без зайвого фаталізму.
Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Дізнайтеся зодіакальний прогноз, щоб квітень не приніс сюрпризів!
Водним і земним знакам обов'язково допоможе Місяць, яка заблокує частина негативної енергетики квітня. Представники вогненної стихії отримають підтримку з боку Меркурія – планети, яка сприяє дипломатичних зв'язків і комерції, тому що в цих сферах вам пощастить більше, ніж іншим знакам зодіакального кола. Повітряні знаки можуть покладатися на заступництво з боку Нептуна – ця планета посприяє тому, щоб будь-які подорожі минули без особливих проблем і нестиковок.
В цілому, астрологи називають квітень місяць індивідуалізму – найбільше пощастить особистостям, які звикли покладатися на власні сили і не сидять у бездіяльності, виправдовуючи поразки збігом обставин або підступами ворогів. Рухайтеся вперед і сміливо дивіться у майбутнє – отриманий у квітні досвід буде незамінний для особистого і професійного зростання.

Гороскоп на квітень 2018 для Овна


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Овнам належить подолати масу труднощів, які будуть виникати у всіх сферах життя. Астрологи рекомендують не замахуватися на нові досягнення, а пістаратися зберегти позиції, які були завойовані раніше. Не варто шукати нових романтичних знайомств – особи, які зустрінуться на вашому життєвому шляху, навряд чи гідні щирих почуттів. Точно таке ж попередження зірки дають і щодо професійної сфери. Нові проекти будуть лише висмоктувати з вас сили, не дозволяючи досягти значного результату. Пістачальники, клієнти і навіть колеги по роботі будуть всіляко заважати і допускати помилки при підготовці документації.
Овнам потрібно зосередитися на тих цінностях, які супроводжували їх життя до настання квітня. Головним із них має стати сім'я – рідний дім, наповнений позитивною енергетикою, дасть можливість підживлювати сили. Піставтеся уважно до стану нервової системи. Пістійна боротьба виб'є Овна з колії, так що не виключений ризик неврозів і зривів. М'ятний чай, розслаблююча ванна і хороша книга вечорами стануть для вас найкращим лікарським засобом.

Гороскоп на квітень 2018 для Тельця


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Квітень здасться Тельцям неоднозначним часом. Позитивні еманації Венери не зможуть переломити негативний вплив з боку Сатурна, що позначиться на сфері романтичних і особистих відносин. Тельцям доведеться прикласти величезні зусилля, щоб не допустити розриву з близькою людиною. Астрологи кажуть, що саме ви і будете провокатором більшості сварок. Залишається лише знайти в собі сили, щоб стати ініціатором примирення і навчитися визнавати допущені помилки. Найкращими помічниками Тільця стануть стриманість і вміння раціонально підходити до вирішення проблем. У фінансовій сфері Тельці можуть розраховувати на невелике, але пістійне поповнення гаманця.
Власникам власного бізнесу варто забути про гульні – фінансовий потік буде достатній лише для підтримки фірми на плаву і виплати зарплат найманим працівникам. Ті ж, хто працює за наймом, відчують розчарування і бажання змінити місце працевлаштування. Але не поспішайте писати заяву за власним бажанням. Квітень – не найкращий місяць для імпульсивних рішень, тим більше що на біржі праці Тельцям поки не світять привабливі пропозиції.

Гороскоп на квітень 2018 для Близнюків


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Представники Близнюків можуть зітхнути з полегшенням – для них квітень буде періодом стабільності. Астрологи рекомендують Близнюкам уважно придивитися до робочого оточення – хтось із колег або партнерів дасть привід до серйозних підозр. Цілком можливо, що ця людина нечистий на руку, і ваші впали доходи пов'язані з його діями. Приймати імпульсивні кроки не варто – зібрати доказову базу, яка дозволить вам вивести шахраїв на чисту воду. В іншому випадку ви ризикуєте уславитися пустословом і склочником, який звинувачує ні в чому не повинних людей в злочинах. Близнюкам не доведеться скаржитися на стан здоров'я – планетарне вплив не торкнеться цю сферу життєдіяльності. Тим, хто займається спортом на професійному основі, вдасться досягти декількох особистих рекордів.
У сфері романтичних стосунків править Венера, яка не дуже позитивно ставиться до Близнюкам. В цьому аспекті квітень стане важким періодом – кохана людина чекає від вас переходу на новий рівень взаємовідносин. Якщо ви готові до весілля, то всі залишаться задоволені. Якщо ж Близнюки продовжать гнути лінію егоїстичних інтересів, високий ризик виникнення цієї безодні проблем, вирішити що вийде не у всіх.

Гороскоп на квітень 2018 для Раку


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Астрологи стверджують, що Рак може виявитися єдиним представником зодіакальної сім'ї, повністю захищеним від негативних планетарних впливів. Негативно налаштований Сатурн не зможе протистояти позитивному впливу Місяця, внаслідок чого Ракам буде забезпечено неймовірний енергетичний заряд. Особливою вдатність охарактеризується бізнес-сфера – Раки можуть братися відразу кілька проектів. Неймовірний підйом сил дозволить їм не просто закінчити справи у термін, але і зробити це з максимальним доходом. Не менш успішною буде діяльність, пов'язана з юридичними, нотаріальними, педагогічними або комерційними справами. На любовному фронті зірки рекомендують Ракам проявити властиву їм обережність.
З одного боку, Раку будуть мати настільки притягальну енергетикою, що зможуть без праці спокусити вподобаного людини. Цим шансом можуть скористатися Раки-одинаки. Але подумайте, чи потрібно вам таке число шанувальників? Безглузда витрата енергії призведе до виснаження сил вже у другій половині місяця. Зате сімейні Раки вступлять в благодатний період – старі конфлікти вирішаться самі собою, що забезпечить їм небувалу гармонію і тонку душевну зв'язок з коханою людиною.

Гороскоп на квітень 2018 для Лева


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
У квітні 2018 року Левам доведеться пережити один з найскладніших періодів у житті. Справа ускладниться тим, що Плутон, який є для Львів планетою-покровителем, практично перестане їх опікати. Єдиною планетою, що надає підтримку даного знаку, стане Меркурій, а це означає, що найбільш успішною сферою життєдіяльності Львів буде комерція. Астрологи рекомендують вам зосередитися на поточних справах і не будувати далекосяжних планів, щоб не випробувати розчарування, коли все навколо почне валитися. На допомогу Левам прийде природний оптимізм – сприймайте складності, як щось минуще, не впадайте у відчай і не забувайте відволікатися на улюблене хобі, щоб пережити квітень з мінімальними психологічними втратами.
Особливу зоряне застереження відноситься до області романтичних почуттів та особистих комунікацій – ваші відносини з колегами і коханою людиною можуть стати по-справжньому вибухонебезпечними. Не варто лізти на рожен, пістійно встряючи в робочі конфлікти. Всі п'ятничні посиденьки з друзями варто відкласти до кращих часів, щоб ваш затишний будинок не перетворився на поле битви. Леви, які зволіють нехтувати цією порадою, ризикують втратити дійсно дорогої людини.

Гороскоп на квітень 2018 для Діви


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Дівам доведеться спокійний місяць – жодна з негативних планетарних комбінацій не позначиться на їх існування. У даного знака вийде не тільки обійтися без серйозних втрат, але навіть примножити нажиті раніше зв'язки або грошові кошти. Виключно сприятливо позначиться на Дів вплив Меркурія, який надасть підтримку не тільки в комерційних справах, а й сфері романтичних стосунків. Тим не менш, приступаючи до нових проектів і робочим завданням, не варто проявляти зайву поспіх. У справах буде везти тільки тим Дівчатам, які вміють працювати, відкинувши суєту і імпульсивність. При фінансуванні власних задумів потрібно покладатися тільки на себе – кредити, взяті в квітні, Діва навряд чи зможе виплатити в строк.


Основною проблемою Дів у квітні 2018 року стануть їхні ілюзії. Ви занадто довірливі, що нерідко призводить до розчарувань. Незважаючи на те, що в квітні навколо вас так і будуть кружляти шанувальники, варто дуже ретельно зважувати сказані на вашу адресу слова і не занадто швидко реагувати на прохання. Далеко не всі особи, які намагаються переконати вас у щирості почуттів, переслідують мету заволодіти серцем Дів. Дехто націлився на ваш гаманець, або бажає отримати протекцію у високопіставлених знайомих.

Гороскоп на квітень 2018 для Ваг


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Для Ваг зірки приготували стабільний, але незвичайний період. З одного боку, Сонце і Сатурн, об'єднавши зусилля, пістараються принести у ваше життя кілька проблемних ситуацій. З інший — в справу вступить Марс, вплив якого допоможе Терезам з легкістю подолати всі труднощі квітня, заробивши кілька очок до професійного майстерності і зміцнивши своє фінансове становище. Головне для Терезів – завжди демонструвати впевненість у власних силах і не цуратися допомоги ззовні. Швидше за все, вона прийде з боку могутнього покровителя, яким може виступити ваш безпосередній начальник.
В особистих відносинах ситуація складеться на вашу користь, якщо ви налагодите атмосферу повної довіри. Не затримуйтеся на роботі і не нехтуйте можливістю зробити романтичний сюрприз своїй половинці. Основним джерелом проблем для Ваг стануть колеги, які можуть піставити вас в неприємну ситуацію з діловими партнерами. Помилки, допущені ними в документації, хоч і будуть ненавмисними, але ризикують стати фатальними. Будь-який папір, який супроводжує вашу угоду, варто віднімати як мінімум два рази.

Гороскоп на квітень 2018 для Скорпіона


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Скорпіони, потрапили під позитивні еманації з боку Марса, не будуть скаржитися на долю. На початку місяця їм випаде шанс зміцнити професійне і грошове становище – авторитет, який Скорпіон давно завоював на роботі, додасть очок в його користь. Особливо коли начальник буде думати над питанням, кого піставити на чолі нового проекту. Відкриті перспективи не повинні лякати Скорпіона – безумовно, він має розум, навички та здібності, які потрібні для ефективних керівних функцій. В крайньому випадку, Скорпіон не повинен цуратися допомоги колег, які можуть підказати кілька відмінних рішень. Сфера здоров'я Скорпіонів не потурбує – наповненість життєвими силами дозволить вам з легкістю перемогти будь-яку недугу.


Єдине, чого варто уникати – алкогольні узливання, які відкриють у вас тягу до небезпечних пригод. Найскладнішою сферою для цього знаку зодіаку будуть внутрішньосімейні та романтичні стосунки. У справу вступає негативно налаштована Венера, яка внесе дисонанс у налагоджене життя Скорпіона. Вам потрібно грамотно виявляти характер – метод батога в даному випадку вважається не самим дієвим. Пам'ятайте, що досягти позитивного результату в будь-якій ситуації можна ласкою і ніжністю.

Гороскоп на квітень 2018 для Стрільця


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Незважаючи на позитивний вплив з боку симпатизує Стрільцям Венери, не варто розслаблятися і чекати легкого життя. Стрільцям навіть може здатися, що в минулому вони прогнівили небеса — настільки частими будуть проблеми, неприємності і зустрічі з людьми, яких вони вважали за краще б не бачити. Підприємці повинні зачаїтися – ніяких нових контрактів та домовленостей! Працюйте тільки з перевіреними партнерами, щоб не попастися на вудку шахраїв. В області міжособистісних комунікацій варто проявляти обережність і тримати язик за зубами. Квітень стане місяцем, коли мало не кожне сказане вами слово може завдати непоправної шкоди.
На світських заходах ви зустрінетеся з давніми недоброзичливцями, однак це не привід для розладу. Для підтримання миру у відносинах з коханою людиною потрібно освоїти самокритику – визнайте свою неправоту, щоб уникнути глобальної сварки. Єдиною сприятливою сферою в житті Стрільців буде здоров'я. На відміну від багатьох інших знаків, що мучаться від весняної застуди, Стрільці у квітні пашать здоров'ям і зовсім не відчувають ознак респіраторних захворювань.

Гороскоп на квітень 2018 для Козерога


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Цей знак в квітні можна вважати головним щасливчиком зодіакального кола. Основні позитивні еманації у бік Козерога направить Марс, наділяє його небувалою життєвою силою. Квітень стане місяцем продуктивної роботи, яка буде гідно винагороджена фінансовими бонусами. Сміливо беріться за стільки завдань, скільки зможете виконати. Колеги нададуть вам вагому підтримку. Головне — не забути їх віддячити, похваливши перед начальством і поділившись грошовою винагородою. Козероги-підприємці зможуть укласти контракт, який зробить їх існування безбедным. І не бійтеся втілювати в життя амбітні плани, поки що зірки знаходяться на вашому боці!
Гармонійні стосунки з коханою людиною наповнять Козерога силою і енергією, а повернулася романтика стане вагомою причиною, щоб нарешті узаконити цей союз. Несприятливою сферою життя може стати здоров'я, але і тут у зірок є для вас мудру пораду. Щоб не заробити невроз через робочої завантаженості, знайдіть собі вид спорту, що дозволяє скинути негатив. Карате або аеробні навантаження допоможуть вам не просто скинути негативну енергію, але і привести себе в відмінну форму.

Гороскоп на квітень 2018 для Водолія


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Для Водолія квітень буде наповнений негативною енергетикою, яку повідомить положення Сонця. Представників цього зодіакального знака доведеться докласти чимало сил, щоб впоратися з робочими проблемами – ваш статус лідера та професіонала знаходиться під загрозою, що походить зі сторони конкурента. Швидше за все, у квітні вам не вдасться досягти бажаної посади і збільшити рівень доходу. Направте сили на те, щоб утримати раніше завойовані позиції. Не вплутуйтеся в нові проекти — у квітні вам краще тихенько відсидітися у стороні. Бізнесменам астрологи рекомендують не затівати кадрових перестановок – ображений співробітник може накликати на вас неприємності, нацькувавши податкові органи або компанію-конкурента.
Основною проблемою особистих відносин стане взаємна недовіра – ви і ваш партнер повинні зібрати в кулак силу волі, щоб не посваритися на грунті ревнощів. Одиноким Водоліям пощастить – відсутність особистого життя дозволить їм уникнути проблем у сфері романтичних захоплень. Вільний час займіть хобі, що відволікає від буденних справ. Будь-яка творчість в квітні користується зоряним заступництвом – ви не тільки отримаєте позитивні емоції, але і зможете повернути собі спокій і бадьорий настрій.

Гороскоп на квітень 2018 для Риб


Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
Рибам пора перестати ховатися від проблем в стінах свого будинку. З одного боку, місяць не обіцяє бути легким – негативні еманації Сонця зроблять свою чорну справу, принісши в життя парочку форс-мажорних ситуацій. З іншого боку – Юпітер, захищаючий Рибам, зможе захистити вас від більшої частини негараздів. Зірки приготували для вас чимало щасливих зустрічей. Самотні Риби мають всі шанси на романтичне знайомство, яке може закінчитися довготривалим пристрасним романом. У сфері підприємництва не варто розраховувати на великі бариші – контракт, який здається ласим шматочком, на повірку виявиться спробою виманити у вас велику суму грошей.
Ретельно перевіряйте будь-які рекомендації і не беріть в бізнес людей з боку. Крім того, астрологи рекомендують Рибам не ризикувати даремно на відпочинку. Не варто пробувати екзотичні страви, у складі яких ви не впевнені. Відпочинок, на якому ви будете мучитися від наслідків отруєння, навряд чи можна назвати приємним. При всій любові Риб до моря, в квітні їм рекомендується їздити лише в напрямку європейських країн – пізнавальний відпочинок в місті з розвиненою туристичною інфраструктурою піде вам на користь.
загрузка...
Гороскоп на квітень 2018 року по знаках зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають