• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку

У вересні 2018 року головним небесним управителем для жителів зодіакального кола стане Сонце, вплив якого поширюється на представників всіх стихій. Сонячні еманації будуть не лише позитивними, але й неймовірно сильними, так що наше світило зможе захистити своїх підопічних від більшої частини негативного впливу з боку планет-антагоністів.
Позитивно налаштована Венера забезпечить всім знакам насичену романтичне життя і любовні пригоди. Без жодних сумнівів вирушайте на пошуки цікавих знайомств, якщо ви досі маєте статус самотньої людини. Вже сформовані пари зможуть насолодитися періодом повної гармонії. Однак пам'ятайте, що підвищена активність Венери може провокувати спалахи ревнощів і змушувати вас гніватися на свою половинку по дурницях.
Досить незвичну позицію займе таємничий Уран, який стане чинити знаків приховану підтримку в самих критичних ситуаціях. Астрологи кажуть, що сподіватися на його втручання можуть ті, хто й сам докладе достатня кількість сил для розв'язання кризи. Фаталістів і скигліїв Уран просто не помітить. На жаль, на цей раз без додаткового заступництва залишаться знаки, що належать до водного тригону.
Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Дізнайтеся, як вплине на ваше життя сонячна енергетика вересня!
Вогненні знаки можуть покластися на Марс, вплив якого буде направлено в область їх кар'єри. Представники стихії Повітря повинні покластися на милість Урану, який навряд чи принесе їхнє життя додаткову удачу, але зможе захистити своїх підопічних від ряду серйозних проблем. Земним знакам протегує Меркурій, який поширить свій вплив на комерційну діяльність і переговори. Головним антагоністом вересня виступить Місяць, що відразу ж позначиться на емоційному стані знаків.
В даному місяці варто очікувати емоційних перепадів, депресивних думок і занепаду сил. Боротися з цими негативними явищами кожен знак може по-своєму, проте вашим першим помічником повинен стати оптимізм. Ще одним негативним эманатором у вересні виступить Сатурн – його вплив не буде настільки високим, але нехтувати ним не вийде. Вплив даної планети, перш за все, направлена на сферу здоров'я. Це означає, що людям, у яких є хронічні хвороби, варто прийняти профілактичні заходи.

Гороскоп на вересень 2018 року для Овна


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Астрологи обіцяють Овнам незабутній місяць — вплив планет на їх життя в цей період буде виключно позитивним. Насамперед, це заслуга сонячного впливу, який забезпечить Овна величезним запасом життєвої енергії. Не відстає і Марс, що огороджує Овнів від будь-яких неприємностей. Успішність вашої професійної діяльності у вересні буде залежати від докладених зусиль – низка удач може значно притупити вашу інтуїцію, що загрожує невеликими втратами через ризикованих фінансових операцій. Овни, що працюють за наймом, можуть сміливо покладатися на допомогу колег, ну а власникам власного бізнесу варто прислухатися до порад раціонально мислячих партнерів.
Любовний фронт охарактеризується виключно позитивним впливом Венери, але енергію варто витрачати з розумом. Одинакам потрібно взяти себе в руки, щоб не пуститися у всі тяжкі. Пам'ятайте — не всі ваші любовні пригоди закінчаться з позитивним результатом. Сімейні Овни повинні стати романтичніше – прямолінійність призведе до сварки з партнером. Закрийте очі на невеликі недоліки, щоб сповна відчути сімейну гармонію.
Здоров'я Овна буде залежати від його душевного стану. Надмірна динаміка вересня може призвести представників цього знака до занепаду сил. Щоб уникнути цього, зірки рекомендують періодично скидати надлишки агресії. Вам допоможуть вечірні пробіжки, силові тренування, прийняття розслаблюючих ванн і прослуховування музики для медитації.

Гороскоп на вересень 2018 року для Тельця


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Тельцям належить неоднозначний місяць, в якому позитивні періоди будуть змінюватися різким негативом. Основним захисником Тельців залишається Венера, яка з усіх сил пістарається захистити своїх підопічних від негативного впливу Сатурна. Професійна діяльність Тельців буде відрізнятися стабільністю – раптові проблеми і фінансові втрати вас точно не потурбують. Відносини з начальником повинні будуватися на вмінні виявляти спокій і впевненість у своїх рішеннях. Тільки так ви переконаєте керівництво, що гідні займаної посади. Астрологи рекомендують уникати корпоративів — або, принаймні, не дуже налягати на алкоголь, щоб потім не мучитися від сорому за свої слова і вчинки.
Любовна сфера охарактеризується нейтральними еманаціями. Займіть вичікувальну позицію і дозвольте своєму партнеру чинити так, як він вважає за потрібне. Не поспішайте давати поради друзям і рідним – саме вас потім звинуватять у несприятливому результаті справи. Одинаки не змінять свій статус, більш того — якщо у вас немає чіткої впевненості в сумісності з вподобаним людиною, краще знизити інтенсивність залицянь і відступити.
Здоров'я Тільця навряд чи принесе занепокоєння – вміння тримати себе в руках дозволить йому спокійно піставитися до нервовим ситуацій, перечікуючи несприятливі періоди з мінімальними психологічними втратами. По можливості, пістарайтеся хоча б іноді вибиратися на природу – свіжий відпочинок і відречення від побутових проблем підуть вам на користь.

Гороскоп на вересень 2018 для Близнюків


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Представникам цього знаку належить стадія, в якій складності підстерігають їх буквально на кожному кроці. Позитивно налаштований Сатурн різко змінить полярність своїх еманацій, позбавивши Близнюків енергетичної підтримки. Хороша новина — Меркурій пістарається захистити своїх підопічних від негативного впливу Юпітера, так що професійна діяльність Близнюків буде цілком нейтральною. Всі ваші дії повинні бути виключно продуманими. Зовнішні обставини відійдуть на другий план – всі перемоги або поразки у вересні будуть мати пряму залежність від вчинків Близнюків . Будь-яку активність варто проявляти дозовано – наймані працівники повинні завершувати раніше розпочаті проекти і уникати нових завдань. Тим, хто працює з документами, рекомендується кілька разів перевірити їх на наявність помилок – уважність Близнюків в цьому місяці буде досить зниженою.
Симпатії Венери не допоможуть впоратися з охопили вас сумнівами. Навіть найміцніші пари знаходяться у вересні під загрозою розриву. Близнюки будуть кидатися, вибираючи між особистою свободою і сімейними узами. Не робіть рішучих кроків, щоб потім не пошкодувати про скоєне! Близнюки-батьки зіткнутися з проблемою – дитині здасться, що на ньому пістійно викидає накопичений негатив. Якщо це правда, пістарайтеся залишати робочі проблеми далеко за межами свого будинку.
Різкі перепади настрою стануть пістійними супутниками Близнюків. Це ризикує перерости в затяжну депресію, якщо ви не зробите заходів з нейтралізації негативних емоцій. Астрологи рекомендують чергувати періоди розумової зайнятості з фізичними навантаженнями. Кращими з них будуть ті, які дозволять вам максимально скинути надлишки адреналіну.

Гороскоп на вересень 2018 для Раку


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Даний водний знак повинен бути морально готовий до наступу вересня. Його традиційний покровитель – Місяць – не зможе захищати свого підопічного від негативного впливу інших небесних тел. Ракам належить протистояти негативно налаштованому Сатурну, який пробудить до життя давно забуті проблеми і невирішені питання. У професійній сфері слід запастися терпінням і бути готовими до оперативного вирішення будь-яких проблем. Спроба сховатися від неприємностей тільки посилить ситуацію. Підприємцям зірки рекомендують взяти на себе роль лідера, щоб подолати перешкоди на шляху розвитку бізнесу.
В особистій сфері найменш важко доведеться тим, хто вже перебуває у шлюбі. Від вас потрібно лише плисти за течією, не будуючи жодних грандіозних планів і перечікуючи несприятливий час. Одинакам варто зачаїтися до кращих часів – не шукайте собі нових партнерів, щоб не потрапити до рук аферистів. Особливе попередження стосується відносин зі старшими родичами – у вересні вони будуть нескінченно провокувати вас на скандали.
Здоров'я Раків може принести неспокій тільки в тому випадку, якщо вони не будуть дотримуватися техніку безпеки при взаємодії з електроприладами. До речі, будь-які роботи по будинку, які передбачають контакти з електрикою, також варто довірити професіоналам, ну а лампочку може змінити ваша друга половинка або друг, який заглянув у гості.

Гороскоп на вересень 2018 для Лева


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Зірки обіцяють Левам неймовірно позитивний період, адже Сонце створить для них сприятливі можливості у всіх сферах життя. Єдиним складним моментом може стати підприємницька діяльність – навіть сонячна підтримка не до кінця погасить негативні еманації Меркурія. Левам варто грамотно планувати фінансові витрати, так як приплив грошей обіцяє бути не занадто рівномірним. Швидше за все, з'явиться можливість додаткового заробітку, але для цього доведеться неабияк потрудитися, взявши понаднормову зайнятість на основному місці роботи або кілька фріланс-проектів. Серед зіркових улюбленців виявляться лише ті, хто працює у сфері точних наук.
Всі проблеми і протиріччя в любовних відносинах вирішаться самі собою. Самотні представники знаку проживуть яскравий, емоційно насичений місяць, занурившись в ряд любовних пригод. Скоріше за все, зірки не будуть перешкоджати Левам і дозволять їм потішити своє самолюбство відразу декількома інтрижками. Сімейні Леви повинні виховати в собі терпіння – у вересні їм варто більше прислухатися до слів своєї половинки і поменше говорити про себе, щоб не заслужити закидів в егоїзмі.
Самопочуття практично не доставить вам клопоту. Астрологи радять підтримати її на належному рівні регулярними прийомами їжі і повноцінним сном, адже, незважаючи на приплив життєвих сил, до кінця місяця ви можете просто втомитися, витративши енергію в першій половині місяця.


Гороскоп на вересень 2018 для Діви


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Діви стануть справжніми зірковими улюбленцями. Положення планет забезпечить вам особливе везіння, так що поспішайте зловити фортуну за хвіст! Найбільш вдалою сферою для Дів стануть фінанси – Меркурій, який отримав підтримку Венери, допоможе поповнити вміст гаманця і зробити заначку на майбутнє. У бізнесі настає період, сприятливий для глобальних змін. Якщо ви давно хотіли почати власну справу або розширити існуючий бізнес, дійте максимально рішуче. Однак і підприємцям та найманим працівникам зірки рекомендують мовчати про свої успіхи – заздрісники і недоброзичливці можуть занадто активно відреагувати на неймовірні результати Дів.
Трохи менше позитивної буде область романтичних почуттів: популярність Дів у протилежної статі викличе плітки і пересуди. Тим не менш, можете сміливо йти до піставленої мети — особисте щастя не повинно бути затьмарене з-за того, що кому-то воно не по нутру. Одинакам випаде шанс завоювати розташування особи, яка є предметом їх палких почуттів.
Діви, які вже перебувають в парі, можуть розраховувати на безхмарний місяць. Заплануйте собі хоча б тиждень відпустки – він залишить приємні враження і ще більше розпече почуття. Самопочуття Діви – сфера, яка не віщує жодних проблем. Цим періодом можна скористатися, щоб від душі поїсти екзотичних страв, перебуваючи у відпустці за кордоном. Хоча, звичайно, зайвий фанатизм у цьому питанні теж не вітається.

Гороскоп на вересень 2018 для Ваг


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Цього знаку належить неймовірно вдалий час для налагодження особистого життя і ділових зв'язків. Позитивно настроєна Венера зробить так, щоб Терезам не довелося долати еманації агресивного Марса. Сміливо приступайте до реалізації давно запланованих цілей! Особливо пощастить тим, чия професія пов'язана з міжособистісними комунікаціями – будь-які контакти з партнерами, колегами і клієнтами обіцяють стати вдалими. Бізнесменам варто запланувати кілька відряджень для налагодження ділових зв'язків. Не виключено, що ви зумієте просунути свої продукти і послуги на зарубіжні ринки.
В особистому житті Ваг настає час, коли чуттєва область займе істотну частину їх помислів. Навіть самі закоренілі холостяки відчують непереборне бажання створити міцну пару. Проте активність Венери змусить сімейних представників знаку стати більш обережними по відношенню до своєї половинці, що може закінчитися не найкращим чином.
Представникам даного знаку категорично не рекомендується зловживати алкогольними напоями – у вересні печінка буде вашим слабким місцем, так що її потрібно поберегти. В іншому ви можете бути спокійні – планетарні покровителі подбають про ваше здоров'я і вбережуть від травм.

Гороскоп на вересень 2018 для Скорпіона


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Перший осінній місяць виявиться для Скорпіона не дуже позитивним, але у нього в запасі є достатньо сил, щоб впоратися з наринули турботами. Ситуація обумовлена еманаціями Сатурна, який перейде з числа ваших союзників у категорію планет-антагоністів. Негативний вплив Місяця позначиться на вашій професійній діяльності — проявіть всі відпущені природою аналітичні здібності, щоб уникнути фінансового краху. Основна проблема вересня – відсутність достовірної інформації про угоди. Ризиковані кроки робити не варто – тим, хто зайнятий у біржовій торгівлі, операції з цінними паперами або корпоративними фінансами астрологи обіцяють період грошових втрат.
Хтось із літніх родичів може повернути до життя давно забутий конфлікт. Вам варто на час обмежити поїздки до батьків, дядечкам і тетушкам, щоб мінімізувати цей ризик. Самотні Скорпіони можуть закрутити короткостроковий роман, але не варто розраховувати на довгі стосунки. У вас є діти? Будьте готові до сюрпризів – можливо, якийсь вчинок дитини призведе до необхідності провести з ним серйозну розмову.
А ось зі здоров'ям у вересні вам пощастило – Скорпіони, як ніякий інший знак, будуть захищені від травм і хвороб. Звичайно, при цьому краще не лізти на рожен, випробовуючи долю надмірними алкогольними випивкою, поїданням шкідливої їжі екстремальною їздою.

Гороскоп на вересень 2018 для Стрільця


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Цього вогняного знаку належить сприятливий період – активність Венери забезпечить Стрільцеві прилив енергії і впевненість у своїх силах. Однак пам'ятайте, що Меркурій зберігає стосовно вас негативний настрій, так що в бізнесі потрібно розраховувати лише на перевірених людей. Найманим працівникам потрібно налагодити стосунки з колективом – жоден з індивідуальних проектів не буде настільки ефективним, щоб викликати у начальства бажання винагородити вас додатковими бонусами.
Любовна сфера Стрільця – це область, в якій йому пророкують набагато менше турбот. Тим не менш, у сімейних особистостей можливі розбіжності з другою половинкою. Якщо ви частенько зависає по п'ятницях з друзями, краще на пару тижнів відмовитися від посиденьок, приділивши час сім'ї. Одинакам потрібно готуватися до серйозної боротьби за своє щастя. Вподобана особа приверне увагу сильного суперника, якого не так-то просто перемогти.
Стосовно здоров'я астрологи радять не нехтувати профілактичним лікуванням, якщо у вас є проблеми з опорно-руховим апаратом. У період осінніх дощів болі в суглобах можуть загостритися настільки, що Стрільцям доведеться відмовитися від відпустки на користь фізіотерапії.

Гороскоп на вересень 2018 для Козерога


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Складності вересня можуть вибити Козерога з сідла. Готуйтеся до того, що Сатурн перейде з числа ваших покровителів у категорію явних антагоністів, а негативна енергетика Місяця ще більше сгустит фарби. Сподівайтеся на Марс – він додасть вам сили для боротьби з обставинами. Бізнесом у вересні краще взагалі не займатися – за що б ви не взялися, все буде валитися з рук. Бажано взяти відпустку, залишивши справи в руках партнера або довіреної працівника. Козероги, які працюють за наймом, можуть піддатися загрозу звільнення з-за підступів недоброзичливців. Вам варто звітувати безпосередньому керівникові, не передаючи результати своєї роботи через треті руки.


Особисті відносини у вересні будуть просто пеклом – безпрецедентний вплив Місяця призведе до того, що ви посварилися з більшою частиною рідних і друзів. Звичайно, цього можна уникнути, провівши весь місяць у самоті. Про можливість закрутити інтрижку і мови бути не може – в цьому місяці уїдливий Козеріг відлякає будь-якого, хто йому симпатизує. Ну а сімейним представникам знака потрібно проявити відкритість та навчитися висловлювати претензії без менторського тону і спроб принизити свою другу половинку.
Здоров'я стане чи не єдиною областю, за яку Козеріг зможе не турбуватися. В цілому, астрологи прогнозують даного знака добре самопочуття, але це стосується лише тих, хто заздалегідь подбав про нормалізації свого режиму сну і харчування. Якщо ж у вас є шкідливі звички, за них доведеться розплачуватися частим нездужанням.

Гороскоп на вересень 2018 для Водолія


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Місяць, який належить Водоліям можна назвати періодом нових перспектив. Скористайтеся позитивними еманаціями Сонця, щоб зробити глобальні зміни – переїхати в інше місто або змінити місце роботи. Єдине, про що слід пам'ятати, – негативний вплив Сатурна, але астрологи кажуть, що ви зумієте переломити ситуацію на свою користь. В цілому, бізнес-середовище не віщує нічого поганого. Водолії, які планували розширити свою справу, можуть зайнятися цим питанням у вересні. Вам не відмовлять у кредиті, а працівники з радістю підтримають таку ініціативу. Звичайно, їх зусилля потрібно заохотити грошима, щоб підтримати лояльність колективу.
Сфера особистих відносин викликає змішані почуття. З одного боку, вам сподобається активність протилежної статі, а самотні представники знаку можуть з головою зануритися в любовні авантюри. З іншого боку, у вересні емоційний стан Водолія навряд чи назвеш стабільним. Можливо, йому захочеться розігнати всіх шанувальників і замкнутися в чотирьох стінах, вдаючись тяжким думам і насолоджуючись самотністю.
Сімейні особистості повинні бути готові до того, що на світ випливуть їх давні грішки. Втім, ви зможете заслужити прощення, якщо пістараєтеся. Також астрологи обіцяють підвищений ризик травматизму. Водолії будуть на рівному місці падати і ударятися про всі кути. Якщо ви плануєте відпустку, вибирайте спокійний пізнавальний тур, а не екстремальну подорож.

Гороскоп на вересень 2018 для Риб


Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
Рибам потрібно приготуватися до неоднозначного періоду. Справа в тому, що знаки Води втратять заступництво Місяця, а Меркурій зробить на них різке негативне вплив. На роботі ви з подивом виявите, що багато колег змінили до вас ставлення, причому далеко не в кращу сторону. Швидше за все, хтось розпускає нехороші чутки, так що стежте за кожним своїм вчинком. Начальство буде уважно спістерігати за успіхами Риб, так що не варто в цей час брати відпустку або розслаблятися замість роботи, попиваючи чай або читаючи цікаві паблики.
Любовна сфера відкриє вам нові можливості. Риби, які давно перебувають в парі, можуть задуматися про весілля або хоча б про спільне проживання. Скоріше за все, ви відчуєте, що вибрали дійсно ідеального партнера, готового ділити з вами горе і радість. У відносинах з батьками проявіть такт – вам буде здаватися, що їх слова і вчинки нелогічні, але залиште їм право чинити так, як їм хочеться, щоб не спровокувати конфлікт.
У плані здоров'я зірки дають Рибам мінімум рекомендацій. Єдине, чого потрібно уникати — це фізичні навантаження. В іншому небесні світила подбають, щоб ви змогли не відмовляти собі в гастрономічних радощів, і навіть дозволять іноді розслабитися з келихом вина.
загрузка...
Гороскоп на вересень 2018 року по знаках зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають