• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку

Всі зодіакальні співтовариство в жовтні отримає перепочинок – енергетичний фон цього місяця обіцяє бути спокійним, без відчутних сплесків і перекосів. До речі, це досить рідкісна ситуація для середини осені зазвичай еманації планет в цей час відрізняються різкими негативними проявами. Особливо сильним виявиться вплив Марса — і, як не дивно, воно буде супроводжуватися виключно позитивними наслідками.
Венера також буде прихильною до більшості знаків. Такий збіг можна назвати дивним, адже ці небесні тіла найчастіше протистоять один одному. Звичайно, не варто очікувати, що їх вплив попрямує на одні і ті ж сфери життя – кожна з планет знайде своє власне поле діяльності. Марс сконцентрується на життєвій енергетиці знаків, ну а жриця кохання, як завжди, візьме під своє крило сферу відносин.
Зірковими улюбленцями жовтня можна назвати знаки Повітря і Землі, оскільки вищевказані планети є їх покровителями. Водним знакам також сприятиме таємничий Плутон, за рахунок чого їх життєва енергія буде перебувати на підйомі, але обставини вимагатимуть від цих знаків пістійної концентрації і завзятості. Вогненні знаки можуть сміливо покластися на Меркурій, який традиційно опікується бізнес-сферу.
Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Дізнайтеся, що принесе вам жовтень — занепокоєння або відпочинок від клопоту?
Астрологи попереджають, що серед небесних тіл є і явні антагоністи. Сплутати карти спробує Сатурн, який на цей раз вибрав своєю метою емоційну сферу. Особи зі слабкою психікою можуть відчути депресивні настрої. Інші знаки стануть проявляти зайву емоційність, схильність до істерії і різких висловлювань. Будьте обережні! Така поведінка підвищить ризик звільнення і позначиться на відносинах.
Фінансова складова життя в цьому місяці також опиниться під загрозою – Плутон може зробити так, що грошові потоки різко скоротяться в обсягах. Бажано не витрачати гроші бездумно. Декому доведеться забути про зайві задоволення, щоб зуміти втриматися на плаву до кінця жовтня.

Гороскоп на жовтень 2018 для Овна


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Овнам доведеться динамічний період, події якого будуть мати для них переважно позитивні наслідки. Сатурн спробує зробити ваше життя хаотичною, але не хвилюйтеся — все негативні ефекти перекреслить традиційний покровитель вашого знака, Сонце. Марс, також захищаючий Овнам значно зміцнить свої позиції. В якій би сфері не працював Овен, йому по плечу будь-які завдання. Особливе зоряне заступництво обіцяно військовим – багато особистості, що мають відношення до армії, отримають нові зірочки на погони. Бізнесмени також навряд чи будуть скаржитися на долю. Астрологи кажуть, що ви можете собі дозволити працювати без компромісів і жорстко обґрунтовувати свою позицію – колеги, партнери та співробітники в жовтні прислухається до кожного вашого слова.
Любовний фронт приємно здивує Овнів різноманітністю – здатності до емпатії дозволять вам без праці вгадувати бажання партнерів, і мало хто з них зможе вам відмовити. Овни, які давно визначилися з предметом пристрасті, відчують готовність створити сім'ю. Сміливо плануйте весільні заходи – зірки обіцяють, що шлюбні союзи жовтня будуть щасливими.
Здоров'я Овна не завдасть клопоту, якщо він не стане ризикувати даремно. Навіть якщо ви професіонал в екстремальному спорті, не варто нехтувати захистом. Особливе попередження стосується тих, хто схильний до проявів гнівливості. Негативні емоції, які ви без сорому вихлюпує на оточуючих, можуть негативно позначитися на ваших життєвих силах, а злість і агресія підточать організм, відкриваючи шлях до респіраторних захворювань.

Гороскоп на жовтень 2018 для Тельця


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Астрологи пророкують Тельцям нейтральний місяць. Таке положення справ доведеться по душі неквапливому знаку, який найбільше не любить змін. Енергія Місяця наповнить Тільця життєвими силами, так що він зможе повернути будь-які обставини собі на благо. Можете розраховувати на істотне примноження фінансів – цілком можливо, що вам повернуть старий борг або запропонують взяти участь в гідному фріланс-проекті. Наймані працівники не повинні відмовлятися від допомоги, запропонованої колегами, так як справ буде дійсно багато. Вирішіть заробити всі лаври самостійно – ризикуєте витратити сили ще до кінця місяця.
Особисте життя Тельців буде вельми химерної – зірки обіцяють вам нові, яскраві і незвичайні відносини. Самотні представники цього знаку повинні звернути увагу на своє найближче оточення. Не виключено, що хтось із близьких друзів виявиться людиною, з яким ви здатні створити неймовірно гармонійну пару. У відносинах з другою половинкою вам потрібно стати ініціатором спільного проведення часу, адже головним ворогом особистого щастя в жовтні буде нудьга.
Небесні світила попереджають про ризик депресивних настроїв. Можливо, вам захочеться провести цей місяць в режимі домосіда, відгородившись від друзів і родичів. Ні в якому разі не допускайте цього, якщо не хочете погіршити ситуацію! На вихідні заплануйте відвідування кіно чи дружні посиденьки, щоб не дати тяжким думам окупувати вашу голову.

Гороскоп на жовтень 2018 для Близнюків


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Для Близнюків другий осінній місяць буде досить нестабільним, хоча різкі зміни обставин можуть доставити їм певне задоволення. На жаль, Сатурн, раніше опекавший Близнюків докорінно змінить своє ставлення, принісши в їх життя проблеми і перешкоди. Зате Венера і Меркурій зроблять так, щоб ви змогли подолати будь бар'єр, використавши його в якості життєвого уроку. Представники цього знаку можуть опинитися на роздоріжжі – Близнюкам буде здаватися, що професійна дорога завела їх у глухий кут. У цьому є раціональне зерно. Подумайте про зміну місця працевлаштування, щоб потім не картати себе за нерішучість.
У сфері любовних відносин вас навряд чи очікують позитивні емоції. Високий ризик, що хтось із членів сім'ї повернеться до обговорення давно забутих проблем. Пістарайтеся зберегти об'єктивність суджень і тримайте себе в руках. З'ясування стосунків на підвищених тонах може закінчитися розривом. Одинакам краще зачаїтися до кращих часів – зараз ви занадто легковажно ставитеся до любові, щоб зробити правильний вибір.
Самопочуття у жовтні стане чи не єдиною областю, в якій Близнюки зуміють уникнути значних проблем. Позитивний вплив Марса допоможе їм пережити період осінніх застуд, а позитивний настрій і легкість характеру вбережуть від депресій. Зірки радять підтримати свій організм, приймаючи комплекс вітамінів і мінералів.

Гороскоп на жовтень 2018 для Раку


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Астрологи обіцяють Ракам період, наповнений неймовірними можливостями. Однак фундамент для щасливого майбутнього вдасться закласти лише в тому випадку, якщо ви гарненько потрудіться в жовтні. Юпітер наповнить Раку життєвою енергією, достатньою для подолання будь-яких перешкод. Варто зібрати воєдино всю інтуїцію і мудрість, відпущену вам природою, щоб успішно відпрацювати цей місяць на професійному терені. Не варто хапатися за нові проекти – спершу потрібно збудувати базу, ґрунтуючись на досягненнях минулих місяців. Це час відмінно підходить для налагодження ділових зв'язків і пошуку нових клієнтів, так що всі, хто пов'язаний з продажами, виявляться на висоті.
Небесні світила попереджають Раків про те, що їм не варто довіряти таємниці друзям або родичам. Вони будуть втручатися у ваші плани, пояснюючи це найкращими спонуканнями. Зате сім'я стане опорою, яка так необхідна Ракам в це динамічний час. Одинакам варто взяти тайм-аут – зараз ви надто емоційні для того, щоб тверезо судити про людей, так що новий роман може призвести до небажаних наслідків.
Якщо ж говорити про сферу здоров'я, то Ракам можна ні про що не турбуватися. Правда, емоційний фон жовтня призведе до загострення ризику істерик і нервових зривів. Займайтеся спортом, щоб позбутися негативної енергії, і повністю отключайтесь від робочих питань, ледь повернувшись додому.

Гороскоп на жовтень 2018 для Лева


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Левам варто відразу зрозуміти: всі події, які відбудуться в цьому місяці, наповнені особливим символізмом і мають далекосяжні наслідки. Головним союзником цього знака залишиться Сонце – його енергія, підкріплена позитивними еманаціями Плутона, дозволить Левам досягти неймовірних показників і матеріального благополуччя. На жаль, грошики потечуть в кишеню не без праці – на повернення старих боргів або додаткові бонуси від начальства розраховувати не доводиться. Тим не менш, Леви, які будуть підробляти за межами основного місця працевлаштування, виявляться задоволені фінансовими надходженнями в свій гаманець.
Щоб налагодити особисте життя, вам доведеться приборкати свою самовпевненість. Зовнішня привабливість зараз не так важливий, як уміння піставити себе на місце половинки і уважно вислухати її претензії. Ігноруючи чужі образи, ви готуєте плацдарм для розриву відносин. Літні родичі, немов змовившись, будуть втручатися у ваше особисте життя, прагнучи познайомити матерів з дітьми своїх колег. Звичайно, ви можете піти на таке побачення з цікавості, але воно не буде коштувати витрачених зусиль.
Левам варто поберегти себе, не пускаючись в ризиковані подорожі. Астрологи пророкують підвищення їм ризиків, пов'язаних з поїздками на автотранспорті. Перебуваючи у відпустці, не беріть машину в оренду, а довіртеся водієві муніципального автобуса. Якщо ж вам часто доводиться їздити по роботі, завжди дотримуйтесь швидкісний режим і пристібайтеся ременями безпеки.

Гороскоп на жовтень 2018 для Діви


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Даного знаку варто приготуватися до неоднозначного періоду, у якому не передбачається ніяких радісних подій. Це не значить, що життя буде сірою і похмурою – Діви поринуть у звичайні будні, проводячи велику частину часу за рішенням робочих проблем. Застійний характер жовтня обумовлений впливу Нептуна, який намагатиметься загнати вас в колію нескінченних турбот. Не варто розраховувати на значні фінансові надходження. Якщо ви планували великі покупки краще відкласти їх на пару-трійку місяців. Підприємцям слід вилучати з обігу мінімум грошей, а все інше вкладати в бізнес, щоб зміцнити свої ринкові позиції.


У жовтні настане час для самоаналізу – подумайте про склалися стосунки з друзями і партнером. Скоріше за все, у них назріли труднощі, які давно пора дозволити. Без сумнівів викреслюйте зі свого життя зайвих людей – енергетичні вампіри спустошують вас, позбавляючи сили йти далі. Однак майте сили визнавати і власну неправоту, щоб не втратити дійсно важливих і відданих людей.
Невпинне самокопання призведе багатьох Дів до зневажливим думкам. Їм здасться, що вони абсолютно не цікаві собі і оточуючим. Депресія погано позначиться на імунітет, так що женіть її геть за допомогою позитивних емоцій. Для підвищення самооцінки запишіться на танці або контактний спорт – успіхи в цій справі не тільки поліпшать ваше самопочуття, але і позитивно вплинуть на фізичну форму.

Гороскоп на жовтень 2018 для Ваг


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Терезам доведеться докласти багато зусиль, щоб зберегти в жовтні відчуття внутрішньої рівноваги. Різкі зміни у їх життя обумовлює позиція Сатурна, який приміряє на себе роль антагоніста. Звичайно, це не означає, що Ваги залишаться без заступництва – помічницею цього знака буде Венера, активно сприяє їх щасливого особистого життя. Бізнес-процеси жовтня будуть піддані серйозним ризикам. Пістарайтеся не вплутуватися в проекти, які обіцяють величезні дивіденди, на вас просто спробують нажитися. Стійке положення буде забезпечено лише тим, хто зайнятий у військовій сфері – чіткі накази та встановлений порядок дій позитивно позначаться на вашому душевному рівновазі, а вміння знаходити спільну мову з керівництвом наблизить підвищення.
Особисте життя Терезів буде цілком гармонійною, проте пам'ятайте, що вам буде віддано по справедливості. Скільки зусиль докладати, щоб зробити коханого людину щасливою, такою ж буде й віддача. У жовтні особливо часто чути прохання від друзів – їм буде необхідна підтримка при переїздах, сварки з коханими, ремонтах та інших життєвих питаннях. Подайте їм руку допомоги у всьому, за винятком фінансів. Гроші, дані в борг у цьому місяці, ви не побачите кілька років.
У плані самопочуття астрологи прогнозують Терезам цілком спокійний місяць. Єдина рекомендація стосується відпустки екзотичних країнах: якщо вам захочеться пробувати незвичну кухню, то робіть це з обережністю. Високий ризик алергії на незвичайний продукт, що може закінчитися госпіталізацією.

Гороскоп на жовтень 2018 для Скорпіона


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Значний вплив на життя Скорпіона нададуть Марс і Венера. Їх потужна позитивна енергія мінімізує негативний вплив Сатурна, який пістарається зробити так, щоб вам пістійно доводилося долати черговий бар'єр. Тим не менш, у професійній діяльності Скорпіонів настане плідну час – нові проекти можуть посипатися як з рогу достатку. Вам залишиться лише грамотно оцінити задачі і зробити ставку на найбільш перспективні з них. Власники власного бізнесу можуть відчути творчий свербіж. Хочете освоїти новий напрямок? Тоді залучіть до роботи надійного партнера, який розбирається в специфіці нового справи краще вас.


У сфері романтичних почуттів вас очікує дуже плідний період. Не виключено, що більшість Скорпіонів нарешті знайде пару. Скоріше всього, вони зустрінуть людину, яка відповідає їх найвищим вимогам. Давнім партнерам потрібно задуматися про продовження роду – зараз ваше здоров'я та емоційний стан сприяють зачаттю міцного потомства.
Самопочуття Скорпіона в жовтні буде знаходитися на висоті. Проте астрологи радять зменшити запал при тренуваннях у залі – зірки прогнозують ризики травм і розтягувань, наслідки яких будуть відгукуватися вам ще довгий час. Окремо згадаємо режим харчування. На деякий час вам краще відмовитися від гострих і жирних страв, віддавши перевагу легкій їжі.

Гороскоп на жовтень 2018 для Стрільця


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Можна з упевненістю говорити про те, що Стрільцям чекає безліч приємних подій. Венера подбає про те, щоб наповнити їх життя позитивними моментами. Астрологи кажуть, що чудові сюрпризи отримають не всі, а тільки ті Стрільці, які докладуть для цього достатньо зусиль. Юпітер допоможе вам створити позитивну атмосферу на професійному терені. При цьому не варто дуже ретельно планувати кожний свій крок успіх прийде лише до тим, хто вміє змінювати свої рішення під впливом обставин. Стрільці, які мріють про кар'єрне зростання, повинні бути розумнішими і швидше за конкурентів. Особливо це стосується підприємців та осіб, які зайняті інвестиційними операціями.
Емоційна сфера не доставить Стрільцеві особливих турбот – зірки задовольнять практично будь-яке ваше бажання. Одинакам варто завести собі нове хобі – в студії, на курсах або у творчій майстерні ви зустрінете цікаву особистість. Сімейні Стрільці не повинні мати таємниць від другої половинки, яка стане так прониклива, що ніщо не сховається від її очей.
Здоров'я представників даного знаку опиниться під загрозою – Стрільці занадто довго віддавалися задоволень і нехтували фізичними навантаженнями, щоб це пройшло без наслідків. Зірки радять з перших днів місяця дотримуватися вітамінізованої дієти і почати хоча б прогулюватися перед сном, щоб уникнути швидкого погіршення самопочуття.

Гороскоп на жовтень 2018 для Козерога


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Другий осінній місяць принесе в життя Козерогів безліч неоднозначних ситуацій. Більшість з них будуть досить заплутаними. Прямолінійному знаку доведеться попотіти, щоб знайти неочевидний вихід із становища. Негативний вплив Місяця позначиться на емоційній сфері особистості, народжені під цим знаком, будуть схильні до різких змін настрою, що відразу ж позначиться на їхніх стосунках з оточуючими людьми. Нерви – це те, на що варто звернути особливу увагу. У самому крайньому випадку астрологи рекомендують звернутися до лікаря, щоб вчасно пропити курс заспокійливих препаратів.
Непростий час Козерогів чекає на професійному поприщі – колеги, партнери та співробітники, ніби змовившись, стануть допускати помилку за помилкою. Багато з них можуть стати фатальними для бізнесу або проекту, так що намагайтеся все тримати під контролем і перевіряти документи. Не виключено, що бізнесменам доведеться відводити декількох співробітників, однак дана міра необхідна, щоб утримати компанію на плаву.
Любовний фронт не порадує Козерога. Хмари сгустятся над його родиною, а сварки і конфлікти будуть виникати на порожньому місці. Пістарайтеся стабілізувати ситуацію і як можна частіше вибиратися в гості, кіно або ресторан, щоб відволіктися від турбот і побути в приємній романтичній атмосфері. Козероги, які все ще не знайшли собі пару, можуть не розраховувати на нові знайомства – все їх вільний час будуть займати проблеми літніх родичів.

Гороскоп на жовтень 2018 для Водолія


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Дивовижні події жовтня принесуть у ваше життя відчуття казки. Водоліям буде виключно везти – Меркурій обов'язково допоможе їм вирішити усі робочі питання. Скористайтеся плідним місяцем, щоб закласти надійну базу для кар'єрного зростання і зміцнення фінансового становища. Ваша інтуїція і вміння розставити все по поличках створять синергетичний ефект, що дозволяє вам вибирати нові завдання, як горішки. Бізнесменам не варто ставити перед собою глобальні цілі – скоріше за все, вами зацікавляться вищі інстанції, так що в жовтні ви будете зайняті підготовкою до ревізій, а не налагодженням контактів з новими партнерами.
Динаміка в любовній сфері забезпечить вам кілька цікавих знайомств. Не виключено, що серед них знайдеться людина, яка зможе докорінно змінити ваші поточні пріоритети. Навіть самі закоренілі холостяки задумаються про те, щоб зіграти весілля і завести кілька чарівних малят. Сімейним Водоліям доведеться зробити непростий вибір – нова симпатія може змусити їх замислитися про розрив з поточним партнером.
Самопочуття Водолія буде характеризуватися найвищими показниками, але тільки якщо він буде добре утеплятися у прохолодні осінні дні. Ви занадто часто жертвуєте комфортом заради зовнішнього вигляду, що може призвести до негативних наслідків. В іншому ж астрологи радять просто дотримуватися режиму, займатися спортом і не переїдати на ніч.

Гороскоп на жовтень 2018 для Риб


Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
Для Риб настає безтурботний час. Зірки позбавлять вас від більшої частини проблем, а Венера забезпечить небувалий прилив життєвих сил, які варто витратити з розумом. У професійній сфері вам надана повна свобода дій — сміливо використовуйте жовтень, щоб нарешті організувати власний бізнес, змінити місце роботи або попросити про переведення в інший відділ. Деякі Риби можуть зацікавитися підробітком за кордоном. В цьому випадку потрібно довіряти не сайтах в інтернеті, а конкретним рекомендаціям знайомих.
Емоційна сфера життя в жовтні навряд чи виявиться стабільною. Риби частіше за інших знаків схильні до депресії, а поточне положення планет ще більше посилить ситуацію. Перепади емоційного фону можуть призвести до нервового зриву, так що не забувайте висипатися, пити заспокійливі чаї і приймати комплекс мінералів, нормалізують роботу нервової системи.
Астрологи кажуть, що друга половинка Риб зможе з честю винести будь-які перепади настрою. Більш того, ви завжди отримаєте допомогу, підтримку і розраду, в яких так потребуєте. Тримайтеся за цю людину, адже тільки він здатний прийняти вас з усіма недоліками! Ну а Риби-одинаки будуть відчувати себе на висоті. Зірки зроблять так, щоб будь-яка особа, до якої ви виявите симпатію, тут же відповіла вам взаємністю.
загрузка...
Гороскоп на жовтень 2018 року по знаках зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають