• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку

Передостанній місяць 2018 року буде сильно відрізнятися від інших – життєва енергія більшості знаків досягне мінімального рівня, а загальний фон листопада астрологи називають вкрай негативним. Все тому, що в цьому місяці тільки Сонце є однозначним прихильником зодіакальних фігур. Інші небесні тіла займуть нейтральну позицію, або ж намагатимуться внести у ваше життя не найприємніші корективи.
Втім, деякі знаки можуть розраховувати на додаткову підтримку планет. Так, представникам Водного тригона в листопаді допоможе Марс, який в інший час не дуже-то добре ставиться до даного елементу. Вогненним знакам надасть заступництво Меркурій, вміє мінімізувати ризики фінансових втрат і захищає сферу підприємництва.
Повітряні знаки будуть користуватися розташуванням Урану – його вплив виявиться досить сильним, але аж надто неоднозначним, щоб сконцентруватися на якійсь певній сфері життя. Ну а земляним знаків, у свою чергу, допоможе Нептун. Він буде мати досить сильний вплив, щоб допомогти своїм новим підопічним вільно прожити листопад.
Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Листопад-2018 буде вкрай неспокійною. Дізнайтеся, що вас чекає в кінці осені!
Основними антагоністами місяця на цей раз виявляться Місяць і Плутон. Сила їх еманацій в кінці осені буде настільки сильна, що негатив вторгнеться в життя практично всіх представників зодіакального кола. Втім, якщо ви будете покладатися на інтуїцію і зумієте не просто слідувати планами, а швидко коригувати їх під впливом мінливих обставин, негативний вплив можна буде мінімізувати.
Звичайно, це зажадає від вас неймовірних витрат ментальної і фізичної енергії, так що до кінця листопада багато знаки відчують повне виснаження. На цей час бажано відмовитися від ремонтів, далеких поїздок та інших відповідальних справ. Крім того, ситуація з фінансами навряд чи дозволить вам здійснювати серйозні грошові витрати. Кредитні операції в листопаді знаходяться під суворою забороною, а азартні ігри можуть пустити вас по світу.

Гороскоп на листопад 2018 для Овна


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Для Овнів листопад буде менш руйнівним, ніж для інших представників зодіакального співтовариства. Незважаючи на негативний вплив планет-антагоністів, Сонце зможе захистити їх від більшості неприємностей. Розслаблятися не варто, однак у вас буде достатньо сил, щоб впоратися з навалившимися проблемами. Робочі питання, рішення яких то і справа будуть ускладнювати зовнішні обставини, що можуть вибити з сідла навіть найбільш упевнених особистостей. Астрологи кажуть про підвищену небезпеку аварій і поломок, які можуть зірвати кілька важливих контрактів. Інженерам варто регулярно проводити профілактичні огляди і ремонтні роботи підзвітною техніки, щоб їх не позбавили премії і шанси на кар'єрне зростання.
Областю почуттів править негативно налаштована Венера, яка не дасть одиначкам налагодити особисте життя. Не намагайтеся завести нові знайомства, щоб не потрапити в руки підступної особи. Сімейним Овнам варто двічі подумати, перш ніж вивалити свої робочі проблеми на домашніх – ви ризикуєте так сильно зіпсувати відносини, що ще довго не зможете повернути своє життя в звичну колію. Будь вечірки з друзями відкладіть до кращих часів — вони будуть супроводжуватися дрібними, але неприємними сварками.
Щодо здоров'я астрологи не дають особливих рекомендацій, але попереджають про ризики, пов'язані з особистим транспортом. Навіть досвідченим водіям бажано якомога частіше їздити на автобусах або метро. Далекі поїздки краще відкласти. У разі гострої необхідності, будьте гранично уважні за кермом і обов'язково впевніться у справності автомобіля.

Гороскоп на листопад 2018 для Тельця


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Тельці вступають у вкрай негативну життєву фазу. Поразки і розчарування, які переслідують їх в листопаді, обумовлені сильною негативною енергетикою Плутона. Ситуація ускладнюється ще й тим, що на підтримку цієї планети виступить Сатурн. Тим не менш, астрологи радять Тельцям продовжувати боротися і не опускати руки. Пам'ятайте: якщо ви будете плисти за течією пари ризикують розірвати стосунки, якщо не зуміють вирішити проблеми за столом переговорів. Одиноким Тельцям краще на час зачаїтися. Виняток становлять лише реанімовані романи, але і тут після недовгого перепочинку можливе падіння в прірву побутових проблем.
Єдина сфера життя, яка практично не потурбує Тільця — його здоров'я. Солідний запас життєвих сил дозволить уникнути простудних захворювань. Однак зірки радять дбайливо ставитися до свого організму. У листопаді краще віддати перевагу кардиотренировкам, а щільний вечеря замінити легким перекусом, що складається з фруктів або молочних продуктів.

Гороскоп на листопад 2018 для Близнюків


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Близнюки будуть особливо чутливі до негативних еманаціями листопада. Тим не менш, для вас є і хороші новини – представникам даного знаку допоможе Меркурій, який зможе захистити сферу професійної діяльності від несприятливого впливу Юпітера. Цілком непогано виглядає ситуація з фінансами. Звичайно, на більший прибуток розраховувати не доводиться, але, в цілому, ви будете швидше в плюсі, ніж в мінусі. За масштабні проекти хапатися не варто — виконання локальних завдань буде супроводжуватися набагато більшим ефектом. Підприємцям краще не будувати плани щодо розширення бізнесу. Вдосконалюйте нинішній напрямок роботи і як можна тісніше спілкуйтеся з пістачальниками і клієнтами.
Любовний фронт Близнюків характеризується грозовий атмосферою. Астрологи попереджають: не варто приймати якісь життєво важливі рішення з наскоку. Такі кроки будуть мати непередбачувані наслідки з негативним забарвленням. Звісно, конфліктні питання потребують вирішення, але краще спочатку зважити всі за і проти, приготувавшись до конструктивного діалогу зі своєю половинкою. Крім того, Літні родичі пістараються надати на Близнюків тиск, щоб вирішити проблеми абсолютно чужих їм людей.
Самопочуття Близнюків буде різко коливатися від хорошого до поганого. Періоди, коли ви будете наповнені життєвою енергією, різко зміняться повним занепадом сил і апатією. У листопаді ви навряд чи зможете дозволити собі відгули, так що пропийте курс вітамінів, підвищує імунітет.

Гороскоп на листопад 2018 для Раку


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Ракам належить складний період, який позначиться на їх життєвої активності. Представникам цього знаку захочеться забратися в свою затишну нірку і перечекати несприятливий час. На жаль — астрологи категорично не рекомендують піддаватися занепадницьким настроям! Вам потрібно буде вирішити кілька проблем, які можуть кардинально позначитися на вашому житті. Пам'ятайте: зараз Раків підтримує Марс, забезпечує своїх підопічних агресією і напористістю. До речі, професійна діяльність буде супроводжуватися мінімальним числом проблем. Несподівано виявилось завзятість і незаперечний авторитет забезпечать Ракам невелику надбавку до зарплати, а підтримка колег гарантує їм успіхи в реалізації проектів.
У сфері романтичних почуттів пістарайтеся відкласти рішення проблем і відсидітися в тиші. Всі спроби вести діалог з другою половинкою закінчаться крахом. Ваш партнер не налаштований на компроміс — але це не означає, що треба ображатися і закриватися від коханої людини. Візьміть тайм-аут і пістарайтеся частіше вибиратися в люди, відвідуючи світські заходи і вечірки. Самотні Раки в листопаді можуть зав'язати кілька перспективних знайомств. Втім, ці відносини отримають розвиток лише в наступному місяці.
Астрологи рекомендують звернути увагу на дихальну систему. У листопаді підвищується ризик простудних захворювань, тому не варто нехтувати теплим одягом, головними уборами і шарфами навіть у тому випадку, якщо ви прямуєте в офіс, не кажучи вже про прогулянки на свіжому повітрі.

Гороскоп на листопад 2018 для Лева


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Зірки приготували Левам досить цікавий життєвий період. Незважаючи на певні складнощі, листопад для цього знака буде дуже запам'ятовується. Головним союзником Лева стане Сонці, так що на брак життєвих сил скаржитися не доведеться. Однак не забувайте про негативно налаштованих Плутоні, Уран і Меркурії, силу впливу яких не можна недооцінювати. Сонячні еманації дозволять вам впоратися з накопиченими проблемами на роботі, але тим, хто зайнятий у сфері юриспруденції або торгівлі, потрібно дуже уважно вичитувати контракти і перевіряти виставлені рахунки. Найпростіше час буде у тих, чия професія пов'язана з фізичною працею – їм може появитися грошова підробіток.
Сімейні питання зажадають від вас часу і фінансових ресурсів – можливо, етям знадобиться репетитор. Леви, які досі не знайшли собі пару, будуть користуватися увагою у протилежної статі. Можливо, в листопаді ви з подивом виявите, що людина, якого ви завжди вважали лише одним, цікавий вам і як романтичного об'єкта.
В області здоров'я варто звернути увагу на опорно-руховий апарат. Щоденне сидіння за комп'ютером негативно позначається на хребті, а загострилися болі в спині змусять вас подумати про вирішення цієї проблеми. Втім, її можна вирішити в зародку. Досить буде зміцнити м'язи спини, регулярно займаючись в залі.

Гороскоп на листопад 2018 для Діви


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Діва опиниться в ситуації, коли будь-яке її рішення або дія буде мати абсолютно непередбачувані наслідки. Це може вибити з колії, адже Діви звикли ретельно планувати кожний свій день. На жаль, дружній Меркурій не зможе захистити своїх підопічних від негативних проявів з боку Нептуна. Бізнес-відносини Дів у листопаді будуть характеризуватися певною стабільністю, але максимум, якого їм вдасться добитися — це збереження колишніх досягнень. Астрологи рекомендують проявляти розумну підозрілість при укладанні нових контрактів, щоб уникнути проблем при їх реалізації.


Область романтичних почуттів зазнає негативного впливу Венери: цілком можливо, що Дівам доведеться пройти через непростий розрив. Мова йде про парах, відносини яких були недостатньо перевіреними і не витримали несподівано навалилися труднощів. Харизма Дів дозволить їм швидко забутися в обіймах іншої людини. Роман буде швидкоплинним, але зіграє роль ліки і поверне їм колишню спокій і душевну рівновагу.
Основною проблемою в листопаді може стати душевне здоров'я. Діви будуть піддані різким змін настрою. У підсумку це призведе до нервового виснаження, якщо вчасно не вжити превентивних заходів. Звичайно, універсального рецепта астрологи дати не можуть, але радять розслаблятися у ванні з лавандовим маслом, проводити вечори за переглядом улюблених фільмів, а по дорозі на роботу слухати треки, які налаштовують вас на оптимістичний лад.

Гороскоп на листопад 2018 для Ваг


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Терезам належить низка випробувань, обумовлених ситуацією на небосхилі. Справа в тому, що Венера обмежить свій вплив тільки професійною галуззю, а Сатурн відмовиться наповнювати Ваги життєвими силами. Проблеми листопада можуть мати фатальні наслідки, якщо Ваги не знайдуть для себе точку рівноваги і не зуміють спокійно підійти до вирішення кожної нової задачі. Робочі справи ускладняться через непорозуміння з колегами, які будуть виступати проти будь-яких ваших пропозицій. Підприємці часто помилятися при наймі нових працівників – далеко не кожен з них стане цінним придбанням для команди.


Одиноким Терезам випаде можливість для перспективного знайомства. Проявіть не тільки палкість, але і холодний розрахунок, щоб завоювати симпатії сподобалася особи. Для сімейних Терезів листопад ризикує стати перевіркою на міцність відносин. На жаль, складності цього місяця не дозволять вам дипломатично вирішити конфлікти в сім'ї. Ви зумієте настояти на своєму, але ціною цього стане охолодження відносин на деякий час.
Астрологи радять бути уважними, якщо ви працюєте з гострими інструментами. В листопаді навіть самі професійні майстри по дереву, кулінари або кожум'яки повинні чітко дотримуватися техніки безпеки. Іншим Терезам можна не турбуватися – їх організм буде успішно чинити опір хворобам, якщо вони знайдуть достатню кількість часу для сну.

Гороскоп на листопад 2018 для Скорпіона


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Скорпіони, як жоден інший знак, що в листопаді будуть максимально захищені від негативного впливу зірок. Головним їхнім заступником стане Марс, який об'єднає зусилля з позитивно налаштованим Сатурном. Сміливо будуйте самі амбітні плани – у листопаді ви зможете зміцнити своє матеріальне становище і досягти нових кар'єрних висот. Рішення потрібно приймати лише в тому випадку, якщо прораховані всі потенційні ризики, а для нейтралізації суперників на шляху до нової посади стоїть залучити на свій бік якомога більше колег.
До речі, зірки рекомендують вам ретельніше вибирати друзів. Ви занадто часто робите ставку на багатство і славу, забуваючи про простих людських якостях. Потрапивши в складну ситуацію, Скорпіони можуть переконатися, що до них на допомогу поспішить набагато менше людей, ніж вони розраховували. Самотні представники знаку можуть закрутити пристрасний роман, однак нові відносини можуть виснажити вас емоційно. Шекспірівські пристрасті додадуть фарб у ваше життя, але їх потрібно вчасно пригасити життєвою мудрістю.
Якщо ж говорити про здоров'я, то тут вам не про що турбуватися – зірки вважають, що Скорпіон зможе похвалитися відмінним самопочуттям у листопаді. Виняток становлять лише ті, хто страждає від переїдання і потурає своїм шкідливим звичкам. Вам варто обмежити споживання алкогольних напоїв, щоб не загострювати ризик виникнення проблем з печінкою.

Гороскоп на листопад 2018 для Стрільця


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
У листопаді Стрільці самі можуть вибирати свій життєвий шлях – Венера забезпечить підтримку будь-яким їх починанням. Астрологи радять пам'ятати, що не всі події є саме такими, якими здаються на перший погляд. Стрільцям варто обережніше ставитися до людей, що демонструє підвищений дружелюбність. Головний ризик листопада проявиться які давно тяготились відносинами, нарешті позбудуться від накопичених проблем. Зірки не уточнюють, чи буде це розставанням, або парі вдасться вирішити конфліктну ситуацію, налаштувавшись на конструктивний діалог і зробивши кроки для реанімації колишніх почуттів.
Астрологи радять приділити більше часу фізичним навантаженням. Стрільці дуже часто вдаються до ліні, вважаючи за краще проводити вікенд за переглядом серіалів і пістійно затримуючись з друзями в барі. Будете й надалі дотримуватися даної тактики – з великим розчаруванням виявите, що не зможете влізти в улюблене вбрання в період грудневих корпоративів.

Гороскоп на листопад 2018 для Козерога


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Козерогів чекає непростий період. Потужні негативні еманації з боку Місяця не дозволять їм завершити гру з позитивним результатом. Представники знака повинні вибрати менше зло і пістаратися захистити себе від негативних наслідків. Найгірше йде справа в області фінансів. Тільки ті Козероги , які мають грошові накопичення, зможуть вести в листопаді звичний спосіб життя. Якщо ж ви звикли жити від зарплати до зарплати, доведеться тугіше затягнути пояс, відмовивши собі в будь-яких задоволеннях і розвагах.
В любовних відносинах зірки рекомендують вам стати більш терпимим по відношенню до другої половинки. Втім, зробити це буде непросто – в листопаді ваш улюблений чоловік перестане демонструвати адекватність і перетвориться в примхливу і своевольную особу. Зірки кажуть, що допомога може знадобитися одному з близьких друзів. Мова йде про складної життєвої ситуації, в якій ваша порада допоможе знайти вихід з положення.
Астрологи радять з обережністю займатися фізичними навантаженнями. У листопаді Козероги можуть отримати травму у вигляді перелому, удару або розтягування зв'язок. Цей ризик особливо високий у тих, хто професійно займається бігом, стрибками в довжину або гімнастикою.

Гороскоп на листопад 2018 для Водолія


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Для Водоліїв листопад стане непоганим місяцем – розташування планет забезпечить їм прилив життєвих сил і кілька вдалих угод. Реалізувавши їх, даний знак зможе поліпшити своє матеріальне становище. Позитивно налаштований Меркурій допоможе залишитися на плаву власникам власного бізнесу. Звичайно, негативні еманації листопада вимагатимуть певної обережності, тому підписуйте контракти тільки з перевіреними клієнтами. Наймані працівники повинні налаштуватися на активну професійну діяльність – вас то і справа будуть посилати у відрядження, так що заздалегідь зберіть «тривожний» валізка.
В області чуттєвих відносин планети відмовляться допомагати Водолію — з якими проблемами йому доведеться справлятися самостійно. Авторитетність в побутових питаннях дозволить вам грати роль лідера, але якщо ви не стримуєте свою природну деспотичність, в кінці листопада домашні піднімуть бунт. Одинаки не повинні шукати романтичних відносин за тридев'ять земель – зірки кажуть, що роман на відстані не принесе їм щастя.
Здоров'я Водолія має пряму залежність від того, скільки грошей він готовий на себе витратити. Варто пройти профілактичний огляд, щоб попередити активізацію хронічних захворювань. В іншому ж природна стійкість Водолія не дозволить застуд і вірусів здолати його організм.

Гороскоп на листопад 2018 для Риб


Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
Рибам складний, але, в цілому, позитивний місяць. Приклавши зусилля, ви зможете домогтися успіху у всіх сферах життя. Максимальний захист забезпечить вам позитивна енергетика Венери, а Юпітер подбає про те, щоб вас не потурбували нещасні випадки. Розраховувати на нечуваний прибуток від угод поки не доводиться, але вам вдасться налагодити кілька контактів, які будуть корисні у майбутньому. До речі, астрологи рекомендують відмовитися від фамільярності в спілкуванні з колегами. Не виключено, що зовсім скоро саме ви будете керувати частиною цього колективу.
На любовному фронті запанує спокійна обстановка. В сім'ї Риб практично повністю зникнуть причини для сварок і з'ясування стосунків. Головне — поменше розповідати про ваших справах літнім родичам, які завжди знайдуть привід, щоб влізти зі своїми порадами. Завоювати вподобану особу можна буде тільки у випадку, якщо ви зумієте продемонструвати їй свій високий культурний рівень. Для цього відстежуйте інформацію про цікавих виставках і спектаклях, щоб проявити себе з кращого боку.
Рибам варто очистити організм перед настанням зимових свят. Пістарайтеся дотримуватися розвантажувальної дієти хоча б раз в тиждень, а також виключіть зі свого меню алкоголь, гострі та жирні страви, щоб ваша травна система не дала збій в самий невідповідний момент.
загрузка...
Гороскоп на листопад 2018 року по знаках зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають