• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження

Індіанці майя залишили своїм нащадкам величезну спадщину – разюче красиві піраміди, величезні пізнання в області астрономії і унікальний астрологічний календар, який досі вважається одним із самих зроблених інструментів для передбачення майбутнього. Служителі культів майя використовували його, щоб передбачити настання війни, розрахувати ймовірність природних катаклізмів і прозріти майбутнє окремо взятої особистості.
Гороскоп майя являє собою цикл, протягом якого двадцять різних знаків змінюють один одного. Головною рисою, яка відрізняє гороскоп майя від європейських аналогів, є те, що кожен з тотемів головує не впродовж місяця, а проявляє свою силу протягом одного-двох днів. Саме тому стародавні мешканці Південної Америки вважали день народження людини головним чинником, що визначає його подальшу долю.
Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дізнайтеся, яку долю напророкують вам стародавній гороскоп майя!
Цей день визначає так званий «кін долі» – особливий енергетичний заряд, від якого залежать всі події нашого життя. Кожній людині відповідає свій тотем, тому вірування майя широко інтерпретують властивості рослин, тварин і навіть природних явищ. Також характер людини залежить від активізації сил, які майя назвали правою і лівою руками. А тепер давайте дізнаємося, що передрікає гороскоп майя на 2018 рік!

Крокодил


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень 1621), квітень (1030), травень (20), червень (929), липень (19), серпень (828), вересень (17), жовтень (727), листопад (16), грудень (626), січень (15) та лютий (424).
Люди, яким протегує даний тотем, рідко проявляють ініціативу. Майянські жерці вважали, що сама слабка риса Крокодилів – надмірно м'який характер, з-за якого вони часто віддають себе в руки інших людей. Незважаючи на те, що Крокодили не здатні розібратися в своїх почуттях, вони чудово розуміють суть речей і явищ. Цих особистостей по праву називають містиками, вміли тлумачити сновидіння і передбачати майбутнє.
У 2018 році Крокодили повинні зібрати волю в кулак. Ними дуже легко маніпулювати, з-за чого їх особисті цілі так і залишаються не досягнутими. Рік Жовтої Собаки – найкращий час для самопізнання. Визначте життєві пріоритети, щоб зрозуміти, що вам дійсно подобається займатися. Покладайтеся на поради близького друга або родича, який допоможе вам розібратися у власних бажаннях і пояснить, як протистояти маніпуляторам, щоб перестати бути маріонеткою в руках лицемірів.

Вітер


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень, 1722), квітень (11), травень (121), червень (1030), липень (20), серпень (929), вересень (18), жовтень (828), листопад (17), грудень (727), січень (16) та лютий (525).
Діти Вітру володіють яскраво вираженими лідерськими рисами і активністю, якій можуть позаздрити інші тотеми. Це не надто позитивна риса – на жаль, Вітер так сильно любить владу, що може стати справжнім диктатором. Його життя підкоряється його власними правилами, тому Вітер не схильний жертвувати особистими переконаннями і комфортом заради інших. Він імпульсивний і егоїстичний. Однак, зумівши приборкати свою дратівливість, він стане винятково працьовитим людиною, успішним на будь-якому терені.
Жовта Собака навчить дітей Вітру цінувати сімейне вогнище. Вона вважає, що в 2018 році цей тотем повинен стати терплячіші. Тільки уміння співпереживати і відчувати настрої інших людей допоможе вам не залишитися на самоті. Якщо Вітер зуміє приборкати ревнощі і нетерпимість, а також піступиться частину свого особистого простору, то він зможе уникнути згубного впливу Кролика — свого антитотема. В іншому випадку пістійні розваги не залишать вам часу для того, щоб реалізувати задумані плани.

Ніч


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (1823), квітень (12), травень (222), червень (11), липень (121), серпень (1030), вересень (19), жовтень (929), листопад (18), грудень (828), січень (17) та лютий (626).
Даний тотем втілює всі характеристики жіночої сутності — не дивно, що Ніч мудра і може похвалитися відмінною інтуїцією. Діти Ночі завжди знайдуть слова розради, прийдуть на допомогу і дадуть цінну пораду. Тонка натура Ночі забезпечує її винятковими талантами в області мистецтва — представники цього знаку часто стають акторами і музикантами. Є у Ночі і недоліки, в числі яких — рідкісна злопам'ятність і мстивість. Свою інтуїцію вона часто використовує для того, щоб поранити кривдника.
У 2018 році Ніч повинна припинити витати в хмарах і зайнятися поліпшенням свого фінансового становища. Вміння знайти спільну мову хоч з чортом знадобиться вам при спілкуванні з потенційними партнерами та клієнтами. Жовта Собака подбає, щоб ви змогли знайти своє місце під сонцем, а ваш аналітичний склад розуму мінімізує можливі ризики при вкладанні коштів. До речі, інтуїція також зіграє цьому знаку на руку – Ніч зуміє вберегти своїх близьких від небезпеки або нещасного випадку.

Ящірка


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень, 1924), квітень (13), травень (323), червень (12), липень (222), серпень (1131), вересень (20), жовтень (1030), листопад (19), грудень (929), січень (18) та лютий (727).
Даний тотем забезпечує своїм підопічним відмінне самопочуття і неймовірну фізичну форму. У майя цей знак відповідав за врожайність — не дивно, що Ящірки хапаються за будь-яку фізичну працю, швидко приносить видимі плоди. Вони мають піступливим характером, завжди вміють знайти компроміс і наполегливо йдуть до піставленої мети. Ящірка досягає досконалості на будь-якому професійному поприщі, але її слабкою рисою є нестриманість у сексі і пістійна гонитва за задоволеннями.
У 2018 році Жовта Собака зробить все, щоб розвинути в Ящірці помірність. Насамперед, це виразиться в тому, що представникам цього знака буде не так-то просто заробити зайві гроші. Якщо у вас не вийде приборкати негативну силу, що активізується вашої правою рукою – невоздержанным Кременем, — підсумки року будуть зовсім невтішними, а плітки навколо вашої персони відженуть людини, який міг стати вашою ідеальною парою.

Змій


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень, 2025), квітень (14), травень (424), червень (13), липень (323), серпень (12), вересень (121), жовтень (1131), листопад (20), грудень (1030), січень (19) та лютий (828).
Під знаком Змії народжуються люди, яких по праву можна назвати воїнами. Діти Змія звикли домінувати над людьми і вміють досягати піставлених цілей. Вони чуттєві і сексуальні, а розвинена інтуїція дозволяє їм осягати глибинний сенс речей. Гармонійно розвинені здібності до аналітики і природна схильність до філософських міркувань робить їх на голову вище оточуючих. На жаль, Змій практично не здатний підкорятися моральним засадам сучасного суспільства, вважаючи за краще жити за своїми правилами.
У 2018 році ви можете зайняти високий піст, але не забувайте, що матеріальна сторона справи повинна підкріплюватися духовним саморозвитком. В іншому випадку у Змія може активізуватися права рука – депресивно налаштована Гроза. Пам'ятайте: багатство не принесе радості, якщо гроші будуть витрачатися тільки на особисті задоволення. У рік Жовтої Собаки не варто приховувати свої страхи і сумніви. Без усякого сорому звертайтеся до друзів за допомогою – це не прояв слабкості, а знак вашого довіри до дорогим людям.

Смерть


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (126), квітень (15), травень (525), червень (14), липень (424), серпень (13), вересень (222), жовтень (12), листопад (121), грудень (1131), січень (20) та лютий (929).
У майянських астрологів даний тотем не мав негативного забарвлення. Для індіанців Смерть була не темним і страшним проявом вищих сил, а кроком до трансформації, завдяки яким людина переходить в новий стан. Особи, яким протегує Смерть, абсолютно справедливі, володіють ясним розумом і розвиненими інтелектуальними здібностями. Вони часто володіють паранормальними талантами, передбачають картини майбутнього і з неймовірною легкістю проникають у таємниці світобудови.
У 2018 році вашою головною турботою стануть особисті стосунки. Жовта Собака благоволить тим, хто хоче створити сім'ю або обзавестися дітьми. Вона проведе корабель вашого спільного життя через усі бурі і знегоди, забезпечивши достатніми матеріальними благами. На жаль, діти Смерті часто є фаталистами і підкоряються обставинам. У новому році ці настрої не повинні бути домінантними – радійте дрібниць і дозвольте собі трохи легковажності, щоб отримати від життя максимум задоволення.

Олень


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (227), квітень (16), травень (626), червень (15), липень (525), серпень (14), вересень (323), жовтень (13), листопад (222), грудень (12), грудень (121) та лютий (10).
Діти цього тотема — виключно волелюбні особистості, які, перш за все, цінують свою незалежність. Олень – це глава колективу, який вміє підпорядкувати чужі думки, вчинки і настрої своїм інтересам. Благородна зовнішність і гордовита пістава об'єднуються з величезною чарівністю і лідерськими замашками. Це забезпечує Оленям успіх у протилежної статі, хоча самі вони рідко дарують щиру любов, так як природний егоїзм і самозамилування роблять їх кілька черствими.
У 2018 році ви можете залишитися на самоті, незважаючи на весь свій шарм. У рік Жовтої Собаки загостриться боротьба з антитотемом – деспотичний Крокодил може змусити Оленя забути про сім'ю і близьких людей. У цьому випадку рік принесе вам радість від легкого життя, але закінчиться з руйнівними наслідками для вашої особистості. Контролюйте темні пориви, щоб проявити весь відпущений вам людяність, терпіння і доброту. А головне – вмійте піставити себе на місце коханої людини, щоб зберегти дорогий вам союз.

Кролик


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (328), квітень (17), травень (727), червень (16), липень (626), серпень (15), вересень (424), жовтень (14), листопад (323), грудень (13), січень (222) та лютий (11).
Кролики — справжні улюбленці долі, які втілюють собою плодючість і удачу. Люди-Кролики живуть безтурботно, подібно метеликам, що іскриться, пурхає по квітам. Вони мають безліч друзів, адже люди тягнуться до особистостей, які добрі, щедрі і вміють іскрометно жартувати. Легкі на підйом Кролики з радістю відправляються в поїздки і можуть змінити кілька місць проживання буквально за пару років. Головний їхній ворог – самотність. Зіткнувшись з труднощами, Кролики можуть впасти в депресію навіть за незначної причини.
У 2018 році вам потрібно взятися за розум і цілком віддатися роботі. Буде непросто впоратися з накопиченими справами, але тільки так Кролик зможе зробити значний ривок вперед, зміцнивши свої позиції в суспільстві і авторитет на роботі, а також поповнивши фінансові активи. Рік обіцяє стати для вас переломним, але тільки якщо ви приборкаєте природне легковажність, відмовившись від низки розважальних заходів на користь професійного зростання.

Вода


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (429), квітень (18), травень (828), червень (17), липень (727), серпень (16), вересень (525), жовтень (15), листопад (424), грудень (14), січень (323) та лютий (12).
Майя вважали, що Вода наділяє людей самою складною долею. Фатум підкидає їм мізерно малу кількість шансів, так що будь-яке досягнення Води обумовлено неймовірними зусиллями, цілеспрямованістю і важкою роботою. На щастя, представники цього знака не обділені талантами, і часто стають цілком забезпеченими людьми. Природні здатності до виявлення взаємозв'язків, а також мудрість і інтуїція допомагають Воді вижити в умовах, в яких інший знак ніколи б не став переможцем.
У 2018 році Воді потрібно вступити в боротьбу з сором'язливістю. Не бійтеся виглядати смішно, виступаючи на публіці з презентацією. В своїй справі Вода завжди є професіоналом – просто зберігайте спокій і наводити логічні аргументи, щоб залучити на свою сторону колег. Багато представників тотема не зможуть відмовитися від сексуального різноманіття, навіть вступивши у відносини. Будь-яка зрада буде негайно розкрита Жовтої Собакою, так що тричі подумайте: чи так вже вам необхідна нова інтрижка?

Собака


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (530), квітень (19), травень (929), червень (18), липень (828), серпень (17), вересень (626), жовтень (16), листопад (525), грудень (15), січень (424) та лютий (13).


Під знаком Собаки на світ з'являються справжні естети, які люблять оточувати себе гарними речами. Вроджений розум, кмітливість і хитрість дозволяють Собакам без зусиль досягти відмінного фінансового стану, хоча вони можуть запросто спустити всі гроші на дрібнички та походи по дорогих ресторанах. Собаки доброзичливі і відрізняються щедрою натурою, так що навколо них пістійно збирається велика компанія друзів і знайомих. На жаль, не кожного з них можна назвати безкорисливою людиною.
У 2018 році Собака пістане перед непростим вибором. Зірки нададуть вам шанс добре заробити, але доведеться вирішувати – працювати, докладаючи значних зусиль, або проявити хитрість, просуваючись до мети не самим чесним шляхом. Пам'ятайте: у рік Жовтої Собаки шахрайство буде покарано за всією суворістю, а легкі гроші не принесуть вам щастя. Новий життєвий період навчить Собаку жити по засобах, але це не погано. При розумній економії ви зможете зробити велику покупку, поліпшивши свої житлові умови.

Мавпа


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (631), квітень (20), травень (1030), червень (19), липень (929), серпень (18), вересень (727), жовтень (17), листопад (626), грудень (16), січень (525) та лютий (14).
Мавпи виключно виверткі і вміють скористатися наданими долею шансами. Особи, яким протегує цей тотем, неймовірно артистичні і привабливі, тому з легкістю завойовує серця людей. Ці особливості допомагають досягти неймовірного успіху в шоу-бізнесі – Мавпи часто стають акторами, танцюристами або співаками. Не менш успішною для них і комерційна сфера, тим більше що торгівля подобається цим особистостям набагато більше важкої фізичної праці.
У 2018 році ваш егоїзм і легковажність можуть призвести до негативних наслідків. Пам'ятайте, що будь-яке везіння рано чи пізно закінчується, а Жовта Собака цінує тих, хто здатний проявити працьовитість і чесність. Імпульсивність буде вашим головним ворогом: кілька разів подумайте, перш ніж пускатися в авантюри. Не хвастайте досягненнями перед незнайомими людьми – новий рік принесе з собою підвищений ризик пограбувань. Потурбуйтеся про це заздалегідь, оснастивши житло надійною охоронною системою.


Дорога


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (7), квітень (121), травень (1131), червень (20), липень (1030), серпень (19), вересень (828), жовтень (18), листопад (727), грудень (17), січень (626) та лютий (15).
Дорога — неоднозначний тотем, який одночасно символізує руйнівну силу і творчі життєві потоки. Дуалізм особистостей, народжених під заступництвом Дороги, формує важкий характер. Дорога піддана швидким змінам емоційного настрою, що псує життя і їй, і оточуючим. Цей знак володіє величезним запасом психологічної і фізичної сили, але йому складно досягти внутрішньої рівноваги, щоб цілеспрямовано використовувати відпущені природою таланти.
У 2018 році для вас настане час кардинальних змін. Досягнете ви високого становища, або втратите велику частину того, що вже маєте? Все залежить від того, чи зуміє Дорога проявити завзятість і раціональність. Зірки забезпечать її величезним запасом енергії. Головне – не піддатися спокусі розтратити все, вдаючись ницим задоволень і проводячи час в вільному байдикування. Не відмовляйтеся від допомоги близьких людей – вони стануть духовними провідниками і зроблять вас цілісною особистістю.

Маїс


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (8), квітень (222), травень (12), червень (21), липень (1131), серпень (20), вересень (929), жовтень (19), листопад (828), грудень (18), січень (727) та лютий (16).
Знак, який майянском гороскопі вважається одним з найбільш позитивних. Батьки ставляться до дитини-Маїс з винятковою турботою, прищеплюючи йому строгі моральні підвалини. Не дивно, що доросла Маїс стає прекрасним партнером, який вміє дарувати і приймати любов. Такі особи відрізняються вірністю, мають м'який незлобивий характер і виражений інтелект. Слабка риса Маїсу – його консерватизм. Маїс рідко здатний вступити в боротьбу з обставинами, вважаючи за краще плисти за течією.
У 2018 році ви повинні проявити психологічну гнучкість. Хочете зберегти стосунки з коханою людиною? Шлях до цього — конструктивний діалог, який дозволить кожній із сторін залишитися у виграші. Жовта Собака не дозволить вам і далі ігнорувати проблеми, що накопичилися, так що доведеться переломити себе, щоб не відмовитися від щасливого життя з коханою людиною. Не виключено, що деякі з Маисов виберуть легкий шлях, просто розірвавши відносини. Втім, щасливішим від цього вони не стануть.

Ягуар


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (9), квітень (323), травень (13), червень (121), липень (12), серпень (120), вересень (1030), жовтень (20), листопад (929), грудень (19), січень (828) та лютий (17).
Ягуар наділяє своїх підопічних блискавичною реакцією, стрімкістю і безстрашністю. Таким особистостям нічого не варто подолання чергового життєвого бар'єру. Ягуари — індивідуалісти, але при необхідності вони зможуть пожертвувати особистими інтересами заради близької людини. Вони люблять розкішне життя. З-за цього всі зусилля Ягуарів часто спрямовані на одне – заробити побільше грошей, причому не важливо, яким способом.
У 2018 році тяга до задоволень може привести вас на слизьку доріжку. Антитотем Ягуара — підступна Ніч, — спокусить його думкою, що можна роздобути багатство не самим чесним шляхом. Пам'ятайте, що не кожне обіцянку швидкого заробітку має реальні перспективи. На вашій жадібності пістараються зіграти шахраї, яким нічого не варто обібрати Ягуара, як липку. Не поспішайте отримати від життя все і відразу – рік Жовтого Собаки сприяє рівномірному просуванню по кар'єрних сходах.

Орел


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (10), квітень (424), травень (14), червень (323), липень (13), серпень (222), вересень (11), жовтень (121), листопад (1030), грудень (20), січень (929) та лютий (18).
Даний тотем відрізняється неймовірним темпераментом і цілеспрямованістю. Орли намагаються досягти бажаного, просуваючись найкоротшою дорогою. Вони не сприймають буденності, адже доля царської птиці – парити над світом, кидаючи поблажливі погляди на тих, кому менше пощастило в життя. Розсудливість, самостійність і ораторські здібності роблять Орлов безперечними лідерами, але їм важко даються поразки. Розчарований Орел може поринути в депресію, вийти з якої буде непросто.
У 2018 році вам варто пожертвувати матеріальними благами на користь духовного розвитку. Відміряний вам запас сил не так великий, щоб хапатися за всі запропоновані проекти. Життя наповниться гармонією, якщо ви продемонструєте завзятість і зосередитеся лише на самій головної мети. Вільний час використовувати собі на благо – складіть список цікавих літературних творів, відвідуйте театри і виставки, щоб розширити свій кругозір.

Гриф


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (11), квітень (525), травень (15), червень (424), липень (14), серпень (323), вересень (12), жовтень (222), листопад (11), грудень (121), січень (1030) та лютий (19).
Доброзичливі Грифи завжди оточені великою кількістю друзів і знайомих, однак невміння розпізнати хитрунів і шахраїв грає з ними злий жарт. Даний знак – це прекрасний приклад справжнього сім'янина, який цінує домашній вогнище, душевне тепло і можливість побути з коханою людиною. При цьому він занадто безтурботний, щоб пам'ятати про всі дані обіцянки. Втім, на нього рідко тримають зло, адже люди, народжені під знаком Грифа, отримують особливе небесне благословення.
У 2018 році вам не варто покладатися виключно на милість зірок. Бути щасливим людиною чудово, але якщо не користуватися шансами, які підвернулися вам на життєвому шляху, то їх заберуть прямо з-під вашого носа. Легковажне і непослідовне ставлення до життя заважає Грифам досягти кар'єрних висот, а легковір'я робить їх іграшкою в руках колег. Вчіться протистояти тим, хто любить загрібати жар чужими руками!

Земля


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (12), квітень (626), травень (16), червень (525), липень (15), серпень (424), вересень (13), жовтень (323), листопад (12), грудень (222), січень (1131) та лютий (20).
Люди Землі – справжні філософи. Мало що здатне вивести їх з споглядального стану. Відмінна риса даного знака – інноваційність у думках і підходах, тому від Землі часто можна почути неординарну думку або ідею. Тим не менш, вона погано вміє зосереджуватися на рутинних справах, так що рідко стає по-справжньому цінним працівником. У майянском календарі Земля ототожнюється з чоловічим началом. Особи, народжені під цим знаком, наділені рідкісним впертістю і нетерпимістю.
У 2018 році вам варто перейнятися романтичними переживаннями і проявами ласки. Тільки так ви зумієте налагодити стосунки з коханою людиною, який вже втомився від вашого нескінченного домінування. Зірки зроблять так, щоб Земля втілила в реальність давно задуману мрію, а Жовта Собака допоможе їй підправити матеріальний стан. Врахуйте, що вам доведеться довго і наполегливо працювати, уникаючи шахрайства і обману!

Кремень


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (13), квітень (727), травень (17), червень (626), липень (16), серпень (525), вересень (14), жовтень (424), листопад (13), грудень (323), січень (12) та лютий (121).
Під заступництвом Кременя народжуються люди, які завжди рухаються напролом. Вони безкомпромісні, володіють власною точкою зору по кожному питанню і відстоюють її до останнього подиху. Кремень бачить світ у чорно-білому кольорі — його непросто переконати в тому, що природа придумала безліч напівтонів. Піступки Кременя стосуються тільки найближчих людей, заради яких він готовий на подвиги. Природна тяга до перфекціонізму дозволяє їм досягти успіху в будь-якій професійній сфері.
У 2018 році Кремням потрібно спрямувати зусилля на виховання толерантності. Непримиренність вашої натури ускладнює взаємини з близькими людьми і нескінченно провокує сварки і скандали. Уміння вести діалог і піступатися співрозмовнику піде вам на користь – дипломатичні Кремені можуть розраховувати на поліпшення фінансового становища, гармонію в родині і виключно щасливий рік, наповнений радісними подіями.

Гроза


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (14), квітень (828), травень (18), червень (727), липень (17), серпень (626), вересень (15), жовтень (525), листопад (14), грудень (424), січень (13) та лютий (222).
Люди Грози, ніби намагнічені, притягують до себе складні і неординарні ситуації. Саме тому особистостей, народжених під цим знаком, характеризує підвищена схильність до депресій і занепаду сил. Коли в житті Грози все складається добре, вона може стати душею компанії, адже її природна енергетика так і притягує людей. Це відмінні керівники та працівники, яким можна довірити саме відповідальна справа.
У 2018 році людям Грози потрібно якомога частіше спілкуватися з близькими людьми – духовна підтримка і розуміння відстрочать настання депресії. Самотні Грози можуть стати закінченими циніками, яких майже неможливо буде перевиховати. Рік Жовтої Собаки дасть вам безліч шансів на те, щоб переломити хід подій, забезпечивши собі щасливе майбутнє. Не виключено, що в далекій поїздці ви нарешті зустрінете людину, з якою будете готові провести залишок свого життя.

Сонце


Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
Дати народження:
березень (15), квітень (929), травень (19), червень (828), липень (18), серпень (727), вересень (16), жовтень (626), листопад (15), грудень (525), січень (14), лютий (323).
Індіанці майя просто обожнювали даний тотем. Головне — пам'ятати, що цей знак може нести не тільки процвітання, але і змітати всіх, хто став на його шляху. Нищівний емоції Сонця так сильні, що не кожен зможе витримати подібний напруження. Такі особистості непередбачувані у словах і вчинках, схильні до впливу хвилинних імпульсів і часто діють без всякої логіки. Яскрава індивідуальність Сонця, приправлена егоїзмом і любов'ю до багатства та розкоші, не дозволяє йому йти за натовпом.
У 2018 році вам доведеться прийняти той факт, що інші люди недосконалі. Друзі і рідні мають точно таке ж право робити помилки, як і ви. Будете пістійно докоряти оточуючих – ризикуєте залишитися в гордій самоті. Жовта Собака покаже вам, що абсолютне лідерство і бажання домінувати рідко доводять до добра, а вміння приходити до компромісних рішень не тільки налагодити особисте життя, але і зробить вас щасливішим. Пам'ятайте: іноді краще віддати право на прийняття рішень в інші руки, просто насолоджуючись турботою.
загрузка...
Гороскоп Майя на 2018 рік. Гороскоп майя за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають