• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний гороскоп стрижок 2018 рік. Календар стрижок по місяцях

Ще в часи стародавніх імперій люди вірили в магічну силу волосся. Локони людини вважалися частиною, в якій зосереджені його життєві сили. Стрижені пасма не викидали зі сміттєвими відходами, щоб не віддати ворогові могутню зброю, допомагає наводити псування, безгрошів'я, хвороби і нещастя. Так само відповідально ставилися до самої першої стрижки немовлят. Вважалося, що день, вибраний для цього заходу, повинен привернути удачу і посприяти довгого життя дитини.
Ну а для жінок волосся завжди були предметом гордості – у найсприятливіші дні представниці прекрасної статі проводили з локонами всілякі маніпуляції, спрямовані на те, щоб зробити їх здоровішими і красивішими. Мабуть, самим головним моментом, який завжди враховували при процедурах з шевелюрою, є положення Місяця, її фаза в той чи інший день, а також зодіакальний будинок, у якому вона знаходиться.
Місячний гороскоп стрижок 2018 рік. Календар стрижок по місяцях
Доглядайте за волоссям відповідні періоди місячного календаря
На підставі багатовікових спістережень був сформований календар, який астрологи оновлюють кожен рік. Він включає в себе поради щодо маніпуляцій з волоссям і рекомендує конкретні періоди, в які варто займатися фарбуванням, робити стрижки, підрівнювати кінчики і наносити цілющі маски. Керуючись календарем, ви зможете призначити день для походу до перукаря або домашніх процедур по догляду за волоссям.

Догляд за волоссям за знаком зодіаку


Щоб вибрати ідеальний час для стрижки або зміцнення волосся, відстежуйте розташування Місяця в тому чи іншому зодіакальному будинку. Рекомендації астрологів :якщо дівчина бажає максимально швидко відростити невдало стрижені волосся або прискорити їх оздоровлення, варто підрівнювати кінчики в дні, коли Місяць знаходиться у Тельці, Діви або Козерозі;
якщо ви незадоволені густоти шевелюри і ламкістю волосся, зробіть стрижку або використовуйте маски, поки Місяць перебуває в зодіакальному будинку Лева. Важливий момент: такі маніпуляції можуть привести до кардинальних змін у вашій долі! Якщо ви повністю задоволені своїм життям, не остригайте локони, щоб не відлякати фортуну. Зате дівчатам, у яких затягнулася похмура смуга в житті, похід до стиліста є просто обов'язковим;
представниці прекрасної статі, які бажають змінити зачіску, повинні відвідати салон краси в дні, коли Місяць знайде притулок у Близнятах або займе позицію в будинку Ваг;
загальнозміцнюючі маски і процедури, пов'язані з ламінуванням або кератиновым випрямленням волосся, варто призначати на періоди, коли Місяць знаходить будинок в Раку або Рибах;
ніякого впливу не надає на волосся Місяць у Скорпіоні і Стрільці – особливої користі візит до перукаря вам не принесе, але і удачу ви не одріжете»;
найбільш невдалі періоди візитів до стиліста – це дні, коли супутник Землі зайняв позицію в Овні або перемістився в будинок до Водолія. У такі періоди стрижка може призвести до підвищеної ламкості локонів волосся почнуть сіктися, стануть тьмяним, а стрижка вийде зовсім невдалою.Місячний гороскоп стрижок 2018 рік. Календар стрижок по місяцях
Місяць у Леві? Значить, стрижка може змінити ваше життя на краще!

Місячний гороскоп стрижок на 2018 рік


Головні поради, які дають нам мами і бабусі, полягають у тому, що всі маніпуляції з волоссям повинні проводитися в період зростаючого місяця. Будь-які маски, скрабування шкіри голови і рівняння волосся підуть на користь, сприяючи максимальному зростанню локонів, збільшення їх густоти, обсягу і здоров'я. Якщо місячний диск зменшується, не торкайтеся до ножиць – волосся, стрижене в цей час, практично не будуть відростати.
Але якщо ваша мета – якомога довше зберегти форму зачіски або позбавитися від зайвих волосків за допомогою епілятора, сміливо займайтеся цими справами на убуваючу Місяць. Окремо згадаємо період молодого місяця – наші предки в цей час намагалися не вкорочувати волосся, так як існувало повір'я, що з локонами можна відрізати і певний шматок відпущеного життя.
Тепер, коли ви в курсі основних порад місячного календаря, давайте перейдемо до конкретики і дізнаємося, які дні в 2018 році є найбільш сприятливими і несприятливими для стрижок.
Місячний гороскоп стрижок 2018 рік. Календар стрижок по місяцях
Наш календар підкаже вам, коли варто йти до перукаря!

Календар стрижок на СІЧЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:0101 — 040130.01 – дні, коли нову стрижку краще не планувати, щоб не спровокувати панічні атаки і нервоз. Стрижені волосся можуть посилити активність ворогів і загострити ризики крадіжок.
020131.01– день не особливо сприяє маніпуляцій з волоссям. Єдиний виняток — ті, хто бажає змінити своє життя. Позиція супутника у Львові сприятиме змінам.
0601 – стрижки можуть привести до погіршення фінансового положення.
1001 — 1201 – Скорпіон не сприяє нових зачісок. Вашу фортуну і здоров'я отстриженные волосся можуть забрати з собою. На експерименти можуть зважитися тільки ті, кому нема чого втрачати, але навіть вони ризикують погіршити ситуацію, а не поліпшити її.
1601 — 1701 – прихильники тибетських навчань кажуть, що шевелюра, остриженная у цей день, може привести до укорочення життя.
1801 – 1901 – не стрижіться, якщо не хочете погіршити самопочуття. Стрижки можуть робити тільки ті, у кого і так не все гладко в житті. Місяць у Водолії може допомогти кардинальних змін.
2201 – відкладіть похід до перукаря, якщо не хочете активізувати навколо себе плітки і пересуди. Крім того, позиція Місяць в Овні супроводжується ризиком ослаблення імунітету.Сприятливі періоди:0501 – виключно вдалий день для стрижки. Місяць, що перебуває в Діві, забезпечить позитивний вплив на густоту, силу і привабливість ваших локонів.
0701 - 0901 – відмінні дні, щоб зробити об'ємну зачіску. Місяць, перемістилася в Ваги, посприяє тому, щоб пасма виглядали максимально густими і здоровими.
1301 — 1401 – прекрасний період для того, щоб зробити нову зачіску. Місяць у будинку Стрільця подбає, щоб ваше життя стало щасливішим і багатшим. Після стрижки вас чекають приємні зустрічі і позитивні емоції.
1501 – перехід Місяця в сузір'я Козерога забезпечить вам зустрічі з несподіваними покровителями. Стрижка сприятливо позначиться на привабливості і впевненості в собі. Досить показано маніпуляції, спрямовані на зменшення ламкості і випадання волосся.
2001 – варто вкоротити кінчики, щоб залучити в своє життя матеріальне благополуччя і фортуну. Стрижка обов'язкова для тих, хто задумав реалізацію нового проекту або бажає забезпечити собі кар'єрне зростання.
2501 – один з найкращих днів січня, на який варто запланувати хоча б невелику корекцію стрижки, щоб залучити силу, успіх та впевненість у собі. Місячна фаза і положення супутника Землі в будинку Тільця сприятливо для будь-яких процедур, включаючи пофарбування та оздоровлення.
2601 – ідеальний день для візиту в салон, адже ви зможете не просто поправити зачіску, але і посилити інтуїтивне сприйняття світу, активізувати аналітичні здібності і мудрість.
2801 – похід в салон однозначно підвищить ступінь вашої привабливості, а Місяць, що займає позицію в будинку Близнюків, посприяє тому, щоб волосся зросли максимально швидко.
2901 – день, коли стрижка активізує успішність і приваблює надходження фінансів. Супутник, що розташувався в Раку, сприяє експериментів з укладаннями і оздоровчим маскам.Календар стрижок на ЛЮТИЙ 2018 року


Несприятливі періоди:102 — день не особливо сприяє маніпуляцій з волоссям. Стрижка може призвести до ослаблення імунітету. Виняток лише для тих, хто бажає змінити своє життя – позиція супутника у Львові сприятиме змінам.
0202 — стрижки можуть призвести до загострення ризику крадіжок. Можна робити зміцнюючі маски і процедури, спрямовані на підвищення густоти волосся, так як позиція в Діві забезпечить максимальну віддачу від цих маніпуляцій.
1402 -150226.02 – не стрижіться, якщо не хочете злякати удачу і увійти в чорну смугу в житті.
1602 – мудреці з Тибету кажуть, що волосся, стрижене в цей день, забирають з собою кілька днів життя.
1702 — 1802 – стрижка може активізувати масу конфліктних ситуацій і спровокувати грошові втрати. Місяць, який займає позицію в Рибах, може призвести до того, що за нових масок у вас з'явиться лупа.
1902 – Місяць в Овні, а значить, стрижка негативно позначиться на імунітеті.Сприятливі періоди:0302 — виключно вдалий день для стрижки. Місяць, що перебуває в Діві, забезпечить позитивний вплив на густоту, силу і привабливість ваших локонів.
0502 — чудовий день, щоб зробити об'ємну зачіску. Місяць, перемістилася в Ваги, посприяє, щоб пасма виглядали максимально об'ємними, густими і здоровими. Оновлення зовнішності активізує творчий початок і поліпшить самопочуття.
1102 – день, просто створений для оновлення зачіски, адже вона забезпечить вам не просто магічну привабливість, але і успіх у будь-якому починанні. Про це подбає Місяць, що знаходиться в Стрільці.
1202 — 1302 – якщо ви ще не запланували день для відвідування салону, вибирайте ці дні. Так ви зможете активізувати фортуну, залучити позитивні емоції і доброзичливих людей. Місяць, яка перейде в сузір'я Козерога, благотворно вплине на волосся, схильні до ламкості і випаданню.
2202 — один з кращих днів лютого, на який варто запланувати хоча б невелику корекцію стрижки, щоб залучити силу, успіх та впевненість у собі. Місячна фаза і положення супутника Землі в будинку Тільця сприятлива для будь-яких процедур, включаючи пофарбування та оздоровлення.
2302 – стрижка може заплутати ваше життя, але ось для очищувальних і оздоровчих процедур кращого дня у лютому просто не придумати. Місяць у Близнюках допоможе подолати проблеми, пов'язані з захворюванням органів дихальної системи.
2402.-2502 – на ці дні можна планувати все, адже фарбування, ламінування, кератинове випрямлення, стрижка і оздоровлення будуть виключно вдалими.
2702 – 2802 – стрижка обов'язково підвищить ступінь вашої привабливості, а Місяць у Леві забезпечить зміни на краще.Календар стрижок на БЕРЕЗЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:0103 – 0203 — дні, коли кардинально нову стрижку краще не планувати, щоб не спровокувати панічні атаки і нервоз.
1103 – 1203 — незважаючи на те, що Місяць знаходиться в сприятливому будинку Козерога, обстрижені локони спричинять якесь неприємне подія. Прихильники тибетських навчань кажуть, що шевелюра, остриженная у цей день, може привести до укорочення життя. Максимум, що рекомендують астрологи – робити маски проти випадання волосся.
1603 – 1702 — стрижка може активізувати масу конфліктних ситуацій і спровокувати грошові втрати. Місяць, який займає позицію в Рибах, може призвести до того, що за нових масок у вас з'явиться лупа.
1803 – 1903 – не варто займатися волоссям, якщо не хочете активізувати чвари і обзавестися проблемами зі здоров'ям.
2303 – після стрижки волосся швидко відростати, але у вашому житті можуть з'явитися вороги, які зіпсують вам особисте життя і кар'єру.
2803 – Місяць у Леві може різко змінити ваше життя, а місячна фаза загострює ризик того, що такі зміни не в кращу сторону.Сприятливі періоди:0903-1003 – відмінний період, адже Місяць в будинку Стрільця активізує удачу, а місячна фаза забезпечить вам прискорений ріст волосся.
1303 — 1503 – всі зірки зійшлися так, що потрібно хоча б трохи підстригти волосся, щоб активізувати удачу і залучити в своє життя хороших людей. Благотворно позначаться на здоров'ї волосся маски і зміцнюючі процедури в салоні. Тільки не стрижіться дуже коротко, якщо не хочете розгорнути життя на 180 градусів.
2103 – день, коли стрижка забезпечить фінансові надходження, а позиція нашого супутника будинку Тільця благотворно позначиться на здоров'ї і еластичності локонів.
2403 – нова зачіска сприятиме позитивним змінам у житті, а Місяць, яка займе позицію в сузір'ї Близнюків, забезпечить швидке зростання і зміцнення волосся.
2603 – оновлення зовнішності стане каталізатором для вашої удачі і впевненості у власних силах. Супутник, займає позицію в Раку, позитивно вплине на укладання та корекцію стрижки.
2903 – 3003 — на ці дні можна планувати все, адже фарбування, ламінування, кератинове випрямлення, стрижка і оздоровлення будуть виключно вдалими. Волосся будуть рости максимально швидко, стануть ще пишніше і сильніше.Календар стрижок на КВІТЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:0204 – 0504 – мало того, що супутник, який зайняв позицію в Скорпіоні, може привести до різких несприятливих змін у житті, так ще й фаза Місяця сприяє активізації ворогів і загострює ризик крадіжок.
1504 – один з найгірших днів для відвідування стиліста. Супутник Землі в Овні негативно позначається на імунітеті. Активізується ризик того, що ви ввійдете в смугу невдач.
1704 — волосся, стрижене в цей день, забирають з собою кілька днів життя.
2004 – 210423.042604 – якщо відвідаєте перукаря, можете дуже сильно пошкодувати про зроблену зачіску — вона буде невдалою, а життя наповниться заплутаними ситуаціями.
2904 – 3004 — Скорпіон, в якому перебуває Місяць, не сприяє нових зачісок. Фортуну і здоров'я волосся можуть забрати з собою. Якщо вам нема чого втрачати, можете зважитися на експеримент.Сприятливі періоди:0704 — 090425.04 — фарбування, ламінування, кератинове випрямлення, стрижка і оздоровлення волосся в ці дні будуть виключно вдалими. Локони будуть рости максимально швидко, стануть ще пишніше і гущі.
1204 – 1404 – варто хоча б трошки вкоротити кінчики, щоб залучити в своє життя матеріальне благополуччя і фортуну. Стрижка обов'язкова для тих, хто задумав реалізацію нового проекту або сподівається на кар'єрне зростання. Однак пам'ятайте, що Місяць у Рибах не надто сприятлива для неперевірених рецептів масок – існує ризик появи лупи.
1804 – після стрижки в цей час шевелюра відростає просто на очах. Тільки подбайте, щоб ваше життя було наповнене позитивними емоціями, оскільки зростає ризик депресивних настроїв.
1904 — нова зачіска сприятиме позитивним змінам в житті та матеріального благополуччя, а Місяць, яка займе позицію в сузір'ї Близнюків, забезпечить швидке зростання і зміцнення волосся.
2704 — 2804 — чудовий день, щоб зробити об'ємну зачіску. Місяць, перемістилася в Ваги, посприяє, щоб пасма виглядали максимально густими і здоровими. Оновлення зовнішності активізує творчий початок і поліпшить самопочуття.Календар стрижок на ТРАВЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:0105 – 0205 — з одного боку, Стрілець, в якому буде знаходитися Місяць, допомагає залучити багатство, але фаза супутника погано позначиться на стані волосся і активізує ризик несподіваних крадіжок, так що отримані гроші дуже швидко попливуть в чужі руки.
1005 – супутник Землі займає позицію в Рибах, що сприяє ламкості волосся, а фаза Місяця додає негативу у вигляді смуги невдалих днів.
1205 – 1305 – Місяць в Овні, активізує хвороби, хоча фаза супутника, в цілому, сприятлива для стрижок. Тим не менше, краще обмежитися масками або простою корекцією.
1505 — волосся, обстрижені в цей день, забирають з собою кілька днів життя.
1605 – 170520.05 – 210531.05 — якщо відвідайте перукаря, можете дуже сильно пошкодувати про зроблену зачіску — вона буде невдалою. Також існує небезпека погіршення здоров'я.Сприятливі періоди:0305 – 0405 — відмінний період, адже Місяць в будинку Стрільця активізує удачу, а місячна фаза забезпечить вам прискорений ріст волосся.
0605 — якщо ви ще не запланували день для відвідування салону, вибирайте 6 травня. Так ви зможете активізувати фортуну, залучити позитивні емоції і доброзичливих людей. Місяць, яка перейде в сузір'я Козерога, благотворно вплине на волосся, схильні до ламкості і випаданню.
1105 — варто хоча б трошки вкоротити кінчики, щоб залучити у свою життя матеріальне благополуччя і фортуну. Стрижка обов'язкова для тих, хто задумав реалізацію нового проекту або бажає забезпечити собі кар'єрне зростання.
1405 – місячна фаза і положення супутника Землі в будинку Тільця сприятливо для будь-яких процедур, включаючи пофарбування та оздоровлення.
1805 – 1905 – стрижок краще уникати, щоб не активізувати ризики панічних атак, але для оздоровчих процедур час підходить чудово.
2205 – 2304 — виключно вдалий день для стрижки. Місяць у Діві забезпечить благотворний вплив на густоту, силу і привабливість ваших локонів.
2405 – 2605 — чудовий день, щоб зробити об'ємну зачіску. Місяць, перемістилася в Ваги, посприяє, щоб пасма виглядали максимально об'ємними, густими і здоровими. Оновлення зовнішності активізує творчий початок і поліпшить самопочуття.Календар стрижок на ЧЕРВЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:010630.06 – стрижка, зроблена в цей день, активізує ризик втрати грошей і документів.
0806 – 1006 — Місяць в Овні, активізує хвороби, хоча фаза супутника, в цілому, сприятлива для стрижок. Тим не менше, краще обмежитися масками або простою корекцією зачіски, щоб не опинитися на лікарняному ліжку.
1506 – 1606 – нова зачіска викликає ризик виснаження життєвих сил і погіршення здоров'я. Якщо хочете щось зробити з волоссям, то нехай це будуть зміцнюючі маски.
2106 — з одного боку, Ваги, в яких знаходиться Місяць, допоможуть забезпечити легкість і обсяг вашій зачісці. Проте стрижка, зроблена 21 травня, сприяє втраті грошей і погіршення здоров'я.
2406 — Скорпіон, в якому перебуває Місяць, не сприяє нових зачісок. Фортуну і здоров'я волосся можуть забрати з собою. На експерименти можуть зважитися тільки ті, кому нема чого втрачати, але і то є ризик погіршити ситуацію.Сприятливі періоди:0206 – 0306 – після відвідування салону ви відзначите прискорений ріст волосся, а Місяць у Козерозі допоможе оздоровити локони.
0506 – відмінний час для експериментальних стрижок, успіх яких забезпечує Водолій, а фаза Місяця сприяє підвищенню чарівності і привабливості.
0606 – 0706 — варто хоча б трошки вкоротити кінчики, щоб залучити в своє життя матеріальне благополуччя і фортуну. Стрижка обов'язкова для тих, хто задумав реалізацію нового проекту.
1106 – 1206 — вплив Тельця позитивно позначається на стані волосся, а місячна фаза сприяє наповненню життя позитивними подіями.
1706 – 1806 — стрижка обов'язково підвищить ступінь вашої привабливості, а Місяць у Леві забезпечить зміни на краще.
2006 — виключно вдалий день для стрижки. Місяць у Діві забезпечить благотворний вплив на густоту, силу і привабливість ваших локонів.
2206 – стрижка, зроблена в ці дні, підвищить удачливість і ступінь вашої впевненості в собі. Місяць, перемістилася в Ваги, позитивно позначиться на обсязі структурованих зачісок.
2506 – 2606 – стрижка обов'язково посприяє підвищенню чарівності і привабливості, а Місяць, що зайняла позицію у Стрільці, поліпшить ваше матеріальне становище.Календар стрижок на ЛИПЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:0807 – Телець добре позначається на рості волосся, але фаза Місяця активізує ризики крадіжок, втрати документів і зривів контрактів.
1207 – 1307 – не стрижіться і не робіть хімічних процедур, якщо не хочете зробити своє життя гірше. Стрижка негативно позначиться на особистих відносинах.
1407 – 1507 – нова зачіска обов'язково викличе конфліктні ситуації і розлад у родині. Високий ризик того, що волосся після маски або салонних процедур втратять еластичність і блиск.
2007 – 2107 – Місяць у Скорпіоні може різко змінити устрій вашого світу. Астрологи рекомендують тільки уходовые процедури.
2707 – 3007 – не проводите експериментів із зовнішністю, якщо не хочете загострення хронічних хвороб і грошових втрат.Сприятливі періоди:0107 – відмінний час для експериментів, які будуть виключно вдалими.
0307 – 050731.07 – стрижка гарантовано зробить вас привабливішими і щасливіше, але експерименти з масками краще залишити на потім – Місяць у Рибах підвищує ризик появи лупи.
0907 – стрижка, зроблена в цей час, забезпечить прихильність зірок, а позиція Місяця в Тельці допоможе волоссю рости з максимальною швидкістю.
1007 – 1107 — нова зачіска сприятиме позитивним змінам у житті, а Місяць, яка займе позицію в сузір'ї Близнюків, забезпечить швидке зростання і зміцнення волосся.
1707 – обов'язково відвідайте салон краси, якщо хочете залучити фінансові надходження, а Місяць у сузір'ї Діви подбає про те, щоб зробити ваші локони пишними і еластичними.
2207 – 2607 — на ці дні можна планувати будь-які процедури, адже фарбування, ламінування, кератинове випрямлення, стрижка і оздоровлення будуть виключно вдалими. Волосся будуть рости максимально швидко, стануть ще більш пишними і сильними.Календар стрижок на СЕРПЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:0108 – 030830.08 — Місяць в Овні, активізує хвороби, хоча фаза супутника, в цілому, сприятлива для стрижок. Тим не менше, краще обмежитися масками або простою корекцією зачіски, щоб не опинитися на лікарняному ліжку.
0608 – 0708 – супутник, що займає положення в Близнюках, добре відбивається на зростанні волосся, але фаза Місяця не сприяє кар'єрному зростанню, а стрижка може негативно вплинути на матеріальне і соціальне становище.
1108 – 1208 – відвідування салону не принесе вам ні найменшого задоволення зовнішністю.
1308 – 1408 – стрижене волосся заберуть з собою фінансовий успіх. Підвищується ризик панічних атак і стресів.
1708 – 1808 — стрижка, зроблена в цей день, призведе до активізації ворогів, а Місяць у Скорпіоні може негативно поміняти пристрій вашого світу.
1908 – не стрижіться, якщо не хочете зійти з второваною доріжки. Максимум, що астрологи рекомендують – уходовые процедури.Сприятливі періоди:0408 – 0508 — вплив Тельця позитивно позначається на стані волосся, а місячна фаза сприяє наповнення життя позитивом.
0808 — нова зачіска сприятиме позитивним змінам у житті, а Місяць, яка займе позицію в сузір'ї Близнюків, забезпечить швидке зростання і зміцнення волосся.
0908 – 1008 — оновлення зовнішності стане каталізатором вашої удачі і впевненості у власних можливостях. Супутник, який займає позицію в Раку, позитивно вплине на укладання та сприятиме максимальному ефекту від натуральних масок.
1508 – 1608 — чудовий день, щоб зробити об'ємну зачіску. Місяць, перемістилася в Ваги, подбає про те, щоб пасма виглядали максимально об'ємними, густими і здоровими. Оновлення зовнішності активізує творчий початок і поліпшить самопочуття.
2008 – Місяць, перемістившись в будинок Стрільця, забезпечить багатство і удачу тим дівчатам, які зроблять стрижку або фарбування волосся.
2108 – 2408 — на ці дні можна планувати всі процедури, адже фарбування, ламінування, стрижка і оздоровлення будуть виключно вдалими. Стрижені волосся будуть рости максимально швидко, стануть ще пишніше і красивіше.Календар стрижок на ВЕРЕСЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:0309 – 0409 – Місяць, яка зупинилася в Раку, сприяє тільки уходовым процедур, тим більше, що стрижка в цей день може призвести до значного погіршення здоров'я.
1109 — 1309 – дні, протипоказані для маніпуляцій з волоссям, якщо ви не хочете потрапити в затяжний період невдач.
1509 – Місяць у Стрільці може залучити у ваше життя багатство, яке, проте, тут же втече в чужі руки.
2509 – 2609 — Місяць в Овні, активізує хвороби, а фаза супутника в цілому несприятлива для стрижок та інших процедур з волоссям.Сприятливі періоди:0109 – супутник, який займає позицію в знаку Тельця, чинить сприятливий вплив на швидкість росту волосся і їх стан.
0209 — нова зачіска сприятиме позитивним змінам у житті, а Місяць, яка займе позицію в сузір'ї Близнюків, забезпечить швидке зростання і зміцнення волосся.
0709 – 0809 — на ці дні можна планувати будь-які процедури, крім стрижки, адже забарвлення, завивка, ламінування, мелірування і кератиновое випрямлення будуть виключно вдалими.
1609 – відмінний день для експериментів з зачіскою, якщо ви хочете наповнити життя радісними подіями і позитивними змінами.
1809 – 1909 – мабуть, один з найбільш вдалих днів для візиту в салон. Адже ви не тільки знайдете внутрішні сили, але і станете власницею міцних і здорових волосся, які будуть рости з шаленою швидкістю.Календар стрижок на ЖОВТЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:0910 — 1010 — мудреці з Тибету кажуть, що волосся, стрижене в цей день, забирають з собою кілька днів життя.
1110 — 1210 – не стрижіться, якщо не хочете злякати удачу. Фаза Місяця негативно позначається на якості і зростання ваших локонів.
201023.10 – 2610 – негативний період для відвідування салону, адже стрижка може викликати різку активність ворогів і накликати на вас ризик псування і пристріту.Сприятливі періоди:0110 – один з кращих днів для нової зачіски, якщо ви хочете стати привабливішим і виразнішим. Цьому сприяє не тільки фаза Місяця, але і її позиція в сузір'ї Раку.
0510 – 0610 – Місяць, що увійшла до сузір'я Лева, допоможе активізувати зміни на краще. Волосся стануть гладкими й еластичними після будь-яких уходових процедур.
0710 – стрижене волосся заберуть з собою всіх заздрісників і недоброзичливців, легко усунувши їх з вашого життя. Положення Місяця в Діві сприяє набуттю пишних і сильних локонів.
1310 – відмінний день для того, щоб привабити багатство за допомогою нової зачіски. Місяць, що перейшла в будинок Стрільця, надовго нагородить вас везінням.
1610 – сприятливий момент, щоб підстригти волосся коротко або хоча б трохи вкоротити кінці, якщо ви хочете яскравого і насиченого життя. Супутник, який зайняв місце в Козерозі, активізує ріст волосся і зробить їх менш ламкими.
1810 — 191029.10 — 3010 – стрижене волосся будуть рости максимально швидко, стануть ще пишніше і сильніше.Календар стрижок на ЛИСТОПАД 2018 року


Несприятливі періоди:021121.11 – 2311 – не найкращий день для маніпуляцій з локонами, якщо не хочете захворіти або отримати небезпечну травму.
0311 – зробите стрижку – пропустіть шанс на удачу найближчим часом. Місяць, що займає позицію в Діві, сприяє тільки уходовым процедур.
0711 – 0811 – несприятливий вплив Скорпіона ще більше посилюється місячної фазою, так що не відвідуйте перукаря, якщо не хочете неприємностей. Стрижка може призвести до підвищеної ламкості волосся, втрату блиску та еластичності.
1811 — супутник Землі займає позицію в Рибах, що сприяє ламкості волосся, а фаза Місяця додає негативу у вигляді смуги невдалих днів.Сприятливі періоди:0411 – мабуть, один з найбільш сприятливих днів для кардинальної зміни зовнішнього вигляду за допомогою стрижки. Положення Місяця в Діві забезпечить максимальну віддачу від масок і зміцнювальних процедур в салоні.
0511 – 0611 — стрижка, зроблена в ці дні, забезпечить підвищену удачу і підвищить ступінь впевненості в собі. Місяць, перемістилася в Ваги, позитивно позначиться на обсязі структурованих зачісок.
1611 – найкращий час для зміни кольору вашої шевелюри. Фарбування буде виключно вдалим. Крім того, фаза Місяця сприяє підвищенню впевненості в собі, акумулювання енергії і життєвих сил.
1711 — відмінний день для експериментів з зачіскою, якщо ви хочете наповнити життя радісними подіями і позитивними змінами.
2511 — 2611 — Місяць, яка зупинилася в Раку, сприяє тільки уходовым процедур, однак вони будуть максимально ефективними.
2711 – 2811 – нова зачіска посприяє підвищенню привабливості, а позиція Місяця в будинку Лева призведе до підвищення енергетичних запасів. Сміливо спрямовуйтеся вгору по кар'єрних сходах.Календар стрижок на ГРУДЕНЬ 2018 року


Несприятливі періоди:0112 – не стрижіться, якщо не хочете накликати на себе біди і нещастя. Місяць у Діві сприяє тільки живильних масок.
0512 – 0612 – Місяць, зайняла позицію у Скорпіоні, може посприяти кардинальних змін. Стрижку можна робити лише в тому випадку, якщо вам вже нема чого втрачати.
0712 — волосся, стрижене в цей день, забирають з собою кілька днів життя.
0912 – 1012 – не стрижіться коротко, якщо не хочете втратити вагому суму грошей. Максимум, що можна собі дозволити – легке рівняння решт, так як Місяць у Козерозі сприяє прискореному зростанню волосся.
131221.12 — якщо відвідаєте перукаря, можете сильно пошкодувати про зроблену зачіску — вона буде невдалою, а ваше життя наповниться заплутаними ситуаціями.Сприятливі періоди:031228.123112 — стрижка, зроблена в ці дні, забезпечить вас везінням і підвищить ступінь впевненості в собі. Місяць, перемістилася в Ваги, позитивно позначиться на обсязі структурованих зачісок.
1212 – мабуть, один з найбільш вдалих днів для візиту в салон. Адже ви не тільки знайдете внутрішні сили, але і станете власницею міцних і здорових волосся, які будуть рости з шаленою швидкістю.
1412 – 1512 – оновлення зачіски наповнить ваше життя радісними подіями, зустрічами та щасливими. Тільки пам'ятайте, що Місяць у Рибах не сприяє експериментів з масками – неперевірені рецепти можуть спровокувати появу лупи.
171219.12 — 211225.12 — на ці дні можна планувати всі процедури, адже фарбування, ламінування, кератинове випрямлення, стрижка і оздоровлення будуть виключно вдалими. Отращиваете волосся? Підрівняйте кінчики! Волосся будуть рости максимально швидко, стануть ще пишніше і сильніше.загрузка...
Місячний гороскоп стрижок 2018 рік. Календар стрижок по місяцях
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають