• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки

Ще з тих часів, коли на землі існували стародавні імперії, люди ставилися до каменів з особливим трепетом, сприймаючи їх як обереги з потужною енергетикою. Правильно підібраний камінь ставав для господаря талісманом, здатним захистити від недоброго ока, сприяти вдалому завершенню справи, наділити міцним здоров'ям, забезпечити військову славу, вдале заміжжя і щастя. Маги і алхіміки протягом довгих століть досліджували магічні якості напівкоштовних і дорогоцінних каменів.


Вони створювали об'ємні трактати і намагалися посилювати чари мінералів всілякими комбінаціями. Так з'явилася одна з найдавніших наук – астрологічна мінералогія, що розповідає, як підібрати талісман для будь-якого знаку зодіаку. Поради астрологів спираються в даному випадку на величезне число чинників, адже вони повинні забезпечити гармонію між містичними властивостями мінералу і його носієм. Камінь може нівелювати слабкі риси і посилити кращі особливості його вдачі!


Дізнайтеся, який камінь стане для вас амулетом у 2018 році!

Грамотно підібране прикраса допомагає своєму власнику уникнути невдач, уберігає від хвороб, сприяє загострення інтуїції і охороняє від безглуздих витрат. Щорічно камені посилюють або зменшують свій вплив на різних представників зодіакального кола, тому потрібно ознайомитися з порадами експертів, щоб вірно підібрати собі амулет на 2018 рік.


ОВЕН (21 березня – 20 квітня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Пристрасним і імпульсивним Овнам в 2018 році потрібно обзавестися талісманом, який зможе підтримати енергійність свого володаря. Слабкі амулети таким особистостям точно не підійдуть! Камінь для Овна повинен ще більше посилити їх цілеспрямованість, одночасно забезпечивши захист від лихого ока. Астрологи кажуть, що запаморочливі успіхи Овнів можуть активізувати підступи недоброзичливців, які намагаються вставити їм палиці в колеса. Нестриманим представникам знаку слід подбати, щоб камінь приборкував їх гнівні пориви, адже агресія ще нікого не доводила до добра. У 2018 році астрологи дають рекомендацію підбирати потужні амулети з яскравим блиском, спрямовані на забезпечення успішних комунікацій і приносять удачу в дорозі.


Амулети для Овна в 2018 році:

Аметист. Мінерал володіє здатністю м'яко приглушити зайві емоції, знімає негатив і стрес, так що саме його рекомендують носити Овнам, які не відрізняються розсудливістю і умінням контролювати себе в палких суперечках. Особливо показані прикраси з аметистами для нормалізації партнерських відносин, адже цей камінь вміє згладити эгоистизм Овна.
Діамант. Такий амулет потрібно носити виключно з нагоди. Потужність даного каменю настільки висока, що може виснажити запаси енергії навіть такого знака, як Овен. Алмази можуть ще більше проявити напір і агресивність свого володаря, але їх здатність до посилення впевненості надасть вам неоціненну послугу на важливих зустрічах і переговорах.
Бурштин. Один з кращих талісманів, що захищають свого власника від лихого ока і впливу заздрісників. Він сприятиме успішному проведенню ділових переговорів і загострить вашу інтуїцію при виборі партнера для бізнесу або відносин. М'яка стимуляція нервової системи, якою славиться бурштин, допоможе Овнам направити запаси енергії в мирне русло.
Сапфір. Амулет, який вміє активізувати інтуїцію і проникливість, якої так часто не вистачає надміру імпульсивним Овнам. Він особливо рекомендований юним «баранчику», які ще не мають життєвою мудрістю.ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Тельці володіють вираженою внутрішньою силою і стабільністю у справах і думках. Амулет на 2018 рік повинен додати цим приземленим особистостям трохи більше здатності до новаторства, гнучкості і несподіваним рішенням. Всі ці якості припадуть як не можна до речі, щоб успішно провести майбутній життєвий період. Одночасно з цим астрологи рекомендують Тельцям носити амулети зеленуватих відтінків, залучають фінансову удачу, адже зірки свідчать про ризики несподіваних грошових втрат. Краще всього, якщо камені, обрані в якості талісманів, будуть знаходитися в оправі з жовтого або білого золота– таке поєднання максимально посилить їх позитивні якості.


Амулети для Тельця в 2018 році:

Смарагд. Амулет, який здатний додати прямолінійним Тельцям трохи інтуїції і гнучкості. Смарагди – камені, що забезпечують здатність радіти дрібницям, які позбавляють від наслідків стресу і підсилюють гармонійність стосунків з оточуючими людьми. Вони допоможуть вам знайти теми для розмови в будь-якому колективі.
Хризопраз. Трав'янисто-зелений мінерал, що допомагає Тельцям зійти з уторованого шляху і наділяє здатністю до новаторству. Він особливо показаний особам, які планують в 2018 році перехід на нову роботу, зміну місця проживання чи вступ у шлюб , так як дозволяє успішно завершувати всі починання.
Блакитний топаз. Прекрасний талісман для Тельців, що прагнуть до саморозвитку, адже він допомагає побачити глибинну суть речей, засвоїти нові знання і розсунути горизонти. Блакитні топази забезпечать необхідну своїм власникам мудрість у прийнятті рішень і зменшать прояви впертості і гнівливості Тельців.
Амазоніт. Тельці, які намітили собі на 2018 рік безліч планів і проектів, які повинні забезпечити собі відновлення життєвих сил. Для цього чудово підходять амулети з блакитно-зеленими амазонитами, які забезпечать швидке відновлення, посприяють умиротворенному станом духу і підтримають нерви в спокійному стані.БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Рухливі і легкі на підйом Близнюки не повинні пригнічувати себе занадто потужними камінням. Активні представники знаку можуть придбати амулети, стимулюючі бадьорість і підтримуючі сили, а для тих, хто працює з людьми, потрібно задуматися про камені, які розкриють у них майстерність риторики. У 2018 році в Близнюків зростає ризик фінансових втрат в азартних іграх, так що варто подбати про захист від такої напасті. Крім того, варто приглушити емоційність і різку зміну настрою, характерну для цього знака. Тільки так Близнюки зможуть закінчити новий життєвий період, втіливши в життя намічені плани.


Амулети для Близнюків в 2018 році:

Берил. Астрологи радять Близнюкам не надто яскраві камені, тому краще всього для них підійде така різновид берилу як гошен. Прикраса, оправлене в дорогоцінне золото, допоможе вам у проведенні дослідницької роботи та додасть мудрості при прийнятті важливих рішень. До речі, цей амулет обдаровує свого носія не тільки підвищеними здібностями до аналітики, але і є талісманом для закоханих. Сміливо носіть берил, якщо вам потрібно додати удачі в сердечних справах.
Альмандин. Цей амулет відноситься до гранат, тому володіє всіма ознаками і властивостями класичного червоного талісмана. Близнюкам він допоможе дивитися на життя простіше, особливо в ті дні, коли світ здається забарвленим в темні кольори. Носіть альмадин при роботі над найскладнішими проектами — і гарантовано уникнете стресу.
Перли. Камінь, здавна асоціюється з невинністю, правильністю і чистотою, забезпечить успіх у любовних справах і щастя в відносинах. Найкраще позитивні якості перлин проявляються в разі, якщо намисто, браслет, сережки або колечко з ніжним камінчиком були отримані в якості презенту. Єдине попередження астрологів – уникайте чорних перлів, які виявляють у Близнюках нерозумну підозрілість і ревнощі.
Цитрин. Більша частина проблем Близнюків закінчується з їх нездатності довго зосереджуватися на одній справі або проблемі. Вирішити це завдання допоможуть амулети з цитрином м'якого медового відтінку. Крім того, цей оберіг захистить від захоплення азартними іграми, які є ризиковим фактором у житті Близнюків в 2018 році.РАК (22 червня – 22 липня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Ніжні й ранимі Раки гостро потребують підвищення активності та цілеспрямованості, адже без навичок лідерства складно очікувати серйозних життєвих досягнень. У 2018 році фахівці за мінералогічною астрології радять Ракам носити талісмани, що поєднують відразу кілька важливих якостей – вони повинні стабілізувати перепади настрою, виводити з депресивних думок і стимулювати рішучість. Ракам найбільше підходять талісмани з прозорою текстурою, які очищають думки і оберігають від різких коливань настрою при зміні місячних фаз.


Амулети для Раку в 2018 році:

Аквамарин. Прозоро-зелені камінчики допомагають своєму власникові в налагодженні романтичних відносин, тому Ракам-одиначкам обов'язково варто завести собі такий амулет у 2018 році. Ваша нерішучість і невпевненість у власних силах відразу ослабне, якщо на допомогу прийде талісман з аквамарином. До речі, його варто брати з собою і на морські або річкові прогулянки, так як зірки говорять про підвищені ризики при контакті з водою, а аквамарини з давніх часів забезпечували успіх морякам.
Гірський кришталь. Цей прозорий кварц володіє винятковим умінням набирати енергію зі світового простору, наповняючи життєвими силами свого володаря. Амулет сприяє концентрації, посилює волю та прагнення досягти піставленої мети, так що Ракам, які бажають заслужити схвалення на роботі, він точно необхідний.
Сапфір. Темно-сині сапфіри гармонійно доповнюють сили водної стихії Раків. Кільця і сережки з цими каменями повинні бути оправлені в срібло, щоб мінімізувати перепади настрою, які так часто трапляються у Раків при зміні місячних фаз. Сапфір допоможе вам прийти в стан спокою і внутрішньої рівноваги, забезпечивши контроль над короткочасними імпульсами і необдуманими бажаннями.
Адуляр. Цей мінерал більше відомий під назвою місячного каменя і вважається одним з найсильніших оберегів для Раку. Талісман з адуляром характеризує внутрішня холодність, тому він відмінно стимулює аналітичний здібності, забезпечує внутрішній спокій і нівелює гнівні настрою. Одночасно з цим місячний камінь володіє воістину містичними характеристиками, коли мова йде про загострення інтуїції та здатності передбачати. Він стане кращим помічників для Раків, яких чекають ванні життєві рішення.ЛЕВ (23 липня – 23 серпня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Гордовиті особистості, народжені під заступництвом Льва , люблять покрасуватися перед оточуючими. Вони завжди націлені на максимум, але от тільки зайва лінощі і розслабленість можуть відсунути від них всі цілі, заплановані на 2018 рік. Астрологи рекомендують Левам запастися амулетами, які будуть досить потужними, щоб впоратися з негативними якостями їх характеру, пригнічуючи гнів і агресію. При цьому Левам може знадобитися загострена інтуїція, адже зірки говорять, що ви ризикуєте стати жертвою шахрайських фінансових схем, втративши при цьому значну частину відкладених раніше грошей.


Амулети для Лева в 2018 році:

Геліодор. Талісман, відомий ще під назвою сонячного каменю, допомагає Левам зосередитися на піставленій проблемі. Він повинен стати незмінним супутником тих, хто гризе граніт науки на студентській лаві, займається дослідженнями або інженерними розробками. Загострення здатності мислити і аналізувати буде відмінною підтримкою для Львів-керівників, які бажають обійти конкурентів на ринку.
Бурштин. Потужна магічна енергетика бурштинових прикрас була відома ще нашим предкам. Носіння такого амулета загострить у Львів вміння інтуїтивно передбачати майбутнє, захистивши від ризикових ситуацій і грошових втрат. Крім того, Леви часто не обтяжують себе розумінням внутрішньої мотивації людей, а бурштин відкриє в них здатність співпереживати і співчувати.
Хризоліт. Камінь, заслужив славу мінерального «психоаналітика», застереже імпульсивних Львів від нерозумної авантюри в 2018 році. Окремо варто підкреслити здатність хризоліту очищати думки від тривог і приводити людину в стан рівноваги, так що скористайтеся силами каменю для покращення відносин у колективі.
Олександрит. Кращий талісман для Львів, зайнятих на ниві юриспруденції або дипломатії. Він вчить їх розуміти рушійні сили і причини всіх подій. Одночасно з цим олександрит допоможе Леву придушити напади люті, так що при наявності такого каменю ви перестанете безупинно зривати злість на кохану людину і друзів.ДІВА (24 серпня – 23 вересня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Багатогранним і складним Дівам нелегко підібрати універсальний амулет. Більшу частину існуючих каменів-талісманів потужна енергетика Діви просто перебудовує під себе, посилюючи і без того явно виражену прагматичність, впертість і невміння гнучко реагувати на події. Тим не менш, астрологи зуміли підібрати для Дів кілька амулетів, які надають умиротворення, спокій і оптимістичний настрій, чого гостро не вистачати людям, народженим під цим сузір'ям, в 2018 році. Талісмани, призначені Дівам, повинні посилювати в них схильність до ризику і авантюр. В іншому випадку ви так і будете плисти за течією, задовольняючись мінімальними життєвими благами.


Амулети для Діви в 2018 році:

Авантюрин. Оберіг, який допомагає в налагодженні любовних і міжособистісних зв'язків. Сама назва каменю говорить про те, що він здатний надати заряд енергійності, направити думки в новаторське русло і підштовхнути свого володаря до ризику, відкриває нові горизонти і перспективи. Шаблонність мислення і деяка обмеженість у світосприйнятті, властиві Дівам, впадуть під натиском магічних якостей цього амулета. У 2018 році він особливо показаний для підприємців, які бажають отримати максимальний прибуток, завоювавши новий ринковий сегмент.
Нефрит. Особистості, що з'явилися на світ під заступництвом Діви, рідко коли наділені природного рішучістю. Частка здорового азарту, забезпечена нефритовим амулетом, їм точно не зашкодить. Для надміру авантюрних знаків цей камінь просто протипоказаний, а от з Дівами, які займаються бізнесом або бажають досягти нової планки кар'єрі, він точно творить чудеса, забезпечуючи їм вміння ризикувати в потрібний момент.
Серпентин. Амулети з серпентином часто виявляють у людини слабкості до спокус. Проте саме цієї якості так не вистачає надміру прагматичним Дівам! Серпентин забезпечить вам вміння радіти життю, робити спонтанні вчинки, з легкістю дивитися в завтрашній день і не переживати через дрібниці. При носінні на лівій руці має серпентин здатність прибирати з дороги Діви заздрісників.
Яшма. Діви часто задовольняються поточним положенням справ, так як природна аморфність рідко дає їм можливість здійснювати подвиги і йти напролом. Саме яшма зможе відкоригувати характер Дів в потрібну сторону, забезпечивши їх впевненістю у власних силах і здатність знаходити спільну мову з будь-якою людиною.ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Ваги відрізняються живим темпераментом, чарівністю та оптимістичним поглядом на життя, тому без праці вміють підстроїтися під зміну обставин. Однак їм дуже часто заважає відсутність рішучості та цілеспрямованості, так що високих досягнень від Ваг очікувати не доводиться. Основне, на що варто робити ставку в 2018 році – природна комунікабельність, так що підберіть амулет, який надає вам впевненість у собі. Не зайвим буде, якщо камінь зможе посилити здатність до концентрації на одній справі. Пам'ятайте, що люди, що перебувають у центрі уваги, частенько можуть стати жертвою поганого ока, так що в 2018 році варто носити сильний амулет, що забезпечує високий захист від підступів недоброзичливців.


Амулети для Ваг в 2018 році:

Аквамарин. Камінь, який налаштовує Ваги на плідну роботу, забезпечуючи належну сміливість у прийнятті рішень. Він просто обов'язковий до носіння в 2018 році, якщо ви хочете показати керівництву свою цінність для робочого колективу.
Цитрин. Амулет, який надає неврівноваженим Терезам максимальну твердість життєвої позиції, наповнюючи їх внутрішньою силою та енергетикою. Недарма цитрини здавна вважалися кращими провідниками космічних сил, розкривають здібності до творчості і творення. Астрологи рекомендують такі талісмани Терезам, зайнятим на ниві творчості та мистецтва.
Лазурит. Ваги дуже часто недоотримують заслужену винагороду. Озвучивши свіжу ідею або запропонувавши раціональні рішення для проекту, вони просто йдуть у тінь. Всі лаври в результаті привласнюють інші члени колективу, а Ваги так і залишаються тягнути лямку на других ролях. Талісман з лазуритом зуміє відкрити у вас вміння наполегливо добиватися свого і не боятися бути на виду.
Рубін. Червоні камені недарма асоціюються з владою і умінням підкоряти собі людей, тому в коронах чи не всіх королівських дворів обов'язково присутні рубіни. Прикраса з цим амулетом забезпечить Терезам незалежність, упевненість у власних силах і максимально виявить кращі якості цього знака.СКОРПІОН (24 жовтня – 22 листопада)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Індивідуалісти-Скорпіони точно знають, що їм хочеться отримати від життя, тому не планують витрачати сили і енергію для допомоги іншим людям. Концентрація Скорпіона на егоїстичних інтересах, а також різкі висловлювання і невміння стримувати імпульсивні бажання і азарт, можуть зіграти злий жарт у 2018 році. Фахівці з астроминерологии рекомендують носити талісмани з подвійними якостями. Ваш камінь повинен пробудити внутрішні запаси енергії, одночасно направляючи її на творення. Крім того, Скорпіонам потрібно додати умиротворення і внутрішньої гармонії, чого можна досягти за допомогою прозорих і світлих каменів.


Амулети для Скорпіона в 2018 році:

Гематит. Камінь, здатний приборкати неконтрольовані сплески агресії Скорпіонів. Крім того, він притлумлює невгамовну сексуальну активність, ніж уберігає цих хтивих особистостей від зрад. Талісман з гематитом налаштовує Скорпіонів на ласку і доброту, що сприяє миру і гармонії в родині.
Корал. Представники цього знаку часто схильні занурюватися в похмурі думи, причому роздратування від внутрішньої незадоволеності собою вони зривають на близьких людях. Корали ніжно-рожевого і оранжево-червоного кольору допоможуть вам подолати внутрішні протиріччя і вирвуть з депресивних настроїв.
Гірський кришталь. Не самий традиційний амулет для активних Скорпіонів, але він дуже рекомендований астрологами в 2018 році. Прозорість і чистота цього каменю нейтралізує спалахи гніву і зменшить прояви ревнощів, що благотворно позначиться на партнерських відносинах і допоможе налагодити діалог в колективі.
Синій сапфір. Камінь, нагадує спокійні води морської затоки, захищеного від ураганів і штормів, обов'язково позбавить Скорпіонів від тривог і рефлексії. З допомогою такого амулета ви легко налагодите бізнес-зв'язки, зможете приймати обдумані рішення і уникати азартних ігор і авантюрних вкладень грошей.СТРІЛЕЦЬ (23 листопада – 21 грудня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Стрільців відрізняє вміння налаштовуватися на результат і величезна сила волі, а в поєднанні з раціональністю розуму ці якості допомагають їм досягати просто неймовірних висот. Проте навіть цим природженим прагматикам доводиться втихомирювати імпульсивність, що приводить до справжнім безумств. Такі сплески можуть спричинити негативні наслідки не тільки для самих Стрільців, але і близьких їм людей. У 2018 році астроминерологи радять придбати амулет, здатний акумулювати життєві сили і втихомирювати спалаху деструктивної енергетики. Окреме попередження стосується Стрільців, у яких існують проблеми на любовному фронті. Невміння йти на компроміс має бути скориговане амулетом, що допомагають мирно вирішувати конфлікти і відчувати потреби інших людей.


Амулети для Стрільця в 2018 році:

Бірюза. Мінерал володіє потужною захисної енергетикою, огороджувальної його власника від проявів негативних сил. Він дуже знадобиться Стрільцям охочим знайти сили для реалізації на професійному поприщі, адже саме вона сприяє пошуку надійних партнерів і зменшує ризик фінансових втрат.
Альмандин. Камінь, який чудово підходить до вогняної стихії Стрільців. Такий талісман наповнить ваше серце радістю, захистить від тривожних думок і допоможе збудити творчу енергію. Його також рекомендовано носити сімейним Стрільцям, яких часто шлюби страждають від їх гнівливості.
Блакитний топаз. Амулет, що захищає власника від інтриганів, стане в нагоді Стрільцям в 2018 році, адже їх успіхи можуть викликати заздрість конкурентів. Розгадати думки заздрісників прямолінійним Стрільцям буде не по плечу, а ось за допомогою топазу вони зможуть інтуїтивно розуміти, хто з колег бажає їм добра, а у кого за улесливими словами ховаються чорні мыслишки. До речі, жінкам-Стрільцям блакитні топази допомагають зберігати молодий вигляд і чарівний запал.
Обсидіан. Найбільш потужний амулет, що оберігає від проявів зовнішнього негативу. Ці містичні камені є зосередженням захисних сил і наділяють власника здібностями віщуна. За допомогою цього каменю Стрільці зможуть стати мудрішими, що обов'язково позначиться на вміння розуміти потреби інших людей і вгамовувати свій егоїзм.КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Самодостатні Козероги володіють такою внутрішньою силою, що рідко потребують її підживлення ззовні. Ці помірні і стримані особистості вміють раціонально підходити до вирішення будь-яких проблем і філософськи реагувати на труднощі. У 2018 році астрологи радять Козерогам звернутися до сили амулетів, які допомагають розкріпачити сексуальну енергію і дають вміння йти на ризик. В цьому випадку ви зможете за один рік налагодити практично всі сфери життя, забезпечивши собі насичений роман і максимальну удачу в справах. Окремо варто згадати талісмани, що захищають від лихого ока, адже такий запаморочливий успіх може сконцентрувати на Козерозі негатив і заздрість.


Амулети для Козерога в 2018 році:

Гагат. Цей чорний мінерал прямо-таки виділяє таємничість. Його сила допоможе Козерогові посилити здатність до передбачення, щоб прожити 2018 рік з мінімальними втратами. Гагат варто носити, якщо у вас намічені важливі переговори з новими партнерами, а також у разі, коли доведеться працювати з недружньо налаштованих особистостями, адже він відмінно захищає від негативних енергетичних хвиль.
Малахіт. М'яка зелень цього мінералу заспокоїть будь-які прояви зайвої агресії і допоможе зберегти нерви і душевне здоров'я. Крім того, малахіт здавна вважався талісманом, спрямованим на залучення удачі, а вона точно не завадить Козерогам в 2018 році.
Онікс. Потужний мінерал, який потрібно носити, чергуючи з іншими амулетами. Козерогам він потрібен, щоб виявити м'якість і співпереживання, які допоможуть налагодити відносини на любовному фронті. Часте носіння оніксу пробудить у Козерогах відчуття тривожності і депресивний настрій, тому ніколи не одягайте прикраси з цього каменю у відпустці – ризикуєте зіпсувати собі весь відпочинок.
Раухтопаз. Чудовий камінь, який обов'язково мають у своєму арсеналі містики і віщуни. Амулети з раухтопаза повідомляють своєму власникові посилену інтуїцію і наділяють здатністю до озарениям, що обов'язково стане в нагоді Козерогам в прийнятті важливих життєвих рішень.ВОДОЛІЙ (21 січня – 19 лютого)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Емоційні Водолії просто ненавидять зливатися з натовпом, тому завжди знаходять шляхи для самовираження. Вони марнолюбні і гостро реагують на будь-які негативні оцінки, а особисті інтереси займають у піраміді цінностей Водоліїв чільне місце. У 2018 році вам потрібен амулет, який зуміє ще більше активізувати природну харизму, щоб ви змогли максимально повно реалізувати задумані проекти. При цьому такий талісман потрібно чергувати з каменем, виявляє в Водолії емпатію і толерантність. В іншому випадку рік буде одностороннім – у фінансовому та кар'єрному плані ви завоюєте найбільш цінні призи, але в особистих аспектах опинитеся обділеними. Не виключено, що під кінець року Водолій, який не врахує поради астрологів, залишиться в повній самоті, піддавшись остракізму з боку друзів і коханої людини.


Амулети для Водолія в 2018 році:

Гранат. Головною перешкодою на шляху до набуття особистого щастя Водолія є його егоїзм і емоційна холодність, які потрібно долати за допомогою каменю щастя. Амулети з граната здатні зробити з Водолія справжнього романтика, готового підкорювати весь світ заради посмішки коханої людини.
Гірський кришталь. Прямолінійність Водолія часто грає проти нього самого, адже особистості, народжені під цим сузір'ям, зовсім не вміють розпізнавати хитрощі і інтриги. В 2018 році на допомогу потрібно закликати силу гірського кришталю, здатного проявляти інтуїцію і грамотно розпоряджатися життєвими силами. Головне – не носіть його занадто часто, так як кришталь дуже швидко накопичує негатив, а ви не зможете придушити це якість каменю.
Агат. Амулет, що захищає власника від лихого ока, допоможе Водоліям, вимушеним пістійно спілкуватися з людьми. Крім того, він загострює ораторські здібності і допомагає відчувати настрій оточуючих. Не забувайте щоразу, коли знімаєте талісман, потримати його кілька хвилин під сильним напором крижаної води, щоб змити весь впитанный за день негатив.
Жадеїт. Мінерал, який астрологи рекомендують Водоліям, націленим в 2018 році на кар'єрний ривок. Жадеїт додасть вам впевненості у власних силах, зменшить прояви ризиків і вбереже від фінансових втрат. Особливо добре проявляються властивості цього каменю, якщо носити його в поєднанні з червоною ниткою – сполучені амулети нададуть вам розсудливість, спокій і мудрість у прийнятті рішень.РИБИ (20 лютого – 20 березня)


Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
Люди, народжені під час правління Риб, мають воістину приголомшливою здатністю до інтуїтивного пізнання світу, але не здатні зрозуміти свої власні переживання. Легковажність Риб часто призводить до того, що вони кидають справи на середині. Їм не зашкодить камінь, допомагає терпляче і цілеспрямовано доводити почате до логічного завершення. Головна особливість, яку Рибам потрібно підсилити в 2018 році, – схильність до містичним передчуттям, адже саме прозорливість вбереже їх від втрат і помножить результати. Фахівці в області астроминералогии рекомендують Рибам камені, вміють залагоджувати внутрішні суперечності.


Амулети для Риб в 2018 році:

Перли. Класичний камінь для цього знака, який буде затребуваний і в 2018 році. Перлів зміцнять ваше здоров'я, вбережуть від шахраїв і забезпечать збереження грошей, інвестованих в новий проект. Не менш благотворно амулет позначається на романтичних стосунках, допомагаючи Рибам пістійно підігрівати почуття обранця.
Білий опал. Мінерал, який можна назвати одним з найбільш неоднозначних. З одного боку, він допомагає підсилити внутрішню енергію, налаштовує депресивних Риб на оптимістичний лад і дає їм необхідний спокій у найскладніших ситуаціях. Однак якщо носити його занадто часто, опал може спровокувати прояви відчайдушності і зробити Риб ще більш непістійними в емоціях і бажаннях.
Шпінель. Амулет, який допомагає в будь-яких активних діях, багаторазово посилюючи удачу. Рибам варто використовувати такий талісман у разі важливих переговорів, а також при заняттях екстремальними видами спорту, так як зірки прогнозують вам підвищений ризик травматизму в 2018 році.
Турмалін. У новому періоді життя вибирайте турмаліни, пофарбовані в зелений колір – ці мінерали допоможуть вам сконцентруватися на головному і не відволікатися на дрібниці від початої справи до тих пір, поки ви не піставите в ньому крапку.загрузка...
Гороскоп каменів 2018. Камені за знаком зодіаку в рік Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають