• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку

Астрологічна наука вважається однією з найдавніших у світі, адже з найдавніших часів люди бажали дізнатися, яке майбутнє їм уготовано, які небезпеки і успіхи таяться за його завісою. Згідно інтерпретаціям астрологів, небесні світила, головують на небосхилі в той чи інший момент часу, багато в чому визначають наше вміння розпоряджатися грошима. Недарма ж кажуть, що до одних людей вони просто течуть рікою, а інші змушені заробляти тяжкими працями кожну копійку.


Тим не менш, фінансовий успіх – не така вже недосяжна річ, навіть якщо ви не народилися з «золотою ложкою в роті». Звичайно, талант бізнесмена є далеко не у всіх, але навіть при роботі на «дядю» можна досягти стійкого матеріального становища, якщо уважно відстежувати щорічні астрологічні поради. У 2018 році тотемом, який визначатиме порядок речей, стане Жовта Собака – тварина чесне, відкрите і сміливе.


У 2018 р. забудьте про хитрощі і заробляйте гроші чесною працею!

У сфері його прихильності виявляться особистості, які вміють йти до своєї мети, не затіваючи обману або хитромудрих комбінацій. При цьому 2018 рік сміливо можна позначити як період, сприятливий з точки зору фінансів, адже дуже невелике число знаків зодіаку випробують в ньому труднощі з грошима. Головне — пам'ятати, що Собака негативно ставиться до шахрайським схемам і не підтримає вас у надмірно ризикованих операціях. Навчіться аналізувати обставини і прорахуйте кроки на перспективу.


Ретельно підготовлений бізнес-план неодмінно буде супроводжуватися відмінними доходами в кінці року. Окремо варто згадати кредитні операції. Собака воліє жити за коштами, так що не поспішайте брати гроші в борг, а краще займіться саморозвитком у професійній сфері, щоб заслужити заступництво і симпатію тотема 2018 року. Для того щоб дізнатися, що саме обіцяють зірки з точки зору фінансів в 2018 році, давайте вивчимо прогноз для кожного окремо взятого знака.


Прогноз для ОВНА


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Овни можуть сміливо розраховувати на стабільний у фінансовому відношенні період життя. Астрологи кажуть, що багатьом особистостям, народженим під цим знаком, вдасться не просто досягти нових фінансових вершин, але і значно збільшити суму накопичень. Таке везіння може активізувати недоброзичливців, так що тримайте інформацію про заробітки при собі, не поширюючись про них за межами самого близького оточення. Ви не так вже сильно спокушені в інтригах, щоб стати переможцем у хитромудрих іграх заздрісників.


У першій половині року зірки рекомендують Овнам уникати невиправданого ризику – висока ймовірність потрапити в руки шахраїв. А ось ближче до зими можна вкласти невелику суму в проект, який видається досить ризикованим. Мільйонів, звичайно, ви не наживете, але примножите гроші в кілька разів. Особливо вдалим буде рік для Овнів, які займаються біржовою торгівлею. Якщо вам вдасться підкорити азарт розуму, то продумана схема угод допоможе заробити на таких операціях. До речі, навіть якщо у вас є вільні гроші, не позичайте їх родичам в 2018 році. Повернення коштів буде тільки через кілька років, а вони можуть знадобитися набагато раніше.


Прогноз для ТЕЛЬЦЯ


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Прагматичні Тельці і так характеризуються тягою до накопичення грошей, а 2018 рік може розвинути цю межу до абсурду. Представникам цього знака буде здаватися, що без значної заначки на чорний день вони дуже вразливі. Швидше за все, такий підхід до життя призведе до втрати частини знайомих з числа тих, хто завжди був не проти перехопити у вас сотню-другу для розрахунку в барі. Зараз ви не налаштовані на те, щоб бути пістійним кредитором чужих веселощів. Астрологи кажуть, що відкладена сума не повинна лежати мертвим вантажем під подушкою – помістіть її на депозитний рахунок, а ще краще, якщо Телець нарешті дозріє для реалізації давно виношуваної бізнес-ідеї. Швидше за все, зірки забезпечать вдале поєднання можливостей і фінансів ближче до середини року. Очікуйте пропозиції розпочати спільний проект від когось з близьких друзів, тільки не забудьте спочатку підвищити власну кваліфікацію як професіонала.


Вважаєте, що бізнес – це не ваша стезя? Вкладіть накопичення в розширення житлоплощі. Астрологи обіцяють, що новий рік підкине вам відразу кілька цікавих варіантів, на які варто звернути увагу. Головне – ретельно перевіряти продавців. Найбільш привабливі квартири можуть перебувати під арештом або будуть мати прописаних в них неповнолітніх дітей.


Прогноз для БЛИЗНЮКІВ


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Фінансова область буде вимагати від Близнюків особливої обережності та уважності. Згідно з рекомендаціями, отриманими від астрологів, будь-які рішення щодо грошей варто реалізувати лише після того, як ви порадитесь з справжнім професіоналом. Ризик полягає в тому, що Близнюки можуть піддаватися навіюванню і здійснювати імпульсивні вчинки, з-за чого стають легкою жертвою для набили руку в своїй справі шахраїв. Зверніть увагу на те, що основна небезпека втрат йде з боку людей, які вже завоювали певну довіру з боку Близнюків. На допомогу повинна прийти інтуїція, яка голосно сповістить про момент, коли вас спробують розвести на гроші.


Емоційні Близнюки люблять розкішне життя і швидко спалахують, коли мова йде про великі заробітки. Не виключено, що партнери, з якими ви працюєте від імені фірми, можуть запропонувати не саму чесну схему ухиляння від податків. Астрологи кажуть, що від таких пропозицій потрібно бігти, як від вогню, так як будь-які протиправні дії позначаться на вашій долі та кар'єрі вже в кінці року. А ось розсудливим Близнюкам, які вміють працювати чесно, Собака обіцяє надбавку до окладу, яка дозволить купувати не тільки потрібні речі, але і приємні дрібниці.


Прогноз для РАКУ


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
У рік, коли світом буде правити Жовта Собака, Раки повинні подолати пристрасть до накопичення грошей. Особи, народжені під впливом цього сузір'я, просто не можуть заснути, знаючи, що на чорний день у них не відкладена енна сума. Така риса характеру призводить до того, що ваш настрій псується від будь позапланової покупки або необхідності ремонтних робіт. У 2018 році небесні світила радять вам стати щедріше – надайте посильну допомогу членам сім'ї або позичте трохи грошей близькому другові, який потрапив у скрутну ситуацію. Будьте впевнені, що всі борги повернуть в строк, а ваша репутація злетить до небес.


Жовта Собака віддячить за виявлену щедрість пістійними притоками капіталу. Звичайно, про мільйони не йдеться, але на маленькі примхи і комфортний відпочинок під час відпустки точно вистачить. Особливу зоряне застереження стосується азартних ігор, лотереї і парі краще обходити стороною. Ви ж знаєте, що в таких справах вам ніколи не щастить! Основний заробіток Раків буде пов'язаний зі сферою фріланса, так що можете стримати зусилля на місці пістійної роботи, а весь вільний час віддавати замовлення на віддаленій основі.


Прогноз для ЛЕВА


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Царствений Лев надзвичайно любить пустити пил в очі оточуючим. Такі особистості щедро спускають грошики на всілякі розваги і завжди можуть допомогти друзям, які не заробляють стільки ж, скільки самі Леви . Все це забезпечує їм загальну любов і поклоніння, що явно лева тішить самолюбство. Тим не менш, невгамовна тяга до тринькання зіграє в 2018 році проти вас. Собака спробує навчити вас жити за коштами, а в іншому випадку — зажене в таку боргову яму, з якої ви виберетеся зовсім не скоро. І не сподівайтеся на допомогу з боку вдячних знайомих – як тільки ви опинитеся на мілині, вони різко зникнуть з горизонту.


Небесні світила рекомендують відмовитися від надмірних витрат, пов'язаних з романтичними захопленнями. Звичайно, ваш розкішний спосіб життя приваблює протилежну стать. Проте задумайтеся, хто з цих особистостей цінує ваш внутрішній світ і готовий сприймати Лева з усіма його недоліками, якщо він позбудеться головного атрибуту своєї привабливості розкішних номерів в готелі, вишуканих ресторанів і дорогих речей? Основний дохід в 2018 році буде забезпечувати пістійне місце роботи. Варто скласти деяку суму грошей у професійний розвиток, відвідавши тематичні тренінги та майстер-класи.


Прогноз для ДІВИ


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
У рік, коли тотемом стане Жовта Собака, для Дів настане неоднозначний у фінансовому відношенні період. Навряд чи можна сказати, що Дівам буде на що скаржитися – шанси на заробіток грошей Собака підкине їм не раз. Тим не менш, особистості, народжені під знаком Діви , повинні будуть заробити кожну копієчку важкою працею, а не везінням. Особливо хороші з точки зору фінансових надходжень будуть весна й літо, коли вам підкинуть пару проектів з гарною віддачею. Основну частину грошей потрібно буде пустити на ремонтні роботи, попередивши серйозні поломки невеликий профілактикою.


На початку осені зірки рекомендують відмовитися від звичної економії. Напруга минулих місяців потребує хорошого відпочинку, так що візьміть тайм-аут і вирушайте у відпустку на комфортабельний курорт, щоб відновити нерви і фізичні сили. Віддалені поїздки з витратами, вираженими у валюті, вам не показані, але і на рідній території ви зможете знайти пансіонат з відмінним обслуговуванням. Крім цього, астрологи радять не давати в борг далеким знайомим. Скоріше всього, позичені гроші ви більше не побачите.


Прогноз для ВАГ


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Перша половина 2018 року зажадає від мінливих і імпульсивних Ваг приборкати своє марнотратство. Собака прихильно ставиться до людей, які вміють планувати сімейний бюджет. Необхідність раціонально розподіляти надходження Терезам доведеться не до смаку. Однак ті представники цього знаку, які не прислухаються до попереджень зірок, ризикують прожити рік в режимі «то густо, то пусто». Головні труднощі з приборканням тяги до тринькання чекають Терезам в період розпродажів, коли рука так і буде тягнутися до кредитної картки. Астрологи радять вам ретельно розробити шопінг-лист до походу в магазин, щоб купити лише те, що потрібно, причому за розумною ціною.


Особливе зоряне попередження стосується азартних ігор. Ваги , які не зможуть уникнути спокуси пограти на тоталізаторі або укласти парі, можуть програтися в пух і прах. В цілому, новий рік виховає у вас почуття фінансової помірності. Звичайно, це не говорить про те, що вам доведеться тягнути жалюгідне існування, але розраховувати треба лише на зарплату. Хочете відправитися у відпустку або купити нову побутову техніку? Відкладайте потроху кожен місяць, щоб реалізувати намічені плани.


Прогноз для СКОРПІОНА


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Скорпіони завжди легко розлучаються з грошима і рідко вміють порівняти доходи і витрати. У 2018 році така особливість характеру може ускладнити ваше життя, адже Собака не дуже-то шанує марнотратних особистостей. Ті мені менше, тотем 2018 року цілком може підкинути Скорпіонам кілька серйозних шансів на додатковий заробіток, якщо ці особи заздалегідь складуть фінансовий план і зможуть продемонструвати стриманість і вміння грамотно розпорядиться грошима. Більше того, люди, народжені під впливом цього знаку зодіаку, рік Жовтої Собаки можуть нарешті розбагатіти. Швидше за все, мова йде про вдалої можливості організувати власну справу, яке, втім, астрологи рекомендують залучити мудрого і досвідченого партнера.


Під хороший бізнес-план Скорпіони можуть навіть взяти кредит. Однак краще звертатися не в банки, а до друзів або родичів, котрі володіють потрібною сумою. Зірки говорять, що якщо ви зумієте втриматися від спокуси витрачати прибуток на брендові речі і дорогий відпочинок, а вкладати гроші в розширення і рекламу, то за рік-два зумієте розвернутися до значних масштабів і повернете всі борги.


Прогноз для СТРІЛЬЦЯ


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Рік Жовтої Собаки побалує Стрільців кількома значними здобутками. При цьому для реалізації задуманого Стрільцеві доведеться спочатку відкласти потрібну суму, застосувавши всі навички в бюджетуванні надходжень. Зумієте подолати тягу до розбазарювання коштів – до зможете другій половині року накопичити залишок, необхідний для зміни авто або розширення житлоплощі. До речі, 2018 рік обіцяє бути досить стомлюючим з точки зору професійної зайнятості. Отже, про відпочинок забувати теж не варто. Звичайно, дорогі закордонні курорти в таких умовах Стрільцеві не світять, але від пари тижнів на дачі або в недорогому вітчизняному пансіонаті відмовлятися не варто.


Небесні світила радять вам проявляти особливу уважність при заповненні звітності для податкової служби. В 2018 році ці структури будуть виявляти до вашої фірмі особливий інтерес, так що не варто накликати на себе неприємності і штрафи. За великим рахунком, новий період життя Стрільця буде характеризуватися фінансовою стабільністю, а до кінця 2018 року вас цілком можуть преміювати за виявлену старанність.


Прогноз для КОЗЕРОГА


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
2018 рік, швидше за все, зажадає від Козерога значних фінансових витрат, пов'язаних з позитивними емоціями. Нарешті ви зможете дозволити собі довгоочікуваний ремонт чи підете відпочивати в давно привертає вас країну. Жовта Собака обіцяє посприяти в тому, щоб ви змогли фінансувати ледь не будь-які бажання, так що сміливо можете витратити відкладені гроші. Однак такий фінансовий успіх буде супроводжувати лише тих особистостей, які, незважаючи на природну раціональність і скупість зможуть проявити достатню щедрість. Собака спробує навчити Козерога не економити на важливих речах і насолоджуватися не самими грошима, а тими можливостями, які вони дають.


Не виключено, що у сімейних Козерогів додаткові витрати будуть пов'язані з потребами дитини, якому може знадобитися відвідування репетитора. Не скупіться – такі витрати завжди окуповуються, адже хороші знання не втрачають ціну. Дуже може бути, що вчасно підтягнуті знання допоможуть вашій дитині з легкістю скласти іспити для вступу в хороший ВНЗ .


Прогноз для ВОДОЛІЯ


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
На жаль, для людей, народжених під знаком Водолія, фінансові питання можуть стати ребром. Астрологи кажуть, що ризик залишитися біля розбитого корита буде переслідувати Водоліїв , які рідко коли жити за коштами. Закінчити рік, не залазячи в борги, вам допоможе тільки грамотне розподіл грошей. Окремо згадаємо фінансову допомогу родичам – не виключено, що хтось із них просто тягне з вас гроші, не докладаючи зусиль, щоб забезпечувати себе самостійно. І не поспішайте виконувати кожну примху дитини – наздогнати за більш заможними друзями у вашого чада все одно не вийде. Не будете кожні півроку купувати дитині новий телефон – зможете обійтися без позики у банку.


Водолії, які хочуть заробити більше грошей, можуть пошукати собі підробіток на фрілансі. Ваші навички і наявність вільного часу цілком дозволяють додатково попрацювати на себе. Запорука успіху в цьому випадку – правильно складене резюме, яке потрібно розмістити на відповідних інтернет-порталах. Можете кинути клич серед друзів і знайомих, хтось із них може підкинути замовлення-інший. А ось від бажання заробити на ставках краще відмовтеся, щоб не програти останні гроші.


Прогноз для РИБ


Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
Особистостям, що з'явилися на світ під знаком Риб астрологи обіцяють непоганий фінансовий рік. Це не означає, що гроші будуть текти в кишеню самі по собі, навпаки – чим більше праці для заробітку коштів ви витратите, тим кращим буде ваше матеріальне становище в 2018 році. Риби, які не звикли докладати значні зусилля, можуть продовжувати працювати без особливої напруги. Але їм варто взяти за правило грамотно розподіляти кошти від зарплати до зарплати.


Зірки говорять, що в 2018 році Рибам може представитися шанс вигідного використання грошей. Хтось із близьких запропонує вкластися в цікавий проект, який принесе невеликі, але приємні дивіденди. Не втрачайте випадок зміцнити своє фінансове становище, тільки спочатку попросіть бізнес-план, щоб ознайомитися з пропозицією у всіх деталях. Основний рада астрологів полягає в тому, що кошти для вкладення повинні бути власними – не беріть кредитів у банку і не займайте у родичів. У цьому випадку ви не зможете вчасно погасити узяті фінансові зобов'язання.


загрузка...
Фінансовий гороскоп на 2018 рік для всіх знаків зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають