• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Риб. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2018 рік для Риб. Чоловік. Жінка


Гороскоп на 2018 рік для Риб – це хороша можливість і шанс дізнатися якомога більше про те, що вас чекає в майбутньому році, до яких подій необхідно готуватися.

Астрологи заздалегідь попереджають всіх представників цього східного гороскопа про те, що всі події в їх житті в цьому році будуть прямо залежати від їх емоційного фону та стану, тому вже з перших днів 2018 року слід навчитися стримувати і правильно розпоряджатися своїм внутрішнім світом, щоб відчувався повний комфорт і гармонія.
Багато Риби знайдуть великий успіх і покликання у творчій діяльності, що в свою чергу буде сприяти поліпшенню їх фінансового становища, а також завдяки такій діяльності вони зможуть прославитися, а деякі навіть досягнуть певного успіху.
Що стосується тих людей, у яких вже є своя друга половинка, але вони відчувають незадоволеність цими відносинами, їх чекає досить складний рік. В чому буде полягати? Перш за все, в депрессионном і приреченому стані. Як стверджують зірки, такий стан в кінцевому підсумку негативно відбитися на всій творчої діяльності, а для багатьох такий стан стане основною причиною втрати своєї роботи. Ось чому самим правильні кроком у 2018 році для Риб, стане повна гармонія зі своїми близькими і рідними людьми, які перші прийдуть на допомогу і протягнуть руку допомоги.

Гороскоп на 2018 рік для Риб. Чоловік. Жінка


Риба – це той знак гороскопу, для яких дружні стосунки часом виходять на перший план, тобто вони ніколи не зрадять, не будуть використовувати своїх вірних і відданих друзів заради якоїсь користі і вигоди. Щодо цього року можна відзначити, що Риби зі свого оточення зможуть знайти партнерів для спільного бізнесу, тим самим вирішуватися почати свою справу, яке обов'язково буде успішним і процвітаючим.
Багатьох хвилює фінансова сторона питання, тут варто відзначити, що Риби є досить педантичними людьми і навряд чи стануть смітити грошима направо і наліво. Хоча все ж у Риб є одна не дуже хороша риса і особливість, яка полягає в тому, що вони готові допомагати першому зустрічному і незнайомій людині, витрачаючи при цьому досить солідну і пристойну суму грошей, деколи багато в чому собі відмовляють заради інших людей. Також по своїй натурі всі Риби є досить азартними особистостями, тому зірки настійно радять і рекомендують пістаратися відмовитися від цієї шкідливої звички, так як вона зможе призвести до серйозних фінансових проблем і труднощів. Запитаєте чому? Відповідь дуже проста, так як їх шанси на перемогу просто-напросто прирівнюються до нуля. Якщо ви хочете поправити своє фінансове становище, то найбільш правильним стане кинути всі сили на роботу, яка принесе вам не тільки масу задоволення, але і стане хорошим джерелом доходу.

Чоловік Риба.


Що ж чекає всіх представників сильної статі в 2018 році? Про що говорять, і що пророкують зірки?

 • По-перше, всіх чоловіків чекає повна реалізація здібностей і вмінь. Але це можливо і допустимо тільки при 100% впевненості в своїх силах, знаннях та вміннях, а також незалежності.

 • По-друге, Риби повністю поринуть в роботу, і велика частина часу і сил буде йти на професійну діяльність. Саме головне, щоб робота була нудною і однотипною, а доставляла в результаті масу яскравих емоцій і вражень. Варто пам'ятати, що Риби воліють підходити до будь-якої справи творчо.

 • По-третє, перед чоловіками відкривається багато нових можливостей і перспектив щодо їх кар'єрного зростання. Можливо, вихід на абсолютно новий рівень.

 • По-четверте, чоловікам слід якомога більше часу приділити своїй родині, близьким та рідним людям. Особливо це стосується першої половини року, так як саме в цей час робота повністю занурить усіх Риб, а ви як ніколи потрібні своїм рідним. Саме тому пістарайтеся правильно поєднувати свою трудову діяльність і відпочинок з сім'єю. В іншому випадку вас чекає багато сварок і конфліктів.


 • Простіше кажучи, чоловікам в цьому році необхідно правильно і грамотно розподілити і скласти весь свій графік, щоб нікого не забути і не образити.

  Жінка Риба.


  Гороскоп на 2018 рік для Риб. Чоловік. Жінка


  Щодо милих дам, то тут зірки настійно радять і рекомендують приділяти більше часу своїй сім'ї, навіть незважаючи на те, що це часом буде вимагати надто багато часу і сил. Про що ж ще попереджають зірки?

  1.До настання літа необхідно пістаратися розрахуватися з усіма своїми боргами.
  2.Велику увагу варто приділити здоров'ю, особливо старших членів сім'ї. Пам'ятайте, від того на скільки ви будете уважними залежить їх стан, адже їм насправді загрожує реальна небезпека і загроза.
  3.Діти також зажадають від вас певної уваги і турботи, так як саме зараз необхідно приступити до їх виховання, адже, незважаючи на всю їхню незалежність ви їм потрібні як ніколи. Найбільш правильним стане їх уважно вивчити коло друзів і знайомих, захоплення, хобі та інтереси.
  4.У відношенні зі своєю другою половинкою їм також необхідна ваша допомога, тому потрібно по максимуму їх підтримувати і підбадьорювати. Пам'ятайте, ваша турбота стане для них єдиною допомогою, яка допоможе у багатьох справах.

  Як видно жінок, народжених під знаком Риби, також очікує досить емоційний і насичений рік, який зажадає і відніме багато сил і енергії. Саме тому астрологи рекомендують не розтрачувати просто свої життєві сили, які вам дуже знадобляться і потрібні.
  загрузка...
  Гороскоп на 2018 рік для Риб. Чоловік. Жінка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають