• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Жіночі імена 2018 красиві, для дівчаток

Питання, яким красивим жіночим ім'ям назвати дівчинку, яка народилася в Росії в 2018 році, хвилює всіх майбутніх батьків. Зазвичай вибір імені проходить протягом всіх 9 місяців вагітності, а іноді навіть після народження малюка. Спори, розбіжності, вивчення значень і навіть жереб чекають молоду пару і всю їх сім'ю.
В процесі підбору для імені своєї дитини батьки керуються наступними принципами:

 • Значення. Майже найважливішим для мам і тат є значення, обраного імені. На жаль, не кожне ім'я несе в собі якийсь прекрасний зміст. Наприклад, Марина перекладається як «морська», а Тамара з грецької «пальма».

 • Поширеність. Це також важливий фактор при обговоренні даного питання, адже ніхто не хоче, щоб всіх подружок дочки звали Катя або Маша, як і її саму.

 • Національна приналежність. Якщо в родині окрім росіян представлені будь-які інші народності, вибір може бути зроблений на користь інтернаціонального імені, зручного кожному з членів сім'ї. Красиві міжнародні жіночі варіанти: Олександра, Діана, Юлія, Марія, Мілана, Тетяна, Віолетта чи Софія.

 • Рік і місяць народження. Тим, хто вірить в астрологію, в цьому питанні допоможуть зірки. Таким людям вкрай важливо, в який рік народилася дитина і під яким знаком зодіаку.

 • Сполучуваність. Майже всі мами і тата приміряють сподобалися імена під прізвище та по батькові дитини. Хоча такі люди як Петрова Євангеліна в наш час теж нікого не дивують.

 • Сімейна традиція. Іноді дитину вирішують назвати так, як всіх дівчаток у роді, в честь бабусі або якогось улюбленого родича.

 • День Святого (іменини). Коли дитина вже народилася, деякі мами заглядають в церковний календар і дивляться, який Святий народився в цей день.


 • Жіночі імена 2018 красиві, для дівчаток

  Як вибрати жіноче ім'я в 2018 році?


  Всім відомо, що ім'я людини певним чином впливає на його характер і долю. Щоб дати дитині ім'я, яким він буде пишатися все життя, слід звернутися до списку імен і їх значень. Кожного з нас хоч раз в житті запитували про те, що значить наше ім'я. Тому гарний сенс, закладений в це слово, дасть нам можливість показати себе з кращого боку. Дівчатам особливо подобається відповідати, що їх ім'я перекладається як «місячний камінь» або «вогняна квітка».
  Деякі пари воліють традиційні жіночі імена, такі як Даша, Катя, Настя, Варя або Аня. Ці варіанти не втрачають своєї актуальності в усі часи.
  Інші при вирішенні питання, як назвати дівчинку, шукають щось оригінальне, але в підсумку називають дитину модним для свого часу іменем. В останні роки серед дівчаток дуже популярні Аліси, Мілани, Єви, Мілени, Кіри і Дарини.
  Ті, хто хоче, щоб їх дитина була один на мільйон, запам'ятовувався кожному вчителеві, а можливо навіть став зіркою, називають дочок рідкісними іменами, такими як Квіта, Валенсія, Батьківщина або Офелія. Хтось називає доньку, подібно єгипетської цариці ("Клеопатра") або грецької богині, а інші просто на честь улюбленої співачки (Ріанна або Бейонсе).
  Жіночі імена 2018 красиві, для дівчаток

  Сучасні красиві російські імена для дівчаток 2018 року


  Якщо звернути увагу на наступний рік, то варто зазначити, що 2018 – це рік жовтого земляного Собаки, яка має вірним характером і доброю вдачею. Вважається, що люди, народжені в цей рік, талановиті, доброзичливі і впевнені в собі. Так яке ж ім'я підходить такий дівчинці? Розглянемо жіночі імена 2018 року.
  Актуальними і красивими в 2018 році залишаються імена Вікторія, Дар'я, Діана, Маргарита і Єлизавета. Багато мам також воліють змінювати традиційні імена, тим самим виділяючись з натовпу. Так з'являються Дарії, Олесі, Софії, Наталії і Олени.
  Ще одна теорія, не пов'язана з календарем Святців, розподіляє імена по характерах сезонами. Зимові дівчинки досить суворі і сильні, їх називають Любов, Ася, Сніжана, Ярослава, Леся, Мирра, Ніка, Поліна і Світлана. Весняні діти мають більш м'яким характером, тому їх називають Руслана, Стелла, Станіслава, Клавдія, Ірина, Сабіна і Софія. Народжені влітку активні і наполегливі, таких дівчат називають Маргарита, Валерія, Єлизавета і Антоніна. Для осінніх, спокійних і терплячих натур підходять Злата, Зоя, Ольга, Настасья, Капітоліна і Віра.

  Вибір жіночого ім'я по Святцях


  У вирішенні питання, як назвати дитину, можна звернутися до Святців (церковним календарем імен), які представляють собою список імен, розподілених по всім 12 місяців.
  Якщо батьки вибирають цей спосіб вибору дитячого імені, їм слід звернутися до священика чи батюшці, який підкаже, як назвати дитину, народжену в певний день. Січневих дівчаток рекомендується називати Уляна, Анастасія, Ніна, Емілія, Євгенія і Ніна. Якщо дівчинці пощастило народитися 25 січня, то її можна назвати красивим жіночим ім'ям Тетяна. Підходять для лютневих маляток імена: Інна, Ксенія, Марія, Ганна, Світлана та Римма.
  Якщо жінка народила доньку в перший місяць весни, то їй варто звернути увагу на Василину, Ніку, Христину, Марину і Кіру. У квітні маленьку леді можна назвати Дарина, Олександра, Лідія, Галина або Лариса. Для травня календар церковних імен пропонує Марту, Тамару, Пелагею, Юлію, Ірину або Таїсію.
  Жіночі імена 2018 красиві, для дівчаток

  Для тих, кому належить відзначати день народження спекотним травневим днем, підходять імена Олена, Уляна, Килина, Антоніна і Валерія. Липень – це Маргарита, Марина, Юлія, Ангеліна, Агрипина і Валентина. Дівчаток, які народилися на початку серпня, можна назвати Марія, Катерина, Анна і Анфіса, а в кінці – Марія, Нонна, Серафима та Євдокія.
  Осінніх красунь, які з'явилися на світ у вересні, називають Наталія, Анфіса, Ганна, Руфіна, Єлизавета та Ія. Жовтневі дівчинки – Ірина, Софія, Ариандна, Вероніка, Зінаїда і Параска. Для листопада Святці пропонують Анастасію, Мавру, Мотрю, Олександру та Стефаниду.
  Якщо дитина з'явиться в грудні, то увагу можна звернути на імена Серпня, Катерина, Варвара, Ангеліна і Зоя.
  Також допускається зміна відповідного до дати чоловічого імені на жіноче. Наприклад, Олександр Олександра, Дарій на Дарія, Олесь на Олеся. Всі запропоновані варіанти актуальні серед жіночих імен 2018 року.
  Яке б ім'я не вибрали батьки, головне, щоб воно їм подобалося і милозвучно поєднувалося з прізвищем та по батькові.
  Читайте також:

 • Гороскоп для всіх знаків зодіаку 2018

 • Весілля в 2018 році: сприятливі дні

 • 2018 рік вдови чи вдівця
 • загрузка...
  Жіночі імена 2018 красиві, для дівчаток
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають