• 17:05 – 2018 рік Жовтої Собаки 
  • 14:40 – Листівки до Нового року 2018 своїми руками. Які є ідеї 
  • 14:12 – Як швидко і просто зшити плаття на Новий рік 2018 своїми руками 
  • 14:05 – Новорічні пісні 2018: слухати безкоштовно онлайн нові і старі хіти для дітей і дорослих 

Чоловічі імена 2018 красиві, для хлопчиків

Народження дитини-один з найбільш знаменних днів у житті кожних батьків. Церемонія підготовки до появи на світ малюка включає в себе багато ключові моменти. Одним із таких важливих етапів є підбір імені для вашого чада. До цієї справи треба підійти ґрунтовно, адже воно в якійсь мірі впливає на розвиток особистості і в цілому на життя. Якщо ви знаходитесь в очікуванні хлопчика і ваше поповнення доводиться на наступний рік, то ця стаття для вас. Ви дізнаєтеся значення багатьох красивих чоловічих прислівників, а також, які сучасні російські імена будуть популярні в 2018 році.

Як правильно і гармонійно підібрати ім'я для хлопчика

Кожен з батьків хоче дати своїй дитині красиве ім'я, яке при цьому ще й має гідне значення. Існують деякі негласні критерії правильного підбору.

• Асоціації.

• Вибираючи ім'я для хлопчика, в першу чергу потрібно відштовхуватися від того, якими характеристиками ви б хотіли наділити вашого сина. Традиційно прийнято вважати, що чоловік повинен бути сильним, мужнім і відважним. Зрозуміло, одного імені не достатньо, щоб прищепити дитині подібні якості. Але при цьому, ім'я людини завжди викликає у людей різні асоціації, формуючи відношення до людини. У свою чергу, ставлення оточуючих до хлопця буде розвивати в ньому відповідну поведінку. Тому думка про те, що ім'я багато що говорить про людину, цілком виправдано.

До мужнім красивим імен, які будуть популярні в 2018 відносяться: Антон, Максим, Андрій, Гаврило, Гордій, Володимир, Олександр.

• Гармонія іменний формули.

• Сучасні батьки люблять давати дітям незвичайні імена, забуваючи про те, як воно вливається в повну іменну формулу. Дуже важливо гармонійне поєднання особистого імені з прізвищем і по батькові дитини. Сильно дисонують між собою прислівники можуть викликати глузування в школі і бути предметом комплексу у малюка. З тих же причин не варто називати хлопчика якимось сильно хитромудрою назвою. Наприклад, Іванов Ромео Андрійович або Півнів Августин Михайлович та інше.

• В честь кого-то

• Дуже не рекомендується називати дитину на честь батька чи іншого близького члена родини, даючи йому ідентичне ім'я. Психологи впевнені, що діти завжди наслідують приклад найближчих родичів, прагнучи бути схожими на них. Схоже ім'я поставить дитину в становище, коли він буде мимоволі порівнювати свої успіхи і промахи з авторитетним дорослим. Це може викликати багато протиріч і негативно позначитися на психіці малюка. Крім цього, велика любов людей до подібних сполучень не завжди виправдана. Часто такі іменні складні формули – Михайло Михайлович, Андрій Андрійович, Всеволод Всеволодович і так далі.
    Також не слід називати новонародженого на честь померлих родичів, особливо, якщо смерть настала насильницьким чином. Ім'я несе в собі відповідну енергетику, тому це не найкращий варіант.

• Імена для хлопчиків в релігії

• Віруюча сім'я найчастіше завжди прислухається до рекомендацій священнослужителів, які радять називати хлопчиків ім'ям ангелів-хранителів. Це захистить дитину від лихого ока і темних сил. Є спеціальний церковний календар, в якому написані всі красиві чоловічі імена бажані з точки зору релігії. За нього батьки можуть вибрати ім'я, виходячи з дати народження дитини.

Підбираємо красиві сучасні імена 2018 року з урахуванням календарного місяця

Зимові малюки — це талановиті та цілеспрямовані особистості, при цьому володіють впертим характером. Вони схильні до суперечок і мають крутий норов. Діти цього сезону дуже стійкі і вольові – їх сила буквально виривається назовні.
    Грудень : Всеволод (слов., «всевладний», «володар»), Степан (ін грец., «вінок», «корона»), Андрій (ін грец., «мужній», «відважний»), Данило (ін. евр., «справедливий», «Бог мені суддя»).
    Січень : Микола (грец., «переможець народів»), Гордій (грец., «цар», «повелитель»), Григорій (грец., «безсонний», «не дрімаючий»), Яків (бібл., «по п'ятах»), Максим (лат., «великий»).
    Лютий : Макар (ін грец., «блаженний», «благословенний»), Іван (від древ.іуд. Іоан, «помилуваний Богом») , Кирило (ін грец., «владика», «пан»), Захар (ін. евр., «не забутий Богом»), Олексій (ін грец., «захисник», «оберіг».
    Народжені навесні хлопчики зазвичай дуже ранимі й уразливі. Вони мають гарне почуття гумору і відмінну пам'ять, але із-за нерішучості свого характеру їм важко вибиватися в лідери. Ці хлопчаки ретельно стежать за своїм зовнішнім виглядом. Незважаючи на всю нерішучість характеру, вони можуть бути в достатній мірі егоїстичними. В перспективі у них є всі шанси стати непоганими дипломатами.
    Березень : Лев (грец., «цар тварин»; ін. евр., «серце»), Тарас (грец., «бунтівник», «бунтар»), Федір (грец., «дарований Богом»), Євген (грец., «благородний»), Семен (ін. іуд., «почутий Богом»).
    Квітень : Тихон (грец., «випадок», «удача»), Марк (францз., «маркіз»), Сава (ін. арам., «мудрець», «субота»), Кирило.
    Травень : Віктор (лат., «переможець»), Василь (грец., «царський», «цар»), Семен, Арсеній (грец., «зрілий», «мужній»), Денис (грец., «веселун», «гуляка»).
    Річні діти – це дуже відважні і ризиковані особистості, не нехтують гострими відчуттями. При цьому вони дуже емоційні і творчі – люблять мистецтво і все, що з ним пов'язано. Ці хлопчики відрізняються добротою і наївністю, дуже вразлива і легко піддаються впливу.

Червень : Михайло (ін. іуд., «испрошенный у Бога»), Микита (грец., «переможець»), Іван, Ігор (слов., «войовничий»), Олександр (грец., «захисник», «оберіг»).
    Липень : Гліб (сканда., «улюбленець .бога»), Павло (лат., «молодший»), Анатолій (ін грец., «схід сонця», «світанок»), Арсеній.
    Серпень : Валентин (лат., «здоровий», «сильний»), Антон (рим., «состязающийся», «викликає на бій»), Леонід (ін грец., «подібний льву», Роман (лат., «римлянин», «прийшов з Риму»), Яків.
    Діти осені це мислячі особистості і серйозні. Вони досить розважливі та неквапливі в справах. Чоловіки, народжені в цей час, мають простим характером, з ними легко спілкуватися.
    Вересень : Захар, Михайло, Андрій, Гліб, Іван.
    Жовтень : Макар, Герман (німець., «воїн», «войовничий»), В'ячеслав (др. укр., «самий славний», Володимир, Назар (євр., «обітниця», «присвятив себе Богу»).
    Листопад : Артем (грец., «неушкоджений», «здоровий»), Георгій (ін грец., «возделывающий землю», «землероб»), Родіон, Григорій, Матвій (євр., «дарований Богом).
    Власне ім'я це чи не перше, що чує ваш малюк. Постарайтеся врахувати не тільки ваші бажання і інтереси, але й подумати про те, як воно може вплинути на життя вашого сина і ставлення оточуючих до нього.
    Читайте також:

• Як назвати дитину в 2018 році

• Сучасні російські жіночі імена в 2018 році

• 2018 рік вдови чи вдівця
  • загрузка...
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають