• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження

Одна з найдавніших релігій – зороастризм – є віруванням, заснованим на спістереженнях за рухом Сонця. Дане вчення тісно пов'язані з міфологією його засновників, якими виступають стародавні перси, а також їх астрологічної наукою. Варто відзначити, що перська астрологія була настільки розвиненою для свого часу, що багато інші народи ще довгий час користувалися її напрацюваннями. Навіть сьогодні вона не втрачає актуальності!!!


Прихильники зороастризму вважали, що час ділиться на цикли довжиною в 32 роки кожен. Календар зороастрійців був прив'язаний до часу, коли настає весняне рівнодення (21 березня) – саме ця дата виступала відліком нового року для народів, які активно займалися сільським господарством. Кожному року відповідає своє тотемна тварина чи птах. Вони мають величезну владу над народженим у період їх правління людиною, наділяючи його найяскравішими якостями і рисами характеру.


Ці риси можуть носити як позитивний, так і негативний забарвлення, сприяють формуванню і прояву бажань, мотивів і страхів. Поради зороастрійського гороскопу спрямовані на те, щоб приглушити слабкості і максимально розвинути кращі особливості натури, досягаючи гармонії. В іншому випадку особа може потрапити під вплив руйнівного антитотема, а це не закінчиться нічим хорошим. Давайте дізнаємося, що обіцяють зірки представникам різних знаків зороастрійського календаря на 2018 рік.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Олень


Рік народження: 190619381970 2002


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
2018 рік для Оленя — вдалий час, щоб створити любовний союз

2018 рік принесе людям, народженим під заступництвом Оленя, безліч цікавих зустрічей і знайомств. Однак вам потрібно ставитися до нових людей з неабиякою часткою обережності – далеко не всі вони такі чесні і відкриті, як намагаються здатися. Олені можуть повністю покластися на природну інтуїцію, яка обов'язково допоможе розібратися в нових знайомих.


У професійній сфері буде краще, якщо ви не станете діяти з притаманним впертістю і навички продемонструєте компромісного підходу. Бажання досягти піставлених цілей максимально коротким шляхом, звичайно, гідно похвали, але не варто розбивати лоб, раз за раз натикаючись на бетонну стіну. Дуже непогано буде попрацювати в команді, в якій ви стали б відповідати за аналітичну частину, а колега – за зв'язки з громадськістю. Так шанси домогтися високих результатів істотно зростуть.


Сферу особистих відносин може зіпсувати активізація вашого антитотема – снобізм і гординя призведуть до швидкого краху навіть багатообіцяючої зв'язку. Якщо зумієте зрозуміти, що демонстрація власної значущості – це ніщо в порівнянні зі щастям коханої людини, то зможете створити в 2018 році міцну і гармонійну пару.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Баран


Рік народження: 190719391971 2003


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Люди під знаком Барана повинні зайнятися самовдосконаленням

Особи, яким протегує даний тотем, повинні максимально використовувати інтелектуальні здібності, відпущені їм природою. 2018 рік як ніяке інше час сприяє відточуванню розуму і майстерності. Сміливо записуйтеся на курси іноземної мови або тренінги за профілем роботи. Такий підхід обов'язково дасть плоди у вигляді фінансових бонусів.


В особистих взаєминах Барани гостро відчують здатність передчувати події. Іноді здаватиметься, що ваше сприйняття світу – це не просто сума інформації від органів чуття, але і досвід, отриманий далекими предками. Скористайтеся цим даром, щоб налагодити зв'язки з дорогими людьми і відсікти з кола спілкування тих, хто таїть нечисті думки і корисливі цілі.


У 2018 році Барани можуть настільки виснажитися морально і фізично, що їм обов'язково знадобиться тривала відпустка . Краще всього відправитися туди, де уклад життя не поспішаючи, сонечко пестить теплом, а море нашіптує заколисуючі мелодії. Візьміть тур на один з морських курортів, тільки простежте, щоб він не славився занадто бурхливим нічним життям – вам потрібно буде спокійно відновити сили подалі від спокус.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Мангуст


Рік народження: 190819401972 2004


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Якщо Мангуст навчиться не розпорошувати увага, він досягне успіху!

Особи, народжені під впливом спритного Мангуста, вийдуть переможцями з будь-якої гри. Тотем наділив їх досить живим інтелектом і вмінням швидко реагувати на будь-які зміни. Мангусти з радістю дізнаються, що 2018 рік занурить їх у динамічний вир життєвих подій. Зірки обіцяють закордонні поїздки, відрядження, нові знайомства і перспективні проекти. Головне – зуміти зосередитися лише не кількох найважливіших справах, а це рідко вдається непістійного Мангусту.


У сфері особистих взаємин запанує період гармонії – чесність і відкритість зіграють вам на руку. В сім'ї припиняться будь-які сварки та конфлікти, так як Мангустам вдасться намацати саму вірну тактику поведінки. Рік сприяє поповнення сім'ї тому якщо вам для повного щастя не вистачає ще одного її члена – сміливо беріться за справу. У спілкуванні з новими знайомими намагайтеся не вірити на слово – антитотем, який проявляється в слідуванні за помилковими ідеалами, не доведе вас до добра.


Незважаючи на активне життя і пістійну зайнятість, зірки рекомендують Мангустам приділити достатньо часу своєму здоров'ю. Специфіка роботи рідко дає можливість зайнятися якоюсь фізичною активністю, тому запишіться на танці, басейн, фітнес-центр з груповими заняттями, які доставлять вам задоволення і підтягнутий фігуру.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Вовк


Рік народження: 190919411973 2005


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Наступ 2018 року обіцяє Вовкові запаморочливий роман

Активні і діяльні Вовки не зможуть залишитися в стороні від найважливіших подій і в 2018 році. Представники цього знака дуже сильно люблять всілякі авантюри і пригоди, що може мати не лише позитивні наслідки для кар'єрного росту та особистого бізнесу. Пістарайтеся не вестися на дуже привабливі пропозиції, не перевіривши їх за відгуками інших людей. Єдине, на що варто розраховувати, – це природні аналітичні здібності, які обов'язково потрібно закликати на допомогу.


В особистому житті Вовків може виникнути кілька перешкод – предмет ваших симпатій виявиться не самим простим горішком. Однак навряд чи ви турбуватиметеся, почавши довгострокову облогу, адже Вовки ненавидять стан спокою і нудьги. Небесні світила пророкують запаморочливу перемогу в любовній битві – суперники будуть повалені, а ваш яскравий роман змусить заздрити оточуючих. На жаль, є шанс, що він буде не довгим, якщо у вас прокинеться деспотичний індивідуаліст і егоїст у вигляді антитотема.


Фінансова сфера у Вовків-підприємців буде розвиватися цілком гармонійно, якщо вони зуміють розвинути в собі навички комунікабельності. Народжені в рік Вовка терпіти не можуть переговори, однак для реалізації планом їм доведеться наступити на горло амбіціям і стати гнучким партнером по бізнесу.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Лелека


Рік народження: 191019421974 2006


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Лелеці варто стежити за мовою, щоб не стати жертвою заздрісників

Доброзичливі Лелеки проведуть 2018 рік під знаком гармонійного розвитку стосунків з близькими людьми. З'явився на світ під час правління Лелеки буде цілком комфортно, якщо максимум вільного часу вони будуть проводити в рідних стінах в оточенні родичів і друзів. Нові знайомства в 2018 році не принесуть ніякого задоволення — навіть не намагайтеся знайти собі нового партнера у випадку, якщо ви все ще не перебуваєте в парі.


В робочих відносинах пістарайтеся якомога менше ляпати язиком про нові проекти, в яких берете участь, або про суму винагороди за минулі труди. Цілком можливо, що в колективі знайдеться недоброзичливець, який настільки позаздрить успіхам Лелеки, що стане розпускати плітки про нього. Пам'ятайте, що в 2018 році вам потрібно ретельно стежити за кожним сказаним на роботі словом і ні в якому разі не напиватися на корпоративах, щоб мінімізувати прояв злих чуток.


У питаннях, пов'язаних з грошовими надходженнями, Лелекам, швидше за все, пощастить. Зусилля, прикладені в минулому, будуть відзначені прихильністю зірок. Однак варто пам'ятати про ризик активізації антитотема. Народжені під знаком Лелеки часто бувають вельми зарозумілими. Почнете приписувати всі перемоги лише собі, критикуючи партнерів і колег – розгубите ділові зв'язки, які не вдасться налагодити знову.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Павук


Рік народження: 191119431975 2007


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Якщо Павук не припинить маніпулювати людьми, це погано закінчиться!

У 2018 році ці творчі особистості будуть просто фонтанувати неординарними ідеями і випромінювати впевненість у власних силах, що забезпечить Павукам підтримку колег і начальства в будь-якому починанні. Тим не менш, така популярність не повинна запаморочити голову! Павукам захочеться дізнатися, наскільки далеко протирається їх вміння підпорядковувати собі людей за допомогою маніпуляцій, однак будь-яка закулісна гра обов'язково випливе назовні і вийде боком.


У сфері фінансів справа піде на лад. Павукам не займати терпіння і інтуїції, тому будь-які вкладення 2018 року будуть мати обов'язковий приріст. Однак пістарайтеся обходитися тільки особистими заощадженнями і не брати гроші в борг. Високий ризик, що кредитні кошти не принесуть вам удачі. Центром уваги представників даного знаку стане сфера особистого життя. Самотні Павуки зможуть зустріти досить цікаву особистість, з якою у них виявиться дуже багато точок дотику.


Зумієте стримати свій природний егоїзм і проявити всі чарівність, відпущений вам згори, – створите пару на довгі роки. Сімейні Павуки можуть подумати про те, щоб обзавестися потомством – 2018 рік як ніякий інший сприяє такому починанню. Єдине, що настійно радять зірки – попередньо відпочити, набратися сил і відновити нерви, так що хапайте свого партнера і вирушайте в романтичну відпустку.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Змія


Рік народження: 191219441976 2008


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
У 2018 році Змія зможе виправити те, про що шкодувала довгі роки

2018 рік стане періодом, у якому Змії зможуть виправити помилки, допущені в минулому. Швидше за все, у вас з'явиться можливість налагодити відносини з людиною, з яким ви посварилися через прикре непорозуміння. Не виключено, що мова йде про одного, колишньому вашої правою рукою в період юності.


Люди, що знаходяться під впливом Змії, мають закликати на допомогу всі здібності до аналітики, відпущені їм природою. Додайте до них прославлену інтуїцію і зміїну мудрість, щоб однозначно закінчити рік переможцем. Особливо ця порада стосується Змій, зайнятих на роботі, пов'язаної з юридичними документами і контрактами. Не виключено, що прикра помилка, вкравшаяся у формулювання, призведе до кількох неприємним позовами, які буде не так-то просто закрити.


Для здобуття духовного і фізичного здоров'я астрологи рекомендують спокійні фізичні заняття по типу йоги. Медитативні практики і неспішні вправи допоможуть вам привести в порядок не просто тіло, але і душу, позбавивши від тривоги і поганих думок. Особливо гарні будуть східні практики для приборкання антитотема – підозріла і схильна до обману особистість, що живе всередині вас, цілком може наробити непоправних вчинків.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Бобер


Рік народження: 191319451977 2009


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Якщо Бобер не навчиться відпочивати, трудоголізм не доведе його до добра

Працьовиті Бобри, як зазвичай, не будуть цуратися ніякої справи. Головне, щоб воно принесло плоди у вигляді зароблених грошей. Але будьте обережні, в черговий раз хапаючись за підробіток після довгого трудового дня. Незважаючи на всі наявні у вас енергетичні запаси, вони цілком можуть закінчитися, якщо вчасно не влаштувати перепочинок. У 2018 році Бобрам варто пам'ятати, що всіх грошей не заробити. Друга половина року повинна початися для представників цього знака з тривалої відпустки.


Особисте життя Бобрів буде стабільною. Вони в принципі не схильні фантазувати, будучи закінченими матеріалістами. Будинок Бобра – це повна чаша і місце, в якому кожна річ покликана забезпечити комфорт її господаря. Тим не менш, в 2018 році ваші земні звички можуть зіграти злий жарт. Не відмовляйте другій половинці в купівлі предметів для непрактичного, але улюбленого нею хобі. І хоча б іноді робіть нерозумні, але романтичні вчинки, якщо хочете зберегти мир в сім'ї.


У питаннях здоров'я Бобров навряд чи щось потурбує, якщо вони нарешті зможуть побороти ті шкідливі звички, які давно псують їм життя. Прояв слабоволия – це явна активність вашого антитотема, якого потрібно сховати максимально глибоко.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Черепаха


Рік народження: 191419461978 2010


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Щоб домогтися помітних успіхів, Черепаху потрібно навчитися ризикувати

Особи, народжені у період правління Черепахи, відрізняються неквапливістю і обережністю. Вони чітко дотримуються планів і не ризикують даремно. Такі особливості допоможуть Черепахам не розгубити досягнення минулих років, однак на якісь вагомі підсумки 2018 року розраховувати, дотримуючись подібної тактики, не доводиться. Висока ймовірність, що вам буде запропоновано кілька ризикований, але перспективний проект. Підключившись до нього, ви зможете зміцнити фінансовий та кар'єрний положення.


Астрологи рекомендують Черепахам уважно придивитися до людей, які їх оточують. Цілком можливо, що деякі з близьких знайомих схильні пістійно користуватися вашою добротою і безвідмовністю. Звичайно, Черепахи дуже тактовні і зовсім не люблять сварок, однак заради власного ж блага доведеться рішуче піставити нахабу на місце. Швидше за все, він сам після цього зникне з вашого поля зору.


В особистому житті Черепасі може зіпсувати ситуацію раптовий прояв антитотема. Напади невиправданої тривожності і панічні атаки, загострилися з настанням осені, зроблять вас схожим на параноїка, що може налякати другу половинку. Переконайте партнера, що в цей час вам потрібна його підтримка, похвала, надає впевненість у власних силах.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Сорока


Рік народження: 191519471979 2011


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Якщо Сорока не почне стримувати обіцянки, це підірве її репутацію

Комунікабельним і яскравим Сорокам астрологи прогнозують насичений подіями і зустрічами рік. Динамізм вашому житті перевищить всі мислимі межі, тому доведеться пістаратися, щоб потрапити в центр самих значимих заходів. Сорокам вистачить життєвої енергії, щоб нічого не упустити, однак пістійне метання між особистими відносинами, працею і побутовими справами може підірвати ваші сили вже у другому півріччі.


Головним ворогом кар'єрного зростання у Сорок буде їх природна метушливість. Не хапайтеся за декілька проектів одночасно, навіть якщо вони здаються вам простими. Бажання нахапати справ більше, ніж вам по зубах, призведе до того, що якесь із зобов'язань Сороки не доведуть до кінця, ніж викличуть обурення керівництва. При цьому не Сорокам допоможуть звичайні хитрощі. Станете нарікати на зовнішні обставини і валити провину на колег – лише погіршите своє становище.


Вміння знаходити точки дотику з будь-якою людиною позначиться на романтичної активності представників цього тотема. Не виключено, що під час зимових канікул самотні Сороки познайомляться з вельми цікавою особистістю, яка викличе у них найтепліші почуття. Тим не менше, відносини можуть дуже швидко припинити існування, якщо ви не позбудетеся від звички базікати без угаву і роздавати обіцянки, які не виконуєте.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Білка


Рік народження: 191619481980 2012


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Білку пора прийняти недоліки коханої людини, а не засуджувати його!

Динамічний рік, якому вам довелося відчути сенс фрази «крутитися як білка в колесі», нарешті зміниться періодом спокою. У 2018 році астрологи прогнозують Білків вдалий час – справи будуть йти за інерцією, практично не потребуючи ваше втручання.


Використовуйте перепочинок, щоб зайнятися саморозвитком або присвятити вільний час улюбленому хобі. Небесні світила рекомендують Білків прочитати нещодавно вийшли літературні бестселери, заповнити прогалини в категорії кіноновинок, поїхати в давно омріяну подорож або записатися на кілька майстер-класів для підвищення професійної майстерності. Можливо, у найближчі кілька років життя знову затягне вас у вир поточних справ, який не залишить часу на заходи подібного роду.


В особистому житті Білків не варто побоюватися проявів негативної енергії – люблячий чоловік і вірні друзі стануть надійною опорою у будь-якій справі і завжди складуть Білків компанію на відпочинку. Протягом перших місяців весни можливий підвищений ризик конфліктів із другою половинкою. Мінімізація сварок і конфліктів залежить виключно від вас. Зумієте проявити поблажливість до чужих недоліків і недосконалостей, стримуйте в собі прояви антитотема – значить, проведете рік в любові і гармонії.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Ворон


Рік народження: 191719491981 2013


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
2018 рік — найкращий час для весільного торжества в сім'ї Ворона

Після періоду самокопання і самотності відстороненим Воронам знову захочеться поринути в гущу подій. Ці підозрілі особи встигли трохи оговтатися від душевних ран і розчарування в близьких, навчитися прощати невеликі людські слабкості. Оновлений Ворон, немов птах Фенікс, стане центром суспільної уваги, залучаючи до себе безліч нових друзів і вражаючи шанувальників своєю дотепністю і мудрістю.


Вміння розуміти суть речей допоможе Воронам на професійному терені. Поки інші тільки думають, як приступити до вирішення завдання, ви вже бачите не просто шлях до подолання проблеми, але й кінцевий результат. Рік хороший для тих, хто працює у сфері інженерії або науки – період буде плідним на раціоналізаторські пропозиції і цікаві відкриття.


Воронам, які вже перебувають в парі, варто задуматися про узаконення стосунків. Подумайте, наскільки повніше і насиченішим стане ваше життя, якщо перевести пару на новий, глибокий рівень партнерства. Однак не варто цілком і повністю підкорятися бажанням другої половинки, щоб не набриднути їй. Ви занадто часто йдете на поводу у антитотема, стаючи конформістом!


Зороастрійський гороскоп 2018 — Півень


Рік народження: 191819501982 2014


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Щоб не залишитися на самоті, Півень повинен приборкати свою ревнощі

Представники даного знака щедро наділені природою яскравістю, ініціативністю та імпульсивністю. Всі ці якості, безумовно, можуть стати в нагоді в 2018 році, але лише в тому випадку, якщо Півні зуміють розвинути в собі почуття концентрації. Розмінюючись на дрібниці і кидаючись від однієї справи до іншої, ви ризикуєте відкотитися на пару ступенів тому у кар'єрному просуванні.


Міжособистісні відносини Півнів будуть розвиватися семимильними кроками. Цей знак відрізняється не просто загостреним почуттям справедливості, але й вираженими ораторськими здібностями, що завжди приваблює оточуючих людей. Тим не менш, будьте насторожі – далеко не всі безпорадні й ображені, які згуртувалися навколо вас, потребують ярого захисту. Деякі з цих особистостей безсоромно користуються вашою щирістю і добротою.


Відносини в родині зажадають від Півнів прояву толерантності. Вплив Півня проявляється в тому, що ви схильні вибухати з-за дрібниць, руйнуючи теплі почуття необґрунтованими звинуваченнями на адресу коханої людини. Приборкайте природне ревнощі, інакше в 2018 році ви можете зруйнувати свою сім'ю.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Бик


Рік народження: 191919511983 2015


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Прийнявши на себе тягар лідерства, Бик досягне справжніх висот!

Люди, народжені під заступництвом Бика, відрізняються надійністю, завзятістю та працелюбністю, тому не бояться жодних життєвих бур і змін. Втім, 2018 рік обіцяє стати для вас спокійним і неквапливим періодом різкі зміни подій залишилися в минулому, а динамічна життя змінилася станом цілковитої умиротворення.


Піступливі Бики будуть користуватися повагою робочого колективу — їм завжди прийдуть на допомогу і підстрахують. Тим не менш, настав час підвищити рівень свого матеріального добробуту. Зірки говорять, що Бики, які зуміли вийти із зони максимального комфорту, готові до прийняття відповідальності і частці лідерства, зможуть заробити пристойну суму грошей.


В сімейній сфері варто приструнити внутрішнього антитотема – безпричинне впертість на рівному місці викличе безліч сварок і деструктивних скандалів. Будьте особливо уважні до старших родичів – хтось із них може потребувати допомоги, причому справа буде стосуватися як фінансового аспекту, так і моральної підтримки.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Борсук


Рік народження: 192019521984 2016


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
У 2018 році Борсук має стати комунікабельнішою і розширити коло знайомств

Такі люди відрізняються таємничістю і небагатослівністю, тому вони не схильні до зав'язування нових знайомств. Це може перешкодити в 2018 році, коли зірки підкинуть Борсуків чимало шансів на перспективні знайомства у професійній та особистій сфері. Зумієте проявити комунікабельність – маєте шанс на зміну місця роботи, причому отримаєте посаду з хорошим окладом. Відносини з другою половинкою також зажадають більше відкритості, в іншому випадку в парі може виникнути недовіра і розлад.


Борсуки, які і так не страждають від зайвої азартності, можуть значно зміцнити своє фінансове становище шляхом вчинення продуманих інвестицій. Особливо пощастить тим, хто зайнятий на ниві приватного підприємництва – астрологи кажуть, що вам може надійти кілька вигідних пропозицій про співпрацю, від яких не варто відмахуватися. Однак потрібно зменшити природну жадібність, так як примножити можна буде тільки ті гроші, які вкладаються у справу, а не лежать у панчосі.


У другій половині року варто приділити увагу здоров'ю. Існує серйозний ризик загострення проблем з хребтом. Слід зайнятися плаванням або іншою фізичною активністю, яка не передбачає інтенсивних навантажень.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Верблюд


Рік народження: 192119531985 2017


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Якщо Верблюд не стримає уїдливість, скоро він залишиться на самоті

Особи, народжені під заступництвом Верблюда, від природи наділені відмінним почуттям гумору. Вони з легкістю вміють переживати будь-які життєві перипетії. Тим не менш, саркастичные висловлювання і підкреслена гордість можуть призвести до втрати людей, які гостро переживають приколи і жарти на свою адресу. Пістарайтеся частіше проявляти поблажливість до слабкості друзів і рідних, щоб не залишитися до кінця року в самоті.


Професійна сфера буде радувати Верблюдів стабільністю і прогнозованим розвитком. Представники даного знака вміють бачити кінцеву мету кожного зусилля, тому зможуть без проблем досягти бажаної посади і примножити фінанси. Тим не менш, ваш антитотем частенько змушує вдаватися до нерозумної економії. Дозвольте собі бути щедрішими щодо примх – нова меблі, одяг або хороший відпочинок доставлять більше задоволення, ніж гроші, мертвим вантажем лежать під матрацом.


У 2018 році астрологи рекомендують Верблюдам бути більш уважними до речей, які здаються їм не вартими уваги. Мова йде про сферу особистих відносин. Партнер втомився миритися з небажанням Верблюда здійснювати романтичні кроки і говорити компліменти. Бути може, ви вважаєте це нісенітницею, але нездоровий прагматизм здатний вбити навіть найсвітліші почуття.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Їжак


Рік народження: 192219541986 2018


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
У 2018 році колки і саркастичний Їжак може нажити собі ворогів

2018 рік занурить Їжаків в численні турботи і клопоти, які, втім, не доставлять їм особливих неприємностей. Більш того, значна частина справ буде пов'язана з якимись приємними завданнями. Швидше за все, Їжакам вдасться здійснити бажаний ремонт або переїзд на нову житлоплощу, підвищивши комфортність умов проживання. Однак для цього доведеться відмовитися від частини інших витрат — наприклад, відстрочити час турпоїздки за кордон .


Новий період життя супроводжується підвищеним ризиком виникнення конфліктів, адже колючі представники даного знаку не упустять можливості поехидничать з приводу помилок менш успішних людей. Така тактика призведе до появи недоброзичливця в робочому колективі. Причому він буде займати посада, забезпечує достатні повноваження, щоб зіпсувати вам життя. Пістарайтеся не вплутуватися в скандал, щоб не піставити хрест на кар'єрному просуванні в 2018 році.


У відносинах з другою половинкою також варто уникати образливих слів і двозначних жартів. Єжи занадто часто намагаються подначіл партнера, щоб показати свої здібності до маніпуляції. Пам'ятайте: висока ступінь довіри до вас говорить не про слабкість, а силу. Не варто доставляти собі хвилинне задоволення, випробовуючи долю. В іншому випадку високий ризик розлучень.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Лань


Рік народження: 192319551987 2019


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Емоційні вибухи можуть сильно виснажити Лань до кінця року

Ексцентричність і чуттєвість Ланей змушує їх проживати життя так, як ніби вони — актори на театральній сцені. Однак при всій наповненості та цікавинки такого життя пам'ятайте, що запас енергії часто є величиною, здатної до виснаження. Пістарайтеся не робити з кожного життєвого події шекспірівську трагедію, щоб не отримати серйозні проблеми з нервовою системою. Астрологи рекомендують вам зайнятися якимось активним спортом, щоб вихлюпувати надлишки емоцій без шкоди для здоров'я.


В особистому життя настане бурхливий період романтичних зустрічей і побачень. Однак Лані не повинні використовувати природне чарівність в корисливих цілях. Гра з чужим серцем, звичайно, є вельми захоплюючої, але в 2018 року зірки обіцяють вас покарати за черствість та твердосердя. Сімейним Ланям слід менше вимагати від другої половинки. Тільки гармонійні стосунки, побудовані на компроміс і взаємної віддачі, принесуть вам щастя.


У фінансовій сфері виникає ризик втрат із-за надмірної азартності Ланей. Стережіться шахрайських прийомів – проекти, в яких вам обіцяють захмарні прибутки, опиняться на повірку схемами з кримінальним підтекстом. Всі фінансові потоки 2018 року для вас повинні бути пов'язані лише з чесною працею. Зірки не обіцяють надзвичайних баришів, але на ваші потреби і навіть деякі примхи грошей має вистачити.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Слон


Рік народження: 192419561988 2020


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Якщо Слон розбереться зі своєю повільністю, він стане непереможний

Представники даного тотема відрізняються спокоєм і поміркованістю, тому ніколи не женуться за міражами і ефемерними цілями. У 2018 році Слонам вдасться дотримуватися звичайної тактики неквапливого просування до бажаних результатів. У робочих питаннях вони будуть користуватися незаперечним авторитетом, адже мало який інший знак здатний так ретельно продумувати кожну дію і аналізувати інформацію.


Тим не менш, Слонам, які хочуть не просто залишитися на тому ж місці, але і підвищити рівень фінансового добробуту, доведеться навчитися бути спритнішим. Високий ризик, що конкуренти виведуть з-під вашого носа кілька вигідних контрактів, поки ви ляскаєте вухами, перебуваючи у роздумах. Особливо добре підуть справи, якщо Слони розвинуть комунікативні навички і будуть активно брати участь у суспільному житті – на виставці або корпоративі ви несподівано зав'яжете знайомство з впливовою людиною.


У 2018 році астрологи рекомендують Слонам задуматися про перспективу вступу в шлюб. Для повного щастя представникам цього знаку не вистачає вірного партнера і повноцінного сімейства з маленькими дітлахами . Створіть нову комірку суспільства, щоб відчути себе повністю реалізованою людиною, якій завжди є куди повернутися після важкого робочого дня.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Кінь


Рік народження: 192519571989 2021


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Цей рік дасть Коню всі можливості для довгої перерви

В 2018 році для Коней нарешті настане прогнозований і впорядкований період. У минулому представники цього знаку пістійно повинні були реагувати на різкі повороти фортуни, так що підійшли до нового року порядком виснаженими і розтратили сили. У зимові місяці 2018 року пістарайтеся гарненько відпочити, щоб оговтатися від скаженого ритму, в якому жили до цього. Тільки поїздка на тепле море дасть вам можливість накопичити сил для нового річного галопу і стрибків через бар'єри.


Небесні світила рекомендують цим доброзичливим і довірливим особистостям зменшити свою схильність до самопожертви. Далеко не кожен, хто просить вашої допомоги, насправді не впорається з проблемами без вас. Швидше за все, одна людина з близького кола знайомих попросить у вас у борг серйозну суму грошей, яку абсолютно не збирається віддавати.


В особистому житті Коням треба бути послідовним. Романтичні пригоди 2018 року занурять вас в стан ейфорії, але в низці побачень з малоцікавими людьми можна пропустити людину, здатну створити з вами гармонійну пару на все життя.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Гепард


Рік народження: 192619581990 2022


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Гепард — щасливчик, який отримає від долі безліч подарунків

У 2018 році Гепарди виявляться справжніми улюбленцями долі, настільки легко і просто вони будуть досягати будь-яких піставлених планок. Не можна сказати, що всі досягнення представників даного знаку забезпечені лише посмішкою фортуни – Гепарди дуже багато працювали в минулому, а також зуміли використати на благо природні розумові здібності і загострену інтуїцію, так що отримали користь з шансів, щедро отсыпанных долею.


Не варто спокійно спочивати на лаврах! Ваші досягнення можуть викликати активність з боку недоброзичливців, які пістараються додати ложку дьогтю в бочку з медом. Особливо уважно потрібно вести себе на корпоративних заходах. Любовна інтрижка з колегою викличе бурю пліток і пересудів, що позначиться на вашій репутації далеко не в кращу сторону. Будь-які романтичні стосунки треба зав'язувати в нейтральному колі, що не має відносини до роботи або дружнього спілкування.


З точки зору фінансів час обіцяє бути дуже вдалим. Нарешті Гепарди зможуть повернути старі борги. До кінця року ви станете розташовувати сумою, достатньою для реалізації дорогий і давно бажаної покупки. Головне – не піддатися спокусі витратити гроші на непотрібні гаджети та брендові речі. Антитотем, який любить пустити пил в очі оточуючим, може зіграти в цьому не останню роль.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Павич


Рік народження: 192719591991 2023


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
У 2018 році Павич по-справжньому успішним у сфері творчості

Ці стильні і чарівні особистості вміють подати себе з кращого боку, пістаючи у всій красі яскравого переливчатого оперення. Тим не менш, в 2018 році астрологи рекомендують Павичам стати неприметнее. Ви можете привернути увагу не тільки гідних людей, але і шахраїв, які зіграють на схильності Павлина до самозамилування і обдеруть як липку. Легковажним представникам знаку доведеться пошкодувати про свою поведінку, розпрощавшись з накопиченнями минулих років.


Рік обіцяє бути вдалим для Павичів, зайнятих у сфері мистецтва, акторської майстерності, літератури або в інших видах творчої діяльності. Однак не варто забувати, що щедро відпущений природою талант потребує підкріплення конкретними діями. Працюйте над собою — і ви зумієте досягти небачених висот і фінансових результатів.


В особистому житті у Павичів настає період застою. Астрологи кажуть, що пасивність протилежної статі не повинна вганяти Павича в депресивний стан. Захоплення багатьох — ніщо в порівнянні з щирою любов'ю гідної вас людини. Зірки вже приготували можливість звести разом ваші шляху. Тільки не поспішайте розпускати хвіст і демонструвати уявні успіхи потрібний людина прийме вас з усіма недоліками.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Лебідь


Рік народження: 192819601992 2024


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Якщо азартний Лебідь не буде обережний, він може залишитися без грошей!

Гордовиті і прекрасні Лебеді здіймуться над землею, недбало поглядаючи на людей, занурених у щоденну рутину. Астрологи обіцяють, що доля убезпечить представників цього знака від падінь з запаморочливої висоти, якщо вони не будуть занадто сильно задирати ніс і вчасно облетять перешкоди, що виникають. Крім того, вам обов'язково допоможуть друзі. Головне – втихомирите прояви антитотема, який відрізняється снобізмом і зарозумілістю, здатними відштовхнути навіть любляче серце.


2018 рік надзвичайно гарний для будь-якої діяльності, спрямованої на духовне і фізичне вдосконалення. Запишіться на курси вивчення іноземної мови, відточите ораторське мистецтво, ходіть на художні виставки, читайте літературні новинки і підтримуйте фізичну форму. В майбутньому у вас може виникнути дефіцит часу для таких приємних справ.


З грошима у представників даного знака можливі невеликі проблеми. Швидше за все, покладатися треба лише на зарплату. Вкладення не принесуть миттєвої віддачі, але створять бузу для майбутніх фінансових потоків у ваш гаманець. Не ризикуйте, відмовтеся від парі та азартних ігор в карти. Захопленість цими заняттями може змусити вас взяти нерозумний кредит.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Рись


Рік народження: 192919611993 2025


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Вистачить бути одинаком! Рись має навчитися командній грі

Сміливі і раптові Рисі не звикли розмірковувати перед тим, як зважитися на ризикований крок. Що ж, такий підхід може зіграти вам на руку в 2018 році, якщо ризики будуть хоча б трохи оцінені і обґрунтовані. Будь-які проекти краще починати, якщо ви впевнені в зібраної вами команді, так як самостійно вивезти вооз проблем у вас не вийде.


У сфері особистих відносин Рисі повинні приглушити активність антитотема, що змушує їх плювати на думку громадськості. Експресивні вчинки і різкі слова відштовхнуть людей, здатних дати мудру пораду і надати підтримку. Швидше за все, мова йде про близького друга або старшого родича, якого Рись може образити своїм непродуманим поведінкою.


В питаннях любові перевагу має бути віддано традиційним цінностям. Вільні відносини змушують ваше серце битися швидше, але з віком ви зрозумієте, що втратили шанс на створення міцної сім'ї. У 2018 році астрологи прогнозують Рисям підвищений ризик побутового травматизму. Не займайтеся ремонтними роботами самостійно, якщо не впевнені у своїй кваліфікації як майстра в цьому виді діяльності. Особливої обережності потребує поводження з електроприладами та проведенням.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Осел


Рік народження: 193019621994 2026


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Якщо все складеться вдало, в 2018 році Осів отримає нову посаду

Ослам не звикати до тяжкої ноші, так що 2018 рік навряд чи принесе в життя щось нове. При цьому трудівники-Осли вміють ставитися до життєвих проблем філософськи, тому будуть цілком задоволені сформованим станом речей. Будьте впевнені, що зірки оцінять вашу невибагливість, несподівано нагородивши в кінці року за вміння не ропать на долю. Головне – не забудьте нагадати про себе оточуючим і озвучити свої досягнення і заслуги.


У професійній сфері представникам цього знаку будуть доручати тільки відповідальні напрями, адже керівники знають, що Осли можуть з легкістю впоратися з будь-яким завданням, не вимагає новаторства та ініціативи. Швидше за все, в 2018 році вас висунутий як претендента на нову посаду, причому рішення начальства підтримає і робочий колектив. Осли відрізняються природним дружелюбністю і вміють прийти на допомогу в скрутну хвилину, тому завжди користуються любов'ю колег.


Сферою, яка доставить Ослам безліч щасливих хвилин, будуть особисті стосунки. Представники даного знака вміють оточити другу половинку турботою і увагою, що віддається їм сторицею. Єдиним, на що варто звернути підвищену увагу — діти в перехідному віці. Не виключено, що підліток може зв'язатися не з самою хорошою компанією. Вчасно перевіряйте будь-які зміни в його поведінці, щоб не допустити біди.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Білий ведмідь


Рік народження: 193119631995 2027


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Ведмедю пора створити власний бізнес — ця задачка йому по плечу!

Представники цього знаку відрізняються щедрістю і широтою душі, тому вони рідко бувають самотніми та непотрібними. За будь-яку справу Ведмеді беруться з розмахом, так що дрібні завдання, вони часто схильні просто не помічати. Подібний підхід може зіграти з вами злий жарт в 2018 році. Швидше за все, ні одного грандіозного проекту Ведмедям не доручать, а от з невеликих і швидко розв'язуваних завдань ви можете зібрати портфоліо, яке можна буде з гордістю продемонструвати керівництву.


Лідерські здібності допоможуть стати на ноги тим, хто зважився на створення власного бізнесу. Ведмеді, які бажають відкрити торгову точку або інтернет-магазин, повинні обачно вибирати постачальників – не завжди приваблива цінова пропозиція супроводжується якісним товаром. Підійдіть до питання з розумом, і зможете закрити 2018 рік з відчутною прибутком.


У сімейному житті у Ведмедів все буде складатися як не можна краще – ваша доброта, чуйність та турбота завжди знайдуть відгук у серці у другої половинки. Головне — зуміти приборкати прояви свого антитотема, яким виступає Бурий Ведмідь. Темна сторона натури занадто схильна до миттєвих задоволень і може захопити вас на доріжку небезпечного флірту за спиною у коханої людини. Інтрижка загрожує не просто гучним скандалом, але і тріщиною у відносинах, яку не вдасться закрити.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Орел


Рік народження: 190019321964 1996


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Орел давно пора помиритися з сім'єю і вирішити всі конфлікти

Орли від природи є настільки вираженими індивідуалістами, що навряд чи будуть ділитися досягненнями з іншими людьми. У 2018 році ця особливість гордовитої птиці буде тільки на користь, адже всі фінансові бонуси і визнання керівництва вам принесуть лише ті проекти, які від початку і до кінця є плодом ваших зусиль.


У фінансових питаннях варто проявити обережність. В голові у Орла завжди крутиться парочка грандіозних ідей, які можуть стати джерелом великих дивідендів, але всі вони повинні бути реалізовані лише за рахунок власних коштів. Кредитні операції можуть загнати вас в таку боргову яму, з якої не вдасться вибратися протягом найближчих кількох років.


В цілому рік буде вдалим для налагодження внутрішньосімейних зв'язків. Швидше за все, Орли зможуть погасити затяжний конфлікт з родичами, що стосується питань спадкування. При цьому зірки говорять, що прийдеться відмовитися від деякої кількості матеріальних благ на користь збереження традиційних цінностей. Друга половинка підтримає вас у такому рішення.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Лисиця


Рік народження: 190119331965 1997


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Спритність Лисиці, поєднана з працею, забезпечить їй успіх

Представників цього знака природа щедро наділила хитруванням та аналітичними здібностями. Вони здатні знайти спільну мову з ким завгодно! У 2018 році Лисицям варто направити ці якості в сферу кар'єрних досягнень. Доля підкине вам шанс обійти конкурента на шляху до бажаної посади, якщо ви зможете доповнити хитрість планомірним і наполегливою працею.


У сфері особистих стосунків варто відмовитися від закулісних ігор і маніпуляцій – ганебне викриття не змусить себе чекати. Більш того, подібні інтриги призведуть до втрати близького друга, з яким ви можете довіритися у важку хвилину. Припиніть підігрівати почуття другої половинки ревнощами, адже навіть самий невинний флірт важко ранить серце люблячого людини.


Здоров'я Лисиць буде вимагати уваги – імунітет цих активних особистостей може дати збій в саму невідповідну хвилину. Заздалегідь займіться загальнозміцнюючі процедурами, перегляньте харчування в користь овочів, зелені і фруктів, уникайте надмірних алкогольних узливань. В іншому разі у другій половині року можуть загостритися хронічні захворювання.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Дельфін


Рік народження: 190219341966 1998


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Настав час Дельфіну виявити свою обдарованість у творчій сфері

2018 рік активізує у Дельфінів творчий потенціал. Представники знаку часто демонструють небувалі успіхи в музиці, літературі, дизайні і акторській майстерності, тому в новому періоді життя цілком можуть розраховувати на визнання талантів. Можливо, цей рік закінчиться грандіозним творчим бенефісом, після якого ваша кар'єра піде в гору.


Зірки пророкують вам можливість зміцнити матеріальне становище – можете планувати дорогі покупки, про які мріяли протягом останніх років. Головне – не піддаватися фаталистическим настрою і депресій. Навчіться радіти життя з усіма її труднощами і неприємностями. Тим більше що навколо вас завжди збираються люди, здатні прийти на допомогу в потрібний момент. До речі, варто звернутися до них за порадою, якщо зберетеся укладати угоду на ринку нерухомості .


В особистому житті представників цього знака може наступити період тривалого застою. Єдиний спосіб створити пару – придивитися до самому найближчому колі спілкування. Не виключено, що в ньому знайдеться людина, давно почуває до вас найніжніші почуття. Відносини навряд чи будуть яскравими і пристрасними, але зможуть доставити вам чимало приємних хвилин, адже спокій і гармонія — це краще, ніж вулкан виснажливих емоцій.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Вепр


Рік народження: 190319351967 1999


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Вепр не повинен тиснути на кохану людину, щоб не злякати його!

Хоробрість і рішучість представників даного знаку допоможе їм з легкістю досягти будь-якої мети, піставленої в 2018 році. Напір Вепра настільки сильний, що йому підкоряються будь-які вершини. Ці особистості точно зможуть завоювати любов сподобалася особи, зайняти нову посаду або забезпечити собі безбідне майбутнє, вдало вклавши гроші. Тим не менше, шанси можуть вислизнути, якщо ви не скористаєтеся ними в найбільш сприятливий момент.


Самотнім представникам даного знаку варто проявляти більше терпіння, якщо вони хочуть не просто створити відносини, але і вивести їх на новий рівень до кінця року. Ваш натиск і різкість можуть злякати людину, який звик рухатися неспішними кроками. Проявіть себе романтичною і ніжною натурою, максимально продовживши цукерково-букетний період.


Найуспішнішими будуть Вепри, які зайняті в галузі науки. Не відмовляйтеся від можливості поїхати у закордонне відрядження. Високий шанс того, що вона перетвориться на тривале перебування в іншій країні і змінить ваше життя на краще, надавши можливість змінити громадянство.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Сова


Рік народження: 190419361968 2000


Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
Задумайтеся про зміну місця роботи. Сові вже нагріли тепле містечко!

Мудрість Сов в 2018 році стане притчею во язицех. За порадою цих грамотних фахівців будуть звертатися впливові особи і керівники найвищого рангу. А все тому, що Сови не роблять поспішних висновків і дивляться в саму суть речей. Не поспішайте відмовлятися від вдячності. Аскетизм – не якість, яке потрібно демонструвати в 2018 році. Розглядайте будь-які пропозиції, що відносяться до зміни місця роботи – одне з них буде супроводжуватися не просто новою посадою, але і збільшенням доходу.


Для підтримки здоров'я Совам потрібно переглянути свої звички, що стосуються сну і неспання. Тотем прищепив вам любов до нічних трудів, коли тиша і спокій створюють максимально комфортну для цього атмосферу. Однак такий графік не створював проблем лише у юному віці. Проігноруєте зоряне попередження – відчуйте збій імунітету вже до кінця року.


В любовній сфері очікується період, повністю позбавлений романтичних переживань. Але самотні Сови не повинні засмучуватися. Не йдіть на поводу у антитотема, який часто проявляє ознаки цього социофоба. Приділіть час друзям і вибирайтеся на розважальні заходи. Ви переконаєтеся, що ненав'язливе спілкування може доставити немало приємних хвилин і переключити голову з щоденних проблем на позитивні думки.


Зороастрійський гороскоп 2018 — Сокіл


Рік народження: 190519371969 2001


загрузка...
Зороастрійський гороскоп на 2018 рік: тотеми за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають