• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Тільця. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2018 рік для Тільця. Чоловік. Жінка


Вже на початку 2018 року усі людей, народжених під знаком Тельця, очікує період практичною і активної діяльності. Астрологи запевняють, що розслаблятися не варто навіть з перших днів року, так як в січні місяці доведеться приймати досить обдумані і тверді рішення, причому пістаратися бадьоро й жваво реагувати на всі майбутні події.

Варто відзначити, що цей 2018 рік піде на користь всім Тельцям, так як така особливість їх характеру, як «своє я» піде в далеке минуле, а на зміну прийдуть стримані, розумні і відповідальні рішення, завдяки яким життя кардинально зміниться і швидше за все в кращу сторону.
Але, відразу хочеться попередити і чоловіків і жінок, адже рік буде не таким простим і легким, як хотілося б, але, не дивлячись на цей факт дуже приємним. Висока ймовірність того, що вас очікує безліч приємних сюрпризів, можливо, деякі з них ви чекали вже досить давно, то є прийшло і настав час їх виконання. Також астрологи прогнозують довгоочікувані зустрічі зі своїми старими друзями, а особливо з тими, кого ви не бачили протягом довгого часу. Саме такі зустрічі принесуть багато користі, приємних новин, а також піднімуть вам настрій і додадуть життєвих сил і енергії.
Новий 2018 рік надасть Тельцям хорошу можливість себе в чомусь, то новенькому, захоплюючій і цікавій, тобто з'являється шанс спробувати себе в новій справі і сфері.
Гороскоп на 2018 рік для Тільця. Чоловік. Жінка
Вже до середини року очікують Тельців не занадто прості ситуації, які вимагатимуть тактики, розумного і справедливого підходу. Астрологи радять і рекомендують прислухатися до думки оточуючих людей, адже разом ви зможете прийти до єдино правильного і вірного рішення, тобто компромісу.
Цей рік також принесе Тельцям повне усвідомлення того, наскільки важлива і необхідна родина, підтримка близьких і рідних людей, які завжди поруч, першими прийдуть на допомогу. Іншими словами, стає цілком зрозумілим є те, що без сім'ї просто неможливе життя. Ну а тепер давайте докладніше дізнаємося про те, що очікує чоловіків і жінок в 2018 році окремо.

Чоловік.


Що стосується сильної половини людства, то для них найбільш важливими і значущими пріоритетами стануть відносини з оточуючими людьми. Саме в цьому році стане цілком зрозуміло, що потрібно правильно обрати і визначити коло друзів, тобто поряд з великого числа повинні залишитися тільки вірні і віддані люди, які завжди зможуть допомогти справою і потрібним радою. Не варто переживати на той рахунок, що серед вашого оточення опиняться такі люди, які будуть набагато розумнішими, розумніше і рискованее вас, так як вам це піде тільки на користь і благо. Завдяки правильно вибраним друзям ви завжди зможете висловити і продемонструвати всю свою компетентність і креативність. Іншими словами, рік у чоловіків Тельців повинен обов'язково пройти в колі відданих, рідних і коханих людей, тоді все задумане в будь-якій галузі і сфері обов'язково вийде і збудеться.

Жінка.


Гороскоп на 2018 рік для Тільця. Чоловік. Жінка


Що стосується безпосередньо представниць прекрасної половини людства, то у них буде спістерігатися висока ступінь активності, енергії і життєвих сил, які просто-напросто будуть зашкалювати. Ця особливість зможе надати певний вплив і на їх зовнішність, адже багато жінок зважаться нарешті кардинально поміняти свій образ та імідж, а також стиль, тобто всі зміни і перетворення будуть видимими і відчутними. Астрологи попереджають усіх, хто знаходиться з жінками Тільцями про те, що вони стануть набагато сміливіше й енергійніше, тому, швидше за все, будуть віддавати перевагу рівному способу життя різноманітності. Що це дасть і до чого може привести? Відповідь дуже проста, жінки зможуть зважитися на той крок і вчинок, про який давно мріяли і планували, просто-напросто не вистачало часу і сил.
Що стосується кар'єри та професійного зростання, то чоловіків і жінок рівномірно чекає успіх, підвищення і кар'єрне зростання у професійній діяльності, завдяки чому можна досягти високих результатів і показників. Що стосується фінансової сторони питання, то Тельців чекає стабільність, хоча якогось істотного зростання і приросту очікувати не варто. У результаті можна зробити висновок, що 2018 рік буде успішним і вдалим, головне пістаратися максимально проявити себе і свої здібності.
загрузка...
Гороскоп на 2018 рік для Тільця. Чоловік. Жінка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають