• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Лева. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2018 рік для Лева. Чоловік. Жінка


Астрологи упевнені, що Земляна Собака дуже прихильно ставиться до такого знаку Зодіаку, як Лев. Але не варто радіти з цього приводу, так як, незважаючи на таку невимовну і прихильну симпатію, Львів все ж в 2018 році чекає не дуже сприятливий і райдужний фон. Гороскоп на 2018 рік для Львова допоможе всім представникам цього фону визначитися з тим, як варто і краще вчинити.

Але не варто відразу засмучуватися, так як ситуація протягом усього року буде кардинально змінюватися.
Отже, що з цього приводу говорять і пророкують зірки?

 • По-перше, початок року, а, точніше, перші тижні січня. Це час принесе всім Левам велику безліч проблем, тривог і турбот. Але ближче до кінця цього часу стане цілком очевидно і зрозуміло, що причини ваших переживань досить малозначні, що викличе у вас посмішку на обличчі.

 • Гороскоп на 2018 рік для Лева. Чоловік. Жінка

 • По-друге, друга половина січня буде набагато приємніше. Простіше кажучи, це час позитиву, яке триватиме аж до самого квітня. Хоча все ж слід проявити стриманість і обережність, щоб не нашкодити самому собі.

 • По-третє, кінець травня і початок літа принесуть всім Левам невеликі суперечності та розбіжності, які будуть безнадійними і не дуже райдужними. Астрологи запевняють, що всі відповіді на питання будуть знаходитися не на поверхні, а всередині, тому не рекомендується приймати будь-яких раптових рішень і висновків, так як це може лише нашкодити. Найбільш правильним стане трохи подумати і прийняти розумне і правильне рішення.

 • По-четверте, літо. Час, коли ваші темпи і енергія підуть на спад, а разом з цим і ваша ділова активність. Приміром, серпень навпаки принесе досить серйозний струс, особливо це стосується професійної діяльності.

 • По-п'яте, осінь. Вересень буде менш напруженим періодом часу і принесе багато критики, на яку найкраще пістаратися не звертати абсолютно ніякої уваги. У жовтні знову під панує добробут і настане світла, біла смуга, яка принесе вам багато позитиву і позитивної енергетики.


 • В результаті можна абсолютно без праці зробити висновок, що 2018 рік, незважаючи на всі можливі труднощі і негаразди, ви проведете у відмінному стані і настрої. Але, що ж чекає чоловіків і жінок? Які прогнози дають астрологи?

  Чоловік Лев.


  Відразу варто торкнутися фінансову та професійну сторону питання, яка хвилює представників сильної статі в 2018 році найбільше. Астрологи рекомендують і настійно радять своєчасність всіх реакцій і прийнятих рішень. Саме тому вам доведеться пістаратися, щоб завжди і всюди встигати, і не відкладати всі свої справи і вирішення в довгий ящик, щоб вони не складалися і не накопичувалися. Самим головним помічником для всіх Львів в 2018 році стане інтуїція, яка і допоможе визначитися з точним і грамотним рішенням. Але, в тому випадку, якщо щось піде не так, краще всього почекати, відкласти в сторону на недовгий час, щоб зробити і прийняти правильне рішення.
  Ще одним досить цікавим питанням для всіх Львів стане імідж, їх зовнішній образ. Іншими словами, чоловіки в цьому році звернуть пильну увагу на те, як вони виглядають, адже вони хочуть, щоб оточуючі звертали на них велику і серйозну увагу. Причому це стосується не просто уваги з боку протилежної статі, але і уваги на ділових зустрічах. Якщо зробити невеликий, але дуже правильний і вірний висновок, то у Львів чоловіків на перше місце обов'язково повинна вийти розсудливість.

  Жінка.


  Гороскоп на 2018 рік для Лева. Чоловік. Жінка


  Для милих дам одним із самих гарних порадників стане внутрішня інтуїція, тобто голос, який і підкаже, як досягти успіхів, зловити удачу за хвіст і досягти високих результатів і показників. Що стосується любовних і особистих відносин, то тут на вашому шляху чекає безліч проблем і труднощів, які можна вирішити досить легкості просто, якщо під час включити розважливість, а також безпринципність і розсудливість.
  Приймаючи рішення у багатьох справах, самим правильним стане пістаратися уникнути необачних кроків і рішень, при цьому не намагайтеся обдурити оточуючих і себе в тому числі. Астрологи радять тримати язик за зубами, так як в противному випадку всі ваші секрети – маленькі і великі стануть надбанням абсолютно всіх.
  У вирішенні своїх проблем, жінки ні в якому разі не повинні забувати і про творчій стороні, яка додасть багато життєвої енергії і сил. Пістарайтеся знайти себе захоплююче, цікаве і оригінальне заняття, яке захопить вас і змусить забути геть про все.
  2018 рік для всіх, народжених під знаком Лева стане немов «зебра», так як хороші події будуть змінюватися поганими і, навпаки, Але не варто зневірятися, найголовніше, включити розум і розважливість, які і стануть запорукою успіху.
  загрузка...
  Гороскоп на 2018 рік для Лева. Чоловік. Жінка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають