• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Дів. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2018 рік для Дів. Чоловік. Жінка


Гороскоп на 2018 рік для Дів є дуже цікавим, так як протягом всього періоду цього часу цей знак чекає багато абсолютно різних подій, про що свідчать астрологічні прогнози по місяцях. Що ж особливого чекає всіх людей, що народилися під цим знаком?

 • По-перше, січень. Цей місяць буде радувати вас сприятливими подіями, які додадуть заряд енергії, оптимізму та життєвих сил. Причому це час стане ідеальним і найбільш підходящим, щоб продемонструвати всім свої якості і достоїнства. Для чого це необхідно? Перш за все, ви отримаєте оцінку від потрібних вам людей, які в подальшому допоможуть вам руку допомоги.

 • Гороскоп на 2018 рік для Дів. Чоловік. Жінка

 • По-друге, лютий і березень. Ці місяці принесуть вам істотну складність і велика безліч проблем. Як попереджають зірки, весь цей час вам доведеться викручуватися і хитрувати, знаходити якісь лазівки і виходи з ситуації, щоб просто-напросто бути на плаву. Причому одним з досить сильних і значущих моментів стане боротьба з сильним супротивником, який, швидше за все, закінчиться не на вашу користь, але все залежить від тих зусиль, які ви прикладете.

 • По-третє, квітень. Цей період часу принесе спокій і затишок. Простіше кажучи, ви зможете навіть трохи перевести дух, а краще всього провести час у колі своїх рідних і близьких людей.

 • По-четверте, травень, і всі інші літні місяці будуть відносно напруженими. Але, не дивлячись на це, вони будуть досить захоплюючими і цікавими. Головною особливістю цього часу стане те, що в кінцевому підсумку ви зможете зрозуміти, хто є хто. Що це дасть? Ви отримаєте багато нових і корисних друзів, тим самим зможете відгородити себе від непотрібних і небажаних зв'язків і ворогів.


 • Щодо того, що чекає кожен знак у подробиці, тобто чоловіків і жінок, то астрологи виділяють наступні найбільш значимі і важливі моменти.

  Чоловік Діва.


  Не варто обнадіювати себе з приводу того, що 2018 рік буде дуже успішним і дуже балувати вас легкими подіями і справами. Як стверджують зірки, аж до самої зими всім представникам сильної статі доведеться відстоювати свої інтереси, погляди та переконання, а також у роботі показати і продемонструвати весь свій досвід, знання та вміння. Вже ближче до кінця року ситуація зможе кардинально змінитися й змінитися в кращу сторону, і все завдяки вашій наполегливості, оптимізму і старанності.
  Гороскоп на 2018 рік для Дів. Чоловік. Жінка
  Що стосується професійної і ділової сфери, то тут вас чекають невеликі фінансові негаразди. При цьому ви будете повністю впевнені в тому, що ви з ними впоралися, хоча насправді ви не змогли до кінця піти від проблеми. Також багато чоловіків діви задумаються про зміну професійної діяльності, а, наприклад, більша частина буде схилятися до відкриття своєї власної справи та бізнесу. Але пам'ятайте, що ті проекти, які на самому початку вам будуть здаватися занадто привабливими, в кінцевому підсумку не принесуть нічого добре і багатообіцяючого, крім зайвих турбот і витрат.

  Жінка.


  Щодо прекрасної половини, варто сказати, що Земляна Собака принесе їм романтичну закоханість і нові захоплюючі романтичні відносини.
  На думку багатьох астрологів, цей період часу, швидше за все, випаде і потрапить на січень місяць. Причому значна частина таких відносин в подальшому можуть легко і просто перерости в серйозні справи, сімейні.
  Наступний місяць року принесе більше проблем, турбот і переживань, тому жінок чекає безліч випробувань і важких, складних моментів, з якими можна впоратися, але для цього потрібно докласти максимум сил і зусиль.
  Що стосується кола спілкування, то 2018 рік принесе вам багато вірних і корисних друзів, які завжди готові надати допомогу і першими простягнути руку допомоги. Запам'ятайте, саме ці люди допоможуть вам знайти вихід із самих складних, заплутаних і складних моментів у житті. Але крім хороших і вірних друзів, Діви в цьому колі зможуть знайти свою другу половинку. Причому ви відкриєте цієї людини з абсолютно нової для себе сторони, вам буде цікаво все те, чим він займається, захоплюється, кожен день ви будете знаходити нові причини для захоплення.
  Як видно, 2018 рік для всіх Дів буде дуже насиченим, особливо в плані кола знайомств, який обов'язково в подальшому стане вам у пригоді, а, значить, необхідно звернути найпильнішу увагу на тих, хто знаходиться поруч з вами.
  загрузка...
  Гороскоп на 2018 рік для Дів. Чоловік. Жінка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають