• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Таблиця зачаття статі дитини 2018 році. Стать по даті

Таблиця зачаття статі дитини 2018 році є однією з цікавих і досить пізнавальних інформацій особливо для майбутніх батьків. Хоча, напевно, будь-мами і тата будуть раді появі на світ донечки чи синочка, але ось сьогодні дуже модно і актуально планувати стать майбутнього малюка, причому багато батьки підходять до цього питання, досить серйозно.
Сьогодні можна зустріти безліч самих різноманітних таблиць і методик, для кожної з яких характерні і властиві свої особливості.
Причому кожен з цих способів по праву можна назвати дієвим, тому якщо ви вирішити взяти процес зачаття повністю в свої руки саме час уважно і детально вивчити особливості кожного з них.

Стать за датою – китайська таблиця.


Цей спосіб булл придуманий відносно давно ще древніми мудрецями. Згідно з їх думку, стать майбутньої дитини залежить безпосередньо від самої матері. Якщо бути точніше, то, насамперед, необхідно звернути увагу на вік жінки на момент зачаття, а також місяць. Наприклад, якщо ви хочете, щоб у вас народилася донька і зараз 23 роки, то на підставі даних у таблиці максимальнее всього це зробити навесні, адже зимові місяці вважаються часом чоловічої статі. У тому разі, якщо мамі 22 роки, то тут ситуація повністю протилежна. Як правильно скористатися цією таблицею?
1.По горизонталі наведеної таблиці вказано вік майбутньої матері.
Таблиця зачаття статі дитини 2018 році. Стать по даті

2.По вертикалі зазначено місяць, коли ви плануєте саму вагітність.
3.На перетині цих значень розташовується стать вашої майбутньої дитини.

Не дивлячись на те, що цей метод був придуманий ще в Стародавньому Китаї багато років і століть тому, але він актуальний і затребуваний і в даний час, а, значить, насправді працює.

Японська таблиця.


Ще однією досить цікавою таблицею, яка може скласти непогану і серйозну конкуренцію китайцям, це японська таблиця. Сьогодні представники Країн висхідного сонця мають свою певну методику, завдяки якій можна легко і просто, а, головне, дуже достовірно визначити стать дитини і потрібний час зачаття. Що вам необхідно для цього? Перш за все, знати вік обох батьків і час, тобто місяць планованої вагітності. Наприклад, якщо обидва батьки народилися в листопаді місяці, то якщо вони хочуть дівчинку значить їм підійде липень місяць, а ось якщо хлопчика, то листопад. Як правильно користуватися цією таблицею і графіком?

1.Спочатку необхідно знайти цифру на перетині місяця народження обох батьків.
2.Тепер отриману цифру шукаємо на графіку.
3. Отримана цифра і стане тим самим часом, відповідним для зачаття.

Згідно з наявною статистикою, вже встановлена точність визначення статі майбутньої дитини за цим методом, яка становить від 55 до 80%. Погодьтеся, досить непогані результати і показники.

Британська таблиця.


Британські вчені встановили, що для того, щоб максимально точно і ефективно визначити і встановити стать майбутньої дитини необхідно знати дуже просту, але важливу закономірність, в якій і полягає суть цього методу. Тут все досить просто, так як чоловіки можуть розраховувати на народження сина, якщо в його роду до цього народжувалося багато чоловіків. При цьому для того, щоб підтвердити в реальності ефективну діяльність цього методу вченим довелося провести досить серйозну роботу, а, точніше, проаналізувати родове дерево 900 сімей, предки яких жили ще в 1600 році. В результаті було встановлено і доведено, що якщо в роду дуже багато чоловіків, то ймовірність народження хлопчика дуже висока. Виникає інше питання – чому? З представлених вченими даних описано, що у спермі чоловіків міститься велика кількість Y-хромосом, які є тим самим геном, відповідальним за народження хлопчика.

Американська таблиця.


Таблиця зачаття статі дитини 2018 році. Стать по даті


Американські вчені також не сидять на місці, так як зовсім недавно ними було встановлено та виявлено зовсім сенсаційна закономірність. У чому полягає її суть? Чоловіки взагалі не мають ніякого впливу на стать майбутньої дитини. Згідно з їх даними і результатами, саме жіночий організм має тими самими унікальними властивостями самостійно вирішувати, якої статі буде у майбутнього малюка. Наприклад, було встановлено, що під час недоліків продуктів харчування – народжується дівчинка, під час війни і зразу ж після неї в період відновлення – хлопчики. До такого висновку вчені прийшли після довгих досліджень майже 300000 жінок Китаю в період з 1929 по 1982 році. Чим це пояснюється? Все просто, так як саме жіночий організм може вижити і пристосуватися абсолютно до будь-яких умов, тоді як чоловічому це просто-напросто не по силам. У результаті виходить, що стать майбутньої дитини залежить виключно від зовнішніх факторів, а, отже, ніхто з боку не може вплинути на цей процес.
Це, основні методи і способи вибору статі дитини ще до зачаття. Погодьтеся, з усього розмаїття дуже важко вибрати щось одне, тому батькам насправді доведеться гарненько попрацювати, і при цьому в реальності перевірити ефективність обраного способу.
загрузка...
Таблиця зачаття статі дитини 2018 році. Стать по даті
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають