• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Терезів. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2018 рік для Терезів. Чоловік. Жінка


Для всіх тих, хто народився під цим знаком, то цей рік являє собою переломний момент часу, коли варто зупинитися на хвилинку і задуматися про своє життя, про те, що сталося, що відбулося, і, звичайно ж, про те, що чекає в майбутньому. Так що ж очікує Ваг в 2018 році?

Перш за все, цей рік навчить вас аналізувати і міркувати, причому ви навчитеся дивитися на речі зовсім з іншого боку, як ніколи не виходило раніше.
Приміром, якщо в минулого ви робили помилки, на виправлення яких у вас часом просто-напросто не вистачало часу, то в цьому році ситуація кардинально зміниться і зміниться. Іншими словами, Земляна Собака навчить кожного представника цього знака як потрібно правильно і грамотно поводитися.
Зірки говорять про те, що рік не буде таким тихим і спокійним, як багато хто б того хотіли, адже на шляху Терезів чекає безліч різних перешкод, з якими
Гороскоп на 2018 рік для Терезів. Чоловік. Жінка
вони обов'язково впораються, але при бажанні. Причому в цьому році є велика ймовірність того, що Ваги можуть зіткнутися з добре забутими старими проблемами, які зажадають їх якнайшвидшого вирішення. Не дивлячись на те, що рік буде досить рівномірний і спокійний, все ж у багатьох справах на вас чекатиме саме велике розчарування. Хоча не варто все занадто близько приймати до серця, так як перед вами відкривається досить хороша можливість розібратися в собі і по-новому поглянути не тільки на проблему, але і самого себе. Що стосується інтуїції і свого внутрішнього світу, то Терезам в 2018 році краще до нього прислухатися, так як це основний і головний підказувач у всіх справах в майбутньому році. Саме тому, перш ніж приймати остаточне рішення самим правильним стане прислухатися до свого голосу, того, що він вам підкаже.
Що стосується любовної боку і питань, то особисте життя у Терезів може кардинально змінитися, і на відміну від минулих років порадує своєю стабільністю. Найголовніше, це не відштовхнути свого улюбленого людини, другу половинку, яка в подальшому обов'язково простягнути вам руку допомоги і будуть поруч у найтяжчу хвилину. Але що ж конкретно чекає чоловіків і жінок Ваг в 2018 році?

Чоловік.


Чоловіки Ваги в 2018 році повинні бути гранично та вкрай уважними, астрологи і зірки рекомендують їм звернути пильну увагу на найдрібніші деталі, навіть, незважаючи на те, що ви не звертали раніше на них нікого уваги. Адже, якщо ви проігноруєте навіть найменші зміни, то це в подальшому надасть не найсприятливіший і благополучне вплив на вас, і просто негативно позначиться на вашому житті.
Що стосується щодо косметичного ремонту, про який ви так давно мріяли і задумували, то найбільш правильним стане відкласти його на час або ж хоча б бути вкрай граничним і обережним. Запитаєте чому? Все просто, так як це може привести до різних фізичних травм, особливо, якщо стосується висотних робіт. Саме тому слід бути вкрай граничними і обережними.

Жінка.


Гороскоп на 2018 рік для Терезів. Чоловік. Жінка


Якщо однією з звичок вашого характеру є вчити інших як треба жити далі, і при цьому ви любите нав'язувати свою думку всім своїм рідним і знайомим, то в цьому році найбільш правильним стане відмовитися від цієї шкідливої і згубною звичкою. Адже в кінцевому підсумку вас просто-напросто ніхто не буде сприймати серйозно, і ви будете виглядати досить безглуздо і абсурдно. Найбільш правильним для жінок Ваг в цьому році, це бути уважною і намагатися помічати кожну дрібницю, так як у подальшому вони стануть справжніми ключами до пошуку правильної відповіді.
Також жінки Терези повинні обов'язково звертати увагу на різні народні прикмети, сни, звичайно ж, якщо ви знаєте і вмієте їх грамотно і правильно розтлумачувати. Простіше кажучи, необхідно навчитися аналізувати всі події, що відбуваються набагато точно і дуже скоро ви зрозумієте, яку важливу роль вони відіграють у вашому житті.
Якщо у жінок Ваг є сім'я, а тим більше діти, то саме час приділити їм максимум уваги, тобто пістаратися організувати дозвілля і відпочинок і побільше вільного часу проводити разом.
Якщо все Ваг і чоловіків і жінок цікавить питання щодо їх кар'єри та професійної діяльності, то тут варто бути обережними, так як велика можливість і ймовірність того, що навколо вас будуть плентатися інтриги, які можуть принести і доставити вам серйозної шкоди і багато занепокоєнь. Якщо узагальнити все сказане, то найголовнішим для Ваг стане вміння правильно аналізувати все, що відбувається навколо вас події, і пістаратися обернути їх на свою користь і сторону.
загрузка...
Гороскоп на 2018 рік для Терезів. Чоловік. Жінка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають