• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона. Чоловік. Жінка


Земляна Собака принесе всім Скорпіонам багато незалежності і стрімкості, в результаті чого стануть набагато сміливіше і швидкими в прийнятті своїх рішень. Саме ця особливість характеру дозволить всім представникам цього знаку зробити крок вперед, до кращого.

Також в 2018 році Скорпіони настійно радять і рекомендують кардинально поміняти своє мислення, спосіб життя, гардероб, зовнішній вигляд, що в свою чергу стане добрим кроком до успішних змін.
Хоча все ж найбільш оптимальним і одним з найкращих варіантів стане переїзд в зовсім інше місто, для того щоб почати життя з чистого аркуша.
Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона відносного річного періоду часу, рекомендує і радить виїхати якомога далі від міської метушні, щоб якомога більше часу провести на свіжому повітрі, гарненько відпочити і розслабитися, набратися необхідних життєвих сил і енергії. Причому краще побути деякий час наодинці зі своїми думками і роздумами, тобто на самоті, так як це найкращий час зібратися з усіма думками для прийняття правильного і вірного рішення.
Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона. Чоловік. Жінка
Що стосується всього періоду року, то всім Скорпіонам слід бути обережним і уважним, так як протягом всього цього року доля не раз буде підносити шанс для самореалізації, завдяки яким можна абсолютно без зусиль досягти високих результатів, причому це стосується як на особистому, так і на професійному фронті. Але не перестарайтеся занадто, тобто пам'ятайте про почуття міри, інакше ви зможете просто-напросто стати гарною іграшкою у злих руках, які вміють добре грати на самолюбстві й амбіції. Як же правильно вчинити? Найбільш правильним рішенням стане дотримуватися свого роду балансу між бажаннями і можливостями, і тільки тоді ви зможете здійснити і досягти найзаповітнішої і бажаної мрії.

Чоловік і жінка.


Звичайно ж, всіх людей, що народилися під цим знаком Зодіаку хвилюють і турбують питання, що стосуються всіх аспектів і сторін життя, для того щоб бути підготовленим абсолютно до всього. Отже, давайте детальніше зупинимося на тому, що ж чекає на всіх Скорпіонів в цьому році.

 • По-перше, робота, кар'єра і гроші. Відразу хочеться порадувати всіх Скорпіонів, так як в цьому році їх чекає достаток і добробут, особливо і більшою мірою це стосується тих, чия діяльність безпосередньо пов'язана з будівництвом, нерухомістю, сільськогосподарськими роботами, викладацької, адміністративної або ж управлінською діяльністю. Але, не варто вважати і сподіватися, що все буде дуже легко й просто, ні, на шляху Скорпіонів в цьому питанні чекає маса проблем, труднощів і турбот. Але, на думку зірок, кожен отримає по заслугах, так як Сатурн перебувати у Стрільці, а, значить, в кінцевому підсумку, все буде спрямовано на те, щоб впорядкувати ситуацію.

 • По-друге, любовна сторона і особисте життя Скорпіонів. У цьому році у всіх Скорпіонів буде виникати невід'ємне бажання допомагати всім і пістійно приходити на допомогу, особливо це стосується тих людей, які пістійно скаржаться на свою долю і чекають від оточуючих підтримки. А в цьому випадку, дуже добре діє така приказка, що від бажання допомогти і до любові один крок. Також зірки обіцяють Скорпіоном високі почуття, які навіть здатні поглинути їх з головою. Що стосується сімейних Скорпіонів, то їм варто бути гранично обережними і уважними в тому числі, так як є велика ймовірність виникнення таємницею любовної інтрижки на стороні. Але запам'ятайте, все грає проти вас, тому все таємне дуже скоро стане явним, а, значить, необхідно пістаратися бути максимально розбірливим у своїх зв'язках. Іншими словами, рік для скорпіонів – це час великої любові, романтичних відносин, пристрасті і високих почуттів, в яких найголовніше пістаратися не втратити голову.

 • Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона. Чоловік. Жінка

 • По-третє, сім'я і відносини. Якщо у вас вже є сім'я, то в цьому плані нічого кардинального не повинно відбутися, так як зірки обіцяють затишок і спокій. Хоча, звичайно ж, є небезпека виникнення нової зв'язки на стороні, що може призвести до розриву всіх сімейних уз, тому треба все добре обдумати, що вам дорожче. Що стосується відносин між родичами, то, не дивлячись ні на що, вони все ж будуть залишатися досить міцними, але при цьому дуже прохолодними. В результаті просто-напросто складеться така картина, що рідні один одному люди не хочуть абсолютно ніякого бажання проявляти один до одного почуття, співчуття і допомогу.

 • По-четверте, нерухомість. Ближче до середини 2018 року висока ймовірність погіршення житлових умов, що в свою чергу може стати основною причиною переїзду і зміни місця проживання.

 • По-п'яте, діти. У спілкуванні з дітьми Скорпіони повинні бути максимально уважними та зібрані, так як будуть виникати різного роду труднощі. Які? Найбільш популярні і поширені те, що багато діти зажадають просто-напросто максимум свободи і будуть робити все можливе, щоб піти від опіки батьків.


 • Як видно, 2018 рік для Скорпіонів буде справді насиченим, в деяких випадках захоплюючим і захоплюючим. Але, незважаючи, ні на що не варто втрачати голову і уважність.
  загрузка...
  Гороскоп на 2018 рік для Скорпіона. Чоловік. Жінка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають