• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Слов'янський гороскоп на 2018 рік. Гороскоп слов'ян (арійський) за датою народження

Слов'янський гороскоп базується на язичницьких віруваннях наших предків, які вважали, що період народження кожної людини характеризується впливом певних сил, що згодом свій вплив на його долю і характер. Базою для складання гороскопу служило Сварожье коло – сонячний цикл, поділений на двадцять періодів часу, кожному з яких відповідає свій божество язичницького пантеону або сила природи.


Для людей, яким вони опікуються, ці сили і боги грають вельми важливу роль, виступаючи провідниками між своїми підопічними і силами Всесвіту, наділяючи їх позитивними і негативними якостями, надаючи сил і багато в чому зумовлюючи їх життєвий шлях. Давайте дізнаємося, що обіцяють космічні сили представників різних знаків слов'янського гороскопу на 2018 рік!


Слов'янський гороскоп на 2018 рік. Гороскоп слов'ян (арійський) за датою народження
Дізнайтеся, який представник Сварожого кола став вашим покровителем!

Ярило (21 березня – 20 квітня)


Світлий бог, який уособлював у слов'ян ласкаве весняне сонце, наділяє своїх дітей неймовірними запасами енергії і пристрасною натурою. Люди, народжені в цей час, не пасують перед труднощами і готові поглянути в обличчя будь-якої небезпеки. Вони рухливі, допитливі й ініціативні, ніколи не сидять на одному місці і завжди готові випробувати цей світ на міцність.


У 2018 році діти Ярила будуть наполегливо працювати. Однак, на відміну від минулих років, коли кожне зусилля давалося не так-то й просто, тепер всі праці винагородяться сповна. Період обіцяє бути настільки вдалим, що багато перешкоди ви просто не помітите, перемахивая через них одним стрибком. Тим не менш, це не означає, що можна діяти імпульсивно, сподіваючись виключно на фортуну – будь-який бізнес-проект, який ви намагаєтеся реалізувати, повинен мати в основі чіткий план і аналітичні викладки.


У особисте життя нарешті запанує період миру і гармонії. Навіть самі нетовариські представники цього знака будуть оточені такою увагою протилежної статі, що залишиться тільки вибирати з величезного числа претендентів на серце. Тим не менш, астрологи попереджають, щоб ви боялись бездумно витрачати сексуальну енергію, щедро відпущену вашим тотемом. Швидкоплинні зв'язки не доведуть до добра, а от до проблем зі здоров'ям – з легкістю.


Лада (21 квітня – 21 травня)


Прекрасна богиня любові і краси щедро обдарувала своїх підопічних. Люди, народжені в цей період, практично завжди володіють привабливою зовнішністю, відмінним здоров'ям, добротою і вмінням вести господарство. Діти Лади вміють довести до кінця будь-яке починання, причому роблять це без будь-яких видимих зусиль. Добрий і відкритий характер привертає до них величезне число людей, тому такі особистості ніколи не бувають самотніми, а їх будинок завжди наповнений жартами, сміхом і веселими голосами.


2018 рік буде наповнений для дітей Лади новими знайомствами, далекими відрядженнями, веселими мандрівками та цікавими подіями. Головне — уникати проникнення у ваш коло не занадто чесних особистостей. Ваша природна відкритість і наївність можуть зіграти злий жарт – шахраї намагатимуться виманити у вас велику суму грошей.


У круговерті справ і подій не забувайте про необхідність відпочивати. Іноді вам здається, що внутрішня енергія має нескінченний запас, однак бездумні розтрати сил призведуть до нервового виснаження і апатичним настроїв вже до другої частини року. Відпустку краще провести з парою-трійкою близьких друзів або в компанії з коханою людиною – так ви не просто сповна насолодитися подорожжю, але і подзарядитесь настільки, що з легкістю і однозначним фінансовим успіхом закінчите рік.


Леля або Летніца (22 травня – 2 червня)


Ніжна дружина бога бурі й грому — Перуна, — наділила своїх підопічних вираженими розумовими здібностями, умінням лавірувати в небезпечних ситуаціях і легко знаходити спільну мову з людьми. Такі особи відрізняються цілісністю та чітким розумінням життя. Вони різко реагують на будь-яку несправедливість, прагнучи взяти під крильце будь-якого ображеної людини.


2018 рік зажадає приструнити вашу природну непосидючість. Настав час переосмислити життєві цінності і зрозуміти, в яку сторону ви бажаєте рухатися далі. Астрологи рекомендують ненадовго відійти від кар'єри, в якому ви і так вже досягли значних результатів, і приділяти більше часу особистої життя. Особливо це стосується дітей Лелі, які ще не зв'язали себе шлюбними узами . Присвятіть цей період життя того, щоб створити новий осередок суспільства і поповнити його ще одним членом.


З точки зору бізнесу 2018 рік можна охарактеризувати як успішний. Ваше вміння оцінювати наслідки будь-якого кроку піде на користь – гроші вдасться не лише зберегти, але і примножити. Особливо, якщо зважитеся відкрити новий напрямок і будете ретельно моніторити ситуацію з конкурентами. Пістарайтеся не давати в борг друзям і родичам — або будьте готові до того, що цю суму ви побачите дуже нескоро.


Кострома (3 червня – 12 червня)


В пантеоні давніх слов'ян це божество захищала періоду «пролетья», тобто перших днів літа, які впливають на врожайність всіх культур. Кострома наділив підопічних тонко відчуває натурою, красномовством і талантів у галузі мистецтва. Такі люди рідко діють на підставі логіки, але володіють вираженою інтуїцією, яка дає можливість уникнути безлічі бід, якщо вони не почнуть йти на поводу у фаталістичних настроїв.


У 2018 році варто відмовитися від звички звинувачувати у всіх невдачах підступи злих сил. Настав час подолати всі труднощі! Не турбуйтеся, що не впораєтеся з піставленими завданнями – навколо вас об'єдналося чимало людей, які підставлять плече в скрутну хвилину. У професійній діяльності краще віддати перевагу командним проектам, однак це не означає, що потрібно відсиджуватися в куточку – проявлена ініціатива і вміння брати відповідальність допоможуть заробити не просто гарну репутацію, але і гроші.


В питаннях відносин відмовтеся від будь-яких легковажних вчинків. Не давайте друзям і близьким обіцянки, які не зможете виконати, щоб не спровокувати скандал. Любовні стосунки зажадають вміння знаходити компроміс і йти на піступки. Ваша половинка занадто довго тягнула на собі вооз побутових справ, поки ви розважалися з друзями. Проводьте вільний час у домашньому оточенні і не відмовляйте коханій людині допомоги. В іншому випадку є ризик залишитися біля розбитого корита в кінці року.


Додола або Частка (13 червня – 21 червня)


Божество, яке вважалося у стародавніх слов'ян покровителем всіх юнаків і дівчат, допомагаючи їм втілити в життя таємні мрії і бажання. Представники цього знаку відрізняються наївністю і допитливістю. Саме про таких людей і в старості кажуть, що вони молоді душею і пашать юнацьким запалом. При цьому діти Додола не люблять зайвої активності і воліють розмірений і зрозумілий життєвий уклад, нехтуючи журавлями в небі, якщо в руках вже є синиця.


У 2018 році вам знадобиться проявити неабиякий розум і високу працездатність, якщо є бажання закінчити цей період з позитивним результатом. Час як ніколи сприяє кар'єрним прагненням і розвитку власного бізнесу. Фортуна обов'язково буде на вашому боці, якщо ви піставите перед собою дійсно значущі цілі.


У сфері особистого життя дітей Додола очікує період застою. Якщо ви вже знайшли свою половинку, не варто чекати яскравих пристрастей. Розвиток відносин відбуватиметься швидше за інерцією, але це не означає, що вас не порадує таке положення справ. Самотні представники знаку можуть розраховувати на яскраві знайомства, однак серед звичного кола спілкування ви можете відшукати людину, давно живлячої до вас романтичні почуття.


Велес або Коляда (22 червня – 22 липня)


Коляда займав в пантеоні слов'ян одне з найбільш значущих місць, адже саме цей бог відповідав за рух всього світу і забезпечував поява на небосхилі Сонця і Місяця. Діти Велеса – по-справжньому містичні особистості, які часто вибирають для себе шлях астрологів або провісників , філософів та літературних діячів. Вони не відрізняються особливою товариськістю, вважаючи за краще жити в комфортних умовах свого невеликого світу, захищеного від суєти і буденності.


У 2018 році астрологи пророкують удачу всім представникам даного знаку, однак особливим розташуванням небесних світил будуть користуватися вчені, письменники та інженери. Довгий період болісних пошуків залишився позаду. В вашу голову будуть приходити тільки світлі думки і блискучі ідеї. Головне — не відправляти їх в довгий ящик, а реалізувати на практиці, щоб відчути не тільки моральне задоволення, але і зміцнити фінансовий стан.


В особистому житті варто відмовитися від практики идеализирования. Швидше за все, рік принесе кілька розчарувань у досить близьких людей. Не варто викреслювати людини з життя-за виявлену їм хвилинної слабкості. Пістарайтеся зрозуміти, що всі можуть робити помилки, і вмійте прийняти за них вибачення, адже ви й самі далеко не ідеал.


Купала (7 липня)


Під заступництвом цього божества проходить лише один-єдиний день у році, так що можна сміливо стверджувати, що діти Купало – унікальні і цікаві особистості. Вони володіють багатим внутрішнім світом, який притягує до них оточуючих. Представники даного знака прості в спілкуванні, володіють величезними запасами ніжності, тонко відчувають природні сили і тяжіють до всього незвичайного і загадкового. Єдине, що може створити їм життєві труднощі – часті зміни настрою.


У 2018 році варто відмовитися від звичайної практики авантюрних рішень. Особливо коли справа стосується подальшого просування по службі. Не думайте, що у вас вийде вирішувати справи з наскоку. Астрологи кажуть, що тільки розміреність, аналітичне мислення та вміння ретельно зважувати всі за і проти допоможуть подолати чергову кар'єрну сходинку.


Пам'ятайте про те, що різкі перепади настрою негативно відбиваються на особистих взаєминах. Ви занадто довго перебували в пошуку себе, забуваючи про потреби другий половинки. У 2018 році варто приділяти коханій людині максимальну кількість уваги, якщо не хочете затяжного конфлікту або розриву.


Дажбог або Вишень (23 липня – 23 серпня)


Це божество відповідало у слов'ян за врожайність, родючість і сімейне благополуччя. Діти Дажбога сповна володіють внутрішньою силою і стійкістю до життєвим бурям, адже вони горді, самодостатні і виключно розумні. В житті вони часто займають позицію явного лідера, як в сім'ї, так і в колективі, так що їх неможливо змусити йти у когось на поводу. Представники даного знака ніколи не потурають слабостей і здатні виплисти там, де інша людина неодмінно потоне.


Незважаючи на всю природну розсудливість, в 2018 році ви можете проявити всю свою недалекоглядність вчинків. Пам'ятайте, що люди не можуть довго працювати на знос, так що варто стримати свої вимоги до підлеглим та колегам, з якими працюєте в одній зв'язці. Бажання досягти своїх цілей відверто авторитарними методами призведе до розладу на роботі, аж до необхідності підшукати нове місце працевлаштування.


А ось в особистому житті завзятість і вміння йти до кінця зіграють позитивну роль – самотні представники знаку обов'язково доб'ються взаємності людини, який давно є предметом їх симпатії. У вас вже є сім'я? Приділіть увагу підвищенню ступеня комфортності квартири. Швидше за все, справа торкнеться дрібного, але необхідного ремонту.


Майя або Сівби (24 серпня – 8 вересня)


У давньослов'янському пантеоні це божество відповідало за гарну погоду, дощі і сонячне тепло, що забезпечують визрівання плодів. Особи, народжені під заступництвом Майї, чистими помислами, не терплять лицемірства і відрізняються приємною зовнішністю і манерами. Діти Майї протегують людям, які потребують турботи і розуміння, надзвичайно тактовні і ніколи не скажуть слова, здатного нанести образу. Їм з легкістю піддаються ремесла, так що вони успішно займаються рукоділлям.


У 2018 році астрологи не обіцяють спокійне і розмірене життя. Події будуть змінювати один одного зі швидкістю картинок в калейдоскопі, так що вам доведеться викластися по максимуму, щоб утримати відповідний темп. Тим не менш, насичений рік принесе плоди. Нові знайомі можуть стати для вас покровителями, а цікаві проекти – принести не тільки визнання, але й матеріальне заохочення.


В особистому житті все буде з точністю до навпаки. Ваша сімейна човен попливе по гладкому озера, позбавленого навіть найменшої брижів, так що можете насолоджуватися периодим гармонії. Самотні діти Севи будуть шукати людину, здатного розділити з ними горе і радість, однак, швидше за все, пройде в рік швидкоплинні захоплення без особливих перспектив на продовження знайомства.


Рожаниці (9 вересня – 11 вересня)


Ці божества правлять всього кілька днів, тому люди, що з'явилися на світло в даний час, відрізняються незвичністю поведінки і часто притягують до себе увагу. Рожаниці були божествами, що відповідають за наповненість світу тваринами, птахами і рибами, так що не дивно, що особи, народжені в цей час, люблять братів наших менших. Вони скромні і соромливі, часто схильні до споглядання більше, ніж до активних дій. Виняток становлять лише ті справи, які їх дійсно захоплюють і приносять задоволення.


У 2018 році ви побачите нові незвідані горизонти, обіцяють відчутні блага. Однак досягти цих висот можна буде лише у випадку, якщо представники знаку Рожаниць зуміють змусити себе робити те, що потрібно, а не тільки те, що хочеться. Зумієте вийти із зони особистого комфорту і проявити належну ініціативність – зможете вийти на черговий кар'єрний етап.


Зробити це буде нескладно. Друга половинка надасть у цих питаннях будь-яку підтримку і допомогу, демонструючи, що ви дійсно згуртована команда, яка йде разом за життя і протистоїть негараздам. У 2018 році небесні світила рекомендують навчитися долати природну сором'язливість в особистих відносинах. Тільки так ті діти Рожаниць, які все ще не знайшли собі пару, зможуть завоювати вподобаного людини.


Мокоша (12 вересня – 27 вересня)


Єдине головне божество жіночого роду в давньослов'янському пантеоні, що управляє природою та її силами. Мокоша, яка також є покровителькою жіночих ремесел, щедро наділила вміннями своїх дітей, тому серед них часто зустрічаються співаки, музиканти, художники та просто талановиті майстри своєї справи. Вони не звикли відступати перед труднощами і з легкістю беруться за будь-яку роботу. Не дивно, що у них все і завжди йде на лад!


У 2018 році вам нарешті випаде можливість перепочити. В останні роки діти Мокоші працювали, не покладаючи рук, так що із задоволенням візьмуть запропонований долею тайм-аут. Цей період добре присвятити самовдосконалення і хобі – вивчайте нові мови, відвідувати майстер-класи, відпочивайте і подорожуйте , вбираючи нові знання і враження. Надійна база, закладена раніше, дозволить послабити увагу до робочих справах.


У питаннях взаємин варто перестати нав'язувати свою думку по кожному приводу, особливо коли вас про це не просять. Хочете допомогти близькій людині? Прикладіть конкретні зусилля і запропонуйте відчутну підтримку, а не попрекайте його допущеними помилками. Зі своєю другою половинкою краще проявляти максимальну гнучкість і здатність до компромісів. Домінантний стиль спілкування приведе до розладу та скандалів.


Сварожич (28 вересня – 15 жовтня)


Бог, що уособлював собою вогонь, що впав з небес, наділив своїх підопічних нестримної внутрішньою енергією. Діти Сварожича – справжні воїни, які все життя присвячують боїв і битв, всіма силами намагаючись досягти перемоги. Ці сильні особистості завжди оточені людьми, які потребують піклування та заступництво.


2018 рік не обіцяє таких глобальних результатів, як минулий період вашого життя, однак удача все ще на стороні дітей Сварога. Варто скористатися цією посмішкою фортуни, щоб завершити розпочаті справи і піставити велику крапку у всіх проектах. Сфера кар'єри порадує легкістю, з якою ви переступите відразу кілька сходинок. Особливо пощастить тим представникам цього знаку, які трудяться на ниві юриспруденції – запаморочливі успіхи змусять шанобливо говорити про вас навіть конкурентів.


В особистому житті ви не зможете поскаржитися на брак уваги з боку протилежної статі. Природний артистизм і відчуття гумору змусять битися швидше не одне серце. Тим не менш, якщо ви не хочете провести рік в самоті, стримайте свою схильність до самозамилування. Друга половинка втомилася перебувати в тіні настільки блискучої особи і цілком може поміняти вас на трохи менш сліпучу, але більш уважну особистість.


Морана, Морена або Мара (16 жовтня – 1 листопада)


Мара – похмура богиня в'янення і смерті, якій піддане все живе на землі. Особистості, народжені в період її правління, твердо стоять на ногах, дуже витривалі і абсолютно безкомпромісні. Вони йдуть по життю навпростець, не допускаючи ні найменшого відхилення від мети. З одного боку, це часто супроводжується успіхом, а з іншого – призводить до того, що діти Мари самотні і рідко є улюбленцями в компанії.


У 2018 році дітям Мари потрібно навчитися оцінювати реальну небезпеку. Тактика руху напролом буде зовсім не виграшною. Вас можуть спробувати втягнути в закулісні ігри, в яких ви, відверто кажучи, не сильні. Уникайте будь-яких конфліктів з гідністю і не ведіться на подначкі – вас просто намагаються вивести з себе, щоб очорнити в очах керівництва.


Що стосується особистих взаємовідносин, то зірки радять дітям Мари стримати ревнощі, яку вони частенько виявляють без найменшого приводу з боку партнера. В іншому ж ніяких неприємностей не передбачається. Більш того, представники цього знака, недавно почали відносини, можуть вирішити, що доля привела до них людини, є їх другою половинкою на все життя. Пари, набули шлюб в 2018 році , обов'язково будуть щасливі в такому союзі, так що не пропустіть шанс звити міцне гніздечко.


Семаргл (2 листопада – 22 листопада)


Це вогняне божество охороняла домашнє вогнище, захищала землеробству і тваринництву, забезпечувало приплід тварин і поповнення сім'ї людям. Діти Семаргла – справедливі і чесні особи, які завжди заступаються за скривджених і ображених. Представники даного знака вміють зазирнути в саму суть речей і часто виявляють схильність до яснобачення, так що не дивуйтеся, якщо почуєте від них пророцтво, яке скоро стане реальністю.


2018 рік ознаменується для дітей Семаргла підвищеним ризиком будь-яких фінансових операцій. Якщо ви працюєте з цінними паперами, займаєтеся інвестуванням або торгуєте на біржі, кілька разів подумайте, перш ніж робити якісь кроки. Угоди, що обіцяють високий прибуток, можуть виявитися звичайною авантюрою. Ваш девіз на 2018 рік: «Краще – ворог хорошого!». Задовольнитеся невеликим прибутком, щоб не втратити все. Крім того, зірки не рекомендують гнатися за легкими грошима в Інтернеті.


У сфері особистих відносин вас, навпаки, очікує цілком гармонійний період. Самотнім представникам даного знаку не варто відмовлятися від відряджень за кордон. Високі шанси на перспективне знайомство, яке може обернутися не просто наданням другої половинки, але і зміною місця проживання. Сімейні особистості можуть серйозно задуматися про продовження роду, адже ваш сімейний союз від цього тільки виграє.


Скипер-звір (9 листопада – 22 листопада)


Одночасно з Семарглом в період правління набуває і Скипер-звір – божество, якому підпорядковуються всі плазуни тварі і темні сили. Люди, народжені під його заступництвом, миттєво відчувають небезпеку і здатні розпізнати самі темні думки людей. Діти Скипер-звіра – особи, схильні до традиціоналізму, шануванню витоків та дбайливого ставлення до сімейних цінностей.


Після періоду гучних звершень вам варто залягти на дно. Астрологи кажуть, що 2018 рік потрібно просто перечекати, вчасно йдучи від небезпек і не намагаючись переломити несприятливі обставини. Тільки так ви вбережете від втрати все накопичення минулих років і зумієте утримати завойовані позиції в професійній сфері. В роботі варто братися лише за командні проекти — нехай винагорода буде меншим, але і відповідальність за можливі невдачі буде ділитися між усіма членами команди.


Злий жарт в особистих стосунках може зіграти ваша гординя. В 2018 році, коли буде хвалитися особливо нічим, ви можете поринути в депресивні настрої, зганяючи злість на другій половинці. Не зумієте опуститися до дрібних причіпок – збережіть кохання партнера, який допоможе вам у відповідь будь-яку підтримку. Найкраща порада, яку дають астрологи, полягає в тому, щоб взяти покладений відпустку і вирушити в тихе романтичне місце, щоб сколихнути в пам'яті всі емоції перших місяців любові.


Зима (23 листопада – 30 листопада)


У період, коли світом править Зима, на світ з'являються дивовижні люди, що відрізняються допитливістю, тягою до знань і незвичайним інтелектом. Не дивно, що діти Зими часто знаходять себе в науках і дослідженнях, стаючи відомими вченими. Тяга до пізнання світу настільки домінує над бажаннями знайти матеріальні цінності, що діти Зими нерідко можуть працювати заради роботи, забуваючи вимагати законне фінансову винагороду.


2018 рік повинен стати для вас періодом дорослішання навіть у тому випадку, якщо ви вже давно не дитина. На жаль, ви настільки наївні, що часто стаєте жертвою недобросовісних людей. Ось і на цей раз в робочому колективі знайдеться людина, яка захоче загребти жар вашими руками. Попадетеся на солодкоголосі вмовляння цього пройдисвіта – знову проліт повз підвищення і фінансових бонусів.


Сфера особистих відносин несподівано наповниться хвилюючими подіями. Самотні представники цього знаку нарешті зустрінуть людину, яка буде готовий прийняти вас з усіма дивацтвами і надійно захистить від життєвих бур. Пістарайтеся хоча б іноді виринати з свого маленького світу, щоб взяти участь у побутових справах – ваша половинка готова заради вас звернути гори, але іноді їй просто не вистачає сил боротися з усім самостійно.


Виргонь (1 грудня – 10 грудня)


Страхітливе божество, зовнішнім виглядом схожий з грецької Медузою Горгоною. Особистості, що з'явилися на світ в період правління Виргоні, є незалежними натурами, ненавидять будь-який тиск і посягання на особисту свободу. Саме тому їм дуже непросто побудувати відносини з іншими людьми. При всій нелюбові до праці, діти Виргоні люблять жити в своє задоволення, так що намагаються заробити гроші всіма можливими шляхами. На допомогу їм приходить спритність, хитроумность і розвинена уява.


2018 рік зажадає від вас внутрішніх змін. Особистості, які так і не навчилися жити пропорційно доходам, можуть остаточно заплутатися у брехні і кредитних махінаціях, що може призвести не просто до втрати друзів і знайомих, але навіть і до втрати особистої свободи. Застосуйте кмітливість, щоб організувати власний бізнес. Зірки говорять, що сфера обслуговування може стати для вас справжньою золотою жилою.


Особистий фронт буде характеризуватися періодом застою. Ви занадто довго віддавалися скороминущим задоволень, не звертаючи уваги на людей, які цінують вас з усіма недоліками. Сімейні представники даного знака в 2018 році повинні будуть більше часу приділяти своєму партнеру. Нескінченні посиденьки з друзями виллються в низку бурхливих скандалів.


Китоврас або Карачун (11 грудня – 23 грудня)


Божество, що є поєднанням коня і людини, володіє величезною мудрістю, неймовірною силою і вмінням розуміти людей. Тим не менш, схильність до надмірного споживання алкоголю часто будить у ньому буйний норов. Однак у відносинах з близькими людьми представники цього знаку відрізняються неймовірною лагідністю і добродушністю. Вони ніколи не відмовлять у проханні, часто піступаючись своїми інтересами заради блага ближнього.


У 2018 році астрологи пророкують вам період, повний неймовірних звершень. В це час ви можете повністю виправдати прізвисько улюбленців долі. Особливо пощастить особистостям, які зайняті фрілансом. Ваш джерело доходу може стати повноводною річкою, якщо зумієте розглянути в низці дрібних замовлень кілька дуже перспективних напрямків для співпраці.


У гонитві за великими грошима не забувайте приділити час здоров'ю. Найкраще зайнятися якимось спортом разом з вашою другою половинкою. Ви настільки часто пропадаєте на роботі, що зовсім перестали приділяти їй час. Походи в зал або басейн, або прості прогулянки на велосипеді по доріжках найближчого парку допоможуть вам повернути колишню теплоту і близькість.


Перун, Індрік або Єдиноріг (24 грудня – 20 січня)


Одне з найбільш шанованих божеств пантеону щедро отсыпало своїм підопічним сили, розуму та мужності. Серед представників цього знаку зустрічаються два діаметрально протилежних типи особистостей – кращі з них є зразками справедливості і чесності, справжніми альтруїстами і человеколюбцами. Найгірше прояв Перуна втілюється в людях, схильних до непомірних задоволень, скандалів та бійок.


У 2018 році дітям Перуна належить прожити складний, але цікавий період. Швидше за все, вам захочеться різко змінити своє життя, що може вилитися в пошуки нової роботи або навіть оформлення документів для поїздки за кордон з бажанням осісти там назавжди. Якщо ви налаштовані рішуче і не боїтеся починати з нуля, астрологи пророкують вам підтримку зірок у будь-яких починаннях.


У відносинах з партнером вам потрібно буде навчитися нести відповідальність за свої слова. Пам'ятайте, що сказане в запалі сварки слово може дуже боляче поранити дорогого вам людини. Не намагайтеся якомога болючіше вколоти в слабке місце, щоб підтвердити свою домінуючу позицію. Толерантність до чужих недоліків і вміння співпереживати допоможуть вам налагодити побут і вступити в нову фазу відносин, наповнена гармонією та щастям.


Стрибог або Кришень (21 січня – 20 лютого)


Грозний Стрибог відповідав у давніх віруваннях за бурі і вітру. Особи, яким він допомагає, щедро наділені гнучкістю розуму і інтелектуальними здібностями. Це справжні новатори, які вміють підійти до вирішення проблем з несподіваного боку. Діти Стрибога комунікабельні, відрізняються умінням вести справи і налагоджувати зв'язки з різними людьми.


2018 рік обіцяє стати періодом, в якому ви повинні будете проявити лідерські якості. Час, коли ви могли займатися будь-якими справами, що доставляють задоволення, минуло. Зараз потрібно остудити гарячу голову, щоб вийти переможцем з кар'єрних гонки. Саме на вас покладена місія головного натхненника команди, здатного вивести фірму на новий рівень.


В особистому житті дітей Кришня очікує розмірене існування, яке зрідка порушать сплески романтичних почуттів. Скористайтеся перепочинком в любовних хитросплетіннях, щоб приділити увагу близьким родичам. Їм буде потрібна ваша допомога в питаннях, пов'язаних з облаштуванням побуту. Цілком можливо, що мова йде про ремонт або підвищення комфортності дачі.


Рід (21 лютого – 20 березня)


Один з найбільш шанованих слов'янами богів є прабатьком усього життя на землі. Можливо, саме тому люди, що з'явилися на світ під час його правління, дуже гостро відчувають будь-які зміни в природних процесах. Це дивно терплячі до чужих недоліків особистості, які відрізняються дружелюбністю, мудрістю і умінням знаходити компромісні рішення.


2018 рік принесе у ваше життя довгоочікуваний спокій і умиротворення. Діти Роду довго і плідно працювали в минулі періоди життя, тому їм буде до вподоби така перепочинок від турбот і тривог. Однак це зовсім не означає, що слід вдаватися до нічогонероблення. Люди, народжені під заступництвом Роду, просто не вміють сидіти без справ. Можливо, вам вдасться вивести на новий рівень хобі, яке до цього служило лише для забави.


Астрологи попереджають вас про ризик збільшення конфліктів на особистому фронті. Невиправдані напади ревнощів виснажать терпіння вашої другої половинки, яка може зі злості дати реальний привід для переживань. Продемонструйте довіру до партнера і переконайтеся, що цей крок зробить вас ближче. Криза відносин допоможуть пережити діти – задля вирішення їх проблем вам точно доведеться згуртуватися.

загрузка...
Слов'янський гороскоп на 2018 рік. Гороскоп слов'ян (арійський) за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають