• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік: Скорпіон

Хто не любить гороскопи? Напевно, тільки самі останні циніки жодного разу в житті не заглядали в майбутнє, за допомогою прогнозів великих астрологів, які, в свою чергу, засновують свої предречения на те, що говорять нам самі зірки. Давно вже не є секретом той простий факт, що положення на небозводі того чи іншого світила визначає день, місяць і навіть цілий рік для певного знака Зодіаку.
Вплив на нас таких далеких зірок може здатися нісенітницею і дурницею, але заперечувати вплив небесних тіл на наші життя, все ж, не можна. Якщо вам пощастило народитися під войовничим і енергійним знаком Скорпіона, то рік Жовтої Собаки явно стане для вас тим самим моментом, коли можна не бігти попереду планети всієї, а ненадовго зупинитися і зайнятися творенням.
Г ороскоп для Скорпіона на 2018 рік допоможе всім представникам свого знака зрозуміти, як краще діяти, виходячи з тієї чи іншої ситуації.
Початок 2018 року буде для всіх Скорпіонів приємним і неймовірно легким, не обтяженим навіть найменшими труднощами і проблемами. Але піступово такий порядок речей піде на спад і вам доведеться проявляти незвичайну завзятість і всю свою наполегливість, щоб вирішувати багато виникаючі питання.
А ось вже в кінці січня вас будуть підстерігати труднощі і деякі перешкоди на шляху до бажаної мети. Перспектива відмовитися від давно задуманих планів, безумовно, розчарує Скорпіонів, однак не варто впадати у відчай – при належної цілеспрямованості ви точно досягнете успіху. Вроджена інтуїція підкаже правильний напрямок. В середині лютого вам випаде можливість переконатися в тому, що ви дієте правильно.
Гороскоп на 2018 рік: Скорпіон

У другій половині першого весняного місяця не виключені труднощі у всіх сферах життя Скорпіонів. Важкий період розтягнеться до травня. Відповідно, протягом квітня будуть відчуватися деякі проблеми. Незважаючи на всі негаразди, ви все ж зможете схопити удачу за хвіст і вийти з усіх колотнеч переможцем.
З часом всі негативні тенденції відійдуть на задній план, звільнивши місце ясності в будь-якій ситуації. Перед Скорпіонами відкриється маса нових можливостей, кожен представник знака знайде свої причини для радості. Друге півріччя обдарує вас тривалим періодом позитиву і спокою.

Гороскоп для чоловіка-СкорпіонаНа робочому місці кожен із мужніх представників знаку повинен розраховувати і покладатися лише на себе і свої власні сили, так як оточення не стануть підмогою в самий потрібний момент. Зірки відразу налаштовують чоловіків-Скорпіонів на боротьбу – удача і навіть приголомшливий успіх чекає лише тих, хто проявить особливу наполегливість і готовність долати самі незбагненні для розуму перешкоди.
Вам варто побоюватися сумнівних, на перший погляд, угод і домовленостей. Також обійдіть стороною шанс спокуситися участю у фінансових махінаціях. Знайте, ні до чого хорошого подібні хитрощі не приведуть, а ось головний біль можуть доставити – від легкого шоку до повної втрати вкладень.
Гороскоп на 2018 рік: Скорпіон

У другій половині вересня для чоловічої частини Скорпіонів настане час, сприятливий для нових завершень, творчих задумів, цікавих проектів. Цілком вірогідні зміни і зміни, здатні охопити як особисту, так і ділове життя представників знаку.
Протягом останніх місяців 2018 року буде спістерігатися спад активності у робочій сфері. У вас може псуватися настрій, невдоволення почне змінюватися дратівливістю, що помітно погіршить відносини як з домашніми, так і з колегами. Щоб послабити негативний вплив на свій організм, балуйте себе позитивними переживаннями, максимально відсторонюючись від негативу.

Гороскоп для жінки-Скорпіона


Милі дами, в новому 2018 році Жовта Земляний Собаки вас очікує досить значний за тривалістю період приємних очікувань і відмінного проведення часу. З травня і до кінця серпня прекрасні Скорпіони будуть просто радіти життю, і відпочивати тілом і душею. Виняток можуть становити хіба що пару тижнів у липні місяці, але решта літній час пройде в досить неформальній обстановці.
Гороскоп на 2018 рік: Скорпіон

На любовному фронті у представниць свого знака буде повний порядок. На протязі усього року це питання буде приносити швидше позитивні емоції, ніж розчарування. Однак і тут переважна частина успіху залежатиме від жіночого вміння аналізувати інших людей і робити свої висновки.
Щоб не потрапити як курей у щі, від вас буде потрібно готовність приймати швидкі і правильні рішення на основі мінімуму інформації. Слід пам'ятати, що над деякими питаннями потрібно поміркувати довше, не роблячи поспішних дій, про яких можна згодом пошкодувати. Головне – не йти на поводу у своїх емоцій, щоб не наробити помилок. Намагайтеся не піддаватися на відверті провокації.

Яким буде здоров'я Скорпіона в 2018 році


Протягом року у вас не раз виникне ситуація, коли здоров'я може підкачати. Левова частка таких випадків буде припадати на той період, коли представники знаку будуть вести себе надмірно емоційно, нехай і зовні це буде практично непомітно. Накопичена негативна енергія здатна викликати різні захворювання не тільки нервової системи, але і торкатися області, ніяк з нею не пов'язані.
Спорт допоможе вам зміцнити свій організм в цілому, а також захиститися від можливої хвороби. Регулярні тренування стануть тим самим бар'єром від недуг, який, подібно до щита, відіб'є будь-яку атаку ворога.

Прогноз на сімейне життя


Гороскоп на 2018 рік: Скорпіон

Справи сімейні можуть забирати досить багато енергії і часу. Хвилювання будуть пов'язані з переїздом, спадщиною або будь-яким іншим справою, тісно пов'язаним з питаннями нерухомості. Що дійсно важливо і потрібно зробити в 2018 році – це налагодити відносини з батьками.
Скорпіони повинні також приділяти більше часу дітям і чоловікові або дружині. Першим потрібно дозволити бути самими собою, намагатися не обмежувати ніде їх особистісні якості. Таким чином, ваш авторитет як батька підніметься до небувалих висот.
Що стосується вашої половинки, тут все гранично просто – більше романтики у відносинах і човен кохання точно не розіб'ється об скелі сірості буднів.

Любовний гороскоп для Скорпіона на 2018 рік


У справах сердечних ваш чекає небувалий підйом чуттєвої енергії. Всі самотні представники знаку будуть відкриті новим відносинам, цікавим знайомствам, романтичних зустрічей і флірту. Причому Скорпіони не особливо стануть замислюватися над ситуацією, а просто поринуть у іскрометні відчуття, як у вир з головою. Зірки застерігають: не варто сильно захоплюватися, деколи просто необхідно пригальмувати і оцінити ситуацію по достоїнству.
Гороскоп на 2018 рік: Скорпіон

Скорпіони, які перебувають у тривалих стосунках, зможуть знову відчути лоскотливе нерви почуття вспихивающей кохання, стосунки між закоханими стануть ще яскравіше, а любов заграє в новому світлі. Навіть у разі тривалого шлюбу, почуття в цій парі відродяться з ще більшою силою.

Кар'єра і бізнес


Ключовим моментом успішної діяльності як у своїй справі, так і на робочому місці, буде не індивідуальна заслуга Скорпіонів, а, навпаки, колективна робота. Тому не бійтеся залучати працівників до спільних проектів, також ви можете розраховувати на підтримку і допомогу підлеглих.
Представники знаку, у яких не клеїлося з бізнесом, в 2018 році зможуть успішно його реанімувати, рівно, як і новачки у власній справі стануть проявляти величезний потенціал.
Скорпіонів, які займаються просуванням по кар'єрних сходах, також чекає удача – чергове підвищення не за горами. Приємним бонусом стане істотне збільшення доходу.

Фінансовий гороскоп


Гороскоп на 2018 рік: Скорпіон

Саме початок року провіщає сприятливий період для поліпшення свого матеріального становища. Загалом, рік Собаки принесе Скорпіонам досить багато хороших звісток, щодо грошової сторони питання.
Нові ділові контакти, вигідні пропозиції, а також цікаві проекти будуть сипатися, як з рогу достатку. Але і тут зірки радять не розслаблятися ні в якому разі не можна делегувати свої обов'язки на чужі плечі. Обдурити долю не вийде, а хитрість може обернутися повним провалом всіх планів.
Представники знака Зодіаку Скорпіон в 2018 році отримають не одна цікава пропозиція. Не сумніваючись, укладайте угоди, тому що вони принесуть лише позитивний вплив на перебіг справ.

Відео-гороскоп


загрузка...
Гороскоп на 2018 рік: Скорпіон
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають