• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змієносців

У 2018 році загадковим Змееносцам належить немало славних справ. Ці видатні особистості не зможуть залишатися осторонь, коли навколо затівається щось незвичайне і обіцяє вигоду. Але важливо хоча б іноді прислухатися до інстинкту самозбереження і пам'ятати, що не кожен блискучий предмет є золотом! Змееносцам належить зрозуміти, що іноді доводиться жертвувати малим заради більшого, а швидкоплинні радості не приносять глобального задоволення. Зможете почути посилу зірок – проживете 2018 рік так, що зможете назвати його справді щасливим.


Як виник новий знак зодіаку?


Про новий знаку зодіакального кола досі ходить безліч міфів. Не всі знають, що це скупчення зірок, що розмістився між сузір'ями Скорпіона і Стрільця, було відомо ще нашим предкам, а ось зодіакальні він поповнив ряди відносно недавно. Влітку 2016 року світ астрологічної науки охопила справжня істерія. Блоги і журнали рясніли заголовками, що фахівці з NASA відкрили новий знак зодіаку, адже це було оголошено в рамках освітнього проекту «Space Place».


Гороскоп на 2018 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змієносців
Ескулап – бог лікарського мистецтва, який став прообразом Змієносця

Насправді Національне агентство з дослідження космосу досить чітко розділяє астрономічну науку і астрологічний вчення. Астрологія не вважається істинно науковим напрямком, але і зараз справно знаходить своїх прихильників і послідовників. У статті NASA мова йшла про те, що з часів стародавніх греків земна вісь встигла поміняти своє положення відносно сузір'їв, що спровокувало зміну знаків зодіаку.


Приміром, люди, народжені згідно періодизації наших предків під впливом Ваг, зараз повинні вважатися Скорпіонами. Автор матеріалу також говорить, що астрологи стародавнього Вавилона зуміли виявити не 12 сузір'їв, а 13. Саме під номером чортової дюжини у них значився Змієносець, найяскравішою зіркою якого є Рас Альхаге. Автор нагадав і про те, що не в кожному з сузір'їв Сонце перебуває однакову кількість днів.


Так, наприклад, на своєму річному шляху світило затримується в сузір'ї Діви протягом півтора місяців, а Скорпіона проходить буквально за пару тижнів. Однак календар, що складається з 12 місяців, зажадав від Вавилонян певних коригувань. Для більшої простоти вони позбавилися від 13 знака, розподіливши залишилися з дванадцяти місяців. Чому ізгоєм став саме Змієносець, достеменно невідомо. У давніх джерелах залишилися лише туманні згадки про його недоброї слави.


Однак ласі на сенсації журналісти вирішили зробити з наукового дослідження гучний матеріал, повідомивши громадськості, що відкриття астрономів переверне всі пістулати астрології. Новина миттєво розповсюдилася по всьому світу. Таким чином, Змієносець є сузір'ям, яке розташовується між зоряними скупченнями Скорпіона і Стрільця. На астрологічних картах його зображенням вважається Ескулап – давньоримський бог зі змією на руках, захищаючий медицині.


Гороскоп на 2018 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змієносців
Знак зодіаку-Змієносець випадає на дати між 29 листопада і 17 грудня

Сучасна астрологія поки не визначилася, в які часові рамки з'являються на світ люди, народжені під заступництвом Змієносця. Найпоширеніша думка говорить, що він править з 2911 по 1712 кожного року, але деякі вчені зрушують дати на період з 1711 по 2711. А є й такі астрологи, які не вважають за потрібне змінювати усталений порядок речей і зовсім не вводять в зодіакальний круг це сузір'я.


Відомі Змієносці

Михайло Ломоносов
Міла Йовович
Тейлор Свіфт
Аліса Фрейндліх
Ельдар Рязанов
Індіра Ганді
Кім Бейсингер
Борис Гребенщиков
Вуді АлленПрогноз для знака Змієносець на 2018 рік


У 2018 році представникам цього знаку доведеться проявити всю силу і твердість характеру, який не один раз буде випробуваний Жовтим Собакою . Змієносці не звикли відступати перед труднощами, тому відносини з тотемом нового періоду їх життя простими не назвеш: Собака буде пістійно намагатися вкусити, а 13-й знак зодіаку – не просто ухилитися від її черговий нападки, а довести свою перевагу. Тим не менш, символ 2018 року уміє заохочувати людей, здатних наполегливо рухатися на шляху до піставленої мети.


Якщо вам вдасться стримати природний егоїзм і вибирати лише чесні методи, до початку зими ви отримаєте довгоочікувану перепочинок і зможете завершити всі розпочаті справи. Найбільш сприятливим періодом для налагодження особистого життя буде літо. Буквально з перших теплих днів Змієносці відчують, що готові відволіктися від робочих турбот, вдаючись чуттєвим насолодам. Головне, щоб любовна лихоманка не затягнулася надовго – бігаючи по побачень, ви пропустіть справжнє почуття.


Гороскоп на 2018 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змієносців
Будьте чесні з собою і оточуючими, і 2018 рік буде щасливим!

Коли більшість колег відправиться у відпустку, пістарайтеся поменше бувати на очах у начальства, якщо не хочете поїхати в далеку відрядження в глушину. А ось з листопада підкидайте свіжі ідеї, видавайте інноваційні думки, беріться за будь-які завдання, щоб продемонструвати свій внесок у розвиток фірми і отримати матеріальний бонус. Він доведеться як не можна до речі перед зимовими святами, тим більше що в інший період часу Собака навряд чи буде балувати вас частими фінансовими вливаннями.

Прогноз для жінок. Жінки-Змієносці в 2018 році захочуть підпорядкувати собі помисли багатьох чоловіків, обдаровуючи їх недвозначними поглядами. Однак, хоча погляд цієї ефектної дами і обіцяє неземні насолоди, мета проста – отримати від чоловіка, наділеного владою і грошима, заступництво і щедрі подарунки. Не варто розчаровувати Собаку, дбайливо охороняє норми моралі та сімейні цінності. Не використовуйте свій шарм в корисливих цілях, і вона дасть вам можливість самій заробити на поїздку в Іспанію або на норкову шубку.
Прогноз для чоловіків. Чоловіки-Змієносці зможуть досягти піставлених цілей лише у разі, якщо перестануть бути настільки вираженими індивідуалістами. Жоден особистий проект не принесе вдалого результату, хіба що ви є приватним підприємцем і не маєте партнерів. Представники цього знаку, які працюють в офісі або на підприємстві, повинні будуть ходити в одній упряжці з іншими членами робочого колективу.
Дитячий прогноз. Юні Змієносці мають в 2018 році всі шанси на успіх. Особливо вдалим буде рік для малюків, які займаються танцями або якимось видом спорту. Батьки не раз зазнають привід пишатися досягненнями свого чада. Зате про хорошому поведінці дітей варто забути. В новому році вони будуть нескінченно вимагати іграшок, розваг і нових гаджетів. Не зумієте вчасно пояснити дитині, наскільки непросто сьогодні даються гроші – отримаєте сформувався споживача, який вимагає оплати та винагороди кожного доброго вчинку або оцінки.Любовний гороскоп на 2018 рік


Змееносцам життєво необхідно привертати загальну увагу. Вони отримують надзвичайне задоволення, заманюючи в мережі максимальне число представників протилежної статі. Проте в 2018 році така тактика зіграє проти вас. Флірт на робочому місці не доведе до добра, а от чуток викличе чимало. Стримуйте пориви, щоб компрометуюча інформація не досягла вух вашої другої половинки. В іншому випадку ви ризикуєте нарватися не просто на з'ясування стосунків, а навіть на розрив.


Гороскоп на 2018 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змієносців
Пам'ятайте: вірність одній людині цінніше нестримного флірту

Самотні Змієносці будуть пурхати, як легковажні метелики, від одного вогника до іншого. Їм здається, що самотність – це стан, у якому вони можуть жити вічно, не відчуваючи дискомфорту. Звичайно, ви самодостатні і не сумуєте, проводячи вечори наодинці з собою. Проте вже у вересні, гуляючи на весіллі щасливих друзів, вам захочеться знайти свою тиху гавань.


Не поспішайте кидатися в усі тяжкі, заповнюючи порожнечу ще парою-трійкою ні до чого не зобов'язують побачень, а уважно подивіться по сторонах – цілком можливо, що за вами вже давно доглядає близький друг, здатний стати тією самою опорою і підтримкою. Продовжуйте шукати кохання в барах і клубах – і черговий Новий рік будете зустрічати в самоті.


Гороскоп здоров'я на 2018 рік


Представники даного знака настільки сильно себе любить, що з особливою увагою стежать за станом фігури і здоров'ям. Їм нема чого боятися осіннього загострення вірусних захворювань. Хто-хто, а Змієносці заздалегідь вживають заходів і тримаються подалі від чихающей і кашляющей натовпу. Тим не менше, є ризик загострення хвороб хронічного характеру. Цілком можливо, що в гонці за кар'єрними цілями ви можете надірвати свою міцну психіку, отримавши неприємне нервовий розлад.


Гороскоп на 2018 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змієносців
Регулярні пробіжки сприятливо вплинуть на вашу психіку і здоров'я

З-за стресів на роботі вам варто більше часу приділяти розслаблюючим процедур і спорту – вечірні пробіжки, прогулянки на велосипеді або йога будуть в самий раз. Навесні і восени пропийте курс вітамінів. Тільки не займайтеся самоназначениями! Ви настільки самовпевнені, що зазвичай не довіряєте навіть лікарям, покладаючись на власні знання. У 2018 році краще спочатку пройти обстеження, а потім пройти індивідуальний курс, складений з урахуванням особливостей вашого організму.


Грошовий гороскоп на 2018 рік


Після року Півня, коли вам практично не доводилося думати про гроші, настає час складнощів. У певні періоди Змееносцам доведеться тугіше затягнути паски, щоб не проїсти ретельно відстрочені накопичення минулих років, адже у вас є мета зробити велику покупку в найближчому майбутньому. Тим не менш, в рік правління Жовтої Собаки дуже велика ймовірність отримання грошей буквально з повітря. На Змієносців може звалитися несподіване спадок або виграш у лотерею.


Особисті накопичення варто оберігати. Астрологи прогнозують ризик активізації шахраїв, тому не світіть в мережі особистою інформацією і прикривайте руками клавіатуру банкомату, коли водите пін-код картки. Власникам бізнесу, пов'язаного з торгівлею, потрібно уважно перевірити постачальників. Звичайно, ви давно працюєте з цими людьми, проте на ринку могли з'явитися нові пропозиції з більш низькими цінами.


Гороскоп на 2018 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змієносців
2018 рік може порадувати вас спадщиною або виграшем в лотерею!

Гороскоп кар'єри на 2018 рік


Кар'єрні питання будуть вирішуватися в уповільненому темпі. Після різких злетів минулого року такий рух здасться вам просто черепашачою швидкістю. Приборкайте свою нетерплячість, щоб не супроводжувати чуток про те, що ви просто пропалений кар'єрист, а питання життєдіяльності фірми для вас другорядні. Навіть якщо саме так воно і є. Пам'ятайте: навіть у випадку, якщо ви не займете бажане крісло, ви все одно закладіть надійний фундамент для втілення планів у наступному році.


Пістарайтеся зміцнити славу професіонала – запишіться на кілька нових курсів, підтягніть навички спілкування іноземною мовою. Важливим буде питання щодо комунікацій з робочим колективом. Більшість з колег дивиться на вас скоса, адже ви так часто показуєте їм свою перевагу, що встигли обзавестися недоброзичливцями. Змініть звичкам і пістарайтеся бути терпиміше до людей і їх особливостям, щоб роздобути на майбутнє підтримку і допомогу колег.

загрузка...
Гороскоп на 2018 рік: Змієносець (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змієносців
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають