• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп для Кота (Кролика) на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Кролика

Після року, в якому правил Півень, Кроликам доведеться зменшити активність – період звершень зміниться для них спокоєм і неспішним плином часу. Не поспішайте засмучуватися, думаючи, що новий тотем залишив Кроликів не у справ! Простота 2018 року, безсумнівно, доведеться вам за смаком. Більш того, Жовта Собака не просто не обійде вас своєю увагою, але захистить від зайвих турбот і тривог, щоб Коти і Кролики нарешті могли сповна насолодитися заслуженим за минулі періоди відпочинком.


Символ 2018 року прибере з вашого життєвого шляху всіх, хто намагався обдурити довірливих «вухатих». Чесний і справедливий тотем не дозволить користуватися довірливістю своїх підопічних. У новому році Кролики зможуть займатися справами, які їм дійсно по душі. Скористайтеся нагодою, щоб приділити час сім'ї, друзям і хобі. Хто знає — раптом наступний рік знову змусить вас взятися за зброю про рватися в бій, щоб відчувати себе захищеним і забезпеченим матеріальними благами?


Гороскоп для Кота (Кролика) на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Кролика

Роки Кролика: 191519271939 195119631975 198719992011 2023.
Особисті якості: великодушність, імпульсивність, емоційність, тривожність, гострий розум, отходчивость, доброта, вміння радіти життя.
Кращі професії: фермер, працівник поліції, дитячий або сімейний лікар, санітар, вчитель, політичний або громадський діяч, фахівець з реклами.Прогноз для Кролика (Кота) на 2018 рік Собаки


Після року Півня, коли кожен другий намагався використовувати Кроликів в своїх інтересах, вас чекає період, позбавлений від закулісних інтриг і пліток. Сміливо залучайте до нових справ друзів і знайомих – вони зможуть дати цінну пораду і внести посильну допомогу у реалізацію ваших ідей. Звичайно, це не означає, що всі рішення можна приймати з притаманною Кроликам імпульсивністю. Будь-який бізнес будується на грамотному розрахунку і реалістично оцінених ризиків. Основу у вигляді бізнес-плану ніхто не відміняв!


Цей сімейний знак дуже подобається тотему нового 2018 року, тому взаємини особистого характеру будуть радувати вас гармонією. В колі близьких людей вас завжди чекає тиха гавань, в якій можна перечекати будь шторму. Жовта Собака дозволить знайти час, який можна буде провести за сімейними чаюванням, вилазками на природу, поїздки на дачу або настільними іграми, тим більше що в питаннях кар'єри і бізнесу вам будуть активно допомагати, розділяючи тягар відповідальності.


Собаку не можна назвати щедрою на аванси та подарунки долі, але найвідданіші Кролики будуть користуватися її заступництвом у професійних справах. Варто використовувати час затишшя, щоб «прокачати» свою майстерність, відвідавши кілька тренінгів, або навіть подумати про зміну робочого місця. Відчуваєте, що ви засиділися на старій роботі? Перегляньте оголошення топових роботодавців на початку 2018 року. Хто знає — може вже до періоду літньої відпустки ви дозрієте для прийняття важливого рішення?


Гороскоп для Кота (Кролика) на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Кролика
Незабаром вам доведеться зробити вибір і, можливо, змінити місце роботи

Кроликам буде везти на цікаві знайомства і незвичайні зустрічі, так що не відмовляйтеся від можливості поїхати у відрядження або вибратися на вечірку в новий паб. Серед знайомств, заведених у 2018 році, може опинитися і таке, що повністю змінить ваше особисте життя. Не виключена і зустріч з людиною, наділеною достатніми повноваженнями, щоб замовити за вас слівце при вирішенні кар'єрних проблем.


В цілому, новий рік можна сміливо назвати гармонійним – за що б не бралися Кролики, все буде складатися без особливих зусиль з їх боку. Головне — не ставити завищених цілей. Собака хоче, щоб ви нарешті відпочили і привели в порядок здоров'я і думки. Навіть відпочинок повинен бути виключно розслабленим – замість екстремального туру купуйте поїздку, наповнену созерцательными екскурсіями, або вирушайте на берег моря, щоб відлежатися тиждень на шезлонгу з коктейлем в руках.


Любов і відносини


В цілому, особисте життя представників цього знака буде проходити під знаком ідилії і взаєморозуміння. Ті, хто вже встиг створити сім'ю, можуть повністю розслабитися – 2018 рік не принесе з собою неприємних сюрпризів. Собака зробить так, що ви будете почувати себе ідеальною парою, згуртованою не тільки любов'ю, але спільними цінностями, цілями і захопленнями. Кроликам варто проводити разом з другою половинкою як можна більше часу, особливо коли справа стосується відпустки.


Знайдіть час і кошти, щоб вибратися в невелику подорож. Причому навіть для пар з дітьми рекомендується на цей раз поїхати без нащадків. Доручіть дітей турботливої бабусі і пориньте у романтику цукерково-букетного періоду. Зате Кроликам-одиначкам можна буде тільки позаздрити – Жовта Собака забезпечить їх увагою з боку протилежної статі. Найцікавіші особистості будуть намагатися заволодіти вашими думками і почуттями, а Кроликам залишиться тільки вибирати!


Гороскоп для Кота (Кролика) на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Кролика
Товариські Кролики будуть забезпечені масою флірту і залицянь!

Однак не забувайте, що Собака є переконаною традиционалисткой в питаннях моралі – нескінченні метання від одного об'єкта пристрасті до іншого і безперервна низка побачень не доведуть вас до добра. У результаті перша половина року, наповнена задоволеннями і насолодами, зміниться другий – період самотності. Якщо серед нових знайомих знайдеться особистість, яка «зачепить» ваші почуття, сміливо робіть вибір і перестати кидатися від одного предмета захоплення до іншого.


Представники цього знаку, які складаються у парі, але не планували зв'язати себе узами шлюбу найближчим часом, можуть змінити свою позицію під впливом Собаки. Астрологи кажуть, що таке рішення буде дуже вдалим. Поруч з вами знаходиться людина, здатна стати підтримкою і опорою на довгі роки. Тільки не скрутіть з правильного шляху! У гонитві за новими перемогами Кролик може забути, що його серце не вільно.


Здоров'я


Незважаючи на те, що Кролик є досить активним знаком, іноді він схильний до прояву лінощів. Особливо яскраво ця якість може проявитися в 2018 році, коли представники цього знака будуть позбавлені від поспіху і зайвих праць. У Кролика прокинеться ледачий Кіт, який усім видам діяльності віддає перевагу валяння на дивані. Астрологи наполягають, що відсутність фізичної активності не доведе вас до добра.


Гороскоп для Кота (Кролика) на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Кролика
Тільки здорове регулярне харчування позбавить вас від проблем з ШКТ

Як мінімум – дотримуйтеся принципів збалансованого харчування, щоб не зіткнутися у другій половині року з актуальними проблемами шлунково-кишкового тракту. Не варто забувати і про хронічних захворюваннях. Раз вже вам випав настільки спокійний рік, скористайтесь нагодою, щоб відправитися в профільний санаторій або пансіонат.


Зірки говорять, що в 2018 році підвищується ризик отримання травм. Не варто ставити рекорди при поїздках на велосипеді або навішувати у залі додаткові ваги на тренажери – будь-яка фізична активність повинна проходити в комфортному режимі, щоб не зірвати хребет або не заробити розтягнення зв'язок. Не забувайте пити достатню кількість чистої води – небесні світила вважають, що ви захоплюєтеся шкідливими напоями, забуваючи про простому насиченні організму живлющою вологою.


Робота і кар'єра


Кар'єрна сфера в 2018 році не принесе з собою значних змін. Активний рік випаде лише тим Кроликам, у яких відбудеться зміна керівництва. Неважливо, що послужить причиною – ви самі перейдете в нову фірму або в вашому відділі зміниться начальник. У будь-якому випадку, доведеться заслужити його повагу, демонструючи свої кращі якості та професіоналізм. Астрологи кажуть, що Кроликам треба буде поборотися з власною нерішучістю, щоб не втратити додаткової винагороди до кінця 2018 року.


Гороскоп для Кота (Кролика) на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Кролика
Ваше хобі у сфері рукоділля може стати джерелом заробітку!

Інші представники цього знаку можуть бути спокійні – нехай ваша човен пливе за течією, а Собака подбає про те, щоб на її шляху не зустрілося порогів і вирів. Період гарний для прояву творчої активності: якщо ви захоплюєтеся в'язанням, виготовленням прикрас з полімерної глини або роботою по дереву, подумайте, чи не варто перекласти цю справу на комерційні рейки. Можливо, що з часом ви відкриєте власний бізнес чи підете на домашню зайнятість.


У 2018 році не забувайте, що відносини з колегами будуть вимагати підвищеної уваги з вашого боку. В минулому вони не раз надавали Кроликам свою допомогу; зараз же настає період, коли треба віддати старі борги. Поки у вас триває період спокою, допоможіть тим, хто впадає в паніку від невпинних авралів і завалів.


Фінанси


Фінансова сфера зажадає від Кроликів особливої уваги, адже представники цього знака частенько тринькають гроші направо і наліво, не замислюючись про майбутнє. У них рідко бувають значні заощадження на чорний день. У рік правління Жовтої Собаки вам навряд чи вдасться несподівано розбагатіти, однак і з голоду загинути не доведеться. Тотем 2018 року забезпечить вам невеликий, але стабільний дохід, так що, якщо ви бажаєте жити на широку ногу, доведеться продумати варіанти додаткового заробітку.


Гороскоп для Кота (Кролика) на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Кролика
Проби поліпшити своє фінансове становище, доведеться знайти підробіток

У новому періоді життя Кроликам варто навчитися планувати витрати і співставляти їх з доходами, якщо хочеться зробити пару великих придбань. Розберіться зі своїм гардеробом і технікою, щоб продати безліч непотрібних речей на віртуальних торгових майданчиках, адже ви частенько скуповували зайве на розпродажах, а потім закидали покупки в дальній кут шафи.


Рік обіцяє бути досить вдалим для Кроликів, зайнятих на ниві сільського господарства – ваша активність і цілеспрямованість дадуть свої плоди. Отриманий прибуток потрібно пустити в оборот, розширивши угіддя, оновивши техніку або докупивши нових тварин. По можливості, уникайте кредитних відносин. Причому мова йде як про те, щоб брати у борг, так і про те, щоб давати в борг. Зірки прогнозують високу ймовірність фінансових втрат.

загрузка...
Гороскоп для Кота (Кролика) на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Кролика
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають