• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп для Змії на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змії

У 2018 році Зміям доведеться переосмислити звичну лінію поведінки, адже за чесним Півнем до влади приходить не менш прямолінійна Собака . Будь-які зміїні хитрощі будуть суворо каратися, а всі маніпуляції і закулісні ігри – виводитися на чисту воду. Тим не менш, Зміям не варто намагатися відсидітися в затишних нірках в очікуванні, коли влада перейде до більш прихильному знак китайського гороскопу. Спробуєте застосувати тактику вичікування – відкотіться далеко назад у фінансових і кар'єрних питаннях.


Але не поспішайте засмучуватися такого прогнозу! Жовта Собака приберегла для вас чимало приємних сюрпризів. Змії, які зможуть вийти із зони особистого комфорту, вже в другій половині року отримають важливу наводку, яка не просто змінить їх життя на краще, але і дозволить закласти відмінний базис на кілька років вперед. 2018 рік цілком може стати періодом яскравих перспектив і гучних перемог, якщо ви зумієте відкрито зустрічати будь-яку небезпеку і вступите на шлях боротьби з неприємностями.


Гороскоп для Змії на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змії

Роки Змії: 191719291941 195319651977 198920012013 2025.
Особисті якості: інтелект, мудрість, хитрість, прагматизм, спокій, сила духу, товариськість, безтурботність.
Кращі професії: науковий працівник, аналітик фінансової сфери, слідчий, художник-портретист, астролог, нумеролог, лікар-дієтолог, політолог, соціолог.Прогноз для Змії на 2018 рік Собаки


Дружба з тотемом 2018 року можлива лише за умови абсолютної чесності з боку представників Змій. Півник вже натякнув вам, що працьовитість, відкритість і цілеспрямованість завжди принесуть бонуси і заохочення, так що сміливо дотримуйтесь такої ж політики, а Собака потурбується про те, щоб дати вам кілька чудових шансів на успіх. Більше того – Змії відчують себе настільки діяльними і ініціативними, що легко завершать всі розпочаті раніше проекти і усунуть допущені промахи.


У 2018 році настав час для реалізації самих амбітних ідей, будь то зміна місця проживання, нова робота або переїзд за кордон. Однак пам'ятайте, що всі ці плани потрібно залишити на другу частину року, щоб встигнути переконатися, що ви завоювали симпатії Жовтої Собаки. На допомогу прийде Змій їх природна мудрість і прагматичність – вони з винятковою точністю вміють прораховувати шанси на успіх і ніколи не кидаються в бій, не оцінивши сили і не розподілити наявні ресурси.


Товариські і дотепні Змії будуть користуватися особливим успіхом у будь-якому колективі. Головне — пам'ятати, що грандіозні плани і надії повинні залишатися таємницею. В іншому випадку недоброзичливці будуть ставити вам палиці в колеса. Основний девіз 2018 року – «гроші люблять тишу!», тому, навіть отримавши прибуток, не розголошуйте точних сум та особливостей отримання вигоди, щоб не злякати птаха фінансового щастя.


Гороскоп для Змії на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змії
Отримавши фінансові бонуси, не поспішайте виставляти це напоказ!

В кар'єрних питаннях можна буде трохи пришпорити коня. У минулому ви обережно повзли вгору по сходах, однак зараз настав час якомога швидше рухатися вперед, приголомшивши напором конкурентів. Зумієте налагодити стосунки з колегами – незабаром будете займати нову посаду. Пам'ятайте тільки, що симпатії колективу повинні бути щирими, інакше отримаєте в підпорядкуванні зграю лицемірів.


В цілому, Зміям вистачить сил і здоров'я, щоб підвести підсумки року з позитивним результатом. Але стежте за здоров'ям: незважаючи на всю витривалість і вміння перечікувати погані періоди з філософським настроєм, у 2018 році потрібно строго дотримувати правильний режим. Складність року може пробудити в вас апатичні настрої і бажання залягти на дно на півдорозі до перемоги.


Любов і відносини


У сфері почуттів Змій чекає непростий рік. Сімейним представникам знака здасться, що їх будинок наповнений нескінченними скандалами, — настільки часто доведеться з'ясовувати стосунки з партнером. Перш ніж приймати необачні рішення, задумайтеся, хто є справжнім ініціатором сварок. Небесні світила кажуть, що підбивати партнера можуть старші родичі. Пістарайтеся не виносити сварок з хати і вирішувати спірні питання своїми силами. Ви здивуєтеся, наскільки швидко повернуться в сім'ю мир і розуміння.


Самотнім представникам знака рік Змії обіцяє підвищену увагу з боку протилежної статі. Проте всі залицяння будуть виходити від людей, які вже перебувають в парі. Пам'ятайте, що на чужому нещасті свого щастя побудувати не вийде. Зв'язок із заміжньою жінкою або одруженим чоловіком швидко стане надбанням громадськості. Свою другу половинку вам, швидше за все, в новому році знайти не вдасться. Вільний від почуттєвих захоплень час краще витратити на спілкування з друзями та допомога родичам.


Гороскоп для Змії на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змії
2018 рік — відмінний час для укладення шлюбу і сім'ї освіти

Змії, що складаються в парі, отримають від Собаки поштовх до розвитку відносин. Сміливо виводьте їх на новий рівень – починайте жити в одній квартирі або плануйте весільні торжества, адже шлюби, укладені в рік Собаки , будуть особливо щасливими і довговічними. Єдина перешкода, яка вам належить подолати – питання, пов'язані із сімейним бюджетом.


Змії та їх партнери звикли самостійно розпоряджатися заробленими грішми, тому з працею беруть думка про загальному фонді. Домовтеся про те, що невелику частину суми кожен залишить собі для особистих витрат, щоб зберегти невелику фінансову незалежність. Витрачати заначку можна на особисті потреби, але і про приємні сюрпризи для другої половинки забувати не потрібно.


Здоров'я


Насичений 2018 рік Зміям вдасться прожити без особливих тривог про стан здоров'я. Будете проводити профілактику й загартовування, підкріплюючи імунітет вітамінізованим харчуванням, – організм впорається з будь-якими вірусами навіть взимку, коли кожна друга людина чхає і кашляє. Єдиною слабкою точкою Змій може стати нервова система. Пістійні навантаження і необхідність контролювати кожну дрібницю спровокують емоційне виснаження, яке виллється в підвищену нервозність.


Гороскоп для Змії на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змії
Подбайте про здоров'я — займіться спортом або запишіться на фітнес

Пам'ятайте, що найкращим відпочинком є зміна діяльності, тому після довгого і напруженого трудового дня вирушайте в басейн або в спортивний зал, щоб відволіктися від розумової праці. Крім того, ледачі Змії часто страждають від підвищеної маси тіла, так що ви зможете позбутися не тільки від зайвих дум, але й кілограмів. Відпустка в 2018 році також повинен бути активним. Відмовтеся від споглядальних турів і валяння на пляжі на користь тривалих екскурсій та цікавих подорожей.


Головне — не прагніть підкорювати занадто значну висоту. Зірки кажуть, що в новому році для вас загострюється ризик падінь, які можуть спричинити за собою переломи. З цієї ж причини треба уникати екстремального лижного спорту – катайтеся неспішно і в задоволення. Не нехтуйте можливістю щільно поснідати – ваша активна життя призведе до порушення режиму харчування в обідній час. Варто взяти з ранку превентивні заходи, щоб уникнути спокуси шкідливого перекусу фаст-фудом в обід.


Робота і кар'єра


Тотем нового року не гарантує представникам даного знаку великої кількості матеріальних благ і фінансових надходжень, якщо вони не зможуть проявити всю креативність, що відпущена їм природою. Тільки сміливі ідеї та інноваційний підхід до вирішення піставлених керівництвом завдань може забезпечити Зміям належне визнання і професійний ріст.


Можливий і інший варіант – ви відчуєте, що готові вести бізнес самостійно, тому не просто зміните місце роботи, а підете в ряди приватних підприємців. Крок ризикований! Для початку складіть план дій і оцініть реальні фінансові можливості. За умови грамотного бізнес-плану та надійного партнера проект піде в гору вже до кінця 2018 року.


Гороскоп для Змії на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змії
Подумайте: можливо, настав час організувати власний бізнес!

Важливим моментом для кар'єрного просування будуть взаємини з колегами. Не намагайтеся завоювати симпатії колективу, граючи в закулісні ігри – Собака негативно налаштована проти інтриганів і маніпуляторів. Підтримка співробітників забезпечена, якщо ви будете їм допомагати по мірі сил і можливостей. Затримайтеся на півгодини, щоб командно попрацювати над проектом, або підмінити колегу, якому потрібно поїхати з дитиною в поліклініку. Віддача буде вище зусиль, витрачених на таку послугу.


Ну а Змії, що займають керівні пісти, не повинні в 2018 році спочивати на лаврах. Продовжуйте вдосконалювати професійну майстерність, щоб зміцнити свою позицію. Крім того, візьміть під особисту увагу контакти з пістачальниками – цілком можливо, що хтось з ваших підлеглих працює в збиток фірмі, отримуючи відкати з боку.


Фінанси


Питання з фінансами зажадають від Змій переглянути раніше намічені плани. У першій половині року великі покупки робити не варто – фінансовий потік буде надходити до вас дуже нерівномірно. Тим не менш, за умови розумної економії і працьовитості, у другій половині року вдасться переломити ситуацію на краще. Крім того, високий шанс на повернення старих боргів, які Змії давно вже віднесли до категорії абсолютно безнадійних.


Гороскоп для Змії на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змії
Є шанс, що в наступаючому році вам повернуть старі борги

Зміям, які працюють у сфері біржової торгівлі, потрібно покладатися не тільки на математичні розрахунки, але і інтуїцію – вона допоможе уникнути фінансових втрат. Астрологи кажуть, що представники знаку Змії можуть підняти чимало грошей на спекулятивних операціях. Тільки пам'ятайте, що всі ваші викладки і передчуття варто тримати в секреті, щоб не злякати удачу.


Тим, хто працює на ниві підприємництва, потрібно задуматися про диверсифікацію діяльності. Конкуренти не дрімають, займаючи всі великі ніші на вашому ринку. Проаналізуйте купівельний попит і вкладете гроші в рекламну акцію. Розіграш призів забезпечить більшу лояльність покупців. Звичайно, так буде лише в разі, якщо оголошене захід не буде вивертом – приз не повинен виграти родич або знайомий.

загрузка...
Гороскоп для Змії на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Змії
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають