• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп для Коня на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Коня

В 2018 році Коні зможуть брати будь-які, навіть самі високі бар'єри. За рік, в якому правил Півень, вони встигли застоятися в стійлах, так що із задоволенням скористаються всіма шансами, на які так щедрі по відношенню до них Жовта Собака . Тим не менш, навіть найбільш швидкі Коні повинні пам'ятати, що біг галопом не завжди доречний. До вершини успіху зможуть дістатися не рисаки, а кремезні робочі конячки, які звикли грамотно розподіляти кожне зусилля і неквапом рухатися в напрямку мети.


Пам'ятайте, що Собакам не дуже по нутру особистості, що схильні до гордині і зазнайству. Будь-яка з перемог повинна супроводжуватися вдячністю по відношенню до кожного, хто простягнув вам руку допомоги. Будете приписувати собі всі заслуги – тотем 2018 року жваво розставить все на свої місця, запропонувавши виживати залишився в поодинці. Коні, які вміють йти в одній упряжці, підкоряючись загальному ритму, точно не опиняться біля розбитого корита, примноживши добробут і досягнувши нових кар'єрних висот.


Гороскоп для Коня на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Коня

Роки Коні: 191819301942 195419661978 199020022014 20262038
Особисті якості: раціональність, прагматичність, енергійність, розсудливість, оптимізм, націленість на результат, доброта, чуйність, марнославство.
Кращі професії: менеджер, перекладач, бортпровідник, архіваріус, бібліотекар, вихователь, державний службовець.Прогноз для Коня на 2018 рік Собаки


Величезні можливості відкриються Коням вже в січні. Пригоди і хвилюючі зустрічі не дозволять вам сидіти на місці жодної хвилини. Кругообіг подій накриє Коней з головою, примушуючи бігти все швидше і швидше. Після новорічних свят на вашу адресу може надійти привабливу кар'єрне пропозицію, яке обов'язково варто розглянути. Не виключено, що в 2018 році ви зможете стартувати з нової посади, що принесе не тільки більше фінансових можливостей, але і зміну соціального статусу.


Будь-яка задумка буде мати успіх лише за наявності у Коня однодумців. Поодинокі проекти не принесуть ніяких видимих результатів. Більше того, Кінь ризикує надірватися вже до середини року, так що зійти з кола доведеться, не досягнувши фінішної риси. Не прислухаєтеся зірковому застереження – і місяці доведеться присвятити вирішенню проблем зі здоров'ям.


Зима і весна вимагають уважного ставлення до родичів старшого віку. Допоможіть їм зробити давно бажаний ремонт або хоча б запропонуйте допомогу на дачних роботах. Звичайно, Коням потрібно буде розриватися між особистою зайнятістю і сімейними інтересами, однак це дозволить уникнути сварок і скандалів, що супроводжуються глобальними наслідками. Ви ж не хочете бути позбавлені спадщини в майбутньому?


Гороскоп для Коня на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Коня
Приділіть час старшим родичам, щоб не посваритися з родиною!

Друга половина року — час для великих придбань. Однак вкладати гроші в дорогі речі варто лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що залишок року зможете працювати на знос. Якщо відчуваєте, що нерви і здоров'я вимагають відпочинку, краще витратити кошти на відпустку, дозволивши собі максимально комфортну подорож. Поїздки в поодинці Коням категорично не показані, а ось відпустку, проведений з рідними або друзями, піде на користь. Випотрошену кубушку ви з легкістю відновити за пару місяців.


Основний посил, який хоче донести до вас Собака, полягає в тому, що не все в цьому світі можна виміряти з точки зору матеріальних цінностей. Саме глибоке почуття задоволення собою буде досягнуто у разі, якщо ви зрозумієте, що реалізація відпущених природою здібностей цінніше, ніж крісло начальника, а міцна родина і улюблений партнер принесуть вам більше щастя, ніж статусна машина або дорогі годинники.


Любов і відносини


Все, що пов'язане зі сферою сімейних і романтичних відносин буде залежати, по більшій мірі, від самих Коней. Собака не збирається ставити їм палки в колеса, але і легких романтичних перемог у 2018 році цього знаку не видно. Сімейні Коні опиняться в зоні ризику – непомірна гординя і егоїзм можуть призвести до того, що шлюб, довгий час тримався на намаганнях партнера згладити всі гострі кути, дасть тріщину в кінці року.


Хочете зберегти сім'ю – проявіть належну чуйність до потреб другої половинки. В іншому випадку знайдеться той, хто зробить це замість вас. Не цурайтеся домашньої роботи, менше спілкуйтеся з друзями і прийміть більше участі у вихованні дітей, щоб у партнера не виникло думки глянути ліворуч, втративши таке щастя, як ви. Якщо ж ви тільки недавно знайшли свою пару і не так довго перебуваєте у стосунках, пістарайтеся як можна менше проявляти почуття ревнощів.


Гороскоп для Коня на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Коня
Ревнощі з боку Коні тільки відштовхне її другу половинку!

Домінантний стиль, який так часто демонструють Коні, лише на перших порах може бути розцінений як турбота і підвищену увагу. Через деякий час партнер буде сприймати ваша поведінка як деспотичного і навіть може піти на розрив, щоб позбутися від задушливих уз. Коні, які вміють по-справжньому довіряти своїй половинці, відчують, наскільки гармонійними можуть бути відносини. Цілком можливо, що вже до кінця 2018 року для вас прозвучить весільний марш.


Одиноким Коням не раз випаде шанс завести нові відносини. Міцна зв'язок можлива, якщо ви озирніться по сторонах і заприметите в оточенні людини, яка давно висловлює знаки уваги, терпляче ставлячись до будь-яких недоліків Коні. Якщо ж продовжуйте шукати любов по барах і клубах – проведете рік у швидкоплинних інтрижках, які, до речі, не дуже добре закінчитися. Зірки говорять, що для Коней загострюється ризик зустрічі з шахраями, готовими серйозно потрясти їх гаманець.


Здоров'я


Проблеми і нескінченна гонка 2018 року можуть негативно позначитися на фізичному і психічному стані здоров'я представників знаку Кінь. Астрологи рекомендують зуміти вписати відпочинок навіть у ті дні, коли ви з головою занурені в особисті і робочі питання. Причому особливий акцент робиться на тому, що розвантаження повинна полягати не у валянні перед телевізором з пляшкою пива або келихом вина, а в зміні обстановки. Найкраще розвантажувати мізки за допомогою прогулянки на свіжому повітрі.


Гороскоп для Коня на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Коня
Привчіть себе до оздоровлюючим прогулянкам на свіжому повітрі!

Не менш корисними для Коней будуть лазня або фінська сауна – придбайте хороший спа-центр біля будинку і вирушайте туди за розслабленням раз в тиждень. Кількість випитого алкоголю в 2018 році доведеться різко скоротити. Не думайте, що щоденні пиятики, навіть у мінімальній кількості, пройдуть без наслідків. Вже в другій половині року на вас різко наздоженуть проблеми з печінкою. Також небесні світила рекомендують Коням обзавестися соковижималкою і балувати себе ранковим фрешем.


Натуральний сік покращує роботу імунної системи та внутрішніх органів. Крім того, новий період життя зовсім не розташовує до жорстких дієт. Хочете схуднути – додайте фізичні навантаження і зменшити обсяги споживаних калорій. Коні, які почнуть тижнями катувати себе кефирными, яблучними, огірковим та іншими дієтами, можуть не дійти до річного фінішу, відправившись на лікарняне ліжко. Виснажений організм дуже швидко зловить вірус в період осіннього загострення грипу.


Робота і кар'єра


У цій сфері у Коней точно не буде застою, однак і на піступовий рух вперед розраховувати не доводиться. До мети Коні будуть йти виключно ривками, долаючи виникають на шляху бар'єри і перешкоди. Тим не менш, особистостей, які проявили завзятість і здатність працювати з повною самовіддачею, Жовта Собака обіцяє непоганий закінчення року. Навіть якщо ви не зможете просунутися по кар'єрних сходах, то вже фінансова віддача у вигляді приємної премії точно гарантована.


Гороскоп для Коня на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Коня
2018 рік — час, коли хенд-мейд може почати приносити вам дохід

Секрет успіху для офісних працівників полягає в умінні порозумітися з колегами. Відкиньте гординю і не соромтеся просити допомоги, коли відчуєте, що вас ось-ось завалить непомірною ношею, яку ви взяли в надії засвітитися перед керівництвом. Краще розділити заохочення між командою однодумців, ніж провалити поодинці кілька важливих справ. Особистості, які так і будуть прагнути охопити все і відразу, однозначно отримають не просто осуд, але і пониження в посаді.


Новий період життя посприяє розвитку у Коней творчих здібностей. Всі хобі, пов'язані з виготовленням іграшок, аксесуарів або прикрас, можуть принести невеликий, але приємний дохід. Так що почитайте інформацію, як краще просувати сторінку в соціальній мережі, і візьміть участь в одному з ярмарків майстрів. Хто знає — може бути, сьогоднішнє захоплення вже завтра стане невеликим, але власним бізнесом.


Фінанси


У 2018 році Коні доведеться боротися зі звичкою жити на широку ногу. Початок нового періоду життя зовсім не посприяє звичайному тринькання – Собака пістарається привчити вас економити на дрібницях, щоб реалізувати глобальні цілі. Відмовтеся від порожнього шопінгу, адже велика частина куплених на розпродажів речей все одно зберігається в надрах шафи.


Знайшли светр, який не носили п'ять років? Віддайте потребуючим або родичам! Від надмірно дорогих курортів і поїздок також краще відмовитися. Однак це не означає, що потрібно повністю відмовити собі у відпускний поїздці. Подбайте про недорогий курорт в межах рідної країни або купити гарячий тур. Ви зрозумієте, що якісний відпустку зовсім не обов'язково повинен повністю спустошити гаманець.


Гороскоп для Коня на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Коня
Вибираючи місце для відпочинку, придбайте собі максимально економний тур

Успішний фінансовий рік чекає перекладачів. У вас з'явиться час, щоб займатися не тільки основним видом зайнятості, але і фрілансом. Звичайно, від кількох годин сну або розваг доведеться відмовитися, але винагорода за такі жертви буде досить значним. Не виключено, що до кінця 2018 року вам вдасться зібрати грошей на велику і довгоочікувану покупку.


Зірки категорично не рекомендують Коням здійснювати операції, пов'язані з продажем нерухомості . Занадто високий ризик нарватися на шахрайську схему. Якщо ви переїхали в нову квартиру, а стара залишається порожнім, просто пустіть в неї квартирантів. Головне — не забудьте перевірити репутацію ріелтора і обов'язково укладіть договір з орендарем. Краще, якщо це буде людина зі сторони, адже якщо ви пустіть пожити родича, то потім не зможете від нього позбавитися.

загрузка...
Гороскоп для Коня на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Коня
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають