• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп для Мавпи на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Мавпи

У 2018 році у Мавп розіграється природне марнославство – всі їхні вчинки будуть спрямовані на досягнення загальної любові, обожнювання і визнання заслуг. Мавпи і без того люблять викликати захоплення, але тепер вони перевершили самих себе, бажаючи заробити максимум грошей, закрутити голову величезному числу людей і зайняти найвищу кар'єрну позицію. Звичайно, бажання досягти всіх мислимих і немислимих висот похвально, але от тільки Собака не надто шанує хвальків, так що вам і тотему року не уникнути конфлікту.


Новий рік не можна назвати вдалим. Ви продовжите рух вперед, але кожен крок буде даватися з боєм, і вже в другій половині року Мавпи відчують себе знесиленими. Педставители даного знака схильні розпорошувати зусилля по дрібницях, не вміючи концентруватися на головному, так що Собака буде вчити вас терпіння і працьовитості. Зрозумієте цей посил – природна підприємливість допоможе вийти з гри переможцем. Будете дражнити Собаку – втратите багато чого з того, чого досягли в рік Півня.


Гороскоп для Мавпи на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Мавпи

Роки Мавпи: 192019321944 195619681980 199220042016 2028.
Особисті якості: легковажність, активність, допитливість, винахідливість, товариськість, комунікабельність, спритність, авантюризм.
Кращі професії: актор, підприємець, менеджер по роботі з клієнтами, продавець, банкір, web-розробник, астролог, біржовий трейдер.Прогноз для Мавпи на 2018 рік Собаки


Представники цього знака досить амбітні по натурі, тому навряд чи так просто відмовляться від бажання залягти на дно. Що ж, сварка з Жовтим Собакою змусить вас відчути, наскільки марними можуть бути зусилля – незважаючи на виняткову здатність інтуїтивно відчувати зміни вітру, Мавпи будуть битися в закриті двері. Більше того – поруч будуть пістійно виникати особистості, які перевершать ваші досягнення.


Така база для порівняння засмутить Мавп, адже їх серйозно зачіпає, коли доводиться бути номером два. У спробах заслужити визнання ви навіть можете забути про правила пристойності, добиваючись цілей не самим чесним шляхом. Однак Собака знову завдасть удару у відповідь – будь-які закулісні ігри, плітки і інтриги тут же будуть виведені на чисту воду. Краще стримати запал при втіленні бажань, задовольняючись малим. Якщо продовжите дотримуватися звичної мавпячою тактики – нарікайте на себе.


Гороскоп для Мавпи на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Мавпи
Забудьте про плітки і підкилимних інтригах, щоб не злякати удачу!

Собака не дає ніяких гарантій, що в 2018 році ви будете користуватися успіхом у протилежної статі. Мавпи були занадто розпещені увагою в минулому, тому почали вважати це нормальним і природним станом речей. Готуйтеся до року, коли любов доведеться заслужити. Інакше будете проводити час з особами, які використовують вас в корисливих цілях. В цілому, відносини 2018 року потрібно будувати на взаємній довірі і умінні приймати людей з усіма їх вадами.


Нескінченна гонка нового періоду життя виснажить запаси життєвої енергії Мавп. Навіть якщо вам дуже хочеться продовжити гонку, зірки радять вибути з боротьби. Відправляйтеся у відпустку, щоб переосмислити піставлені цілі. Особливо вітається відпустку у країнах, де дотримуються буддизму. Можливо, вивчення медитативних практик допоможе вам стати мудрішим і витриманим. Тим більше що для вас настає час самих несподіваних змін, які потрібно буде прийняти з гідністю.


Любов і відносини


У 2018 році загострюється ризик того, що сімейний корабель Мавп сяде на рифи, якщо представники цього знаку продовжать вести себе так само егоїстично, як і в минулі роки. Настав час трохи менше думати про особисті бажання, якщо хочете зберегти шлюб. Вже в середині року проблеми загостряться, і вам буде висунуто ультиматум: або ви стаєте дбайливіше, або наступні пару місяців проведете в шлюборозлучному процесі.


Все можна запобігти, дотримуючись простого ради: будьте як можна уважніше до бід другої половинки, візьміть на себе більшу частину домашніх турбот і як можна менше часу проводите вдома. Собака буде вимагати максимальної терпимості і самовідданості, сподіваючись вас перевиховати.


Гороскоп для Мавпи на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Мавпи
Самотність — не біда, і не варто сприймати його як трагедію

Одиноким Мавпам доведеться зустрітися зі своїм відображенням у дзеркалі. Всі любовні інтрижки 2018 будуть невдалими — віддачі від них чекати не варто. Краще просто перечекати цей рік, віддаючись людям, які цінують вас з усіма недоліками, тобто батькам і близьким друзям. У вільний час можна займатися хобі – почитайте хорошу книгу, послухайте новий альбом улюбленого виконавця або відвідайте нову виставку молодого художника. В будь-якому випадку, естетичний саморозвиток не зашкодить.


Особи, у яких є діти, повинні звернути увагу на зміни в їх поведінці. Є ймовірність, що дитина зіткнеться з серйозними проблемами психологічного характеру. Цілком можливо, що він не вписується у шкільний колектив. Не поспішайте відмахнутися від проблем малюка, вважаючи їх дрібними і не вартими уваги. Моральні травми і застарілі комплекси ще нікого не доводили до добра. Зможете стати дитині другом і розрадником – вбережете його від непоправної біди.


Здоров'я


Незважаючи на те, що рік, в якому править Жовта Собака, буде для вас не самим легким періодом життя, здоров'я стане сферою, що викликає найменші занепокоєння. Цілком можливо, що Мавпи зможуть нарешті підлікувати хронічні недуги, які не давали їм спокійного життя в минулі роки. Однак не варто думати, що лікування відбудеться за помахом чарівної палички. Для цього доведеться присвятити час відпустки лікування в санаторії або профілакторії відповідного профілю.


Гороскоп для Мавпи на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Мавпи
Забудьте про знахарів — допомогу повинен надавати кваліфікований лікар!

Мавпам протипоказане лікування за допомогою нетрадиційної медицини. Щоб уникнути неврозів і зривів, пістарайтеся повноцінно висипатися і харчуватися так, щоб отримувати весь комплекс вітамінів. Рік, в якому буде правити Жовта Собака, змусить вас відмовитися від надмірного споживання алкогольних напоїв і снеків, смаженої, жирної і гострої їжі. Звичайно, можете проігнорувати застереження астрологів. Але потім, коли проблеми зі шлунком змусять взяти лікарняний лист, нарікайте тільки на себе.


Привчіться гуляти на свіжому повітрі. Купіть трекінгові палки і освойте скандинавську ходьбу. Ця найпростіша фізична активність дозволить не тільки наситити легені киснем, але і позитивно позначиться на роботі серцевого м'яза. Окреме спасибі скаже вам нервова система, адже прогулянки просто чудодійним чином позбавлять від гнітючих думок.


Робота і кар'єра


Область професійної реалізації буде вимагати від Мавпи пильної уваги. Вам доведеться знову докахывать начальнику свою профпридатність. Зробити це за допомогою порожнього вихваляння і розмов не вийде – керівник вимагає конкретних доказів вашої незамінності в якості спеціаліста. Мавпи, які трималися на робочому місці тільки через приятельських відносин і уміння пустити пил в очі, можуть залишитися без роботи вже в другій половині року.


Гороскоп для Мавпи на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Мавпи
У рік Жовтої Собаки у Мавп великий шанс залишитися без роботи

Зумієте показати себе у всій красі – не просто залишитеся при посаді, але і упрочите положення на майбутнє. Пістарайтеся завоювати симпатії робочого колективу — його підтримка знадобиться найближчим часом. Можете запитати поради і допомоги у старших колег — вони дадуть слушні рекомендації. Але пам'ятайте, що добро повинне повертатися сторицею – по мірі сил і можливостей подстрахуйте тих, хто загруз у завалах і дедлайни.


В цілому, в 2018 році набагато більшого результату можна досягти командною роботою. Астрологи не радять братися за індивідуальні проекти – робота буде валитися з рук, незважаючи на всі зусилля і ретельно виважені кроки. Мавпи, які будуть дотримуватися тактики маніпуляцій, піддадуться жорсткому остракізму. Собака вимагає від своїх підопічних дружелюбності і не терпить тих, хто підставляє інших людей.


Фінанси


Мабуть, це чи не єдина область, в якій Собака не буде ставити жодних перепон на шляху до досягнення піставлених цілей. Мавпи-підприємці зможуть грамотно поєднувати ризик і аналітичні розрахунки, які дозволять їм досягти збільшення капіталу.


Гороскоп для Мавпи на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Мавпи
Не смітите грошима — в 2018 році краще сховати їх у кубушку

Тим не менш, пістарайтеся не занадто хвалитися своїми фінансовими успіхами. Як тільки растрезвоните про них на весь світ, фортуна повернеться до вас спиною. Краще всього вкласти гроші в розвиток бізнесу, адже хто знає, можливо, наступного за 2018 рік буде не надто до вас прихильний.


Мавпам потрібно зменшити природну марнотратство. Ви занадто любите красиве життя і багато витрачаєте на задоволення. Настав час задуматися про майбутнє. Якщо хочете жити у власній квартирі або купити ділянку під будівництво будинку, пора починати відкладати гроші в кубушку або покласти їх на накопичувальний рахунок. Рік абсолютно не сприяє дорогому відпочинку та інших атрибутів розкішного життя. Затягніть пояс зараз, щоб потім не заздрити друзям, забезпечив собі надійне майбутнє.

загрузка...
Гороскоп для Мавпи на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Мавпи
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають