• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп для Дракона на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Дракона

Дракони, як жоден інший знак, люблять бути на виду і привертати загальну увагу. У минулому році Півник надав їм таку можливість у повній мірі, проте Собака налаштована трохи спустити Драконів з небес на землю. Цей період життя для представників вогнедишного знаку не буде стабільним: як тільки вам здасться, що удача цілком і повністю на вашій стороні, готуйтеся до несподіваного падіння.


Швидше за все, Драконам вже в першому півріччі захочеться нарікати на долю, звинувачуючи Жовту Собаку в несправедливому ставленні та упередженості, проте ви можете змінити таке становище речей. Господарка просто хоче донести думку про те, що для досягнення висот потрібно бути більш зібраним, цілеспрямованим і не чекати пістійних посмішок фортуни.


Гороскоп для Дракона на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Дракона


Дракони, які зуміють почути основного річного посилу і проаналізувати свою поведінку, досягнуть успіху в багатьох починаннях. Натомість особи, що не мають чітких планів і не соизмеряющие сили з бажаними результатами, будуть викреслені з числа улюбленців Собаки, а їхнє життя стане нагадувати нескінченні гойдалки.

Роки Дракона: 191619281940 195219641976 198820002012 2024.
Особисті якості: самовпевненість, марнославство, амбіційність, активність, інтелект, епатажність, дотепність, товариськість.
Кращі професії: журналіст, репортер, педагог, інженер-винахідник, дизайнер, бізнес-аналітик, адвокат, політик, актор, адміністратор.Прогноз для Дракона на 2018 рік Собаки


Насиченість 2018 року буде просто зашкалювати – хороші події в житті Драконів будуть пістійно змінюватися такими, без яких вони чудово могли б обійтися. Швидше за все, неприємних сюрпризів варто чекати з боку близьких людей, причому наслідки їх вчинків ляжуть на ваші плечі. Залишити рідну людину в біді ви просто не зможете.


Не менш проблематичною буде ситуація з фінансами. З перших місяців зими Драконам доведеться затягнути пояси, розраховуючи на накопичення минулих років. Якщо ви тут же почнете планомірно працювати, рухаючись до досягнення високих результатів – друга частина року стане переломною, а грошики потечуть не тонким струмочком, а повноводною річкою. Особи, у яких довгострокове планування не відноситься до числа сильних сторін, можуть просто писати собі покрокові інструкції в щоденнику.


У період відпустки потрібно буде вести себе з певною часткою обережності. Як би вам ні хотілося виплеснути пар, катаючись на водних лижах, літаючи на параплані або підкоряючи дороги на швидкісному мотоциклі, пам'ятайте про високий ризик отримання травм. Можливо, на цей раз варто відмовитися від драйву на користь спокійного проведення часу. Зірки рекомендують вам подивитися в бік однієї з країн Західної та Північної Європи.


Гороскоп для Дракона на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Дракона
Знайомства, зав'язані в 2018 році, допоможуть вам у житті і в роботі

Не можна сказати, що Жовта Собака буде обмежувати Драконів у всіх сферах. Наприклад, з точки зору особистих взаємин 2018 рік обіцяє бути вдалим – цікаві зустрічі допоможуть зав'язати перспективні з точки зору кар'єрного зростання знайомства. Цілком можливо, що новий виток життя принесе в неї людини, здатного вирішити безліч проблем.


Головне, що потрібно від Драконів, щоб сподобатися тотему 2018 року , – навчитися розрізняти справжні і мнимі цінності. Зовнішня мішура повинна відійти на другий план, а людські відносини та норми моралі – стати на перший. Новий рік відмінно підходить для саморозвитку і вивчення психології. Настав час нових пріоритетів, які зроблять вас тільки краще. 2018 рік – це не просто час випробувань, а нова віха в житті Драконів, які бажають у майбутньому жити в гармонії з світом і самим собою.


Любов і відносини


Тотем 2018 року підтримає будь-який порив, пов'язаний з тим, щоб наповнити відносини гармонією. Однак Драконам доведеться продемонструвати щире бажання стати розсудливим і приділити час рідним. Представникам даного знаку, давно перебувають у шлюбі, астрологи рекомендують зайнятися облаштуванням гніздечка і зробити давно бажаний ремонт.


Не переживайте, що питання, пов'язані з вибором шпалер чи ламінату можуть стати точкою спотикання і викличуть скандал. Все пройде без сучка і задирки. Більш того, оновити квартиру вийде «малої кров'ю». Родичі самі вызовутся допомогти з роботами, пропонуючи посильну допомогу в цьому питанні. Діти можуть доставити кілька неприємних хвилин – зверніть увагу на компанію, з якою водиться ваше чадо. Не виключено, що раптово зіпсувався характер дитини – наслідок впливу ззовні.


Гороскоп для Дракона на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Дракона
Якщо не попрацювати над відносинами, незабаром вас чекає низка скандалів

Дракони, які складаються в парі, мають якомога більше часу проводити зі своїм партнером – нескінченні посиденьки з друзями призведуть до загострення непорозумінь. Підсумком може бути не просто низка затяжних сварок, але і повний розлад відносин, про що ви будете глибоко жалкувати. Пістарайтеся продемонструвати партнеру, що він вам доріг, а його суспільство вам приємно. Для цього буде досить просто частіше вибиратися на романтичні пікніки або хоча б раз на тиждень бувати в кіно.


Тим, хто ще не знайшов свою другу половинку, чекає нелегкий рік. Родичі і друзі, немов змовившись, будуть влаштовувати вам нескінченні побачення наосліп. Тим не менш, їх зусилля будуть марні. Якщо ви і зустрінете в 2018 році цікавого людини, то абсолютно випадковим чином. В іншому ж рік обіцяє вам чергову низку романів-одноденок.


Втім, Драконів навряд чи засмутить таке положення речей. Навпаки, низка вдалих побачень може ще більше підняти їх самооцінку, що не залишить без уваги Жовта Собака. Зірки говорять, що бурхливе особисте життя в першій половині року може різко змінитися періодом абсолютного застою вже з літа.


Здоров'я


Ця сфера повинна стати сферою підвищеної уваги з боку Драконів. Небесні світила застерігають вас про підвищеної небезпеки травматизму. Особливо обережно варто звертатися з вогнем і гарячими предметами, тому не підходьте дуже близько до багаття на природі і не намагайтеся схопити каструлю з супом голими руками.


Гороскоп для Дракона на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Дракона
Настав час раз і назавжди розпрощатися з шкідливими звичками!

Готельне зоряне застереження стосується шкідливих звичок. 2018 рік стане періодом, у якому варто зав'язати з курінням і алкогольними випивкою. В іншому випадку до кінця року ви помітите різке погіршення стану здоров'я та загострення хронічних недуг. Не забувайте і про правильне харчування – ранкова каша, пістійне включення в раціон зелені, свіжих овочів і нежирного м'яса здатне робити дива з організмом.


Активні фізичні навантаження в 2018 році просто приписані Драконам понад. Саме час записатися в тренажерний зал або освоїти одне з східних єдиноборств! Головне для вас – робити вправи на витривалість. Ця сторона фізичного розвитку часто залишається за межами уваги Драконів.


Робота і кар'єра


Драконам не варто розраховувати на перепочинок – в 2018 році будь-яка зупинка в просуванні кар'єрними сходами відкине вас назад. Симпатію і підтримку Собаки вийде Дракон завоює лише в тому випадку, якщо зуміє довести свою цілеспрямованість і високий рівень професіоналізму. Ще один важливий момент – відносини всередині робочого колективу.


У минулому Драконам настільки сильно везло, що вони дозволили собі трохи зверхньо поглядати на менш удачливих колег, чим викликали антипатію до своєї персони. Всі проекти 2018 року можна буде реалізувати лише за умови злагодженої та командної роботи, так що не гребуйте зайвий раз запитати у сусіда по кабінету, як його справи і здоров'я дітей та дружини.


Гороскоп для Дракона на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Дракона
2018 рік підходить для саморозвитку та вивчення іноземних мов

Від тривалих відряджень в цьому році краще відмовитися – нервів вам помотают достатньо, а результатів від поїздки буде небагато. Корисно проявити ініціативу, відправившись на курси вивчення іноземних мов – підтягніть рівень англійської або вивчіть нову мову для спілкування із зарубіжними партнерами, що представляють перспективні ринки. В недалекому майбутньому це допоможе вам стати незамінним фахівцем.


Драконам, чия професійна діяльність пов'язана з аналітикою, потрібно з особливою ретельністю працювати над контрактами та договорами. Зірки прогнозують ризик помилок, які приведуть до значних втрат для компанії. За таку помилку по голівці не погладять! А ось тим, хто працює у сфері мистецтва, лицедействуя на сцені театру або знімальному майданчику, Собака обіцяє всіляку допомогу. Не виключено, що вас запросять у проект, який принесе вам славу, визнання і солідні гроші.


Фінанси


Складний рік призведе до того, що Дракони, які і так не відрізняються ощадливістю, будуть кожну копійку спускати на шопінг, посиденьки з друзями та інші особисті задоволення. Пам'ятайте, що тотем 2018 року не надто шанує марнотратство! Не впораєтеся з інстинктами марнотрати — у другій частині року доведеться підтягнути пояси. Задобрите Жовту Собаку, демонструючи розумне ставлення до грошей. Швидше за все, вона змінить гнів на милість і підкине вам шанси для вигідного вкладення накопичених коштів.


Гороскоп для Дракона на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Дракона
Вкладати гроші в рік Собаки потрібно виключно в нерухомість

Дракони-підприємці будуть почувати себе більш-менш впевнено. Довгі старання щодо налагодження бізнесу принесуть плоди у вигляді дивідендів. Не намагайтеся витратити на радощах весь отриманий прибуток. Краще пустити гроші на розвиток, щоб закінчити рік із завидною фінансової подушкою або розширити займану житлову площу. Операціях, пов'язаних з нерухомим майном, Собака буде надавати особливе заступництво, адже вона цінує комфорт і затишок, особливо, якщо вони створюються для великої родини.


Зірки застерігають вас від азартної гри в карти. Дракони, які захоплюються покером, повинні перенести своє хобі в коло близьких друзів або грати з сім'єю суботніми вечорами. Тільки так ви уникнете фінансового краху. Будь-які ігри з малознайомими людьми виллються вам в копієчку – у вашу компанію може затесатися умілий шахрай.

загрузка...
Гороскоп для Дракона на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Дракона
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають