• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп для Щура на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Щура

У 2018 році Щури зможуть насолодитися спокоєм, адже Жовта Собака відноситься до них дружелюбніше задиристого Півника. Щурам варто з обережністю сприймати будь-які конфлікти, які виникають в їх оточенні. Зірки говорять, що розхльобувати заварившуюся кашу доведеться саме вам, навіть якщо ви не є призвідником сварки. Виносити вердикти про правоті і винності рідних, колег або друзів – заняття більш ніж невдячна, так що завжди знайдуться особи, які будуть тримати на Щурів образу.


Тим не менше, не можна сказати, що рік пройде зовсім без проблем, адже тотем нового року відрізняється вимогливістю, не терпить лінощів і буде припиняти будь-яку спробу досягти цілей нечесним шляхом. Щурам вдасться прожити 2018 рік без неприємних ексцесів тільки в тому випадку, якщо вони заздалегідь підготувати себе до напруженої праці і суворого дотримання моральних засад. До жаль, фортуна все ще не схильна їм посміхатися, але терпіння і старання обов'язково будуть винагороджені.


Гороскоп для Щура на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Щура

Роки Пацюка: 191219241936 194819601972 198419962008 2020.
Особисті якості: адаптивність до будь-яких умов, вміння знаходити спільну мову з людьми, гострий розум і виражений інтелект, доброта, запасливість, дбайливість, розважливість, комунікабельність.
Кращі професії: керівник, науковий працівник, архіваріус, нотаріус, адвокат, суддя, письменник, музикант.Прогноз для Щура на 2018 рік Собаки


У 2018 році Щурам знадобиться все властиве їм холоднокровність і виховання. З самого початку року буде здаватися, що люди з усіх сил намагаються вивести вас із себе, випробовуючи терпіння Щурів і змушуючи їх зриватися на негативні емоції. Однак гнів складно назвати хорошим помічником – дії, вжиті зопалу, і слова, сказані в серцях, однозначно будуть на шкоду. Крім того, представники цього знака повинні будуть справлятися зі звичкою тягти все, що, як їм здається, погано лежить.


Мова йде не тільки про крадіжку, але і бажання забрати з-під носа товариша по службі хороший замовлення або цікавий проект, спроби запросити на побачення людини, що подобається одному, або винести з роботи якесь безхазяйне майно. Собака буде пильно стежити за такими діями, караючи кожен раз, коли ви забудете про моральні норми.


Новий рік стане чудовим періодом для того, щоб докорінно змінити життя – тотем 2018 року прихильний до цілеспрямованим натурам, тому сміливо плануйте курси підвищення кваліфікації, шукайте нову роботу, влаштовуйте особисте життя або міняйте імідж. Собака підтримає вас у цьому починанні! Астрологи кажуть, що стиль Щури в 2018 році повинен бути підкреслено елегантним. Зате у відносинах з родичами краще зайняти трохи відсторонену позицію, щоб не потрапити між двох вогнів.


Гороскоп для Щура на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Щура
Змініть імідж і стрижку — і самі здивуєтеся, як зміниться ваше життя

Пістарайтеся налагодити спільну мову з людиною, з яким давно перебуваєте у сварці. Конфлікт не коштував виїденого яйця, але нервів псував неабияк! В цілому, комунікативна сфера стане тією областю, де ви будете блищати — адже вміння знаходити спільну мову з людьми вважається сильною стороною Щурів. Для збереження бойового духу знадобиться відмінна фізична форма, тому прийміть превентивні заходи стосовно стану здоров'я.


Складний рік може стати результативною лише в тому випадку, якщо ви не зійдете з середини дистанції. Для цього астрологи радять тримати себе в пістійному тонусі і стимулювати роботу імунної системи. Який метод буде найбільш дієвим для Щурів? Небесні світила стверджують, що цього знаку потрібен грамотний комплекс силових вправ, кардіотренувань і медитативних практик. Причому останнім варто приділяти особливу увагу, адже в рік Собаки Щурам можуть прийти в голову самі вдалі думки та ідеї.


Любов і відносини


В питаннях любові даний рік не можна назвати для Щурів невдалим. Навіть самі зайняті представники цього знаку зможуть виділити час на любовні пригоди. Особливо пощастить тим, хто ще не встиг пов'язати себе узами романтичних зв'язків. Щур точно не буде одинаком в 2018 році, причому астрологи обіцяють роман у кращому розумінні класичних традицій залицянь – з нічними прогулянками, палкими зізнаннями і цукерково-букетним періодом, плавно переростає в міцні відносини.


Головне – відмовитися від властивої Щурам потреби пістійно економити. Ви не повинні пускати новому коханому пил в очі, але хоч зрідка продемонструйте широту душі. Щурам, які перебувають у відносинах, в новому періоді життя потрібно приготуватися до невеликих сюрпризів. Не хвилюйтеся, мова йде виключно про приємні події і зміни!


Гороскоп для Щура на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Щура
Подумайте — може, настав час зв'язати себе узами шлюбу?

На відміну від минулого року, коли партнерство більше нагадувало вулкан, готовий вибухнути потоками лави, 2018 рік принесе мир, спокій і стан душевної гармонії, що піде на користь відносинам. Не виключено, що багато представників цього знаку задумаються про реєстрації шлюбу . Відразу обмовимося – небесні світила рекомендують камерне свято, на якому будуть присутні самі рідні та близькі люди. Такий початок сімейного життя принесе в неї щастя.


Сімейним Щурам варто бути уважнішим по відношенню до партнера. Собака любить, коли в домі всі перебувають у позитивному настрої, так що пістарайтеся частіше радувати родину приємними сюрпризами. Шлях вони будуть невеликими, начебто сніданку в ліжко або квитків у кіно на суботній сеанс. Принцип «дорогий не подарунок, а увага» працює на вас!


Здоров'я


Рік, в якому буде правити Собака, не принесе з собою ніяких затяжних хвороб і неврозів. Сміливо порадуємо Щурів звісткою, що вони будуть відчувати себе цілком добре. Звичайно, сезонних захворювань уникнути не вийде, але навіть не варто переживати через закладеність носа або пари пчихів – з цією хворобою організм самостійно впорається за пару днів.


Гороскоп для Щура на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Щура
Займіться йогою, щоб офісна робота не зіпсувала вам здоров'я

Єдине, на що зірки радять звернути увагу – стан опорно-рухового апарату. Мова йде про Щурах, зайнятих на офісній роботі. Сидячий спосіб життя позначається на здоров'я хребта, тому приділіть час відвідування басейну або йоги. Після першого півріччя варто взяти невеликий тайм-аут для відпустки, який в цьому році Щурам варто провести біля води.


Небесні світила застерігають від тривалих подорожей – краще буде, якщо ви вирушите на рідну дачу, пансіонат чи санаторій в межах кордонів країни. Неспішний відпочинок допоможе привести в порядок нерви і налаштує на те, щоб завершити кінець року на мажорній ноті. Бажано також влаштовувати розвантажувальні дні, щоб хоча б раз на тиждень позбавити організм від необхідності засвоювати важку їжу. Відмінним варіантом буде одноденна дієта на свіжовичавлених соках і чистій воді.


Робота і кар'єра


Собака, що змінила неблагосклонного Щурів Півня, дасть їм повну свободу дій для самовираження та професійного зростання. Сміливо вилазьте з нірок і кидайтеся в бій, щоб досягти нового рівня матеріального благополуччя! Ініціативні представники цього знака будуть нагороджені преміями або новими посадами. При цьому варто подбати про налагодження міжособистісних зв'язків у колективі.


Гороскоп для Щура на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Щура
Служителів Феміди очікує продуктивний і успішний рік

Дізнайтеся більше про колег – вам допоможе обізнаність про їхні проблеми і турботи, а також здатність вчасно протягнути руку допомоги. А ось конфліктів потрібно уникати. Зірки радять Щурам не встрявати в суперечки, щоб не залишитися крайніми при розборі польотів. Є ризик, що саме на вас посиплються всі шишки. Краще всього рік пройде у Щурів, зайнятих у сфері судового провадження – адвокатам, суддям, прокурорам і нотаріусам не доведеться сидіти без справи, однак така завантаженість буде їм по душі.


Пощастить і тим, хто присвятив себе біржової або фінансової аналітиці – їх розрахунки і прогнози будуть як ніколи точні. До кінця року вам можуть запропонувати перейти в іншу фірму, причому винагороду в ній буде на порядок вище. Головне – влитися в новий колектив з розумом. Вас не повинні прийняти в багнети, відчувши завойовника, тому пригальмувати з кар'єрних гонкою, поки не ввійдете в курс справ і не станете людиною.


Фінанси


В справах і починаннях, які пов'язані з фінансами і матеріальними благами, тотем нового року обов'язково прийде Щурам на допомогу. Нарешті ці запасливі особистості зможуть поповнити скарбничку, яку довелося спустошити в минулому році. Взагалі в 2018 році зірки рекомендують створити невеликий фонд на майбутнє, тим більше, що ви відчуваєте себе набагато впевненіше, знаючи, що є запаси на чорний день. Основні витрати 2018 року будуть пов'язані з ремонтом житла або придбанням нової меблів і техніки.


Гороскоп для Щура на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Щура
Можливо, вам доведеться витратитися на ремонт та перепланування житла

Собака посприяє тому, щоб всі придбання були вдалими, адже вона прив'язана до будинку і цінує затишок. Пам'ятайте, що будь-яка покупка повинна бути ретельно спланованою – Собака не сприймає імпульсивних витрат. Однозначне перевищення доходу над витратами буде у тих, хто зайнятий на ниві підприємництва. В даному випадку астрологи рекомендують стежити за найменшими змінами споживчого попиту.


В деяких випадках для отримання прибутку буде потрібно чи не докорінно змінити вид діяльності або хоча б звичний асортимент. З обережністю ставтеся до партнерів по бізнесу – не виключено, що хтось із них може спробувати вас обдурити. Крім того, рік не буде сприяти фінансових авантюр – не ведіться на посили, які гарантують миттєвий дохід! Всі вкладення, зроблені в сумнівні підприємства, обернуться втратами, а проекти виявляться черговою фінансовою пірамідою.

загрузка...
Гороскоп для Щура на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Щура
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають