• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп для Бика на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Бика

У 2018 році Бикам доведеться непросто. На відміну від Півня, який всіляко допомагав представникам даного знаку, Жовта Собака з легкістю може скинути їх з небес на землю. Таке положення речей спочатку призведе Биків в подив. Надто вже вони розслабилися, звикнувши отримувати бонуси та заохочення практично без жодних зусиль зі свого боку. Тим не менш, особи, що володіють працьовитістю і завзятістю, можуть виправити становище.


Для цього потрібно буде всього лише застосувати аналітичні здібності, запастися витримкою і приготуватися до планомірного праці протягом нового періоду часу. Не виключено, що багатьом Бикам доведеться переосмислити життєві цілі та відкоригувати плани, помітно знизивши звичну планку досягнень. Звичайно, це не означає, що доведеться просто виживати, рахуючи дні до закінчення 2018 року.


Гороскоп для Бика на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Бика


Собака цілком лояльна до тих, хто не здається і наполегливо йде до піставленим цілям, просто робити це потрібно буде без звичайного бичачого напору, намагаючись налагодити стосунки з людьми, застосовувати дипломатичні навички і виробляти компромісні рішення. Бики, здатні до таких змін, отримають від символу 2018 року відповідну винагороду. Інші ж будуть змушені тихо тягнути свою лямку і буксувати на одному місці.

Роки Бика: 191319251937 194919611973 198519972009 2021.
Особисті якості: старанність, доброзичливість, спокій, наполегливість, упертість, хоробрість, честолюбство, педантичність, працьовитість, впевненість.
Кращі професії: фермер, медичний працівник, інженер, програміст, технолог, будівельник, водій, бухгалтер.Прогноз для Бика на 2018 рік Собаки


Новий період життя стане Биків неоднозначним. З початку 2018 року їм буде здаватися, що життя характеризується винятковим застоєм – як за помахом чарівної палички з горизонту зникнуть нові знайомі, цікаві проекти, привабливі перспективи і динамічні події. Це Собака вирішила зменшити властивий Бикам запал, який ще більше розважав активний Півник. Не переживайте — це час потрібно просто перечекати, приводячи в порядок думки і намічаючи плани на найближче майбутнє.


Перепочинок вам не зашкодить, адже в минулому Бики працювали на знос. Особливо може дістатися тим представникам знака, які звикли керувати у всьому і скрізь – Собака пістарається позбавити вас від «корони», пояснивши, що не все можна одержати на першу вимогу. Такі удари долі можуть негативно позначитися на психологічному стані Биків – властиве їм самолюбство і бажання самоствердитися серйозно пістраждають. Тим не менш, астрологи кажуть, що не варто впадати в апатію і зневіру.


Візьміть тайм-аут і просто відпочиньте в тихому і спокійному місці, настраивающем на споглядальний лад. Основним вашим помічником стане сім'я, тому ні в якому разі не вирушайте у відпустку в самоті. Зараз для вас особливо важлива підтримка люблячого людини. Починаючи з вересня, Бик може повернутися на поле бою у всеозброєнні, захопивши втрачені раніше кермо правління. Будете дотримуватися чітких планів і розкладів – отримайте до кінця 2018 року заслужену винагороду.


Гороскоп для Бика на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Бика
Вас чекає період затишшя, що краще провести далеко від суєти

Звичайно, воно не зрівняється з минулими бонусами, однак дозволить вам закінчити рік з плюсом, а не в мінусі. Головне — не обзавестися новою «короною» і пам'ятати, що тільки підтримка рідних і друзів допомогла вам пережити цей складний період. Сфера особистих взаємин повинен стати для Биків пріоритетом, яким потрібно приділяти весь вільний час, а кожен з людей, які намагалися згладити для вас ці непогожі дні, неодмінно повинні отримати подяку і якийсь приємний подарунок.


Основна думка, яку Собака пістарається донести до Биків, полягає в тому, що не все в світі крутиться навколо вас, а оточуючі люди не повинні жити згідно «бичачому» статуту. Пістарайтеся частіше розслаблятися і вмійте плисти за течією у разі, коли обставини є нездоланними. Зірки рекомендують вам уважніше ставитися до старших родичів — цілком можливо, що когось з них будуть турбувати проблеми зі здоров'ям або знадобиться ваша допомога у вирішенні побутових проблем.


Любов і відносини


У першій половині нового року Бикам не варто розраховувати на незвичайні, цікаві і перспективні знайомства. Складнощі в роботі та фінансах позначаться на його емоційному настрої, змусивши стати домосідом. Бики-одинаки будуть замикатися в собі, засуджуючи світ і Всесвіт за несправедливе до них ставлення. Тим не менше, час можна витратити з більшою користю – пістарайтеся розібратися у собі, виявивши негативні риси, які не дають створити міцну пару, віддаляючи від вас предмет симпатії.


Бики, які зрозуміють, що іноді бувають надмірно деспотичны і вперті, можуть змінити свій статус вже в другій половині року. В цей час Собака підкине вам романтичні знайомства і дозволить насолодитися яскравим фліртом. Сімейним Бикам треба з відомою часткою обережності посвячувати своє життя далеких родичів. Для вас підвищений ризик внутрішньосімейних конфліктів, причиною яких буде хтось з боку.


Гороскоп для Бика на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Бика
Жовта Собака підкине вам масу приємних знайомств і флірту

Звичайно, мова не йде про те, щоб відмовити у зустрічах всім тетушкам, дядечкам і племінникам, але приймати гостей з січня по червень слідують дуже дозовано. Пістарайтеся також частіше йти на компроміс у відношенні питань, важливих для вашої другої половинки. Піступайтеся в дрібницях і не стійте пістійно на своєму, залишивши та іншим можливість бути правими. Тільки в цьому випадку ви переконаєтеся, наскільки сильною може бути віддача.


Бики, які вже перебувають в парі, можуть зважитися на узаконення стосунків. Собака всіляко підтримає дану ініціативу, адже шлюб і сім'я є для неї вищими цінностями. Більше того – 2018 рік виключно вдалий для поповнення сім'ї, так що з місця в кар'єр беріться за планування малюка, який стане вашою втіхою і світлом у віконці.


Здоров'я


Практично всі представники даного тотему зможуть похвалитися відмінним самопочуттям. Мабуть, ця сфера буде для Биків однією з найбільш безпроблемних. Якщо ви до цього не нехтували фізичними навантаженнями, займалися спортом і дотримувалися основних принципів здорового харчування, то навіть у сезон застуд ваш організм буде відчувати себе просто чудово. А ось хронічним хворобам варто приділити трохи уваги – профілактика буде запорукою гарного самопочуття в майбутньому.


Гороскоп для Бика на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Бика
Перекушуйте здоровою їжею, щоб не заробити проблем з ШКТ

Окреме зоряне попередження залишено для Биків, які нехтують повноцінним обідом на роботі. Пістарайтеся позбутися від звички перекушувати снеками, щоб не отримати до кінця 2018 року проблем з шлунково-кишковим трактом. У першій половині року обов'язково висипайтеся, так як ваші нерви і без того будуть на межі. Відсутність сну негативно позначиться на нервовій системі, що виллється у перевтома і стрес.


Відмінним способом релаксації стануть хвойні і лавандові ванни, а також звичка пити м'ятний чай перед сном. Не варто нехтувати і прогулянками на свіжому повітрі. Особливого ризику травм в 2018 році не спістерігається, однак Бикам традиційно потрібно обережно поводитися з електрикою. Незважаючи на звичку економити і робити максимальну кількість домашньої роботи своїми руками, зміну розетки або монтаж нової люстри на цей раз краще довірити професійному електрику.


Робота і кар'єра


Жовта Собака цінує чесних і відкритих особистостей, так що завжди допоможе Бику в області кар'єри. Однак відразу потиснути плоди у представників даного знаку не вийде. Символ-покровитель 2018 року дуже не любить диваків і невитриманих людей, а ці якості часто превалюють у Биків. Кожна ваша гнівна спалах буде натикатися на удар у відповідь. Не зможете налагодити дипломатичні відносини з колегами – будете проводити в робочий час в деструктивних конфлікти і чвари.


Гороскоп для Бика на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Бика
Пістійні конфлікти з колегами позначаться на вашій продуктивності

Зірки говорять, що це позначиться на продуктивності і викличе осуд з боку керівництва. Найкращою тактикою в першому півріччі буде спокій і планомірне дотримання планів. Бики, які зуміють тихенько перечекати період бурі і невдач, відразу після літніх відпусток відчують вітер змін. Колеги з радістю вам плече підставлять, допомагаючи колективно вирішувати покладені на відділ завдання. Неприємності пройдуть, а начальство заохотить вас не тільки шанобливим ставленням, але й матеріальними благами.


Не виключено, що рік буде характеризуватися частими поїздками та відрядженнями. Відмовлятися від подорожей не слід – в поїзді або літаку ви можете завести перспективні знайомства на майбутнє. Підсумком може стати навіть зміна роботи до кінця 2018 року. Єдине, про що попереджають небесні світила, це ризик зв'язатися з ошуканцем, який намагатиметься втягнути вас у завідомо шахрайський проект. Не ведіться на нечувані бариші і ретельно досліджуйте відгуки про можливе роботодавця.


Фінанси


У рік Собаки Бикам доведеться переосмислити свої життєві установки. Взагалі представникам даного знаку властива деяка схильність до накопичення і заощадження. Однак новий річний тотем буде вподобу лише до тим, хто зуміє проявити щедрість. Так що Бики, здатні на широкі жести, будуть винагороджені несподіваними фінансовими надходженнями, а скнари проведуть рік у спробах протягнути від зарплати до зарплати.


Гороскоп для Бика на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Бика
Будьте щедрі на фінансову допомогу і подарунки для рідних і близьких

Це не означає, що потрібно кидати гроші направо і наліво. Просто не відмовляйте друзям, які попросять вас про невеликому позику, не скупіться на подарунки до свят і не забувайте проставлятися у разі успішного завершення проекту. Крім того, іноді варто побалувати себе невеликим шопінгом. Особливо успішним рік буде для тих, хто трудиться в інженерній сфері – ви зумієте видати кілька дійсно вдалих рішень і проектів, які будуть нагороджені преміями.


А ось для фінансових авантюр час не настав! Хоча не варто сильно переживати, адже Бики за своєю природою досить розумні, щоб зуміти стримати азартність натури. Окремо варто згадати Биків-підприємців: розширюючи бізнес, ні в якому разі не беріть в партнери родичів – справа закінчиться не прибутком, а скандалами і зіпсованими стосунками.

загрузка...
Гороскоп для Бика на 2018 рік (чоловіки і жінки). Рік Собаки для Бика
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають