• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку і по року народження

Східний гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку і по року народження на сьогоднішній день є досить популярним, відомим і затребуваним на всій території земної кулі. Якщо торкнутися питання трохи історії, то цьому гороскопу більше 4 000 років.
Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку і по року народження

Якщо уважно вивчити східний гороскоп, то він складається з 12 циклів, тобто кожен рік проходить під заступництвом різних тварин.


Якщо вірити східному гороскопу, то людина, народжена в певний рік, наділяється відповідними характеристиками та якостями, які роблять також безпосередній вплив на його долю і життя. Для того щоб вміло орієнтуватися в східному гороскопі слід пам'ятати і знати про наступні його особливості.

По-перше, відлік східного року відбувається за місячним календарем, кожен місяць в якому починається з молодого місяця.
По-друге, початком східного року є другий початок молодого після зимового Сонцестояння, яке, як правило, буває 22 грудня. Ось тому, якщо людина народилася, наприклад, в січні або на початку лютого, то вона може ставитися і підкорятися до знаку минулого року.
В-третіх, 12 знаків китайського гороскопу. Це Щур. Бик, Тигр, Кролик або ж Кіт, Дракон, Змія, Кінь, Коза, Мавпа, Півень, Собака і Свиня. Якщо вірити східній легенді яка дійшла до наших дніві, то саме у такому складі і в такому порядку тварини прийшли попрощатися з Буддою, коли він залишав Землю. Після чого в нагороду отримав право і можливість раз в 12 років володіти часом і долями людськими.
По-четверте, 12 тварин являють собою чотири тріади, тобто групи, для кожної з яких характерні свої особливості. Що ж це за тріади?

Тріада 1 – це Щур, Дракон і Мавпа. Люди, народжені під цими знаками, характеризуються досить енергійними і діяльними, при цьому вони можуть бути або занадто добрими, або, навпаки, надто злими, так як золотої середини вони просто-напросто не знають і не усвідомлюють.

Тріада 2 – це Бик, Змія і Півень. Як правило, ці люди домагаються успіху своїм зусиллям, напором і нелегкою працею. Варто сказати, що їх працьовитість насправді не знає кордонів і гідна високих нагород і похвали. Також ніхто крім них не вміє так планувати свої дії.

Тріада 3 – це Тигр, Кінь і Собака. Ці люди вміють спритно і невимушено вести бесіду, привернути до себе співрозмовника за лічені хвилини і дуже легко заводити друзів. Але, незважаючи на те, що у таких людей завжди дуже багато друзів, насправді їм необхідні і потрібен тільки один справжній, вірний і відданий друг.

Тріада 4 – це Кролик, Коза і Свиня. Ці люди прагнуть до красивого і безтурботного життя, у них в більшій мірі, ніж у інших розвинене почуття прекрасного і творчі здібності. Як правило, вони досить артистичні, володіють чудовою інтуїцією і хорошими манерами, що дуже допомагає їм у їхньому житті.

Варто сказати, що знаючи рік народження можна без зусиль встановити вас знак східного гороскопу і дізнатися багато цікавого про себе і своїх близьких людях.

Повний гороскоп.

Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку і по року народження

Новий 2018 рік пройде під символом Жовтої Собаки і, на думку більшості астрологів, цей рік стане досить успішним і відносним спокійним. Якщо говорити про загальні якісь тенденції, то Собаки вважаються досить активними і оптимістичними тварин порівняно з усіма іншими з гороскопу. Саме тому, якщо ви хочете, щоб Жовта Собака стала вашим покровителем саме час відкинути лінь і небажання працювати. Пам'ятайте, не варто боятися змін, які вже давним-давно назріли, краще всього зібратися силами і зустріти їх спокійно, щоб домогтися бажаного позитивного ефекту. Найголовніше. Це налаштувати себе на позитивну динаміку і успіх, тоді у вас обов'язково все вийде. Але, давайте все ж докладніше познайомимося з тим, що нас чекає в цьому році.

По-перше, кар'єра. В цьому напрямку багатьох очікують сприятливі зміни. В цьому році необхідно діяти досить рішуче і не боятися зробити новий крок на шляху до успіху. Потрібно пістаратися зайнятися чимось новим, перспективним та успішним, якщо для цього необхідно змінити місце роботи або ж отримати додаткову освіту, то потрібно сміливо йти до наміченої мети. Дуже сприятливий гороскоп на цей рік для людей, які займаються бізнесом, а особливо в другу половину року.
По-друге, фінанси. По суті, Собаки є досить бережливими тваринами і не стануть просто витрачати гроші на вітер. Іншими словами, в цьому році розподіляти фінанси необхідно досить вдумливо і бережливо, якщо, звичайно ж. ви не хочете втратити те, що маєте.
По-третє, здоров'я. У цьому плані рік буде не надто сприятливим, тому слід заздалегідь підготувати свій організм до епідемії грипу та вірусних захворювань. Ні в якому разі не слід ігнорувати поради і рекомендації лікарів, краще всього зробити всі заходи безпеки.

Як видно, гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку і року народження досить насичений і цікавий, з якого до того ж можна дізнатися багато корисної інформації, яка виявиться потрібною і важливою.
загрузка...
Гороскоп на 2018 рік за знаками зодіаку і по року народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають