• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження

Нумерологія по праву вважається однією з найстаріших світових наук, адже ще древні єгиптяни, римляни, греки, індійці і китайці досліджували числа долі, імені або дати народження людини, намагаючись пізнати навколишній світ і процеси, які в ньому відбуваються. Езотеричні знання про силу чисел використовуються для передбачення доленосних моментів і вибору дат, які варто зважитися на активні дії (або днів, коли краще зачаїтися і не робити ніяких значущих кроків).


Стародавні мудреці вважали, що знання свого Числа Долі дозволить ухилитися від промахів, в повній мірі застосувати відпущені вам таланти, а також йти по тому життєвому шляху, який буде найбільш щасливим саме для вас. Давайте розберемося, які характеристики несе в собі число 2018 року, а також зробимо річний прогноз для представників різних чисел.


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Головним числом, що впливає на ваше життя в 2018 році, стане цифра 2

Число 2018 року


Нумерологічний гороскоп 2018 року дозволить вам грамотно підійти до формулювання річних цілей і складання планів на найближче майбутнє. Отже, що потрібно знати, щоб прожити рік без значних невдач і негативних подій? Спочатку визначимо число, відповідне наступаючому році. З'ясувати його значення можна простим складанням цифр:


2 + 0 + 1 + 8 = 11

1 + 1 = 2


Підсумкове просте число дорівнює двійці. Давайте розберемося, яке таємне значення несе в собі ця цифра.


Нумерологічний прогноз для 2018 року


Двійка – число артистів, письменників та живописців, тому рік буде особливо вдалим для представників творчих професій, людей з креативним мисленням і нестандартним підходом до вирішення будь-яких завдань. Проте варто пам'ятати, що двійка – це число, яке активізує конфлікти. Будь-які ваші плани та досягнення слід залишити в таємниці, щоб не допустити проявів заздрості з боку недоброзичливців.


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Наступаючий рік стане по-справжньому вдалим для творчих особистостей

У 2018 році варто бути дипломатичніше і обачнішими, ретельно ухиляючись від відкритого з'ясування відносин і конфліктних ситуацій. Стосунки з коханими людьми зажадають терпіння і уважності, тільки так ви зможете забезпечити вихід на ще більш високий рівень партнерства. Загалом рік буде сприяти всіляких починань.


Вам пощастить у справах, пов'язаних з великими покупками, переїздами, зміною місця проживання або отриманням додаткової освіти. Такі кроки можуть бути пов'язані з певними складнощами і зажадають значних фінансових вкладень. Варто також пам'ятати, що в 2018 році будь-справа закінчиться успіхом лише за умови наявності навколо вас згуртованої команди однодумців – одиначкам у цей рік не варто розраховувати на удачу.


Нумерологічний гороскоп на 2018 рік за датою народження


Щоб дізнатися, що несе 2018 рік саме вам, скористайтесь прогнозом, сформульованим нумерології для кожної окремо взятої цифри. Для початку розрахуйте своє особисте доленосне число, підсумувавши всі цифри вашої повної дати народження. Наприклад, якщо ви прийшли в цей світ 27 липня 1969 року, його значення буде визначатися наступним чином.


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Щоб визначити Число Долі, підсумуйте цифри свого дня народження

2 + 7 (число дня) + 7 (число місяця) + 1 + 9 + 6 + 9 (кількість року) = 41


Для отримання простого числа проведемо ще одне підсумовування:


4 + 1 =5


Ось ви і з'ясували, що доленосним числом вашого життєвого шляху є п'ятірка. Поговоримо про особисті прогнози для кожного числа трохи докладніше.


Ваше Число Долі – 1


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Особи, які народилися під знаковим числом 1 можуть передчувати успішний період життя. Ваша природна активність і вміння проявити ініціативу в потрібний момент обов'язково будуть винагороджені. Цілеспрямовані дії і ретельно продумані плани допоможуть досягти значних результатів як у професійній діяльності, так і в сфері особистих взаємин. Кар'єра йде в гору! Нарешті-то начальство відзначить завзятість і талант одиниць, запланувавши для них підвищення окладу, а може бути і привабливу пропозицію з приводу нової посади.


Люди-одиниці, які досі не вступили в шлюб, але давно складаються у відносинах, можуть почати планування вінчальних урочистостей. Рік обіцяє успіх у створенні сім'ї, наповненої гармонією. 2018 рік принесе вам цікаві знайомства, забезпечивши поява надійних партнерів для бізнесу. Нумерологи попереджають про необхідність контролювати притаманні вам напади агресії. В іншому випадку ви досягнете не тільки погіршення взаємин з оточуючими, але й заробите нервовий зрив.


Ваше Число Долі – 2


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Людям-двійок однозначно буде супроводжувати удача, недарма ж їх особисте число збігається з головним числом нового року! Першими помічниками в досягненні піставлених цілей стануть природний такт та чудові навички налагодження міжособистісної комунікації. Творчі двійки нарешті запрацюють визнання своїх талантів і навіть поправлять фінансове положення. При цьому варто проявити скромність і не надто хвалитися особистими досягненнями, щоб не злякати удачу.


У 2018 році самопочуття двійок буде особливо сильно залежати від стосунків з іншими людьми. Будь-який конфлікт або сварка занурить вас в депресивний стан, а осуд від суспільства може надовго вибити з колії, змусивши гостро переживати і рефлексувати. Скоротіть непотрібні контакти до мінімуму. Людям-двійок варто направити всю свою любов виключно на друзів, рідних і, звичайно ж, коханих, які будуть всіляко підтримувати вас і оточать турботою.


Ваше Число Долі – 3


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Людям з правлячим числом три доведеться гарненько проявити себе, щоб зуміти використовувати всі шанси, які підкине їм новий рік. На успіх розраховувати не варто. Доведеться задіяти всі розумові здібності, відпущені вам природою. Проявіть себе з кращого боку – в цьому разі начальство зверне на вас увагу і, бути може, навіть підвищить заробітну плату. Трійки володіють величезною впевненістю у своїй правоті, але в 2018 році не зайвим буде по п'ять разів перевірити будь-який документ або контракт, адже ризик помилок дуже високий.


Бізнесменам нумерологи радять відмовитися від ризикованих грошових вкладень, щоб не втратити значну частину капіталу. У любові трійки будуть відчувати себе переможцями. Вони можуть зав'язати відразу кілька нових романів, один з яких буде знаковим. Сімейні представники даного числа повинні будуть стримувати прояв критиканства, щоб не зіпсувати відносини зі своєю половинкою. Здоров'я трійок буде прямо залежати від їх зусиль: біг або плавання допоможуть їм зміцнити організм.


Ваше Число Долі – 4


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Люди-четвірки повинні готуватися до насиченого року. Ваш стан буде скоріше нагадувати біг білки в колесі. Але ці заповзятливі натури навіть зрадіють такому положенню справ, адже четверкам ніколи не сидиться на місці, а розмірене існування може занурити їх у депресію. Тим не менш, варто спланувати розподіл життєвих запасів енергії, щоб не підірвати здоров'я у другій половині 2018 року. Наполегливість четвірок зіграє їм на руку в професійній сфері, але про серйозні фінансові бонуси можна забути до осені.


Нумерологи рекомендують четверкам бути менш консервативними – новаторські ідеї і неординарність всіляко вітаються в новому році. Більше спілкуйтеся з рідними та родиною і пам'ятайте, що тільки поради близьких допоможуть уникнути виникнення проблем. Ризик для здоров'я несуть в 2018 році авіаперельоти, тому для будь-яких відряджень або особистих поїздок купуйте квитки на наземні види транспорту.


Ваше Число Долі – 5


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
П'ятірки – це особи, які вміють справити ефект на оточуючих. За умови застосування всіх відпущених природою навичок комунікації, що їм вдасться домогтися значних успіхів у 2018 році. Невтомність дослідного духу і природне прагнення до пістійного винахідництва прийдуть п'ятіркам на допомогу в досягненні кар'єрних цілей. Поліпшити стан фінансів зможуть лише ті представники даного числа, які зуміють стримати індивідуалізм і попрацюють над командними завданнями.


Цей період часу обіцяє вам кілька дальніх поїздок, які обіцяють не тільки нові ділові контакти, але і цікаві зустрічі з протилежною статтю. Нумерологи кажуть, що п'ятіркам не варто втягуватися в привабливі, але ризиковані проекти – для вас загострюється ризик бути втягнутим в аферу. У першій половині року пістарайтеся якомога менше займатися екстремальним спортом і робіть всі можливі заходи захисту, катаючись на лижах, так як в цей період зростає ризик травм.


Ваше Число Долі – 6


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Шісткам в 2018 році доведеться період благополуччя і спокою, що не може не радувати представників даного числа. Це не просто посмішка фортуни — Шістки отримують заслужену нагороду за всі зусилля, які були докладені ними раніше. Рік буде особливо сприяти розвитку діяльності, пов'язаної з творчістю, тому варто перевести улюблене хобі на комерційну основу, щоб отримати додаткові фінансові бонуси. Багато людей з вашого оточення можуть звернутися за порадою і допомогою. Не варто відмовляти колегам – недалекий той час, коли вам буде потрібна їх дружня підтримка.


Особисте життя сімейних людей-шісток буде проходити під знаком гармонії та мирного співіснування. Нумерологи радять задуматися про поповнення в родині, адже саме зараз числа пророкують зачаття здорового і красивого дитини. Сфера здоров'я може вимагати додаткової уваги. Шісткам варто зайнятися профілактикою хвороб хребта, щоб не мучитися від болю в спині через малорухливого способу життя.


Ваше Число Долі – 7


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Особистості, життя яких проходить під впливом числа сім, повинні заздалегідь підготуватися до динамічного році, наповненим новими проектами та зустрічами. Що ж, сімки володіють достатнім запасом мудрості та розважливості, щоб спокійно прийняти це положення речей і взятися за справи без зайвої метушні. Багато з сімок можуть зважитися на зміну місця роботи, переїхати в інше місто або навіть почати життя в іншій державі. Не переживайте про можливі наслідки такого рішення – воно буде тільки краще, якщо ви зумієте обдумати всі нюанси і зважити всі за і проти.


Початок року сімки можуть провести зануреними у власні думи, забувши про потреби рідних і друзів. Дехто з них звинуватить сімок в замкнутості і скритності. Виправити справу допоможе демонстрація того, що ви цінуєте близьких – для цього вибирайтеся на спільні посиденьки хоча б раз на місяць. В особистому житті змін не очікується, тому самотні особистості можуть навіть не чекати перспективних романів. Приділіть вільний час профілактиці хронічних захворювань і більше гуляйте на свіжому повітрі.


Ваше Число Долі – 8


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Вісімки нарешті зуміють перепочити від напруги минулих періодів і приділити час хобі, друзям і відпочинку. Тим не менш, 2018 рік обіцяє принести у ваше життя якийсь новий досвід. Цей час сприяє саморозвитку та отримання цікавих знань та практичних навичок. Варто подумати, які курси або тренінги могли б зробити вас ще більш успішного професіонала. Неординарний розум і креативне мислення вісімок будуть затребувані керівництвом. Проявіть себе справжнім лідером, щоб донести до начальства думка про необхідність підвищення окладу чи призначення на нову посаду.


Нумерологи категорично не радять позичати гроші родичам – високий ризик того, що кредитні відносини призведуть до розладу в сім'ї. Романтичні стосунки можуть піддатися перевірці на міцність. Задумайтеся, чи дійсно друга половинка цінує вас як особистість, або чекає від вас лише нових матеріальних благ. Здоров'я вісімок не доставить їм тривог, якщо вони будуть пам'ятати про необхідність бути обережними за кермом автомобіля.


Ваше Число Долі – 9


Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
Дев'яткам в 2018 році не позаздриш. На жаль, їх особисте число буде перебувати в конфронтації з головною цифрою нового року, тому про будь-які глобальні плани краще забути до більш сприятливих часів. При всій складності нового року дев'ятки можуть зберегти матеріальні активи і досягнуті кар'єрні висоти. Для цього їм варто більше прислухатися до природної інтуїції і ретельно аналізувати кожен крок, який вони збираються зробити. Нумерологи попереджають про ризик загострення скандалів і інтриг в робочому колективі.


Ні в якому разі не дозволяйте втягнути себе в якісь чвари, адже зберегти зарплату і посаду ви зможете лише за умови демонстрації старанності і абстрагованості від будь-яких справ, крім професійних завдань. Розраду і підтримку в цей нелегкий час дев'яткам забезпечить сім'я. Проводите з рідними як можна більше часу, і неодмінно зверніть увагу на здоров'я старших родичів, щоб попередити важку хворобу.

загрузка...
Нумерологічний гороскоп (прогноз) на 2018 рік за датою народження
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають