• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2018 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка


Вже з перших днів початку 2018 року удача і успіх повернеться до Стрільцям і буде їм в усьому прихильною.

Причому у багатьох справах і починаннях цей знак Зодіаку чекає великий успіх.
Саме тому, якщо ви хочете бути в курсі приблизних подій того, що може статися і статися з вами, то гороскоп на 2018 рік для Стрільця стане добрим помічником і помічником для вас.
Якщо в загальних рисах говорити про всім рік і по місяцях, то можна відзначити наступні моменти, на які астрологи найбільше роблять акцент і увагу.

1.Січень – місяць, в якому вам максимум очікує успіху і удачі, особливо, що стосується особистого життя та професійної діяльності. Як стверджують астрологи, у вас все буде вийти, при цьому удача сама піде до вас у руки. Найголовніше, це пістаратися її не упустити. У результаті в січні вас чекає маса справ, від яких краще не відмовлятися.
2.Період з лютого по середину квітня – час, який вважається не дуже хорошим для цього знака. Простіше кажучи, слід бути вкрай граничним і обережним, від чого буде залежати весь ваш успіх. Пістарайтеся відмовитися від ризикованих справ і починань, так як вони можуть поганим закінчитися.
3.Друга половина квітня буде відносно спокійна, тут не буде спістерігатися будь-яких доленосних та значущих подій.
Гороскоп на 2018 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

4.Травень сповнений різноманітними подіями, які в деяких випадках будуть не дуже приємними, тому слід бути готовим абсолютно до всього.
5.Літні місяці принесуть Стрільцям багато позитиву, нових знайомств, з'явиться море цікавих ідей, які обов'язково потрібно реалізувати в життя.
6.Вересень також пройде під знаком примирення, спокою і злагоди.
7.Жовтень – цей місяць принесе невеликі труднощі в професійній діяльності, можливо, розгориться конфлікт, тому варто бути обережним і уважним.
8.Листопад і грудень принесуть сприятливі збіги, завдяки яким, якщо, звичайно ж, ними правильно і грамотно скористатися можуть значною мірою вплинути на поліпшення фінансових справ.

Саме такими подіями буде сповнений 2018 рік для стрільців, що ж в свою чергу можна конкретно сказати і які дати поради і рекомендації щодо чоловіків і жінок, народжених під цим знаком.

Чоловік.


Найбільш важкими для чоловіків Стрільців виявляться перші місяці 2018 року, які принесуть невеликі замішання. Саме в цей момент часу, чоловічий розум і розум просто відмовляється на всі 100% розуміти, хто ж із кола спілкування друг, а хто, навпаки, ворог. В результаті чого найбільш правильним стане зниження ділових темпів і активності, щоб приймати правильні й усвідомлені рішення, у противному випадку велика велика ймовірність того, що ви зможете, натворите багато не дуже добрих справ і вчинків.
У 2018 році астрологи радять чоловікам пістаратися просто-напрсото не звертати ніякої уваги на несприятливі моменти і нюанси, адже тільки тоді ви ваше фінансове становище може покращитися і вирівнятися. Але, незважаючи на всі труднощі і проблеми, саме головне – це не втрачати оптимізму і віри в себе і свої сили. Також пістарайтеся дивитися на всі проблеми і труднощі, які вас очікують з очки зору прихованих у ній можливостей, але не обмежень.
Якщо чоловіки будуть виявляти спокій, рішучість, обережність і уважність, то дуже скоро їх чекає успішне просування по кар'єрних сходах.

Гороскоп на 2018 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

Жінка.


Щодо прекрасної половини людства відразу варто сказати, що рік для Стрільців буде не таким простим, як для чоловіків. Жінок в 2018 році очікує перепади, тобто чорна смуга відразу ж буде змінюватися світлою, і, навпаки. Що ж говорять зірки на 2018 рік?

1.Романтичні відносини принесуть кілька приємних моментів. В результаті ви зможете без праці зав'язати парочку цікавих знайомств, які в подальшому можуть виявитися дуже корисними і потрібними.
2.Розшириться коло спілкування.
3.Висока ймовірність того, що вирішаться давно назрілі проблеми і труднощі. Але не варто думати, що все закінчиться мирно і спокійно, як хотілося б, у багатьох випадках без сварки, скандалу і навіть бійок просто-напросто не обійтися.
4.Особисте життя. У цьому питанні слід бути гранично уважною і обережною. Чому? Все просто, так як жінкам цього знака в цьому році властива особливість перехвалювати і переоцінювати коло свого спілкування, що може призвести до серйозних проблем.
5.Молодим жінкам і дівчатам потрібно пістаратися не потрапити під вплив поганої людини. Який скористається вашою наївністю і довірливістю і буде просто нахабно користуватися всім цим в своїх корисливих цілях і спонукання.

Як видно, 2018 рік буде сповнений найрізноманітнішими подіями для стрільців, але найголовніше, необхідно пістаратися навчитися оцінювати реальний коло своїх знайомих, щоб в результаті не попастися на вудку шахраїв.
загрузка...
Гороскоп на 2018 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають