• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Пророкування Ванги на 2018 рік. Пророцтва і прогнози ясновидиці

Так вже влаштована людина, що йому все цікаво, все цікаво. В особливості, якщо мова заходить про майбутнє. Знати те, що ще не сталося – вища привілей, яким хочеться мати практично кожному. Саме тому люди вірять у ворожіння і пророкування.
Пророкування Ванги на 2018 рік. Пророцтва і прогнози ясновидиці

Світ настільки повний і різноманітний, в ньому є не тільки вчені в тих або інших областях, генії, великі винахідники та інші неймовірно талановиті особистості, які увійшли в історію завдяки своєму розуму і обдарованості, але й ті, яких називають віщунами, екстрасенсами, ясновидцями.
Провидці здатні розповісти про події, які тільки збираються здійснитися. А, головне, предречения їх можуть стосуватися не тільки окремо взятої людини, але і всієї країни, і навіть всього світу.
Найвідомішою з усіх провидців, мабуть, була ясновидиця Ванга. Не раз пророцтва болгарської жінки, що володіє Божим даром предречения, збувалися і продовжують збуватися донині, шокуючи суспільство в шок.
Пророкування Ванги на 2018 рік вивчає безліч людей. Одних її слова тривожать, інших вселяють надію. Давайте ж дізнаємося, що передрекла всесвітньо відома сліпа віщунка та чого варто очікувати в наступному році.

Винаходи в 2018 році


Пророкування Ванги на 2018 рік. Пророцтва і прогнози ясновидиці

Болгарська віщунка говорила про те, що в 2018 році поїзди почнуть пересуватися по повітрю на проводах від Сонця. Як це можливо? Ще недавно подібне майбутнє здавалося дуже далеким і неймовірно фантастичним. Однак вже зараз в Білорусії запущено будівництво полігону, де збираються відчувати подібні потяги.
У майбутнього транспорту є своя назва – SkyWay. Це транспортна система, перенесена в повітряний простір. Склади будуть пересуватися, поглинаючи сонячну енергію, з підвісним рейках. За попередніми даними, «повітряний» поїзд зможе розігнатися до 500 км/год. Завдяки автоматизованого управління виключені помилки людського фактора.
Багато країни перейдуть переважно на автоматизовані технічні системи. Всі повсякденні маніпуляції, повсякденні процеси підведуть під автоматизацію. Лише країни Африки будуть відставати від більш розвинених держав.
На рахунок вітчизняної та іноземної авіації – вона стане в більшості своїй безпілотної. Саме завдяки такому нововведенню покращиться цивільна оборона багатьох держав.

Природні катаклізми в 2018 році


Пророкування Ванги на 2018 рік. Пророцтва і прогнози ясновидиці

Якщо вірити в предречение Ванги (а ми віримо, так як передбачення великої ясновидиці збуваються), екологія на всій планеті зазнає зміни, і не в кращу сторону. Очікуються епізоди землетрусів, часті виверження вулканів, а повені в прилеглих до океанів і морів країнах призведуть до справжніх катастроф.
Пророцтво Ванги свідчить: в найближчі п'ять років наша рідна планета буде готуватися до зміни своєї орбіти. Саме цей фактор послужить головною причиною множинних природних лих, які будуть спалахувати то тут, то там, по всьому світу.
Прогноз віщунки не дуже втішний, тим більше, в прогнозі йдеться про те, що досить багато країн суттєво пістраждають від «капризів» природи. Ванга віщувала відновлення планети до свого первісного вигляду. За словами ясновидиці, процес завершиться ближче до 3000 року.

Медицина в 2018 році


Пророкування Ванги на 2018 рік. Пророцтва і прогнози ясновидиці

З прогнозів сліпої болгарської провидиці, найцікавіше те, що вона говорила про лікарські препарати. У 2018 році людство впритул наблизиться до розкриття таємниці деяких невиліковних поки що хвороб.
Відкриття в галузі медицини та генної інженерії підуть один за іншим, а людям випаде чудова можливість приймати ліки, здатні відновлювати енергію і сили організму. Можна навіть назвати новий препарат еліксиром молодості, адже речовина, синтезована з гормонів деяких тварин (точніше, коні, собаки та черепахи), подарує всім нам даний довголіття.
За логікою, нове ліки здатне дати витривалість коня, собачу здатність до регенерації тканин органів і довголіття, яким славляться черепахи.
Як часто буває – погнавшись за одним, з виду упускається інше, але не менш цінне. Вчені всі свої сили кинуть на новий препарат, але забудуть про психічних розладах, яким піддаються в основному діти, підлітки і молоді люди. Цілком можливо, що таке повальне нездужання в душевному плані, буде якимось чином пов'язано з удосконаленою системою комп'ютерного світу і віртуальної реальності.
загрузка...
Пророкування Ванги на 2018 рік. Пророцтва і прогнози ясновидиці
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають