• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Планета Нібіру в 2018 році: прогноз наближення і кінця світу

ЗМІ продовжують розголошувати інформацію про якійсь планеті-вбивці, яка вже в наступному році здатна знищити практично все живе на планеті, а саму квітучу і зелену Землю перетворити на пустельну і холодну кам'яну брилу.
За даними багатьох експертів, Нібіру в 2018 році наблизиться до Землі настільки, що здатна завдати непоправної шкоди, що супроводжується всілякими катаклізмами, природними катастрофами та іншими нещастями, пережити які судилося не багатьом.
Чи варто вірити самопроголошеним вченим? І чи існує горезвісна планета Нібіру? Про це в нашій статті.

Планета Нібіру


Тема дванадцятої планети нашої Сонячної системи вже багато років не дає спокою дослідникам, астрономам та іншим вченим. Інша назва таємничої Нібіру – Планета Х.
Nibiru є одним з багатьох небесних тіл, які обертаються навколо темної зірки, також званої Бурим Карликом. У 1982 році НАСА виявили або, швидше, визнали ймовірність існування дванадцятого небесного тіла в межах сонячної системи. «Зайву» планету зуміли зафіксувати в 1983 році з допомогою штучного супутника IRAS. Розмірами Нібіру перевершує Юпітер, вважається планетою-гігантом.
Планета Нібіру в 2018 році: прогноз наближення і кінця світу

За шумерськими літописів, в яких описувалася Сонячна система, Нібіру була цілком живою планетою, яку населяли розумні істоти. Передбачення говорять, що Нибирийци – вища цивілізація, що складається з аннунаків і нифелимов. Згідно з легендою, саме вони стали нашими прабатьками, прилетівши на Землю багато тисяч років тому.
Правда це чи красива казка, ми не знаємо, але відомо одне – на даний момент немає жодних підтверджених фактів існування Планети Х. Зазвичай з Нібіру ототожнюються всі мало-мальськи видимі і поки ще не відкриті планети, із завидною періодичністю з'являються на безкрайніх просторах нашого Всесвіту і в телескопах захоплених натур.

Наближення Нібіру до Землі


Планета Нібіру в 2018 році: прогноз наближення і кінця світу


Американські вчені Геологічної служби Сполучених Штатів впевнені, що Планета Х існує і, більш того, стрімко наближається до Землі. З цим пов'язані всі природні аномалії, що відбулися за останні кілька років. Це все – «робота» приливних сил Нібіру. І правда, на нашій планеті почастішали випадки потужних вивержень вулканів, землетруси, тайфуни та інші природні катастрофи, що несуть в собі руйнування. Навіть зливи в посушливих місцях та сонячних – свідоцтво впливу таємничої планети на Землю.
«Глобальне потепління, виверження вулканів, посуха в раніше дощових районах і навпаки, дощі там, де їх ніколи не було – це все свідчення того, що Земля зближується з Планетою Х», – поділився своїми міркуваннями доктор наук Ітан Троубрідж
Експерти з усією відповідальністю заявляють, що Планета Х впливає на обертання Землі навколо своєї осі. З кожним днем, за даними вчених, наша планета сповільнюється практично на 1 градус. В виду того, що тяжіння планети-вбивці зосередиться на південному полюсі Землі, це призведе до того, що наша рідна планета пістане «з ніг на голову». Тобто полюса поміняються місцями. Які кліматичні лиха принесе Нібіру, нам ще належить дізнатися.
Планета Нібіру в 2018 році: прогноз наближення і кінця світу

«Бонусом» до всіх перерахованих вище катаклізмів стане загасання теплої течії Гольфстрім, айсберги почнуть заповнювати простір океанів, і на Землі настане льодовиковий період.
За словами Ітана Троубриджа, Земля перебуває у величезній небезпеці. Справа в тому, що про Нібіру простим обивателям практично нічого не відомо з наукової точки зору, так як навіть не багато співробітники геологічної служби присвячені в курс справи.
«Ця інформація є вкрай засекреченим і всі документи та інформацію, що стосуються роз'єднані і розділені по рубриках таким чином, що люди, які працюють з фрагментами цієї інформації не можуть зрозуміти її призначення. Я думаю, може бути, сорок або п'ятдесят співробітників мають реальне уявлення про те, що відбувається», – заявив доктор Троубрідж.
Нам залишається лише сподіватися, що прогнози і судження експертів про загадкову планету Нібіру не виправдаються. В іншому випадку наша планета Земля може змінитися настільки, що вижити на ній буде дуже і дуже важко.

Розвінчання міфу


Планета Нібіру в 2018 році: прогноз наближення і кінця світу

Самопроголошені фахівці вже порядно часу твердять про наявність поблизу Сонячної системи планети Нібіру, що перевищує розмір Землі в чотири рази. Саме ця таємнича планета стане причиною кінця світу вже в 2018 році . Так вірити чи ні?
Професійні астрономи спростовують цю інформацію, справедливо стверджуючи, що, у разі впливу якогось небесного тіла на Землю, спеціально навчені люди вже давно помітили аналогічне впливу та інші планети Сонячної системи, що є сусідами з нашою.
«Про Нібіру немає ніяких цінних наглядової свідчень про існування її на периферії Сонячної системи. Тому наука до неї ставиться «спокійно». І поки немає ніяких спістережних даних, говорити про неї неможливо», – зі знанням справи стверджує астроном з ИНАСАН РАН Валерій Шематович.
За словами відомого дослідника космосу, деякі речі в динаміці Сонячної системи залишаються незрозумілими. І тоді-то, всіх собак спускають на «Нібіру», яка, цілком можливо, ніколи не існувала.

Відео рубрика


загрузка...
Планета Нібіру в 2018 році: прогноз наближення і кінця світу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають