• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Яким буде 2018 рік за знаком зодіаку якої тварини за гороскопом

Яким буде 2018 рік за знаком зодіаку? Це питання хвилює і цікавить, напевно, кожного, але найбільше ту половину, яка цікавиться і захоплюється гороскопами і прислухається до їх тлумачення.

Новий 2018 рік пройде під символом Жовтої Собаки, яка, на думку багатьох астрологів, принесе щастя, мир і спокій.
Яким буде 2018 рік за знаком зодіаку якої тварини за гороскопом

Варто сказати, що Жовта Собака є досить вдалим та успішним символом у багатьох напрямках.

Рік якої тварини за гороскопом і її характеристика.

Якщо уважно вивчити всі особливості символу жовта Собака, то можна назвати і відзначити досить велику кількість самих цікавих фактів і моментів.

По-перше, для собаки властиві наступні риси. Це розум, простота, порядність і комунікабельність, лояльність і трохи впертості, відкритість, дружелюбність і лінь.

По-друге, Собаки не терплять коли незаслужено і ні за що звинувачують і нападають, тому завжди знаходяться на боці слабких і беззахисних. Також вони завжди і за будь-яку ціну намагаються виправдати невинного, навіть не дивлячись на те, що можуть поповнити свій список ворогів і недоброзичливців.
По-третє, собака ніколи не сидить на місці, і у неї просто немає вільного часу та часу на відпочинок. Адже саме вона завжди перебуває на посаді, дуже уважна і неспокійна.
По-четверте, Собака дуже пильна і ніколи не здасться просто так без бою.
По-п'яте, Собаки досить приховані і замкнуті люди. Іншими словами, вони дуже рідко проявляють свої почуття, не кажучи вже про те, щоб поділитися ними з ким-небудь розповісти кому-небудь.

Якщо узагальнити все сказане, то можна сміливо сказати, що це люди, що володіють широкою душею, прекрасним почуттям гумору і критичним складом розуму. Але, крім таких прекрасних і чудових якостей у жовтої Собаки є маса недоліків, про які також слід знати, пам'ятати і враховувати.

Негативні сторони.

1.Великий цинік.
2.Ніколи не соромиться у своїх виразах, справах і вчинках, що іноді може призвести до не дуже гарних результатів і наслідків, так як деколи просто-напросто не помічає, як випадково образив іншу людину.
3.Впертий характер, що часом призводить до утруднення в спілкуванні.
4.Бачить світ у темних тонах, тому цих людей прийнято вважати більшими песимістами, які нічого хорошого від життя не чекають.

Кар'єра знаків Зодіаку в 2018 році.


Ті люди, які прагнуть до професійного або ж творчому спіху, прикладають максимум зусиль, щоб домогтися успіху. Погодьтеся, навряд чи хто-небудь здатний звинуватити Собаку в зайвій ліні, адже саме вони цілодобово охороняють своїх господарів, супроводжують їх всюди і найперші приходять на допомогу. Тому 2018 рік стане успішним для тих, хто не сидить на місці і не чекає, коли удача і успіх пістукати в їх будинок. Пам'ятайте, якщо ви хочете досягти успіху, то потрібно пістаратися бути активним, ініціативним, не соромитися і не боятися брати на себе відповідальність приймати серйозні рішення. Навряд чи Собака буде турбуватися за тих, хто багато розмовляє в порожню і не докладає ніяких зусиль і старань, щоб домогтися чогось у житті.

Любов і відносини.

Головною рисою Собаки в питанні відносин є вірність і відданість. А які з цього можна зробити висновки і прогнози? А те, що в цьому році буде значно менше скандалів і конфліктів у сім'ях, розривів відносин, зрад і різних негативних проявів і відносин один до одного. Як відомо, Собака славиться своєю вірністю та надійністю. Ця особливість також буде проявлятися, і головувати у відносинах між чоловіком і жінкою. Якщо ви ще думаєте над питанням ваших відносин. Цей рік досить успішним для створення шлюбу, який буде дуже міцними і щасливими. А от якщо ви самотні і шукаєте вашої другої половини, то слід придивитися до того, хто знаходиться поруч з вами і не упустити свій шанс стати щасливим. Людина, народжена у рік Собаки, завжди віддає перевагу вступати у відносини, де все спокійно і врівноважено, де обидва партнери відчувають себе досить упевнено і можуть дати один одному так само багато, як і взяти від свого коханого. Іншими словами, він або вона є досить щедрими і лояльними партнерами, і якщо вони дійсно закохані по-справжньому, то завжди чесні і відверті один з одним.

Яким буде 2018 рік за знаком зодіаку відомо, а ось принесе він насправді спокій і мир в кожен будинок, покаже час. Але, погодьтеся, багато чого зі сказаного безпосередньо залежить від нас самих, від нашого ставлення до оточуючих нас людей.
загрузка...
Яким буде 2018 рік за знаком зодіаку якої тварини за гороскопом
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають